Forum Gry > World of Tanks

farmienie w WoT - jak najszybciej zarabiać

(1/19) > >>

Straszny:
Matilda i Churchill

imo nie ma lepszych sposobów na szybkie nafarmienie kasy do rozbijania się lepszymi zabawkami

przykładowo: Lakevile, Matilda daje cała naprzód i wale przez dolinke przez środek mapy, zero taktyki... dobijam pare procent jednemu czołgowi, który  rozpoznałem i który artyleria zdmuchneła... odkrywam 2 nastepne, gine. Czyli praktycznie nic nie robie. Normalnie człowiek jest w plecy albo w najlepszym razie 2-3 kafle do przodu

tutaj:
Battle: Lakeville 7 września 2010 11:03:20
Tank: Matilda
Earned:
936 Experience
24 469 Credits

(naprawa 1000 kredytów, ammo - wybuch śmiechu)


macie inne sposoby farmienia - wpisujcie Wasze

normalnie bawie sie na niemieckimi dużymi czołgami... ale tak rewelacyjnie jak sie farmi tymi gówienkami to omg.

Trefnis:
po expie i iskach widac ze misja wygrana nie mysle sie ?
ile jest przy takim zachowaniu jak przegrasz ?

co do farmienia to ja mam 4 tanki:

hummel - naprawa do 2k, ammo juz gorzej bo moze byc i 7k ale zazwyczaj 20-24k przychodu przy wygranej, 12k przy przegranej (wiez moze nie byc zysku)

t-34 - naprawa i ammo jak twoja matylda ale fun wiekszy, nawet w grach z samymi t9-t10 nie mialem przychodu mniejszego jak 12k przy przegranej (czyli z 10k zysku) wygrane mialem nawet po 25-27k, no i fun jest straszny, ale tylko z tym gunem 112/85 i rof 26

su-85 - z gunem zis6s 167/300 robi krzywde, naprawa/ammo i zyski jak t-34 ale zupelnie inny styl gry, trzeba przykampic ale dobry tank do gry podczas kolacji :P celujesz 1 reka a jesz druga :P

is-4 - moj rekordzista, pelny upgrade, narazie tylko 1 rig ale pracuje nad tym, czasem przy przegranej jak mnie np arty sprzatnie albo ktos podpali i przegramy to jestem okolo 5k w plecy na mecz
ale zazwyczaj przy 3-4 killach (norma) jest okolo 10-15k do przodu juz po odliczeniu naprawy i ammo, ale bywa ze po dobrym meczu po odliczeniu naprawy i ammo jestem 40-50k do przodu
moj rekord to jakies 70k - 15k na ammo bez naprawy

zapomnialem dodac, przed wipem mialem jeszcze leosia i a-20 do szybkiego zarabiania, czytaj na pale skoutuje gine i drugim to samo a potem normalna walka innym tankiem :)
ogolnie idzie jakos 100k na godzine

Mac Dercad:
Luchs i Leopard. Może nie są optymalne jeśli chodzi o kredyty/godzina, jednak zabawa jest przednia. Poza tym T-34, pewnie A20 też jest zabawny, ale sam nie próbowałem.

Saterr:
Ja + kolega gramy od nowego patcha 2xt-44 - przy 3+ killach jestesmy w stanie wyciagnac od okolo 30k+

Jak dostaniemy wpierdol 16k za naprawe + do 5k za amo

Za modyfikacje ( okolo 10k szybka naprawa + gasnica - zajebiscei przydatne) dzieki temu przy rozegraniu 187 walk mam 87% przezywalnosci wiec niezly wynik uwazam ( 64% W 31% L

(ofc na premium acc)

 Narazie jestemy na + bez wymiany golda kazy z nas zarobil jzu po jakies 1.5 mln

 Przed patchem ja jezdzilem IS-4 on Tiger 2, ale t-44 to wieksza zabawa niz tamte klocki

lastverb:
Calkiem niezle, jak komus sie chce nic nie robic. Ale ja wole grac czyms czym jestem w stanie wyrznac pol wrogiego teamu (is4/pantera/jagdpantera).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej