Autor Wątek: Dust 514  (Przeczytany 127519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Oxylan

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 28, 2010, 01:01:37 »
@Oxy - gdyby EVE nie miała wieloletniego systemu skilowania, to przy takiej skali rynku Science Fiction jaki jest obecnie, już by nie istniała nie mając skąd napompować 300k nowych graczy co kilka miesięcy. W tej chwili mamy względną równowagę contentu zapewnianą właśnie stałymi kontami graczy, którzy ciągle skilują. Inne kosmiczne strzeladła obejmują grupę klientów w granicach błędu statystycznego.

 

Zgadzam się, EVE jest specyficzną grą nie dla każdego, jest dla ludzi cierpliwych i dla tych którzy lubią wyzwania i klimat sf, CCP o tym wie i dba o gre jak tylko może, co prawda z lagiem i mechaniką sami nie mogą wygrać ale jakby nie było eve ma już kilka ładnych lat i tak stabilnej - ogromnej gry online raczej nie ma, z innej strony sama idea mozolnego skilowania czy robienia lernow zapewne przytłacza wielu ludzi którzy od eve  oczekiwali czegoś bardzej na luzaku, świat w eve jest wymarzonym swiatem sf każdego gracza ktory lubi taki klimat ale nie dla mas :) dlatego wpomniałem że podobna mechanika uczenia się itp w fps to raczej kiepski pomysł z punktu marketingu i speców od zabawy dla mas.

Ps. Czekam na topic o world of  darknes, kolejna tajemnica CCP  \^,..,^/

Pozdro

« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 01:23:37 wysłana przez Oxylan »

Racjel

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 28, 2010, 09:43:33 »
Obstawiam, że DUST514 po zintegrowaniu ze światem EVE będzie miał swoją szansę na stałą egzystencję. Zapewne bez milionów graczy, ale nawet tak jak w EVE 300k oznacza wielomilionowy dochód dla developera i stałe miejsce na rynku, które jest cenniejsze od żałosnych mrzonek o zrobieniu kolejnego Heroic Fantasy z wielkimi, iskrzącymi, fioletowymi mieczami w rękach filigranowych, roznegliżowanych elfek - na które jak najbardziej lubię patrzeć o ile są ładne. W WoWie jednak nie są, więc na moją sympatię się nie łapią i miliony much mnie nie przekonają do niego. Wolę marnować czas w blaszankach EVE  :P

Święte słowa

sorrowpl

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 01, 2010, 16:41:55 »
Mi taka akcja pasuje i tak gram na ps3 kopiąc to chociaż będąc świadomy grając w DUST'a coś się dzieje w EVE to jest to dodatkowa motywacja więcej killi więcej kasy i jakiś player traci planetę :D

Gromor

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 27, 2011, 00:01:58 »
Mały update, wizja EVE (i Dust), co sądzicie?
http://www.youtube.com/watch?v=45mlVuLs_Nw&feature=player_embedded

ch4os

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 27, 2011, 15:01:53 »
Ehh, może i ładnie.. ale.. na gwizdek nam Dust?, nawet konsoli nie mam... (current geny coraz mocniej odstają nawet od średnich pctów), a przez to część pracy która mogłaby być włożona w eve idzie w jakiegoś o zgrozo fpp, wiem ze dusta robi oddzielny team... ale do integracji i tak jest pewnie oddelegowana grupa która mogłaby coś z pożytkiem dla nas robić.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 27, 2011, 18:20:24 »
Przeprasza, ze sie tak spytam ? A kogo to obchodzi, ze Ty konsoli nie masz?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 27, 2011, 18:54:23 »
Przepraszam ze tak spytam, ale co nas graczy eve obchodzi to ze ccp zabiera środki które mogło by przznaczyć na naprawę czegoś w eve do robienia jakiejs z dupy gierki (z punktu widzenia fana statków kosmicznych, nie karabinów) i to w dodatku dla bandy zasranych konsolowców (z punktu widzenia posiadacza pc ) o których inteligencji nie raz panuje zdanie że konsole w stosunku do pc to takie cos jak wow dla graczy eve?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

ch4os

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 28, 2011, 09:13:42 »
W sumie dopiero teraz zauważyłem ze ten topic jest w dziale 'Inne gry', więc wypowiedzi powinny być oderwane od eve (przydałoby się też bez najazdów osobistych), chociaż to forum eve, widać niektórzy nie mogą się powstrzymać

Problemem Dust może być fakt ze konsole maja jakiś tam lifetime, w wypadku current genów następcy są przewidywani na 2015 rok, developerka dusta zajmie im jeszcze pewnie z 2 lata.. wiec dostaniemy ją dopiero w 2013, gra pożyje z 2 latka i cala integracje z eve szlag trafi (zrobią Dust515?). Pozatym Dust to tylko fpp, tego rodzaju gier mamy całe mrowisko, nie wiem czy uda się im stworzyć coś wyjątkowego na wzór naszego ukochanego Serious Spaceship Business.

Gromor

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 28, 2011, 16:25:28 »
Problemem Dust może być fakt ze konsole maja jakiś tam lifetime, w wypadku current genów następcy są przewidywani na 2015 rok, developerka dusta zajmie im jeszcze pewnie z 2 lata.. wiec dostaniemy ją dopiero w 2013, gra pożyje z 2 latka i cala integracje z eve szlag trafi (zrobią Dust515?). Pozatym Dust to tylko fpp, tego rodzaju gier mamy całe mrowisko, nie wiem czy uda się im stworzyć coś wyjątkowego na wzór naszego ukochanego Serious Spaceship Business.

O to się nie martw, wystarczy zobaczyć na półki w sklepach, ciągle sprzedają gry na PS2 i same konsole po mimo tego że premiera PS3 byłą w 2006 roku. Na PS3 wyszło już wiele gier które zapewnią jej jeszcze zbyt na ładnych kilka lat po wejściu następcy. Co do samego dust'a czy będzie się czymś wyróżniał od reszty, czy będzie miał coś do zaoferowania więcej niż konkurencja to i tak zależy od CCP, ale skoro zmajstrowali tak fajne EVE to i chyba potrafią zrobić fajnego Dust'a :]

Gromor

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 07, 2011, 07:42:02 »
No to wystartowała oficjalna strona gry: http://www.dust514.com/en/home/ i wyszedł nowy trailer: http://blog.us.playstation.com/2011/06/06/introducing-dust-514-a-persistent-shooter-from-ccp/ jedna ciekawostka: czyżby planety mają w przyszłości dostać własne systemy obronne?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 07, 2011, 08:07:52 »
Ocho, chcą dastowców do Stein wrzucić. PL nie wygnało SW supercapsami to teraz kolej na próbę konsolowców? :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 07, 2011, 08:31:08 »
Taaa znajac ccp sie okaze ze ci dustowcy w stain to bedzie kopalnia iskow i w 5min nam sie DRF zwali na glowe zeby polozyc i na tym lape. Moga sobie w curse mieszkac albo innym zapupiu od stain wara.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 29, 2011, 13:37:30 »
Mały update, wizja EVE (i Dust), co sądzicie?
http://www.youtube.com/watch?v=45mlVuLs_Nw&feature=player_embedded
Dopiero to zauwazylem wiec dopiero pytam

Czy ten filmik oznacza, ze bedzie mozna mordowac sie na stacjach w EVE? Bo patrzac po tym co jest w 2:19 wyglada, ze tak
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Goomich

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 29, 2011, 14:32:27 »
CCP zawsze miło lepsze filmy niż grę.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 29, 2011, 14:41:04 »
Nad tym co lepsze mozna by dyskutowac, ale szczerze mowiac nie bardzo mnie jakosc filmow interesuje.
Interesuje mnie natomiast EVE.
Jezeli dobrze rozumiem, ten filmik przedstawial przyszlosc EVE wg CCP. W filmiku tez byla scena jak na stacji postac ma byc odstrzelona we wlasnej kajucie i dlatego zastanawiam sie czy cos takiego (czyli walke na stacjach) CCP ma w planach.
A ze niezbyt regularnie sledze komunikaty CCP bazujac raczej na reakcji graczy na nie pytam tutaj
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 29, 2011, 15:13:58 »
Chyba nic o tym nie wspominali do tej pory.
Ale jak się te ich superuberwypasione binokle będą dalej tak "rewelacyjnie" sprzedawać, to może się okazać, że jednak w jakiejś przyszłości będzie można delikwenta odstrzelić i na dodatek taki odstrzał (w bazie) będzie tłukł te binokle (bo skoro delikwent był takim rarytasem, że raz za te binokle zapłacił - a nikt inny nie chce - to może utrzyma trend i kupi następne) :P
Zauważ, że na samym początku, gdy CCP dopiero rzuciło hasło Dusta też się niby zarzekali, że o żadnym odstrzale konsolowych gamerów na ploanetech przez pilotów EVE z pozycji statku na orbicie nie bedzie mowy (wielu było baaardzo zwiedzionych). Tymczasem filmik z okazji fanfestu pokazuje dreda walącego skądinąd równiez do swoich najemników na jakimś planeciątku. A znowu następny filmik z okazji targów jakiś tam promujący dusta ukazuje superdziało rozwające tez chyba dreda, a strzelające z planety.
Inaczej mówiąc cholera wie co oni znowu wymyślą. Bo mogą gadać najpierw, że niby czegoś nie będzie, a potem nagle jest zwrot akcji o 180 stopni. Zresztą z mikropłatnościami jak było.  :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 29, 2011, 15:15:53 »
Nad tym co lepsze mozna by dyskutowac, ale szczerze mowiac nie bardzo mnie jakosc filmow interesuje.
Interesuje mnie natomiast EVE.
Jezeli dobrze rozumiem, ten filmik przedstawial przyszlosc EVE wg CCP. W filmiku tez byla scena jak na stacji postac ma byc odstrzelona we wlasnej kajucie i dlatego zastanawiam sie czy cos takiego (czyli walke na stacjach) CCP ma w planach.
A ze niezbyt regularnie sledze komunikaty CCP bazujac raczej na reakcji graczy na nie pytam tutaj

To jest wizja CCP którą pokazują. To czy się uda zależy od miliona rzeczy (jak np. finansowania CCP i różnych decyzji), ale moooooożeeee za 10 lat.... w sumie by chcieli ;)

Goomich

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 29, 2011, 15:32:00 »
Tymczasem filmik

A wszystkie pokazują bitwy bez lagów...

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 23, 2011, 12:23:43 »
dust 514 closed beta signup now live
siem zapisałem siem, chociaż nie mam PSa  ;)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

ch4os

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 26, 2011, 23:35:20 »
Tez sie zapisalem i czekam (ps3 mam, przypadkiem kupilem bo w gt5 chcialem pograc). Chociaz to chyba bardziej jest dla tych ktorzy pojada na fanfest, ale moze i slepej kurze sie trafi.

Skan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Skandranon Black
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 07, 2012, 14:05:28 »
siem zapisałem siem, chociaż nie mam PSa  ;)
nie ty jeden  ;D

z różnych źródeł w tym oficjalnych donoszą że będzie można podłączyć do ps3 klawiaturę i myszkę i grać tak jak należy w fpsa :D

jest tam link do twittera kogoś z CCP
Cytat: Profil dusta na fejsie
DUST 514 will have support for mouse and keyboard. Details at Joystiq's latest article.
Link z owego profilu na fejsie

teraz to już jest całkiem duża szansa że kupię ps3 dla dusta - :D

czy ktokolwiek uważa że ludzie grający padem będą czymś więcej niż mięsem armatnim dla tych z myszką ? :D

i pytanko, czy do ps3 da się hub usb podłączyć ? bo trochę mało portów się robi....

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 06, 2012, 09:08:17 »
Dust na PS3 będzie kompletnie darmowy - wg informacji z psblog: http://blog.us.playstation.com/2012/03/05/dust-514-will-be-free-to-play-on-playstation-3/
Czyli "kupujesz" go z PSNStore za free i grasz dalej za free. Prawdopodobnie utrzymywać się będzie z mikropłatności, choć tej informacji w powyższym artykule nie ma.

Co do myszy/klawy na ps3, to nie ma najmniejszego problemu, jeśli gra je obsłuży, to można podłączyć jak najbardziej.
Hub daje się podłączyć, tak jak w pecetach, zasilanie idzie, jak z kontrolą to nie wiem, bo nie próbowałem. Natomiast można swobodnie podłączyć peryferia przez bluetootha i nie przejmować się ilością portów usb... To zresztą preferowany przez Sony sposób podłączania urządzeń do plejki.
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 06, 2012, 09:30:29 »
Tia... a wiesz co gracze ogolnie a ci od fpp w szczególności sądzą o graniu przez kontrolery nie kablowe? :P
Z drugiej strony problem dotyczy śmierdzących konsolowców wiec mam na to wyjebane :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 06, 2012, 17:25:09 »
Dust na PS3 będzie kompletnie darmowy - wg informacji z psblog: http://blog.us.playstation.com/2012/03/05/dust-514-will-be-free-to-play-on-playstation-3/
Czyli "kupujesz" go z PSNStore za free i grasz dalej za free. Prawdopodobnie utrzymywać się będzie z mikropłatności, choć tej informacji w powyższym artykule nie ma.
Nieźle... A ja znalazłem Item Database na dust514.org -> http://www.dust514.org/item-database/

Na razie jest skromnie (6 pukawek i 4 wózki), ale warto go przejrzeć (np. dla samochodu-logistyka Limbus czy miniguna \ autocannona MH-82-BCR) :D

Teraz wiem, że warto mimo wszystko wykołować sobie PeSa 3 :)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 07, 2012, 07:30:34 »
Tia... a wiesz co gracze ogolnie a ci od fpp w szczególności sądzą o graniu przez kontrolery nie kablowe? :P
No właśnie nie wiem. Dla mnie bezkablowe są wygodniejsze...

Cytuj
Z drugiej strony problem dotyczy śmierdzących konsolowców wiec mam na to wyjebane :P
Jak zwykle tolerancyjny i wyrozumiały... :P
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 07, 2012, 08:28:56 »
Cytuj
No właśnie nie wiem. Dla mnie bezkablowe są wygodniejsze...
Bezprzewodówki maja lekkie opóźnienie w przekazaniu że kliknąłeś, co za tym idzie czasem ginie się dlatego że koleś jednak nie miale tego opóźnienia a Ty tak. Ponieważ bardzo często się to dzieje w jakichś epickich moementach które kończą się epickim failem przez to, efektem bywa crash test szybko poruszajacego się bezprzewodowego kontrolera o najbliższą ścianę i podłączenie spowrotem kabla

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 07, 2012, 08:35:56 »
Bezprzewodówki maja lekkie opóźnienie w przekazaniu że kliknąłeś, co za tym idzie czasem ginie się dlatego że koleś jednak nie miale tego opóźnienia a Ty tak. Ponieważ bardzo często się to dzieje w jakichś epickich moementach które kończą się epickim failem przez to, efektem bywa crash test szybko poruszajacego się bezprzewodowego kontrolera o najbliższą ścianę i podłączenie spowrotem kabla
Szczerze? To taka sama bzdura, jak jaranie się 200fps na monitorze z odświeżaniem 50Hz :P
Placebo i szukanie wymówki przez słabych graczy :P bo jakoś nie bardzo widzę techniczne wytłumaczenie tego "fenomenu".
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 07, 2012, 08:39:50 »
Efekt jest dokladanie taki sam jak przy wysokim pingu. Na monitorze widzisz oponenta -> wciskasz strzał -> on strzela i Cię rozwala zanim Tobie pocisk wyjdzie z lufy
Miałem wątpliwą przyjemnść raz grać na bezprzewodowym gryzoniu. Nie był mój i ta świadomość pozowolila mu pozostać w jednym kawałku

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 07, 2012, 13:18:56 »
Jak się kupuje myszkę w biedronce za dwadziewięćdziesiątdziewięć, to może i ma się lagi na łączu :P
Ja mam myszkę bt z lidla za dwanaściedziewięćdziesiątdziewięć :P podłączoną do ps3 i nigdy nie zauważyłem żadnego opóźnienia... Nie wiem, może jak ktoś ma refleks spidermana i liczą się dla niego milisekunda w tą czy tamtą, to jest jakaś różnica. Dla normalnych ludzi, jeśli nawet jest, to niezauważalna.
Przedwieczny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 07, 2012, 13:21:08 »
Urok FPP jest taki że grają w to głownie ludzie z ADHD :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 08, 2012, 15:20:44 »

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 09, 2012, 11:27:57 »
Efekt jest dokladanie taki sam jak przy wysokim pingu. Na monitorze widzisz oponenta -> wciskasz strzał -> on strzela i Cię rozwala zanim Tobie pocisk wyjdzie z lufy
Miałem wątpliwą przyjemnść raz grać na bezprzewodowym gryzoniu. Nie był mój i ta świadomość pozowolila mu pozostać w jednym kawałku

Refleks. Przy 2.4GHz opóźnienie jest tak małe, że nie ma znaczenia.
Cytuj
Zaawansowana technologia łączności bezprzewodowej 2,4 GHz firmy Logitech zapewnia niezawodność połączenia przewodowego i wygodę połączenia bezprzewodowego.
Za chwilę się okaże, że wg niektórych kolega jest szybszy bo jego myszka/klawiatura ma krótszy kabel.  8) ::)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 09, 2012, 11:55:48 »
Producent swoje, praktyka swoje. Nie znam ani jednej osoby która nalogowo gra w różne fpp i nie wyśmialaby osobnika sugerującego zmianę wysłużonej progamerskiej myszy kablowej na jakiś futurystyczzny super mega wypas wynalazek bez przewodowy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 09, 2012, 13:21:07 »
Refleks. Przy 2.4GHz opóźnienie jest tak małe, że nie ma znaczenia. ::)

A kwestia interferencji spowodowane przez BlueTooth \ WiFi \ Mikrofalówkę sąsiadki Krystyny z gazowni, które to też korzystają z 2,4 Ghz? :P


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 09, 2012, 14:40:25 »
A kwestia interferencji spowodowane przez BlueTooth \ WiFi \ Mikrofalówkę sąsiadki Krystyny z gazowni, które to też korzystają z 2,4 Ghz? :P
Może, ale...  ;)
...ale zasięg BT - kilka metrów, mikrofalówki sąsiadki Krystyny z gazowni - pewnie jeszcze mniejszy, bo przecież ograniczony skrzynią Faradaya oraz ścianami (w "wielkiej płycie" to nawet ze zbrojonego betonu). Rada - wyłączyć BT, komputer wynieść z kuchni i grać nocami kiedy sąsiadka Krystyna z gazowni nie musi używać mikrofalówki.
Problem z WiFi - ale zazwyczaj i tak lepiej grać na kablu (zakładam, że wymiana na router pracujący na 5GHz nie wchodzi w grę).  :P

Manga - sam wiesz, że zwalanie winy na sprzęt to notoryczny excuse, a najszybciej zwalić na mychę, bo przecież sieć w jakiej gramy NIE mogła zawinić...
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...