Ankieta

Czy robimy eksperyment

Tak
49 (53.8%)
Nie
42 (46.2%)

Głosów w sumie: 53

Autor Wątek: Ankieta - Co z centralą  (Przeczytany 18515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 15, 2010, 12:13:21 »
Scary w przypadku twojej propozycji problem jest taki że głośno o to krzyczysz Ty i kilka innych osób, odrębna grupa równie jak nie bardziej liczna bombardowała administrację protestami via priv. Tyle że ani wy ani ci drudzy nie stanowicie większości użytkowników.
W tej chwili szukamy różnych metod zaradzenia problemu, zgodnych z silnikiem forum. Bo co fajnie wygląda w pierwszej chwili "zróbmy tak żeby każdy mógł sobie wybrać działy które widzi" na przykłada od strony mechanicznej jest podpada pod przedział od "nie da się" przez "wiesz ile ja kurwa będę modyfikował skrypty?" lub "poszukamy zobaczymy jak będzie" po "za 5 minut będzie zrobione". Np to o czym pisze Nex z ukrywaniem działów w dosłownym wykonaniu klasyfikuje się gdzieś pomiędzy dwoma pierwszymi kategoriami (nie znasz może kodera php który napisałby niezbędną modyfikację, ewentualnie uaktualni taka jedną którą jest niekompatybilna z forum z racji jej wieku, bardzo by to pomogło) i trzeba szukać rozwiązań zastępczych, a te jak widać zawsze mają grupę antyfanów

W sumie sam pomysł na takie wydzielone kawałki forum jest i już działa, więc powinno tez działać domyślne ustawienie w forum prenumeraty na wszystkie działy i niech sobie Ci, którym coś przeszkadza wyłączają w profilu te, które uznają za zbyteczne. Może to objąć również wydzielony w ten sposób flamewar. Ludzi którzy pragną ograniczeń jest zawsze mniej, niech więc oni klikają, a będzie mniej pretensji  ;D
Fajnie brzmi, ale na tą chwilę mało wykonalne, szukam moda który by na to pozwolił

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Straszny

  • Gość
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 15, 2010, 12:20:34 »
po pierwsze nie "krzycze głośno", tylko rozmawiam o grach komputerowych i ich forum

po drugie jak sie masz zwracać do mnie "ile ja kurwa bede... " to  po prostu - spierdalaj

nie mam ochoty na taką rozmowe i żegnam bo coś Wam już odbija jak już tak rozmawiacie z użytkownikami

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 15, 2010, 12:21:47 »
STFU kuźwa. Wszyscy.
Niezależnie co poniektórzy sądzą o metodach zarządzania forum przez Xarthiasa i Hastrabulla to nie macie prawa zarzucać im że spuszczają różne wasze pomysły po brzytwie, tylko dlatego że nie podzielają waszego entuzjazmu do nich. Dla waszej wiadomości właśnie przegryzam się dokumentację techniczną skryptu i strony z modami szukając sposobów na zmianę stanu rzeczy tak żeby jak najmniej osób potem płakało i ciskało rożnymi miłymi określeniami w privach do Xarta.

Jak ktoś chce pomóc zapraszam na priv. Tyle że potrzebna jest znajomość skryptu forum na poziomie wyższym niż od strony użytkownika

Po akcji z usunieciem jednego thread'a nie ma z Wami co dyskutowac. Chcecie cos tam robic, rozwijac sie kiedy nie umiecie dyskutowac i poszukac zlotego srodka z userami.

p.s Swoja droga jak ktos ciskal Xartowi cos na priva to niech skoczy z mostu.
p.p.s Wow to ja wymagam juz specjalnej moderacji, az zal dupe sciska.

NeX

  • Gość
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 15, 2010, 12:29:44 »
@Scaryman - to miał być zapewne tylko skrót myślowy do poziomu skomplikowania pracy nad skryptem, a nie jakiś osobisty wytyk. Relax ;D

