Autor Wątek: Imię i nazwisko postaci  (Przeczytany 8096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Peter Wlostowic

  • Gość
Imię i nazwisko postaci
« dnia: Marzec 12, 2011, 16:34:49 »
Męczy mnie taka sprawa kosmetyczna. Po trzech godzinach tworzenia postaci doszedłem do podsumowania, gdzie trzeba wprowadzić imię i nazwisko postaci. Z tego co wyczytałem nie może to przekraczać 24 znaków. Mieszczę się w 23, ale pole imienia ma możliwość wypełnienia dłuższej treści niż pole nazwiska. A chciałem zrobić z tzw "kreską". I tu moje pytanie. Czy po stworzeniu postaci w jego opisie jest podział na imię, a poniżej nazwisko? Czy wszystko razem w jednej linii np. "name: xxx yyy-zzz"?

Dzięki za informację.

Edit:

Cytuj
Allowed characters are A-Z, a-z, 0-9, . - _.

Do tego nazwa postaci spełnia warunki, ale ciągle pojawia się, że "imię zawiera niewłaściwe znaki. A przecież "-" jest na liście dopuszczalnych. :/
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2011, 16:46:58 wysłana przez Peter Wlostowic »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2011, 16:51:45 »
Napisane tego postu zajęło Ci tyle czasu co zrobienie testowej postaci i sprawdzenie tego samemu.

Peter Wlostowic

  • Gość
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2011, 16:53:54 »
Po tworzeniu trzy godziny postaci, będę tworzył na szybko nową? By znowu potem marnować czas na tworzeniu właściwej od podstaw? Geniusz z Ciebie. :) Jeśli jestem tak skrupulatny to chyba logiczne, że to nie wchodzi w grę.

Edit: Temat można zamknąć i wywalić, bo jak takie chamstwo na forum to nawet nie chce się czekać na odpowiedź. :P

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2011, 17:18:30 »
Lol Luntek na centrale zawitał czy co ?

ps. Gdybyś nie wiedział co to Luntek to masz tu link

http://www.cda.pl/video/10358c3/LUNTEK-opowiada-o-swoich-kosmetykach-

AreQ

  • Gość
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2011, 17:36:00 »
A gdzie masz te kreski? Bo z tego co pamiętam albo imię albo nazwisko wyklucz użycie pewnych znaków. Nie pamiętam czy w imieniu nie może być np spacja a w nazwisku się da, czy odwrotnie.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 12, 2011, 17:45:37 »
tylko nie pisz xxx(nick)xxx_PL bo to hańba ;DD
pewpew

NeX

  • Gość
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2011, 17:55:23 »
  Nie tyle hańba, co w światach zbliżonych do RPG oznaka braku fantazji i wyczucia klimatu gry.
Na FPSie gdzie ludzie spotykają się na chwilę zamiast skilować latami i dopieszczać swoją postać, to tylko łatwa identyfikacja na serwerze międzynarodowym o ile komuś zależy. W EVE głupie nicki typu: Zenek123456_PL definitywnie drażnią i mają wpływ na odbiór postaci wśród innych graczy.

Starakopara

  • Gość
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 12, 2011, 20:13:49 »
Lol Luntek na centrale zawitał czy co ?

ps. Gdybyś nie wiedział co to Luntek to masz tu link

http://www.cda.pl/video/10358c3/LUNTEK-opowiada-o-swoich-kosmetykach-


muhahahaha, po raz kolejny mnie powaliłeś Herezja  ;)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 13, 2011, 03:18:53 »
Dziękuję Koparko za uznanie ale ... nie miałeś podobnego odczucia czytając wypowiedzi tej osoby?

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 13, 2011, 03:30:04 »
Mam nadzieje ze juz rozwiazales swoj problem z nickiem postaci xxx_PL_xxx, jesli jeszcze kiedys gdzies tam w przyszlosci bedziesz mial jakies pytanial to zapraszam na ingame kanal "Polish" na ktorym otrzymasz profesjonalna i rzetelna pomoc

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 13, 2011, 09:23:05 »
Kurde Egnos po co tak brutalnie od razu ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 13, 2011, 09:25:55 »
Dziękuję Koparko za uznanie ale ... nie miałeś podobnego odczucia czytając wypowiedzi tej osoby?

ależ miałem, nawet wyobraźnia podsunęła mi postać w 99% przypominającą Luntka zanim obejrzałem filmik o nim traktujący  :D

@Egnos:

dobre rady zawsze w cenie, nieprawdaż?  ;)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 13, 2011, 09:57:09 »
A teraz jestem ciekaw jak się ten człowieczek nazywa w grze, co by zobaczyć na co poświęcił 3 godziny swego życia ]:) i X minut poświęcone nad zgłębieniem mechaniki powstawania nazw postaci ];p

Peter Wlostowic

  • Gość
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 13, 2011, 10:23:57 »
Żartownisie, ale filmik i tak genialny. :P Tylko nie wiem czemu z założenia ktoś zakładał jakiś dziwaczny nick, od zwyczajnie postać chciałem nazwać imieniem i nazwiskiem z "-" w dwuczłonowej nazwie. Okazało się, że pole nazwiska jest za krótkie, pole imienia i nazwiska jest jako jeden "name". I w przypadku nazwy postaci, nie można używać "-". Tylko przy nazwie konta.

