Autor Wątek: IT w Syndicate  (Przeczytany 16729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 31, 2010, 13:53:06 »
No ja zakładam, że IT dobrze fituje swoje haci. Nigdzie nie pisałem, że mieliby rozwalić flote bez strat własnych, ale nie mówcie ze flota 150 armor haców i 30 guardnianów nie ma szans z flota drakowa. przy tej ilości haców 4 draki schodzą na alfe.

przy tej ilosci HAC schodzi na salwe, drejki nie musza dolatywac do primary - armor hace musza a od painterow swieca sie jak psu jajca
generalnie przy tej ilosci drejkow ilosc logistykow nie odgrywa znaczenia za bardzo

nawet starta 4 drejkow za 1 t2 ship to jest wynik do zaakceptowania wiec zobacz jakie easy pvp jest to dla floty wystawiajacej drejki
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:15:58 »
You're sooooooo pre-tyrtanis.

Twierdzisz ze insurance na shipy t2 dziala? Bo ja nie zauwazylem.

On topic: Drake = BC z bronia skierowana vs srednie cele i ogromnym damagem, Hac = Cruiser sredni cel :) dps podobny jak drake, ehp sporo mniej. One shot z tych wszystkich drejow tak samo zabija armor haca, jak salwa w druga strone. Logistyki zaczna dzialac moze w momencie jak juz zostanie na polu po 50 shipow, wczesniej bylyby one hit zgony.
Armor HAC tankuje speedem i sigiem, zgadza sie, ale nie przeciwko czemus co uzywa broni w tej samej klasie wielkosci.
A o cenach to juz nie wspomne bo rachunek atakowania hacami drejow nijak sie nie zgadza :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 14:32:42 wysłana przez Kira Korpii »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:19:00 »
@Kira Korpii: dzieki za rozwjanie watpliwosci, wy macie sporo expa w tych drejkach wiec znasz sprawe od podszewki
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

sc0rp

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:33:05 »
jest jeszcze jedna kwestia ktora frankie sprytnie pominol otoz logistyki pompujace drake'i zaczynaja pompowac na poczatku cyklu, a logistyki armor hacow na koncu cyklu.

Frankie

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:38:33 »
Twierdzisz ze insurance na shipy t2 dziala? Bo ja nie zauwazylem.

On topic: Drake = BC z bronia skierowana vs srednie cele i ogromnym damagem, Hac = Cruiser sredni cel :) dps podobny jak drake, ehp sporo mniej. One shot z tych wszystkich drejow tak samo zabija armor haca, jak salwa w druga strone. Logistyki zaczna dzialac moze w momencie jak juz zostanie na polu po 50 shipow, wczesniej bylyby one hit zgony.
Armor HAC tankuje speedem i sigiem, zgadza sie, ale nie przeciwko czemus co uzywa broni w tej samej klasie wielkosci.
A o cenach to juz nie wspomne bo rachunek atakowania hacami drejow nijak sie nie zgadza :)
Tego nie neguje co piszecie (juz na priv z Venzonem gadaliśmy), ale nie można przy tej konkretnej bitwie liczyć, że byloby 150 drake z logi kontra 150hac z logi, bo te draki miały na sobie 300 NC. Bitwa toczyła się na gate oddalonym o 56au od tego na którym czekało IT. Oznacza to że mieli wolne wejście do systemu, grid mieli czysty i dołaczaliby sie do bitwy jako 3 strona z możliwościa dogodnego doboru lokalizacji gdzie wylądują na gridzie. W tym czasie jak oni, by się ustawiali my naprawde byliśmy dość zajęci NC. Mieliby czas żeby wejść do bitwy w miare komfortowo. O cenach nie mówie bo wiadomo, że drake>t2. Jak pisał Venzon, IT ma nadmiar gotówki to dlaczego nie zaryzykuje. Ciągnąc 200 osób 30j, a następnie na bramie do bitwy kazać im wracac 20j, bo nie będziemy ryzykować? Toż to czysty sadyzm. Swoją drogą prawie na żywo rozmawiałem z pilotami IT i oni jakoś nie byli zadowoleni z decyzji FC, bo mieli ochotę powalczyć. I na konieć w E9 jak przy każdej dużej bitwie sporą rolę odgrywał lag więc nikt nie mógł przewidzieć wyniku.

@Dark Flonoe przy cyklu 3s to raczej niewielka różnica przy opóźnieniu repów przez laga wychodzi na jedno.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:43:02 »
@Dark Flonoe przy cyklu 3s to raczej niewielka różnica przy opóźnieniu repów przez laga wychodzi na jedno.

Dokładnie  to cykl named repek, których najczęściej się używa to 5 sek , t2 to 4,5 sek. Co jednak czasami robi różnicę . Walcząc w lagu dość często lądowałem na strukturze 5sek później  siedziałbym koło wraku. Ale może ja mam  takie już szczęście/pecha
Sponsored By Technetium  ;D

Frankie

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:46:19 »
Dokładnie  to cykl named repek, których najczęściej się używa to 5 sek , t2 to 4,5 sek.
Te damnation z linkami to mieliście dla pokazania, ich piloci nie używali ich. Radze spawdzić jeszcze raz i wyjdzie Ci 3.3s

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:47:58 »
Ciągnąc 200 osób 30j, a następnie na bramie do bitwy kazać im wracac 20j, bo nie będziemy ryzykować? Toż to czysty sadyzm. Swoją drogą prawie na żywo rozmawiałem z pilotami IT i oni jakoś nie byli zadowoleni z decyzji FC, bo mieli ochotę powalczyć. I na konieć w E9 jak przy każdej dużej bitwie sporą rolę odgrywał lag więc nikt nie mógł przewidzieć wyniku.

masz swoja odpowiedz, FC nie podjal decyzji o walce bo uznal, ze nie da rady tego wzglednie dobrze pociagnac
pewnie gdyby byl bardziej doswiadczony FC na zmianie to by moze wdal sie w walke
generalnie to IT jest atakujacymi, jako atakujacy moga podejmowac takie decyzje na jakie maja ochote - jedyne co jest wlasciwie z waszej strony do napisania to "szkoda, ze nie wskoczyli, moglobyc fajnie" a nie spuszczac sie ze "omg, co za lamy nie chca atakowac naszych 150 drejkow, ktore wystawilismy zeby zrejpowac im w lagu jak najwiecej t2 szitu, gtfo back to delve"

While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:52:55 »
Te damnation z linkami to mieliście dla pokazania, ich piloci nie używali ich. Radze spawdzić jeszcze raz i wyjdzie Ci 3.3s
http://eve.allakhazam.com/db/item.html?eveitem=8641
Sponsored By Technetium  ;D

Frankie

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:59:53 »
http://eve.allakhazam.com/db/item.html?eveitem=8641
YYY czy ja cos pisze niezrozumiale, czy Ty masz jakies problemy. Flota ma cos takiego jak fleet boost, wing boost, squad boost. Bierzesz takiego damnation (command ship). Ten statek dajesz na fleet boost. On ma cos takiego jak 3x link do armora. Jak pilot tego damnation ma choc na tyle siły, żeby przycisnać przycisk active link, to pojawia się coś takiego jak boost dla floty i wtedy z twoich 4.5s repy nagle mają cykl 3.3s. Chyba bardziej lopatologicznie sie nie da tego wyłożyć. Jeśli o takich rzeczach nie wiesz to sie przynajmniej nie przyznawaj, bo niezbyt dobrą opinię o CBC tworzysz.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 31, 2010, 15:07:07 »
YYY czy ja cos pisze niezrozumiale, czy Ty masz jakies problemy. Flota ma cos takiego jak fleet boost, wing boost, squad boost. Bierzesz takiego damnation (command ship). Ten statek dajesz na fleet boost. On ma cos takiego jak 3x link do armora. Jak pilot tego damnation ma choc na tyle siły, żeby przycisnać przycisk active link, to pojawia się coś takiego jak boost dla floty i wtedy z twoich 4.5s repy nagle mają cykl 3.3s. Chyba bardziej lopatologicznie sie nie da tego wyłożyć. Jeśli o takich rzeczach nie wiesz to sie przynajmniej nie przyznawaj, bo niezbyt dobrą opinię o CBC tworzysz.
Nie wiedziałem używam shield logistyków bez commandów. Ale już wiem. Nie widzę powodu dlaczego miałbym się nie przyznawać, niewiedza to żaden wstyd. Kto pyta nie błądzi.

Btw ciągle nie wychodzi mi 3,3s tylko 3,825, no chyba ze na przepalaniu ale wtedy jest 3,25 na t2 repkach.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 16:26:30 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Frankie

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 31, 2010, 15:09:57 »
Nie wiedziałem używam shield logistyków bez commandów. Ale już wiem. Nie widzę powodu dlaczego miałbym się nie przyznawać.
To się ciesze, że mogłem pomóc w uswiadomieniu. Przy shield macie coś takiego jak vulture to samo się dzieje.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 31, 2010, 16:11:55 »
Frankie? coś ty się tak czepił CBC? hmm?
Some Men Just Want to Watch the World Burn

sc0rp

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 31, 2010, 16:17:20 »
Tak czy inaczej 3,3s (oczywiscie zakladajac absurdalne all5, odpowiedni ship (cs) z odpowiednim fitem (linki)) to czesto byc a nie byc - i nie mow ze tak nie jest. 
 
A wracajac do hacow IT skoro oni nie wskoczyli to czemu wy do nich nie wskoczyliscie? Czyzbyscie sie obawiali tego samego co oni np. ladowania grida? Przeciez rowniez mogliscie wskoczyc. Anyway nie wiem czy zauwazyles ale tak jak kiedys lubilem czytac twoje posty (jak opisywales sytuacje,bitki) tak teraz wszystkie twoje posty ograniczaja sie do ponizszych tematow:
- NC to nooby bo lataja blobem
- My jestesmy pro
- NC to carebeary
- IT to tchorze

Skoro jestescie tacy strasznie pro a wasi sasiedzi to takie nooby (NC,IT) to czemu macie sova w systemach o SS od -0.00 do -0.06 i dodatkowo 1 system -0,24 i jeden -0,37 lol przeciez tacy pro gracze jak wy powinni miec sova w systemach -0,95-1,00, wez to pod rozwage bo to ze macie duze eff ni jak nie przeklada sie na jakos terenow przez was zajmowanych.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 31, 2010, 16:29:45 »
- NC to nooby bo lataja blobem
To po części na pewno prawda, po upadku providence już tylko NC jest otwarte na nowicjuszy i casualowych graczy.
A latają blobem bo potrafią go utworzyć , wiec czemu nie.
- My jestesmy pro
Na pewno stoją wyżej o 2 klasy niż NC.
- NC to carebeary
To akurat żadna tajemnica , kerbirizm jest znacznie bardziej rozwinięty w NC niż gdziekolwiek indziej. Zawsze tak było i mam nadzieję ze będzie  :)
- IT to tchorze
W to wątpię , sieją po prostu propagandą.


Ale mimo że NC to carebeary i po części nooby to jednak ten twór dyktuje warunki a nie odwrotnie. CH i Evoke uważają że skoro są dobrzy w pvp to należy im się więcej a już na pewno nie powinni tracić tego co mają(moonów i systemów na rzecz IT,NC). I chyba o to mają pretensje do niewiadomo kogo.
A tymczasem jest zupełnie inaczej. Nie mogą nic poradzić bo nie mają liczb ale to że nie mają liczb to przecież ich wina. Liczby oczywiście łatwo zdobyć ale wtedy z kolei stracą swoją elitarność i znowu sytuacja się powtórzy :). Tak więc rekrutowanie tylko najlepszych pvperów czy spore wymogi co do aktywności i "jakości" to nie musi być koniecznie najlepszy sposób żeby zaistnieć i się utrzymać w 0.0 i to chyba do nich nie dociera. Nawet Bob zrozumiał, że liczby mają znacznie i po disbandzie w sumie powiększył swoją liczebność 2-krotnie , częściowo kosztem jakości zapewne.
Jak to mówią gdzie wrogów kupa tam i herkules dupa , grunt żeby być w tej kupie  ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 16:51:02 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

sc0rp

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 31, 2010, 16:42:39 »
@up ja nie twierdze ze tak nie jest chodzi oto ze w kolko mowi to samo i to jest nudne, bo ile jeszcze musi wylac lez zeby zrozumial ze nc lata blobem a jak trzeba to noda wywali nawet jak nie bedzie redow w okolicy (jak to ktos powyzej napisal) ;)

Frankie

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 31, 2010, 16:48:18 »
Tak czy inaczej 3,3s (oczywiscie zakladajac absurdalne all5, odpowiedni ship (cs) z odpowiednim fitem (linki)) to czesto byc a nie byc - i nie mow ze tak nie jest. 
 