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 15, 2010, 12:32:40 »
@Nex - kombinujemy nad czymś takim, o czym piszesz. Jak będzie szansa od strony technicznej na wprowadzenie tego, to jak najbardziej.
Niestety opcja ignorowania wybranych działów, która była kiedyś w SMF została w którejś wersji usunięta, bo powodowała problemy z bazą danych i zespół koderów simplemachines nie potrafił sobie z tym dać rady.
Tak, zgadzam się, że dział WoT w standardzie powinien być widoczny dla wszystkich, ale żeby była opcja wyłączenia go dla tych, których nie interesuje. Jak na razie nie znaleźliśmy sposobu od strony technicznej, aby osiągnąć ten cel, co nie znaczy, że nie szukamy (tu ukłony w stronę Doom'a, któremu się jeszcze chce :P ).
Jeśli znajdziemy taki sposób, być może włączymy go także dla innych for (ie. flamewar, noobgarten, ksod).
Staramy się zawsze znaleźć kompromis między Waszymi* propozycjami, wymaganiami czy wręcz żądaniami ;) a tym, co "potrafi" forum i co my potrafimy z niego wyciągnąć.
* Waszymi - czyli wszystkich użytkowników, nie tylko tych co to najgłośniej krzyczą :)
@SokoleOko - Centrala nie ma "dealu" z CCP. Znam kilka osób z CCP i dzięki temu udaje się czasem coś fajnego zrobić. Poza tym CCP samo z siebie robi sporo akcji dla fansitów, jednakże nigdy i od nikogo nie wymaga "wyłączności" na Eve. Jedynym wymaganiem jest piętnowanie łamania EULA (handel iskami itp.).
Przedwieczny.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 15, 2010, 12:47:41 »
@SokoleOko - Centrala nie ma "dealu" z CCP. Znam kilka osób z CCP i dzięki temu udaje się czasem coś fajnego zrobić. Poza tym CCP samo z siebie robi sporo akcji dla fansitów, jednakże nigdy i od nikogo nie wymaga "wyłączności" na Eve. Jedynym wymaganiem jest piętnowanie łamania EULA (handel iskami itp.).

Dzięki za wyjaśnienie.

"Deal" - chodziło mi o to, że jednak skądś wziął się ten disclaimer widoczny na portalu, o rozmiarze wypracowania maturalnego ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 15, 2010, 12:49:41 »
Ja wam powiem tak, ja sie cieszę, że tyle emocji jest w tej dyskusji. to znaczy, ze centrala nie jest wam obojetna :)

Z drugiej strony proszę was o spokój, żeby się za bardzo nie pobić tutaj, bo granica pomiędzy konstruktywną acz burzliwą dyskusja a zwykłą kłótnią i obrzucaniem obelgami jest cienka.

Teraz do sedna:
1. Scary, pomysł do rozważenia, dzięki.
2. Reszta, wyluzować
3. Pracujemy, żeby wam żyło się lepiej :)
4. Ankieta widzę, że nabiera kształtów i ogólnie ludzie chcą zmian. Dzięki za głosowanie.

ps. (kurde, może ja powinienem, do jakiejś polityki iść czy co)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 15, 2010, 13:09:15 »
"Disclaimer" jest po to, żebyśmy mogli wykorzystywać logo, grafiki, nazwy i inne tego typu duperele, do których prawa ma CCP.
Przedwieczny.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 15, 2010, 14:23:43 »
No i super ze coś się dzieje. Ukłon w stronę Administracji ...

@ Scary
Jeśli wspominasz o poziomie dyskusji to nie wysylaj nikogo do psychiatry / psychologa i nie bluzgaj na ludzi bo maja odmienne zdanie
Wcale się nie spodziewam ze zrozumiesz mój punkt widzenia
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

F-YU

  • Gość
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 15, 2010, 14:25:24 »
Nex
Przecież od lat piszemy o innych grach. Lament o WoT zaczął się z powodu martwiejących camp, bo ludzie graja sobie w najlepsze zamiast pilnować co się dzieje w systemie


ten głos w dyskusji jest porażający.
Ludzie nie grajcie w WoT! niektórzy mają jeszcze kilka rat za samochód czy dom do spłacenia za iski! do roboty! na pole! zasuwać robole!
nie bawić się czołgami! - macie kampić system i bronić posów!  :-[ czarnuchy....  :-[  <-- true 0.0

Straszny

  • Gość
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 15, 2010, 14:33:43 »
@ Scary
Jeśli wspominasz o poziomie dyskusji to nie wysylaj nikogo do psychiatry / psychologa i nie bluzgaj na ludzi bo maja odmienne zdanie
Wcale się nie spodziewam ze zrozumiesz mój punkt widzenia

jeśli chcesz rozmawiać poważnie to po co wyśmiewasz wcześniej czyjś (mój) post?
też moge napisać - wcale sie nie spodziewam że sie zmienisz.

Nex
Przecież od lat piszemy o innych grach. Lament o WoT zaczął się z powodu martwiejących camp, bo ludzie graja sobie w najlepsze zamiast pilnować co się dzieje w systemie


ten głos w dyskusji jest porażający.
Ludzie nie grajcie w WoT! niektórzy mają jeszcze kilka rat za samochód czy dom do spłacenia za iski! do roboty! na pole! zasuwać robole!
nie bawić się czołgami! - macie kampić system i bronić posów!  :-[ czarnuchy....  :-[  <-- true 0.0

no kurcze troche  to tak właśnie wygląda
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2010, 14:49:55 wysłana przez Scaryman »

Terion

  • Gość
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 15, 2010, 15:32:00 »
Troche wyrwane i przysypane kurzem ale cos co mnie zdziwilo. Jakim cudem dzial WoT zostal spuszczony do kibla bo jakis osobnik (lub kilku) zaczelo plakac, ze takowy istnieje ? Byl w dziale OFFTOPIC w dziale INNE GRY. W Dziale offtopic bylo stado innych tematow i nagle ktos sie przyczepia i stwierdza, ze mu przeszkadza.

Co mnie (i innych zainteresowanych WoT) interesuje, ze komus przeszkadza jakis topic. Co to ktos trzyma my glowe, otwiera oczy i kaze czytac tematy od deski do deski ? Nie interesuje to neich nei czyta. Forum zyje wlasnym zyciem, zostaly stworzone pewne dzialy i uzytkownicy korzystaja nie lamiac zasad uzytkowania forum.

O co wiec chodzi ? Ktos sie skarzy, ale jak wyglada ten placz ? Bo do mnie nie trafia nic sensownego - niech chca, niech nei czytaja.  Ja np nie chce czytac o jakichs siersciuchach, a dosc obszerny byl/jest temat psy czy koty, jest mnostwo tematow mniej lub bardziej aktywncyh w roznych czasach. Niech nam tu nikt nie wytyka co mozemy pisac, a czego nie skoro nie naruszamy prawa/regulaminu.

To, ze ktos ma klpaki na oczach i widzi jedynie eve to jego problem, ma kilka dzialow dla siebie. Co to zal dupe sciska, ze inni maja jakies zainteresowania i rozrywke poza eve ? Brak mi slow dla takiego podejscia.

Jak juz ktos nie chce widziec WoT (Czy jakiekokolwiek innego dzialu) neich go nie czyta, a jesli mu nadal przeszkadz aniech to on sobie klika i powylacza tematy/dzialy.

sc0rp

  • Gość
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 15, 2010, 15:56:37 »
Co to zal dupe sciska, ze inni maja jakies zainteresowania i rozrywke poza eve

 ;D ;D ;D ;D

internet spaceships zamienil na internet tanks faktycznie to zupelnie inna rozrywna niz eve. hint: http://tinyurl.com/236ny5m

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 15, 2010, 16:00:02 »
powiem wam, jaka jest moja opinia dotyczaca tankow, eve i podfor dla innych gier.

Fakt, ze one sa to nasz uklon w kierunku graczy. Jak wam sie nie podoba, zrobie zaraz ankiete z krotkim pytaniem "czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve" tak nie
Jesli wiekszosc powie tak, usune wszystkie działy zwiazane z czymkolwiek innym niz eve
jesli odpowiedz bedzie nie, zostanie jak jest.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 15, 2010, 16:30:26 »
Terion !

Regulamin:
Punkt 1.
"Jakim cudem dzial WoT zostal spuszczony do kibla bo jakis osobnik"
"Co to zal dupe sciska, ze inni maja jakies zainteresowania i rozrywke poza eve ? "

Już został złamany, zapomnij o WOT :) Gdzieś jeszcze było, że trzeba mieć nazwę z gry pod nickiem i korporacje, ale nie moge znaleźć

Teraz tak na poważnie i bezstronnie.