Ale widocznie niektórym ludziom korona z głowy spadnie za bycie pomocnym. Gdzie Ci moderatorzy, gdy są potrzebni by wlepiać za spamowanie tematów? :P

Starakopara

  • Gość
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 13, 2011, 10:39:06 »
Żartownisie, ale filmik i tak genialny. :P Tylko nie wiem czemu z założenia ktoś zakładał jakiś dziwaczny nick, od zwyczajnie postać chciałem nazwać imieniem i nazwiskiem z "-" w dwuczłonowej nazwie. Okazało się, że pole nazwiska jest za krótkie, pole imienia i nazwiska jest jako jeden "name". I w przypadku nazwy postaci, nie można używać "-". Tylko przy nazwie konta.

Ale widocznie niektórym ludziom korona z głowy spadnie za bycie pomocnym. Gdzie Ci moderatorzy, gdy są potrzebni by wlepiać za spamowanie tematów? :P

Admin czuwa, Oni zawsze czuwają, zawsze...

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 13, 2011, 11:19:39 »
Admini czuwają ale jeśli tworzysz takie a nie inne posty to się spodziewaj takiej a nie innej odpowiedzi i ciesz się, że nie było to napisane na polishu 2 lata temu albo wcześniej bo dopiero byś wtedy odczuł "siłę trola". Takie prawdziwe doświadczone trole eve-kowe już wymarły w sumie ];)

A odpowiedz ode mnie dostałeś oczywistą dla każdego (wystarczy poczytać reakcje innych osób tu postujących) i to Ty się uniosłeś i nadal unosisz E-honorem ];p

ps. Pod jakim nickiem w końcu się zalogowałeś. Może mielibyśmy okazje ocenić czy te 3 godziny z życia naszym zdaniem zmarnowałeś czy może dobrze Ci ta zabawa wyszła ];)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 13, 2011, 11:21:29 »
jeśli tworzysz takie a nie inne posty to się spodziewaj takiej a nie innej odpowiedzi

przygadal kociol garnkowi  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Peter Wlostowic

  • Gość
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 13, 2011, 11:26:38 »
Admini czuwają ale jeśli tworzysz takie a nie inne posty to się spodziewaj takiej a nie innej odpowiedzi i ciesz się, że nie było to napisane na polishu 2 lata temu albo wcześniej bo dopiero byś wtedy odczuł "siłę trola". Takie prawdziwe doświadczone trole eve-kowe już wymarły w sumie ];)

A odpowiedz ode mnie dostałeś oczywistą dla każdego (wystarczy poczytać reakcje innych osób tu postujących) i to Ty się uniosłeś i nadal unosisz E-honorem ];p

ps. Pod jakim nickiem w końcu się zalogowałeś. Może mielibyśmy okazje ocenić czy te 3 godziny z życia naszym zdaniem zmarnowałeś czy może dobrze Ci ta zabawa wyszła ];)

Raczej po prostu wykpiłem Twoją płytką mentalność. Ale co będę gadał z trollem prawda? Albo z taką wielką damą pro znawczynią Eve co się nie zniża w swojej łaskawości do odpowiedzi dla niej oczywistej. Przynajmniej już wiem, gdzie pomocy nie uzyskam nawet w tak prostej sprawie. :P

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 13, 2011, 11:48:18 »
przygadal kociol garnkowi  ;)

Uderz w w stół a ... kociak się odezwie ];)

ps. Ty (nie moja) seksy bycz 

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 13, 2011, 11:55:33 »
[admin]EKHEM [/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 14, 2011, 11:16:02 »
(...) Albo z taką wielką damą pro znawczynią Eve co się nie zniża w swojej łaskawości do odpowiedzi dla niej oczywistej. Przynajmniej już wiem, gdzie pomocy nie uzyskam nawet w tak prostej sprawie. :P

coś waćpan suponujesz?

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 14, 2011, 11:23:57 »
Nie ma to jak się świeżo pojawić na forum i od razu szukać zwady z ludźmi. Normalnie wejście smoka.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 14, 2011, 11:29:44 »
Tubylcy goscinnoscią również się nie popisali więc może tak zakończmy wątek

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 14, 2011, 11:48:34 »
Bo to za trudne pytanie było, ja już nie pamiętam jak się zakłada konto w EVE...stąd nerwowa reakcja :)

Jedno mogę CI doradzić, jak chcesz kiedyś latać w dużych flotach wybierz nazwę rozpoczynająca się od jakiejś środkowej litery alfabetu :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Imię i nazwisko postaci
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 14, 2011, 13:20:25 »
I tu moje pytanie. Czy po stworzeniu postaci w jego opisie jest podział na imię, a poniżej nazwisko? Czy wszystko razem w jednej linii np. "name: xxx yyy-zzz"?
Od pewnego czasu postać jest nazywana z imienia i nazwiska, przy czym imię może być 2 członowe (nazwiska nie sprawdzałem) co daje obecnie możliwość stworzenia nicka składającego się z 3 członów (kiedyś tworzyło się nick składający się max z 2 wyrazów).

Do tego nazwa postaci spełnia warunki, ale ciągle pojawia się, że "imię zawiera niewłaściwe znaki. A przecież "-" jest na liście dopuszczalnych. :/
Albo suma imion i nazwiska przekracza dopuszczalną ilość znaków, albo używasz niewłaściwej wersji "-" :D
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...