A wracajac do hacow IT skoro oni nie wskoczyli to czemu wy do nich nie wskoczyliscie? Czyzbyscie sie obawiali tego samego co oni np. ladowania grida? Przeciez rowniez mogliscie wskoczyc. Anyway nie wiem czy zauwazyles ale tak jak kiedys lubilem czytac twoje posty (jak opisywales sytuacje,bitki) tak teraz wszystkie twoje posty ograniczaja sie do ponizszych tematow:
- NC to nooby bo lataja blobem
- My jestesmy pro
- NC to carebeary
- IT to tchorze

Skoro jestescie tacy strasznie pro a wasi sasiedzi to takie nooby (NC,IT) to czemu macie sova w systemach o SS od -0.00 do -0.06 i dodatkowo 1 system -0,24 i jeden -0,37 lol przeciez tacy pro gracze jak wy powinni miec sova w systemach -0,95-1,00, wez to pod rozwage bo to ze macie duze eff ni jak nie przeklada sie na jakos terenow przez was zajmowanych.
To Ci nawet odpowiem. Twoje absurdalne all5 to jest u nas standard. Wszyscy piloci logistyków maja mieć pod nie wszystko na 5 plus implanty. Boost flotowy - nie wyobrażam sobie ally bez chara do boostowania, a takie też maja pod to all 5. Wiec to co Ciebie dziwi u innych jest standardem.

Drugie pytanie dlaczego nie skakaliśmy na IT - proponuje przeczytac BR z SC. Nie skakaliśmy na IT, bo skakaliśmy do was co w bardzo obrazowy sposób obala to, że boimy sie laga grida. Bitwa z NC (2 cześć ta główna) rozpoczeła się od naszego skoku do was, wy zrobilście jump do E9 jak nas zobaczyliście i potem my spowrotem wróciliśmy do E9.

Na ostatnie pytanie odpowiedz sobie sam dlaczego nie mamy terenów, albo Ci pomoge cytując naszych dyrektorów. "Ziemie możemy mieć jak jest nam to po drodze, ale nigdy ziemia nie bedzie trzymać nas". Przekładając na nasz nie lubimy blobów z założenia, a tereny wymagają czesto własnie takiej formy walki. Dlatego łatwiej i milej jest ich nie mieć (a moony i tak mamy więc dochody sa) 3-4 systemy do naprawy SS i to nam starcza. CH nie jest kerberami więc nie potrzebuje terytoriów.

EDIT: Żeby już ostatecznie rozwiać wasze wątpliwości i zakończyć temat (mówie tu za CH bo inne sojusze nie wiem jak maja). CH nie chce ziemi. Używa jej tylko jako dobrego wabika na walki (podobnie jak moonów). Gdybyśmy chcieli własną ziemię to dołączylibyśmy sie do dowolnego powerblocku, gdzie dostalibyśmy dowolne systemy jakie byśmy chcieli. Nikt nie pogardzi flota kilkudziesięciu matek i parunastu tytanów + 200 wyszkolonymi pilotami pvp. Wielokrotnie nam to proponowano, ale nam nie zależy na ziemi, a na zabawie i dobrych walkach. (większość charów w CH to gracze grający od bardzo dawna mający już dawno za soba aspiracje terytorialne, zabawy w logistyke itp. Lubia sobie powalczyć i stać ich na to dlatego tu są, a nie gdzie indziej).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 17:10:57 wysłana przez Frankie »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 31, 2010, 17:03:14 »
Cytuj
To Ci nawet odpowiem. Twoje absurdalne all5 to jest u nas standard. Wszyscy piloci logistyków maja mieć pod nie wszystko na 5 plus implanty. Boost flotowy - nie wyobrażam sobie ally bez chara do boostowania, a takie też maja pod to all 5. Wiec to co Ciebie dziwi u innych jest standardem.
Ja bym odpowiedział inaczej akurat na to: Comand wsparcia to na tyle specjalistycny statek że nie opłaca się wsiadać w nigo i lecieć na bitwę bez anten i roli boostera, poprostu jego bonusy to determinują. Jeśli chce się strzelać to lepiej wziąć albo wersję bojową cbc albo t1 wersję która na skilach jakie przewaznie ma pilot comanda będzie miała większy wygrzew niż comand wsparcia...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 31, 2010, 19:49:22 »
@frankie dzieki za konstruktywny post nie wiedzialem ze all5 na cs to moze byc standard. A co do tematu blobow to Wy lubicie male floty, polowac na raciarzy i ogolne pvp, a teraz sprobuj popatrzec na innych ktorzy lubia mordowac krzyzyki, kopac skaly, cenia wolnosc bez cta, uwazaja ze skilluje sie to co jest im potrzebne, lataja w jajach za duza banke, lubia pogadac na ts opierdolach a pvp to najlepiej przy ratio 10:1 w drejku z 30k shielda. Ja np. Myslalem o piratce, ale ze wzgledu na to jak 'czesto' gram to cbc najbardziej pasuje do trybu gry i tego czym sie zajmuje. :)

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 31, 2010, 20:21:40 »
Myslalem o piratce, ale ze wzgledu na to jak 'czesto' gram to cbc najbardziej pasuje do trybu gry i tego czym sie zajmuje. :)
E no my też lubimy pvp i niekoniecznie przy takim ratio, tylko zdecydowanie w innych proporcjach w stosunku do innych zajęć niż Cry Havoc i z mniejsza intensywnością. Ogólnie imho każdy a przynajmniej większość ludzi lecących do 0.0 lubi pvp ale nie każdy ma ochotę uczynić z tego jedyne zajęcie. 
A o tym, że lubimy pvp niech świadczy chociażby fakt że jesteśmy wg kb niby głównym "pvp" corpem w co prawda żałosnym aliansie ale jednak  ;D . I ciągle powolutku nad sobą pracujemy dzięki czemu za 10 lat być może osiągniemy standardy gorszych pvp corpow z południa  ;)

Btw Frankie tak się zastanawiam nad tymi waszymi standardami i jeżeli rzeczywiście tak jest jak piszecie to nie dziwię się, że wygrywacie walki w stosunku 2 czy 3:1 pomijając lepszą organizację i fc to wez pod uwagę, że statek statkowi nierówny. Myślę że co najmniej  z 30% flot nc jedzie na t1 , named modułach i kiepskich skillach do pvp statkow z wyjątkiem raciarek za 2 bil ktorymi nikt na pvp nie lata. U was pewnie  90% ma wyskilowane na maxa(lub blisko tego) kilka typow statkow poczynając od afek i cepow na bsach i t2 cruzach kończąc.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 20:47:36 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

Frankie

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 31, 2010, 20:31:58 »
Btw Frankie tak się zastanawiam nad tymi waszymi standardami i jeżeli rzeczywiście tak jest jak piszecie to nie dziwię się, że wygrywacie walki w stosunku 2 czy 3:1 pomijając lepszą organizację i fc to wez pod uwagę, że statek statkowi nierówny. Myślę że co najmniej  z 30% flot nc jedzie na t1 , named modułach i kiepskich skillach do pvp statkow z wyjątkiem raciarek za 2 bil ktorymi nikt na pvp nie lata. U was pewnie  90% ma wyskilowane na maxa(lub blisko tego) kilka typow statkow poczynając od afek i cepow na bsach i t2 cruzach kończąc.
No pewnie w dużej mierze masz racje. Ja się ostatnio zdziwiłem jak się okazało, że nasz najlepszy pilot cepa (w wiekszości lata cepami i jest nimi w stanie utrzymać statki typu cynabal) ma ponad 110mln sp. Bo takie chary nie kojarzyły mi się z tak małymi statkami. Fakt faktem, że bardzo dużo kont przynajmniej w ENH ma +100mln sp.

Ellaine

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 01, 2010, 09:49:32 »
W sumie nie wiem co robimy na tym watku jako korp ;) Lepiej poflamujmy na watku PB gdzie przynajmniej czasem latamy (w przeciwienstwie do Syndicate).

Co do postaci all lvl 5 - to naturalny kierunek. Kiedys elitarne bylo miec duzo postaci ze skillami na T2, teraz jes all 5 na statki ktorymi latasz, na nastepnym etapie, za kilka lat, wiekszosc srednich korpow tak bedzie miala w standardzie a roznica bedzie lezala wylacznie w skillach pilota. Zreszta juz teraz nie ma przepasci tylko pare % roznicy tu i tam. Przepasc byla kiedy elita latala vagami a sredniacy cruiserami T1 z modulami named.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 02, 2010, 10:55:45 »
Bardzo wyskilowanych postaci teraz praktycznie nigdzie nie brakuje, standard boostowania flot w wiekszych aliansach od dawna funkcjonuje. To juz nie te czasy ze szuka sie ludzi z leadership 5 :)

I jak tam postep w zdobywaniu technetium przez IT po wczoraj?

Frankie

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 02, 2010, 11:02:50 »
Zajmują się neomydium bo ich jakos mniej bronimy (niewiedzieć czemu). Do naszych techow jeszcze sie nie dobrali porządnie (z tego co wiem).

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 02, 2010, 20:08:31 »
Zajmują się neomydium bo ich jakos mniej bronimy (niewiedzieć czemu). Do naszych techow jeszcze sie nie dobrali porządnie (z tego co wiem).
http://killboard.ev0ke.de/?a=kill_related&kll_id=105378

Jakiś BR w tej sprawie można prosić ?
Sponsored By Technetium  ;D

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 02, 2010, 20:18:04 »
Km jednego z nyxow to fake, dokładniej to kmy obu nyxow są niemal identyczne, ze zmienionym nieco fitem i kilkoma liczbami w zadanym damage.

sc0rp

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 02, 2010, 20:19:09 »
http://killboard.ev0ke.de/?a=kill_related&kll_id=105378

Jakiś BR w tej sprawie można prosić ?

hmm "No valid kill id specified".

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 02, 2010, 20:24:44 »
hmm "No valid kill id specified".

Hmm faktycznie , jeszcze 5 minut temu działało. W każdym razie były tam 3 matki Evoke ubite przez IT. Żart jakiś?

http://evemaps.dotlan.net/system/Z-Y7R7/kills na dolanie  kille dalej widać. KB IT milczy więc pewnie rzeczywiście fake.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2010, 20:40:18 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

sc0rp

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 03, 2010, 09:38:18 »
Nope, na killboardzie IT jak najbardziej jest nadal:
- http://www.killboard.it/?a=kill_detail&kll_id=199650
- http://www.killboard.it/?a=kill_detail&kll_id=199652
- http://www.killboard.it/?a=kill_detail&kll_id=199653

ale nie jest zweryfikowane jeszcze przez api, albo to it sciemnia albo evoki nie wrzucaja loosow na kb ;)

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 03, 2010, 23:10:56 »
wszystkie SC fake. Jakies samotne dzieciatko w piwnicy wkleja km'y.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 03, 2010, 23:41:41 »
http://www.killboard.it/?a=kill_related&kll_id=199906
podobno epic bitka
szkoda, ze sie nie zalapalismy :(
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

gosti

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 03, 2010, 23:53:15 »
Hm, do IT idziecie Venzon?

Ogolnie w koncu IT wygralo jakas wieksza bitke.

Frankie

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 04, 2010, 04:59:15 »
Niestety mnie nie bylo (tanki) więc nie moge sie bliżej wypowiedzieć poza tym, iz na corpie mowili, że nasze logistyki były usuwane przez tytany za pomoca dd.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 04, 2010, 11:05:41 »
Niestety mnie nie bylo (tanki) więc nie moge sie bliżej wypowiedzieć poza tym, iz na corpie mowili, że nasze logistyki były usuwane przez tytany za pomoca dd.

to duzo pozniej podczas drugiej rundy
pierwsza byla podobno bez capsow i bez zadnego laga - w co az trudno uwierzyc
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Frankie

  • Gość
Odp: IT w Syndicate
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 04, 2010, 14:07:41 »
To co Ci Venzon pisalem bez laga armor ab hac > drake. Bo draki traca przede wszystkim swoj najwiekszy atut czyli perma MWD..