Wiesz co drażni innych graczy EVE w WOT na tym forum? To, że niektórzy zbyt poważnie traktują Eve (między innymi ja) wkładają w nią wiele serca i czasu, chcą coś stworzyć i łudzą się, że to się uda :) Potem okazuje się, że nie ma z kim tego tworzyć, bo większość wrogów i sojuszników gra w czołgi! Jak potem w pracy zobaczysz post o WOT i w dodatku nie jeden a kilka, tętniący życiem, to najzwyczajniej w świecie, dopada Cię zazdrość i zawiść. Nie dziw się, że napięcia są duże, bo  frustracja i bezsilność tych co ciągle wolą przestworza niż błoto jest duża. Dlatego wolelibyśmy nie widzieć jak cieszycie się swoimi wypasionymi czołgami. Nawet layout strony nie pasuje do WoT, wasze brudne od błota gumowce na tak subtelnej stronie:)

Grajcie w co chcecie i piszcie co chcecie, ja tam wolę nie eksperymentować z uzależnieniami, mam starą dobrą Eve i wystarczy, przynajmniej na razie:) A Wy jeszcze kusicie, ulegnę i polegnę pod czyjąś gąsienicą, już wolę być mrożonką w przestrzeni niż wpierdzielanym przez robaki.
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

eX

  • Gość
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 15, 2010, 16:37:49 »
Choć ostatnio moje zainteresowanie EVE znacznie zmalało, to centralę przeglądam, bo to całkiem fajne forum jest. Fakt faktem, że jak odrzuci się te wszystkie działy eve, to tak na prawdę nie wiele zostaje do poczytania, ale to co zostaje przynajmniej nawet ciekawe. Choć z moich obserwacji wynika, że głównie coś się dzieje w dziale "inne gry" z działów spoza eve.

Tak czy siak, szkoda by było, żeby to forum zniknęło, albo zamieniło się w jakieś dziwadło. Jednak z drugiej strony, zastój jest regresem i jakieś zmiany, nawet drastyczne mogą jednak wyjść na dobre. Nikt nie będzie tego wiedział, dopóki nie spróbuje. :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 15, 2010, 16:41:26 »
Utworzenie działu WoT było taką zmianą. I jesli stan małej wojny domowej do jakiej przez to doszło można nazwać zmiana pozytywną to jaki dział administracja ma utworzyć jako kolejny?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Straszny

  • Gość
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 15, 2010, 16:51:10 »
Terion !

Regulamin:
Punkt 1.
"Jakim cudem dzial WoT zostal spuszczony do kibla bo jakis osobnik"
"Co to zal dupe sciska, ze inni maja jakies zainteresowania i rozrywke poza eve ? "

Już został złamany, zapomnij o WOT :) Gdzieś jeszcze było, że trzeba mieć nazwę z gry pod nickiem i korporacje, ale nie moge znaleźć

Teraz tak na poważnie i bezstronnie.

Wiesz co drażni innych graczy EVE w WOT na tym forum? To, że niektórzy zbyt poważnie traktują Eve (między innymi ja) wkładają w nią wiele serca i czasu, chcą coś stworzyć i łudzą się, że to się uda :) Potem okazuje się, że nie ma z kim tego tworzyć, bo większość wrogów i sojuszników gra w czołgi! Jak potem w pracy zobaczysz post o WOT i w dodatku nie jeden a kilka, tętniący życiem, to najzwyczajniej w świecie, dopada Cię zazdrość i zawiść. Nie dziw się, że napięcia są duże, bo  frustracja i bezsilność tych co ciągle wolą przestworza niż błoto jest duża. Dlatego wolelibyśmy nie widzieć jak cieszycie się swoimi wypasionymi czołgami. Nawet layout strony nie pasuje do WoT, wasze brudne od błota gumowce na tak subtelnej stronie:)

Grajcie w co chcecie i piszcie co chcecie, ja tam wolę nie eksperymentować z uzależnieniami, mam starą dobrą Eve i wystarczy, przynajmniej na razie:) A Wy jeszcze kusicie, ulegnę i polegnę pod czyjąś gąsienicą, już wolę być mrożonką w przestrzeni niż wpierdzielanym przez robaki.

przynajmniej szczerze napisałeś a nie teksty typu "lol"
(a korp to w KSOD)

ale choćbyś tworzył i 10 lat to nic nie stworzysz (w sensie trybu dokonanego), jeśli jutro przestaniesz to coś budować w EVE - wszystko zniknie natychmiast, zauważenie tego zabrało mi pare lat ;)  Nawet jak wybudujesz w EVE stacje to nie zostanie żaden trwały ślad że to Ty to zrobiłeś.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 15, 2010, 16:53:46 »
Brakuje jeszcze odpowiednika Naszej Klasy ];)


A na poważnie to z perspektywy patrząc ... niech każdy ma to czego pragnie o ile robi to w zgodzie z regulaminem forum i tzw dobrym smakiem.

