Autor Wątek: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja  (Przeczytany 80694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #210 dnia: Listopad 10, 2010, 17:59:39 »
http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=819

W skrocie.

Cynojamer w systemie gdzie pojawia sie incursion


WTB info gdzie pojawi się incursion, żeby wrzucić tam wcześniej matkę. :P

Goomich

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #211 dnia: Listopad 10, 2010, 18:37:28 »
To własciwie kiedy dokładnie to całe incursion wchodzi?

silvia

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #212 dnia: Listopad 10, 2010, 22:33:12 »
http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&bid=819

W skrocie.

Cynojamer w systemie gdzie pojawia sie incursion
Zeby dostac kase i LP u Concordu trzeba dokonczyc cale incursion
Kase dostana ci co brali udzial w walce i beda obecni tam w trakcie zakonczenia walki, jaja, shutle i siedzacy w cloaku sie nie licza.
BPC na capsla tylko w low sec moze wypasc

Jeszcze lepiej.

Wole bic sie 20vs40 niz 20vs20+kilka kapsli :D

Racjel

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #213 dnia: Listopad 11, 2010, 10:47:43 »
Z tego co CCP mówiło to powinno w tym miesiącu.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #214 dnia: Listopad 11, 2010, 11:04:50 »
Osobiście widzę to tak, że CCP zamiast zmienić coś istotnego w grze to robią dla nas "paciorki" i próbują tym zamydlić nam oczy.

Starakopara

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #215 dnia: Listopad 11, 2010, 11:28:32 »
Z tego co CCP mówiło to powinno w tym miesiącu.

coś mi się o uszy obiła data 26 listopada, ale głowy nie daję  :D

Goomich

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #216 dnia: Listopad 11, 2010, 15:00:43 »
O fajnie, 25 startuje Perpetuum. :)

sc0rp

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #217 dnia: Listopad 11, 2010, 19:59:43 »
to 15lis nie jest oficjalna data?

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #218 dnia: Listopad 11, 2010, 21:01:08 »
Patrząc z perspektywy poprzednich rozszerzeń, to cisza jaka jest + brak na SISI jakiejkolwiek Beta wersji Incursions wskazywała by, że poczekamy jeszcze ze 2 miechy. Może na gwiazdkę wydadzą.

Goomich

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #219 dnia: Listopad 11, 2010, 21:09:19 »

James

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #220 dnia: Listopad 11, 2010, 21:50:20 »
dla leniwców: pacz będzie wydany w trzech częściach:
- 30 listopada tylko kilka zmian
- przed świętami jakaś niespodziewanka
- w styczniu 2011 właściwy pacz z nowymi awatarami i Incursions

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #221 dnia: Listopad 11, 2010, 21:56:41 »
Czyli wyciągając średnią - listopad+grudzień+styczeń2011 - będzie tak jak napisałem, patch na gwiazdkę.  ;D

Heh, chyba CCP usłyszało narzekanie  :) 1,5GB do zassania i na SiSi można zobaczyć już ekran startowy z napisem Incursions zamiast Tyrranis   :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2010, 22:31:38 wysłana przez Pol Kent »

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #222 dnia: Listopad 12, 2010, 01:32:38 »
dodali AA wreszcie skończy się pixeloza

silvia

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #223 dnia: Listopad 12, 2010, 02:26:17 »
Jak zamierzasz to pociagnac podczas wiekszej bajki?

Szkoda, iz ciezko mi sie na ten temat wypowiadac, gdyz mam tylko e8400 z gf 8800gt i 2gb ramu ocza, lecz jak wyjdzie buldozer 8-rdzeniowy w dobrej cenie to go zakupie i bedzie wzium wzium i haz brackets on :D

Cytuj
Meta-item indicator icons
NICE!

Cytuj
Unique icons for Microwarpdrives and Afterburners
DOUBLE NICE!

Kara Mon

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #224 dnia: Listopad 12, 2010, 09:15:09 »
Nareszcie dodatek z jakas przydatna zmiana


Toggling probes in overview, koniec z wypatrywaniem probow gdy obok jest milion piecset sto dziewiecset posow z masa smiecia dookola  ;D .

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #225 dnia: Listopad 12, 2010, 09:53:39 »
Nareszcie dodatek z jakas przydatna zmiana


Toggling probes in overview, koniec z wypatrywaniem probow gdy obok jest milion piecset sto dziewiecset posow z masa smiecia dookola  ;D .

Bardzo ciekawa wypowiedź z punktu widzenia pirata, bo mi akurat wydaje się, że mogą ucieszyć się z tego jedynie kerbiry.

Nie dość, że nie muszą już bić ratów na paskach, tylko siedzą na anomalkach, co spowodowało że ship bez core probe launchera nie nadaje się do roamowania solo (mowimy "pa pa" Vagabondowi z cloakiem, która siała postrach w Providence), to jeszcze teraz będą mogli zobaczyć proby na skanie w moment. Powiedzmy, że w przypadku anomalek nie zrobi to aż takiej różnicy, za to misjonarze będą o wiele trudniejsi do złapania, stąd nie rozumiem jak pirat może się z tego cieszyć.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #226 dnia: Listopad 12, 2010, 10:07:14 »
Cytuj
80 new story line courier missions

W końcu! marzyłem o tym!

<facepalm>

sc0rp

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #227 dnia: Listopad 12, 2010, 10:43:23 »
Powiedzmy, że w przypadku anomalek nie zrobi to aż takiej różnicy, za to misjonarze będą o wiele trudniejsi do złapania, stąd nie rozumiem jak pirat może się z tego cieszyć.

hehe bo sam tez raci? :>
a na powaznie to byla jedna z rzeczy ktore irytowaly w eve :> tak wiec dobra zmiana, aczkolwiek upolowanie kogos stanie sie trudniejsze

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #228 dnia: Listopad 12, 2010, 10:54:52 »
Bardzo ciekawa wypowiedź z punktu widzenia pirata, bo mi akurat wydaje się, że mogą ucieszyć się z tego jedynie kerbiry.

Nie dość, że nie muszą już bić ratów na paskach, tylko siedzą na anomalkach, co spowodowało że ship bez core probe launchera nie nadaje się do roamowania solo (mowimy "pa pa" Vagabondowi z cloakiem, która siała postrach w Providence), to jeszcze teraz będą mogli zobaczyć proby na skanie w moment. Powiedzmy, że w przypadku anomalek nie zrobi to aż takiej różnicy, za to misjonarze będą o wiele trudniejsi do złapania, stąd nie rozumiem jak pirat może się z tego cieszyć.

Pirat najbardziej się cieszy kiedy "mistrz oczywistosci" czuwa!
I swym sokolim okiem dostrzeze kazda wade i zalete, udzieli porady, wyjasni, wyprowadzi slabego pirata z ciemnoty wskazujac mu drogeee  ;D                                 
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2010, 11:08:47 wysłana przez Colonel »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #229 dnia: Listopad 12, 2010, 11:14:54 »
hehe bo sam tez raci? :>

Tego nawet nie śmiałbym sugerować, ponieważ "last time I've checked" tego w znanych mi korporacjach pirackich robić nie było wolno.

Pirat najbardziej się cieszy kiedy "mistrz oczywistosci" czuwa!
I swym sokolim okiem dostrzeze kazda wade i zalete, udzieli porady, wyjasni, wyprowadzi slabego pirata z ciemnoty wskazujac mu drogeee  ;D                                 

A merytorycznie masz do powiedzenia coś w temacie? Lub z braku własnego wkładu, chociaż odnieść się do tego co napisałem? Łatwiej czy trudniej będzie teraz dopaść misjonarza w lowsecu (pomijając pacjentów, których nie uratowałby nawet pop-up z napisem "DANGER! RUN FOR LIFE!")?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #230 dnia: Listopad 12, 2010, 11:39:24 »
Tego nawet nie śmiałbym sugerować, ponieważ "last time I've checked" tego w znanych mi korporacjach pirackich robić nie było wolno.

A merytorycznie masz do powiedzenia coś w temacie? Lub z braku własnego wkładu, chociaż odnieść się do tego co napisałem? Łatwiej czy trudniej będzie teraz dopaść misjonarza w lowsecu (pomijając pacjentów, których nie uratowałby nawet pop-up z napisem "DANGER! RUN FOR LIFE!")?

tu nie ma nic do powiedzenia... ludzie czytac potrafia i wyciagac wnioski tez potrafia
wiec nie nabijaj sobie postow mieszajac w to swoja rzekoma "nad wiedze"
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #231 dnia: Listopad 12, 2010, 11:42:18 »
Bardzo ciekawa wypowiedź z punktu widzenia pirata, bo mi akurat wydaje się, że mogą ucieszyć się z tego jedynie kerbiry.
kaman, przecież afaik widzenie probek można było włączyć już od dawna przez sprytną edycję xmla z zapisanymi danymi overview.

Sokole, nie przyszło Ci do głowy, że czasem przy ustawianiu pułapek, czy podczas "taktycznego odwrotu" po udanej/nieudanej akcji świadomość tego, czy jest się probowanym bardzo sie przydaje?

 To, że wciąż uważasz piractwo za wyłącznie łapanie bezradnych misów na paskach jasno świadczy, że tak naprawdę nigdy tego nie robiłeś.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #232 dnia: Listopad 12, 2010, 11:52:59 »
tu nie ma nic do powiedzenia... ludzie czytac potrafia i wyciagac wnioski tez potrafia
wiec nie nabijaj sobie postow mieszajac w to swoja rzekoma "nad wiedze"

Tak myślałem. Ciekawi mnie jednak czy ktoś wyciągnie wnioski z trollowania usera przez moderatora (skoro trollowanie moda przez moda było OK).

kaman, przecież afaik widzenie probek można było włączyć już od dawna przez sprytną edycję xmla z zapisanymi danymi overview.

Owszem, ale było to upierdliwie i możemy spokojnie przyjąć, że korzystała z tego niewielka mniejszość. AFAIR - nie dało się tego ustawić raz na zawsze tylko trzeba było kombinować po każdym wydoku i skoku przez gejta, ale mogę się mylić.


Sokole, nie przyszło Ci do głowy, że czasem przy ustawianiu pułapek, czy podczas "taktycznego odwrotu" po udanej/nieudanej akcji świadomość tego, czy jest się probowanym bardzo sie przydaje?

Przyszło. Z drugiej strony, w takiej sytuacji masz w gangu człowieka, który patrzy na 360 stopni i 2-4 AU, tylko po to, żeby ostrzec prowadzącego. Czyli już była solucja na to, nie trzeba było niczego zmieniać.

To, że wciąż uważasz piractwo za wyłącznie łapanie bezradnych misów na paskach jasno świadczy, że tak naprawdę nigdy tego nie robiłeś.

Tego nigdzie nie napisałem. Zauważyłem tylko, że ta zmiana jest niekorzystna z punktu widzenia latania solo czy w małym gangu, który nastawiony jest na polowanie kerbirów, bo daje kolejne narzędzie, które kerbir może wykorzystać do zabezpieczenia dupy. IMHO - tak być nie powinno.

Wyraziłem tylko i wyłącznie zdziwienie, że przyklasnął temu członek korporacji pirackiej, która chyba bardziej na kerbirów poluje niż sama kerbirzy.

Oczywiście, wiem że najbardziej pr0 jest latanie solo i proponowanie na localu 1v1, ale c'mon, to jest Eve. Jak się chce uprawiać sport, to można grać klanówki w FPS-y. Tu jest wojna, a na wojnie połową sukcesu jest manewr taktyczny i zaskoczenie przeciwnika.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #233 dnia: Listopad 12, 2010, 12:00:39 »
Tego nigdzie nie napisałem. Zauważyłem tylko, że ta zmiana jest niekorzystna z punktu widzenia latania solo czy w małym gangu, który nastawiony jest na polowanie kerbirów, bo daje kolejne narzędzie, które kerbir może wykorzystać do zabezpieczenia dupy. IMHO - tak być nie powinno.

Może to przygotowanie przed usunięciem locala. :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #234 dnia: Listopad 12, 2010, 12:07:32 »
Może to przygotowanie przed usunięciem locala. :P

Hmm... 30 sekund delaya przed pojawieniem się na localu w zamian za widoczność prob w overview byłoby uczciwą wymianą.

Skasowanie lokala działa w obie strony. Kerbir będzie miał problem z zobaczeniem roamujących, roamujący będą mieli gigantyczny problem ze znalezieniem czegokolwiek. Dziś wskakujesz, widzisz pusty local, lecisz dalej. Roam przez 50j nie jest problemem. Bez locala 10j byłoby już kresem wytrzymałości.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #235 dnia: Listopad 12, 2010, 12:16:22 »
Przyszło. Z drugiej strony, w takiej sytuacji masz w gangu człowieka, który patrzy na 360 stopni i 2-4 AU, tylko po to, żeby ostrzec prowadzącego. Czyli już była solucja na to, nie trzeba było niczego zmieniać.  (...)
Moim zdaniem ta zmiana daje dodatkowe narzędzie dla obu stron barykady. Oczywiście, skorzystają z niego zrówno carebary, jak i polujacy na nich gracze, ale taka jest EVE.  Adapt or die :)

Cytuj
Oczywiście, wiem że najbardziej pr0 jest latanie solo i proponowanie na localu 1v1, ale c'mon, to jest Eve. Jak się chce uprawiać sport, to można grać klanówki w FPS-y. Tu jest wojna, a na wojnie połową sukcesu jest manewr taktyczny i zaskoczenie przeciwnika.
a to do kogo?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #236 dnia: Listopad 12, 2010, 12:34:25 »
Moim zdaniem ta zmiana daje dodatkowe narzędzie dla obu stron barykady. Oczywiście, skorzystają z niego zrówno carebary, jak i polujacy na nich gracze, ale taka jest EVE.  Adapt or die :)

W jaki sposób polujący ma na tym skorzystać? Bo ofiara polowania będzie sobie mogła ustawić odpowiedni tab w overview po czym spamować skan co 2 sekundy kiedy tylko lokal przestanie być all blue.

a to do kogo?

Ogólnie. Są tacy, którzy zabijaniem kerbirów się brzydzą i lubią takie ustawki. Miałem takich choćby w Ushra'Khan (maskotka aliansu, SmackyJan, latający Rifterami, które kupował - uwaga - po 300 sztuk :D).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kara Mon

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #237 dnia: Listopad 12, 2010, 13:49:39 »
Sokole

"Dobry" carebear spier*** az sie dymi dos tacji jak tylko wskoczy ktos bez plusa na local , jak np Rooks and Kings w swojej konstelacji w aridii. W minute po skoku kilka tengaczy robiacych misje zamienia sie w blob drejow z wsparciem cariersow w systemie obok.

"Przecietny" carebear i tak spamuje skanerem za probami i jak nie masz co do 1 au ustalonej jego pozycji (latamy i skanerem pokladowym ustalamy gdzie ustawic proby, najlepiej czyms na co normalnie sie probow nie wklada ) zeby na 1 skan go wylapac probami to i tak zwieje bo nawet pomimo masy obiektow w skanie proby da sie wylapac i zwiac.

Z carebearami w low jest jak z lotniskami w 0.0, lapiesz nooba, debila albo ebay co mysli ze jak wydal 500$ na postac i 500$ na iski to jest nie do ubicia.


Dla mnie to pozytywna zmiana bo jak sam skanuje to byly problemy ze sprawdzaniem czy i mnie ktos nie poszukuje.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #238 dnia: Listopad 12, 2010, 13:52:05 »
...
Ogólnie. Są tacy, którzy zabijaniem kerbirów się brzydzą i lubią takie ustawki. Miałem takich choćby w Ushra'Khan (maskotka aliansu, SmackyJan, latający Rifterami, które kupował - uwaga - po 300 sztuk :D).
...

O tą osobę chodzi? 633 fregaty stracił i 265 kapsuł ];)
http://eve-kill.net/?a=pilot_detail&plt_id=107378

Lol zawsze taki sam fit ma na rifterze i to bez rigów czyli idzie na prawdę na masówkę ];)

Crux

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #239 dnia: Listopad 12, 2010, 16:09:04 »
Hmm... 30 sekund delaya przed pojawieniem się na localu w zamian za widoczność prob w overview byłoby uczciwą wymianą.
Albo możliwość wyskanowania wraków/puszek (są grupy w over ale o dziwo nie dotyczy to probowania!).

Jonas

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #240 dnia: Listopad 15, 2010, 09:35:14 »
A co ma probowanie do ustawień overview? Wielu rzeczy z ov nie da się wyprobować (nie mylić z wyskanować), właśnie po to skaner ma własne ustawienia filtrów dla prob.

A proby w przestrzeni da się bardzo łatwo namierzyć, wystarczy dobrze skaner ustawić. Od któregoś patcha każde odświeżenie skanera kierunkowego nie powoduje przesunięcie listy na początek. Cały czas widać ten sam zakres. Ustawiasz więc skaner kierunkowy tak, aby widzieć ten zakres w którym pojawią się ewentualne proby (combat scanner probe) z sortowaniem po typie i po problemie. Jak się pojawią od razu to widzisz po kliknięciu scan. Więc jak człowiek (ofiara) myśli i potrafi korzystać z narzędzi, które daje gra to przed czy po patchu nie będzie miał w tym zakresie problemów. A jak jest idiotą (ew. leniem) to i tak powinien zginąć. ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #241 dnia: Listopad 17, 2010, 08:35:42 »
[admin]Dyskusja o probach na dps shipach dostała swój wątek:
 http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=8914.0 [/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #242 dnia: Grudzień 10, 2010, 16:40:19 »
Przedwieczny.

Gregorius

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #243 dnia: Grudzień 10, 2010, 22:12:07 »
o, ten avatar już wygląda jak caldari! :D (za mało kabli jak na sanshe ;p)
Fajno ;)

Ranshe

  • Gość
Odp: Zapowiedź nowego dodatku - dyskusja
« Odpowiedź #244 dnia: Grudzień 10, 2010, 22:16:54 »
Nom, nie wiem czemu mi też się wydawało, że Sansha był dosyć mocno zadrutowany.