Autor Wątek: Dust 514  (Przeczytany 130475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #315 dnia: Czerwiec 02, 2013, 14:09:03 »
Cytuj
Ja w DUSTa gram padem i śmiga aż miło, ale słyszałem narzekania, że to opóźnienie dzięki któremu padem lepiej celować przeszkadza "myszkowcom".
To po jakiego chuja wogle umożliwiają użycie myszy i klawiatury, jeśli z założenia ich uzytkownicy mają robić za niepełnosprytnych na polu walki? Jeszcze niech kurwa padziarzom dadzą aouto aim to wogle będzie super.
Albo niech skasują użycie alternatywnego kontrolera, albo niech podejdą do tematu uczciwie i dadzą pełnię funkcjonalności

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #316 dnia: Czerwiec 02, 2013, 15:14:40 »
[...]żeby nie wiedzieć, że w konsolach nie ma czegoś takiego jak ustawienia graficzne. A konsole istnieją od 1972 roku więc jesteś troszkę zacofany[...]
Mam grafikę w Duscie do dupy, wiem że nie ma ustawień graficznych dlatego pytam czy to możliwe że przez jakieś ustawienia w samej konsoli ta grafa jest tak dupiata, czy może ja mam coś nie tak z telewizorem. Za chuja nie rozumiem co ma do tego to że istnieją od '72, lub moje rzekome zacofanie?

Obraz wyświetla Ci się w takiej rozdziałce jak powinien - 720p i większość konsolowych gier obsługuje taką rozdzielczość, bo to 7 letnie pudełka (X360 - 8lat). Ciekawe czy 8letnie PCty uciągnęły by taką grafikę jak w Gran Turismo czy nawet DUST.
8 letni komputer kosztuje kilkadziesiąt złotych, może 2 stówy max. PS3 kosztuje 100o zł. Most Wanted na PC miał grafę lepszą niż Grand Turismo 5, a Most Wanted to właśnie 8 letnia gierka. Dust ma grafikę na poziomie no... powiedzmy Modern Warfare (to jest gierka sprzed 6 lat, ale 8 letnim lapku w WSXGA+ a to więcej niż 720p, mogę grać na full).

I teraz to co wydawało mi się przewagą konsol nad PC (wyspecjalizowane układy graficzne, brak mnogości konfiguracji, ogromny potencjał optymalizacyjny) to jest tylko marketingowy bullshit.

Zapytam więc jeszcze raz grzecznie, czy można coś zrobić, żeby w Duscie mieć przyzwoitą grafikę, czy te konsole tak mają i cały czas byłem okłamywany o wyższości konsol nad PC w kontekście gier?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #317 dnia: Czerwiec 02, 2013, 15:35:49 »
Cytuj
Zapytam więc jeszcze raz grzecznie, czy można coś zrobić, żeby w Duscie mieć przyzwoitą grafikę, czy te konsole tak mają i cały czas byłem okłamywany o wyższości konsol nad PC w kontekście gier?
Ależ nie tylko byłeś, ale w dodatku będziesz okłamywany na temat wyższości konsol nad blaszakami, przez wszelkiej maści konsolowych fannboyów, takich jak przedmówcy wyżej.
Jedyny argument który do mnie trafia w kontekście porównania konsoli do pc na plus dla konsoli to to że jest jedna konfiguracja na której developer może się skupić aby gra działała płynnie, cała reszta jest dla mnie na minus, a nawet ten jeden plus znika w momencie konfrontacji z tym co pokazują sprzety z tytanami na pokałdzie :P

A tak btw w temacie porównania konsol nowej generacji i super duper pomysłów ms na to co oni rozumieją w temacie konsol:

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zlorf

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MK69A1
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #318 dnia: Czerwiec 02, 2013, 15:55:23 »
Nikt nie ma informacji, że będzie zakaz grania w używane gry na ps4.
"Sony oficjalnie potwierdziło, że swobodnie będzie można odsprzedawać gry na PS4 (jak również wymieniać się). Jeśli plotki z Xbox One o braku takiej możliwości i konieczności ponoszenia (wysokich) opłat przez nabywcę zostaną potwierdzone, może być to decydujący czynnik dla potencjalnych nabywców."
Za wykop.pl
http://tech2.in.com/news/console/sony-officially-states-that-playstation-4-will-not-have-drm-against-used-games/875088
"Jeden kosi trawe, a drugi jest paladynem lvl 72"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #319 dnia: Czerwiec 02, 2013, 16:05:03 »
W jakiejś recenzji konferencji na której pokazano xbox one padło ciekawe stwierdzenie które podejrzewam oddaje istotę problemu.
M$ nie chce konkurować z Sony, tylko z Apple w kontekści dominacji w salonie. Gry w tym czymś mają być dodatkiem nie głównym albo jednym z głównych zadań

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #320 dnia: Czerwiec 02, 2013, 16:05:57 »
Nikt nie ma informacji, że będzie zakaz grania w używane gry na ps4.

PS2 żyło na dość specyficznych rynkach takim jakim jest japonia. W krajach zachodu wycofano konsole dość szybko. Microsoft generalnie usunął xbox'a 1 zaraz po premierze by skupić się na 360. Tutaj prawdopodobnie będzie to samo.

Oficjalnie produkcję PS2 na świecie Sony zakończyło w styczniu 2013r (listopad 2011 dotyczył wycofania sprzedaży w japonii).

Po pierwsze nie porównuj PS2 do Xbox  ;D
Po drugie pokaż mi jakikolwiek dowód że PS2 wycofano "dość szybko", no chyba że dość szybko to dla Ciebie 6 lat  ;D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #321 dnia: Czerwiec 02, 2013, 16:32:08 »
Oficjalnie produkcję PS2 na świecie Sony zakończyło w styczniu 2013r (listopad 2011 dotyczył wycofania sprzedaży w japonii).

A VW Garbusa produkowano przez 70 lat dla specyficznych rynków co nijak się miało do krajów rozwiniętych, w których zainteresowanie przeszło na nowsze modele. Pieprzenie kocopałów o żywotności PS2 poprzez ciągłości produkcji dla specyficznych rynków.

Azradiel

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #322 dnia: Czerwiec 02, 2013, 17:41:45 »
Chrzanicie o dupie maryny, zamiast na temat.  Zróbcie sobie temat o ps4 i kłóćcie się tam do woli, a nie roicie offtopy.

Co do grafiki w dust to włącz jakiś filmik na YT i porównaj ( np: http://www.youtube.com/watch?v=TrmDc3JaPfE ) u mnie gra wygląda mniej więcej tak jak na YT.

Co do pada kontra mysz. Osobiście gram na myszy i uważam, że myszą gra się lepiej niż padem. Jak pisałem wcześniej z myszą jest ten problem, że PS3 ma jakieś ograniczenie w DPI i po przekroczeniu pewnej wartości mysz działa gorzej niż lepiej - ja mam przełącznik dpi w myszy i doskonale sobie z tym radzę.
Pad ma opcję auto aim tak btw - nie wiem jak to wpływa na równowagę gry i czy dla myszki też to działa; ja na myszce radzę sobie zupełnie przyzwoicie a na padzie kiepsko.
Jedyna sytuacja gdzie pad jest dla mnie lepszy od myszy to sterowanie pojazdami. Padem po prostu obracasz wieżą/sterujesz a myszą musisz się namachać ...

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #323 dnia: Czerwiec 02, 2013, 17:46:40 »
To po jakiego chuja wogle umożliwiają użycie myszy i klawiatury, jeśli z założenia ich uzytkownicy mają robić za niepełnosprytnych na polu walki? Jeszcze niech kurwa padziarzom dadzą aouto aim to wogle będzie super.
Albo niech skasują użycie alternatywnego kontrolera, albo niech podejdą do tematu uczciwie i dadzą pełnię funkcjonalności

w grach na ps3 to gra musi obsługiwać mysz bądź klawiaturę - gościowi w samym systemie powinno dobrze chodzić.
Wina leży po stronie samego dusta braku odpowiednich ustawień w tej grze i kodu odpowiedzialnego za sterowanie myszą - zresztą mieliśmy okazję ostatnio podziwiać ich wspaniały launcher - czego się tu spodziewać ?? a server eve znów się wypierdolił...
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #324 dnia: Czerwiec 02, 2013, 19:17:01 »
Pieprzenie kocopałów o żywotności PS2 poprzez ciągłości produkcji dla specyficznych rynków.

Nie ma to jak merytoryczna dyskusja na poziomie.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #325 dnia: Czerwiec 02, 2013, 20:32:22 »
Nie ma to jak merytoryczna dyskusja na poziomie.

Pewno dlatego, że Twoja teoria o żywotności PS3 w krajach rozwiniętych na kolejne 10 lat ma się nijak do rzeczywistości.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #326 dnia: Czerwiec 02, 2013, 23:31:16 »
CCP ostatnio majsterkowało trochę z auto aim i zdaniem wielu osób coś spierniczyli. W duscie jest parę broni w których gracz nie korzysta z auto aim, jak na przykład Mass Driver, czy bronie AV.

EDIT: http://www.gamespot.com/news/mmofps-planetside-2-coming-to-playstation-4-6409316 No to tyle w temacie 'Czy DUST będzie dostępny na PS4?'  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2013, 14:41:24 wysłana przez Nosum Hseebnrido »

Azradiel

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #327 dnia: Czerwiec 11, 2013, 22:45:49 »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #328 dnia: Czerwiec 12, 2013, 07:27:56 »
Wreszcie filmik który tłumaczy fenomen EVE i co ma do tego Dust514 ludziom którzy nigdy nie mieli do czynienia z EVE, czyli jakiś 99% posiadaczy PS3.
Wg. mnie trochę się z tym spóźnili ale lepiej późno niż wcale.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Azradiel

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #329 dnia: Czerwiec 12, 2013, 09:54:54 »
Zwróćcie uwagę na 1:11-1:12 są nowe moduły do pancerza.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #330 dnia: Czerwiec 13, 2013, 01:50:59 »
Bardziej mnie interesują wysokie budynki z prawej strony w 3:45. O nowych modułach do armora była już mowa od jakiegoś czasu.

Azradiel

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #331 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:53:45 »
Zapraszam do przeczytania o zapowiedziach dotyczących Dusta z E3:
http://dust514pl.blogspot.com/2013/06/e3-special-presentation-ccp-games-video.html

HammerSnake

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #332 dnia: Czerwiec 14, 2013, 17:48:21 »
Kiedy oni tego dusta zamierzają wydać, tak długo go robią, że konkurencja będzie przed nimi lol.

Ciekawe jak to się skończy, przeglądając gry na e3 to dust póki co wygląda jak crap nadal ta gra wygląda jakby daleko było do końca, zresztą sony nie umieściło go w sztandarowych produktach na prezentacji ps4, więc nie jestem odosobniony w przemyśleniach , do tego dojdzie konkurencja w postaci world of tanks i ps2, to robi się ciekawa sytuacja.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #333 dnia: Czerwiec 14, 2013, 18:08:34 »
Kiedy oni tego dusta zamierzają wydać, tak długo go robią, że konkurencja będzie przed nimi lol.

Ciekawe jak to się skończy, przeglądając gry na e3 to dust póki co wygląda jak crap nadal ta gra wygląda jakby daleko było do końca, zresztą sony nie umieściło go w sztandarowych produktach na prezentacji ps4, więc nie jestem odosobniony w przemyśleniach , do tego dojdzie konkurencja w postaci world of tanks i ps2, to robi się ciekawa sytuacja.

Przeciez dust juz dziala, maja srednio 6k ludzi na serwie i pcu ponad 9k. Wydaje mi sie ze CCP zna sie na zadowalaniu graczy niszowych i sobie poradzi. PS2 tez dziala i imho wyglada gorzej po poprawie grafy w duscie miesiac temu. Poza tym jak dobrze pamietam ps4 nie jest kompatybilne z ps3, to czemu mieliby pokazywac dusta przy prezentacji ps4 ?

HammerSnake

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #334 dnia: Czerwiec 14, 2013, 18:17:33 »
6k przy tych milionach na produkcje to chyba trochę słabo? Chyba, że same ruskie milionery grają i kupują w item shopie. Chodziło mi o finalny produkt, który tknie ktoś inny niż evovcy :P.

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #335 dnia: Czerwiec 14, 2013, 18:18:24 »
Kiedy oni tego dusta zamierzają wydać, tak długo go robią, że konkurencja będzie przed nimi lol.

Ciekawe jak to się skończy, przeglądając gry na e3 to dust póki co wygląda jak crap nadal ta gra wygląda jakby daleko było do końca, zresztą sony nie umieściło go w sztandarowych produktach na prezentacji ps4, więc nie jestem odosobniony w przemyśleniach , do tego dojdzie konkurencja w postaci world of tanks i ps2, to robi się ciekawa sytuacja.

Eeee, Dust już od dawna śmiga na PS3 a na PS4 nie wiadomo kiedy się ukaże stąd brak tego przy pokazach PS4...
W jaskini mieszkałeś?

Azradiel

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #336 dnia: Czerwiec 14, 2013, 20:04:48 »
6k przy tych milionach na produkcje to chyba trochę słabo? Chyba, że same ruskie milionery grają i kupują w item shopie. Chodziło mi o finalny produkt, który tknie ktoś inny niż evovcy :P.

Akurat paradoksalnie to chyba większość osób które gra w dusta nie gra w eve :P
Dust miał oficjalną premierę 14 maja.
Graficznie prezentuje się całkiem przyzwoicie - specjalnie odpaliłem dziś Planetside 2 żeby porównać i muszę szczerze powiedzieć, że Dust bardziej mi się podoba.
Ja myślę, że CCP sobie radzi. Weekendami zdarzało mi się widzieć nawet 11 tysięcy zalogowanych osób. Patrząc po sobie i po tym w czym ludzie biegają wydaje mi się, że duży procent osób kupuje rzeczy, że stora.
Ciekawe jest też, że gra jak na razie w zasadzie nie jest reklamowana, a ludzi przybywa. Kiedy przerzucą się marketingu szeptanego na prawdziwą kampanię reklamową ilość graczy na pewno skoczy.
Gra ma się rozwijać w niesamowitym tempie - dodatek na miesiąc i ponoć ma plan rozwoju zaplanowany na minimum 5 lat.
O konkurencji porozmawiamy jak ta konkurencja się pojawi, bo jak na razie Dust jest a cała reszta jest dopiero zapowiedziana.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #337 dnia: Czerwiec 18, 2013, 20:17:01 »
CCP zabrało się za rozbudowanie korporacyjnych ról, w związku z tym potrzebują trochę pomocy od graczy:
https://forums.dust514.com/default.aspx?g=posts&m=910443#post910443

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #338 dnia: Grudzień 27, 2013, 12:51:39 »
Na PS4 ma wyjść Planetside 2

Cytuj
Wersja na PS4 będzie praktycznie identyczna z pecetową, jedyną różnicą jaką zauważymy będą zmiany w interfejsie. Jeśli włączylibyście wersję PC z ustawieniami Ultra, to zobaczycie jak gra będzie wyglądała na PS4. Oczywiście gra skorzysta także z zalet Dual Shocka 4 - touchpad dostanie gesty, ułatwiające poruszanie się po interfejsie.

W takim razie słabo widzę Dusta 514 na konsolach kolejnej generacji jeśli takowe plany były.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #339 dnia: Grudzień 27, 2013, 14:54:53 »
Im szybciej DUST trafi do piachu tym lepiej.  >:D
Zgasić światło a ludzi przerzucić do pracy nad EVE albo ostatecznie tym Darkness cośtam co to niby tez jest robione przez CCP.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2013, 16:26:44 wysłana przez Pol Kent »

Goomich

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #340 dnia: Grudzień 27, 2013, 15:02:48 »
Zgasić światło a ludzi przerzucić do pracy nad EVE albo ostatecznie tyn Darkness cośtam co to niby tez jest robione przez CCP.

Dwa tygodnie temu zwolni 15 ludzi w Atlancie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #341 dnia: Grudzień 27, 2013, 15:29:05 »
Bylo powiedziane jasno z 2 lata temu - jesli dust514 wypali i bedzie przynosic zyski to prace nad World of Darkness ruszą z kopyta.
Niestety niewypał DUST ciągnie za sobą reszte projektów.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #342 dnia: Grudzień 27, 2013, 16:07:16 »
Jak od początku robili produkt tak aby był niewypałem to mają za swoje

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #343 dnia: Grudzień 29, 2013, 02:01:28 »
Dwa tygodnie temu zwolni 15 ludzi w Atlancie.
Team w Shanghai'u jest istotniejszy dla DUST'a.

Zlorf

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MK69A1
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #344 dnia: Grudzień 29, 2013, 02:13:04 »
Team w Shanghai'u jest istotniejszy dla DUST'a.
Gdzie?
"Jeden kosi trawe, a drugi jest paladynem lvl 72"

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #345 dnia: Grudzień 29, 2013, 03:10:13 »
Jak od początku robili produkt tak aby był niewypałem to mają za swoje

No bo po co zrobić strzelanke na pc i zarobić dużo kasy :).

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #346 dnia: Grudzień 29, 2013, 04:00:34 »
Sony posmarowało im podobno grube $$ za wyłączność , trzeba by było ccp spytać teraz czy żałują.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #347 dnia: Grudzień 29, 2013, 13:42:13 »
Moim zdaniem powinni, ograniczenie się do ps3 bez uwzględnienie chociaż next gena to był strzał w stopę na wysokości jajek ze śrótówki, rzeczywistość zweryfikowała ze wśród fanów eve nie ma aż takich napaleńcół aby kupować konsolę pod jeden tytuł, a na tle konkurencji z tego co słyszałem od premiery dust zasysa (chociaż dalej niezrozumiałe jest dla mnie bycie zboczeńcem który gra w fpp na padzie ogólnie)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #348 dnia: Grudzień 29, 2013, 15:14:48 »
Moim zdaniem powinni, ograniczenie się do ps3 bez uwzględnienie chociaż next gena to był strzał w stopę na wysokości jajek ze śrótówki, rzeczywistość zweryfikowała ze wśród fanów eve nie ma aż takich napaleńcół aby kupować konsolę pod jeden tytuł, a na tle konkurencji z tego co słyszałem od premiery dust zasysa (chociaż dalej niezrozumiałe jest dla mnie bycie zboczeńcem który gra w fpp na padzie ogólnie)

ostatnio nawet jak z kumplem gadałem wyszło że jakby ten cały DUST na PC był to nawet czekając na resztę ludzi we flocie, albo jak się akurat nic nie dzieje można by się przełączyć i w dust pograć - ale kupno konsoli i strzelanie z pada???
porażka...

Goomich

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #349 dnia: Grudzień 29, 2013, 16:48:39 »
Sony posmarowało im podobno grube $$ za wyłączność,

Raczej MS nie chciał zezwolić na komunikacje z TQ.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2013, 01:44:42 wysłana przez Mona X »