F-YU

  • Gość
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 15, 2010, 16:55:38 »
Chupacabra
Jak potem w pracy zobaczysz post o WOT i w dodatku nie jeden a kilka, tętniący życiem, to najzwyczajniej w świecie, dopada Cię zazdrość i zawiść.
to trochę niepoważne to co piszesz w tej linijce... jak na ludzi ze średnią wieku 35+

Chupacabra
Nie dziw się, że napięcia są duże, bo  frustracja i bezsilność tych co ciągle wolą przestworza niż błoto jest duża.
control-damage... t1

kto wam dał prawo do robienia z ludzi matarskich niewolników dla własnej korzyści i na macki tak długie że tylko coś nie po waszej myśli to temat znika...
bardzo dobrze że Admin dąży do zmian, chwała mu za to.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2010, 17:12:46 wysłana przez solo »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 15, 2010, 17:17:03 »
;D ;D ;D ;D

internet spaceships zamienil na internet tanks faktycznie to zupelnie inna rozrywna niz eve. hint: http://tinyurl.com/236ny5m

Ty naprawde masz jakies problemy, ze zrozumieniem, ze ludzie ktorzy tu postuja od jakiegos czasu maja w dupie eve i zeby podtrzymac jakiekolwiek relacje z osobami poznanymi na tym forum pykaja sobie w czolgi i rozmawiaja o nich. W taki sposob zabijasz community jednego vortalu spolecznosciowego. Moglbym to napisac w jakies waskiej formie kilku slow bys zrozumial, ale nie przeszloby to przez ~~cenzure~~ moich postow.

powiem wam, jaka jest moja opinia dotyczaca tankow, eve i podfor dla innych gier.

Fakt, ze one sa to nasz uklon w kierunku graczy. Jak wam sie nie podoba, zrobie zaraz ankiete z krotkim pytaniem "czy chcecie zeby centrala byla tylko o eve" tak nie
Jesli wiekszosc powie tak, usune wszystkie działy zwiazane z czymkolwiek innym niz eve
jesli odpowiedz bedzie nie, zostanie jak jest.

To Wy, az potrzebujecie ankiete zeby zrozumiec prosty fakt. Wiekszosc ludzi, ktorzy tu postuja maja eve gleboko w dupie ale wciaz lubia ze soba pisac. Napisalem w skasowanym watku, ze posty zwiazane z WoT robily przed ukryciem wiecej ruchu niz wszyskie inne dzialy razem wziete. Zamiast rozwijac centrale, to posluchaliscie jakies placze i wyjebaliscie watek w kosmos.

p.s UWAGA TWOJ POST MUSI ZOSTAC ZATWIERDZONY PRZEZ MODERATORA - WITAMY W PRL - .

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 15, 2010, 19:28:40 »
... ludzie ktorzy tu postuja od jakiegos czasu maja w dupie eve
to po co tu postuja?


... W taki sposob zabijasz community jednego vortalu spolecznosciowego
vortal spolecznosciowy to chyba nasza klasa, tutaj masz vortal eve online

... Wiekszosc ludzi, ktorzy tu postuja maja eve gleboko w dupie ale wciaz lubia ze soba pisac


Mój chomik ma problemy z odbytem

Witam mam chomika dżungarskiego od ponad 3 lat. Moja chomiczka miała problemy z okiem bo miała infekcję oka ale już została wyleczona:). Ok 2 dni temu zauważyłam u niej dziwne objawy . W okolicach odbytu bardzo jej się skóra zaczerwieniła i powiększa jej się wokół odbytu. Chomiczka je normalnie zachowuje się normalnie. Aha i zapomniałam dodać że ma dziwnie białą wydzielinę z odbytu.

 Agnieszka z chomiczkiem:)


Agnieszka tez czesto o "dupie" mowila  :-*


✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Straszny

  • Gość
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 15, 2010, 19:45:42 »
Colonel - twoja ograniczoność widzenia forum przeraża...

http://www.eveonline.com/ - to jest vortal eve online, centrala jest forum dyskusyjnym community związanego na różne sposoby z eve

Gant

  • Gość
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 15, 2010, 19:53:28 »
omg... zostawcie poprostu tak jak jest skończy się beta WoT, golda trzeba będzie kupować za gotówkę, skończy się hype na gre, dział umrze śmiercią naturalną.

P.s. Zwłaszcza jak się okarzę iż każdy med będzie śmigał z ammo za golda :>

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 15, 2010, 19:54:16 »
a mnie nie przeraza  "ograniczonosc" Waszej "ograniczonosci"

fajne sa te teorie czemu moze sie ludziom nie podobac wasz punkt widzenia
godne gimnazjalistow!


✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Ellaine

  • Gość
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 15, 2010, 20:12:03 »
Wiekszosc ludzi ktorzy grali w eve i wot jakich znam wcale nie rzucila eve. Graja eve kiedy jest bitka a jak nie ma to w wot.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 15, 2010, 20:13:25 »
Może to przenieść do działu Flame? Już się tak ładnie kręci...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 15, 2010, 20:18:10 »
omg... zostawcie poprostu tak jak jest skończy się beta WoT, golda trzeba będzie kupować za gotówkę, skończy się hype na gre, dział umrze śmiercią naturalną.

P.s. Zwłaszcza jak się okarzę iż każdy med będzie śmigał z ammo za golda :>

Tak gry free to play umieraja smiercia naturalna. Faktycznie te 30 zl miesiecznie za konto premium uszczupli moje zasoby rodzinne.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 15, 2010, 20:21:45 »
a mnie nie przeraza  "ograniczonosc" Waszej "ograniczonosci"

fajne sa te teorie czemu moze sie ludziom nie podobac wasz punkt widzenia
godne gimnazjalistow!

Jaki Ty jestes zajebisty, a placzesz jako pierwszy ze cos Ci przeszkadza.

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 15, 2010, 22:07:30 »
...zrobić forum właśnie community graczy  z EVE online a nie samego EVE, to o co była awantura z Xarthem o WoT....

Ja jestem jak najbardziej za czyms takim, zwlaszcza ze i tak sporo aktywnych userow nie gra obecnie w eve.
@Col a Tobie to chyba cos sie stalo co Ty sie tak tych tankow boisz, jakis kota Ci przejechal jak byles maly i masz uraz czy co?
* Lubie czasami poprzeklinac

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 15, 2010, 23:59:27 »
Ja jestem jak najbardziej za czyms takim, zwlaszcza ze i tak sporo aktywnych userow nie gra obecnie w eve.
@Col a Tobie to chyba cos sie stalo co Ty sie tak tych tankow boisz, jakis kota Ci przejechal jak byles maly i masz uraz czy co?

czy powiedzialem ze sie boje?
nie przeszkadzaja mi
przeszkadza mi tylko to ze centrala zaczyna byc zabrudzana czyms co nie ma zwiazku z eve
sa pewne granice, jesli jest cos off-topic to niech to bedzie temat / dwa...a nie coraz wiecej i wiecej
nie loguje sie tu po to zeby czytac o czolgach, jak bede chcial o nich poczytac to znajde sobie ich forum
ciagle do eve przychodza nowi polscy gracze,
znajduja forum i co widza?
czolgi?
wiec odchodza szukac nowego,
nowe nie istnieje wiec tworza...
po co?
jesli ludzie ekscytuja sie czyms nowym to dzieki uprzejmosci administracji maja swoj dzial i niech sie tam bawia
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 16, 2010, 07:45:30 »
Colonela wkurza co innego - on tak jak i ja na forum zaglada jak juz naprawde nie ma wyjscia - mowie o FORUM. Natomiast czesto wchodzi na strone glowna gdzie jest kilka ostatnich poruszonych tematow - i jak jest cos ciekawego to czyta (jak i ja).
Jezeli kilka z tych tematow dotyczy tankow ktore go nie interesuja to nic dziwnego ze go szlag trafia - on woli miec 8 o eve niz tylko 3 bo 5 traktuje o grze ktora akurat mu nie podeszla.
I wcale mnie to nie dziwi ;p

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Ankieta - Co z centralą
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 16, 2010, 07:53:25 »
ten wątek zamykam. nic produktywnego tu juz sie nie pojawi. tworze ankiete taka jak opisalem kilka postow temu.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech