Autor Wątek: Dust 514  (Przeczytany 130034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pticu

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 21, 2012, 13:10:38 »
zaproscie i mnie :) pticu-sonic lub pticu.sonic nie pamietam :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 26, 2012, 18:55:25 »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Emnalyeriar

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 01, 2012, 17:30:36 »
Mam kilka pytań związanych z Dust 514:
1. Jakieś pogłoski kiedy gra ma przejść z open bety na free to play?
2. Czy każdy kto ma aktywne konto w EVE Online może grac na open beta?
3. Czy wraz z końcem open bety będzie wipe skilli?

Zastanawiam się po prostu czy wracać do EVE czy poczekać na Dust'a :)

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 15, 2012, 16:23:55 »
Mam kilka pytań związanych z Dust 514:
1. Jakieś pogłoski kiedy gra ma przejść z open bety na free to play?
2. Czy każdy kto ma aktywne konto w EVE Online może grac na open beta?
3. Czy wraz z końcem open bety będzie wipe skilli?

Zastanawiam się po prostu czy wracać do EVE czy poczekać na Dust'a :)
Obecnie gra jest w fazie close bety i jest dostępna dla wszystkich graczy EVE online(wystarczy wejść pod accont managment i kliknąć w odpowiednim miejscu), poza tym gra jest również dostępna dla wszystkich którzy mają PS+ oraz dla tych którzy się zdecydują na kupno Mercenary Pack w sklepie PSN(opłaca się, bo wszystkie przedmioty zostają zwracane co wipe, więc można je wykorzystać parę razy). Planowana premiera Dusta ostatnio się przesunęła z późnego 2012 na 2013 - i tutaj nie znam dokładnego terminu. Open beta jest planowana na wczesny 2013, może nawet przełom styczna-lutego. Osobiście bardzo się ciesze że CCP zdecydowało się na to przesunięcie terminu, sami wiecie ile gmiotów EA wypuszcza rocznie na rynek, które potrzebują jeszcze przynajmniej 6 miesięcy pracy nad nimi żeby nadawały się na wypuszczenie. CCP nie powiela tgo trendu, chce wypuścić na rynek dopracowany produkt, który będzie stanowił konkurencje.
Co do wipa'ow to sytuacja wygląda tak że na pewno będzie jeden oddzielający close bete od open bety i zanim to nastąpi, myślę że mamy przed sobą dwa bulidy do testowania, przy czym ten który ma teraz nadejść nie będzie miał resetu. Raczej nie będzie wipa oddzielającego open bete od premiery gry, a nawet jeśli no to gra jest tak skonstruowana że to nie zrobi wielkiej różnicy.
To chyba wszystko co chciałem napisać, no i oczywiście warto tą grę przetestować pomimo wipe'ów  ;)

PS
Nie zapominajcie odwiedzać kanału Dust PL

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Dust 514
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 16, 2012, 10:16:57 »
Dooopa testuje i testuje ale bez mychy i klawiatury to sobie nie pogram.........
Masa jest charów które czekają na resppoincie i z marszu ubijają noobków ( czyli mnie )

Możecie mnie zaprosić do korpa ( jak już jest jakiś )
Mój nick to S0obocz :P
Charming But Irrational

EmiLLos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 16, 2012, 11:19:21 »
Po 4 godzinach testów zrezygnował. Dupny ten dust

Wysyłane z mojego SHOGUN za pomocą Tapatalk 2


kolo

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 26, 2012, 19:26:58 »
Witam.

Zapraszam wszystkich, którzy grają w Dust514 na nasz Kanał w grze "Dust PL"


Wiem jak łatwo i za darmo otrzymać kod do Dust514 "All Access". Więcej info na życzenie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 26, 2012, 20:54:06 »
Wiem jak łatwo i za darmo otrzymać kod do Dust514 "All Access". Więcej info na życzenie.
Legalnie?
Przedwieczny.

kolo

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 26, 2012, 21:31:31 »
Legalnie?

Oczywiście że legalnie.

kolo

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 26, 2012, 21:56:59 »
Aby otrzymać kod do Dust514 "All Access" trzeba wejść do Playstation Home. Następnie wejść w zakładkę "Dust514". Będzie tam kilka pomieszczeń. W jednym z pomieszczeń należy obejrzeć 4 filmiki prezentujące 4 różne rasy. Potem należy zagrać w gierkę, która znajduje się w kolejnym pomieszczeniu. Nie ma znaczenia czy wygracie czy przegracie, ważne aby zagrać. Jak już skończycie grę wracacie do pomieszczenia gdzie oglądaliście filmiki, podejść do jednego z ekranów (chyba pierwszy na lewo) i potwierdzić wykonanie zadania. W nagrodę za wykonanie zadania otrzymacie kod do Dust514 "All access". Kod wpisujecie w sklepie "PS Store" lub w zakładce reedemcode z pozycji systemu PS. Miłej gry;)

Zapraszam również na nasz komunikacyjny kanał  w grze "Dust PL"

Jest to gra całkowicie za DARMO.

Płacisz tylko jeżeli chcesz zakupić "walutę" AUR (opcjonalnie), za którą kupujesz m.in. zbroje, bronie, modułym i skill boostery. Rzeczy kupione do fittingu za AURy wymagają mniejszego wkładu "Skill Points", które dostajesz za każdą walkę.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2012, 15:37:00 wysłana przez kolo »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 27, 2012, 15:08:15 »
Wybacz pytanie, ale sam rozumiesz :)
Dzięki za informację.
Przedwieczny.

kolo

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 27, 2012, 16:03:57 »
Może miałeś weekendowy klucz?

Teraz wszystkie weekendowe "key" są już "All  Access" wiec smiało możesz znów grać ;)

a skille też "idą" offline jak w evce?


Teraz już tak. około 25K na dobę.

Ja zamierzam pograć, tylko szkoda, że serwery są otwarte wtedy, kiedy nie mam czasu :P

Serwery są teraz otwarte 23/7 ;)

[admin]Staramy się nie pisać posta pod postem, k? X.[/admin]
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2012, 16:24:04 wysłana przez Xarthias »

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #152 dnia: Grudzień 21, 2012, 00:41:36 »
Łączą EVE i DUST'a w ostatnim patchu. http://www.dust514.com/news/blog/2012/12/welcome-to-chromosome/ ale zapewne chodzi na razie o serwer testowy EVE (?).

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #153 dnia: Grudzień 23, 2012, 19:40:49 »
Łączą EVE i DUST'a w ostatnim patchu. http://www.dust514.com/news/blog/2012/12/welcome-to-chromosome/ ale zapewne chodzi na razie o serwer testowy EVE (?).
Jeśli masz na myśli Orbitale to jeszcze z evki to jeszcze ich niema, ale za jakiś czas(każdy build jest testowany od 4-6tygodni), będą testy. Poza tym to niedawno CCP wprowadziło nowy build "Chromoson" sporo namieszał w pozytywny sposób. Teraz mamy więcej ekstremalnie małych map gdzie zaraz po spawnie można poczuć oddech wrogiego squadu na plecach, a jak jeszcze do tego kociołka dorzuci czołg to jest przemasakra. Tu znajdziecie patch notes: https://forums.dust514.com/default.aspx?g=posts&t=47716&find=unread . Podoba mi się najbardziej to że po znerfowaniu pewnej broni gameplay stał się znacznie bardziej urozmaicony. Wcześniej było o tyle nudno że większość osób na mapie biegała z tą samą bronią. Teraz trzeba zwracać większą uwagę na to kogo wybiera się za przeciwnika i uważać na to kto wybiera Ciebie, bronie dropsuity, to czy ktoś jest na otwartej, czy Ty możesz się szybko schować, to i wiele innych rzeczy ma teraz znaczenie. Dodam jeszcze że gra wygląda o niebo lepiej niż w poprzednim bulidzie i że niedługo wejdą nowe bronie: http://www.dust514.com/media/videos/developer-diary-weapons-in-dust-514/ .

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 06, 2013, 21:09:18 »
Open beta za kilka dni  8)
https://twitter.com/erlendur/status/287533033651855360
Oby tylko wszystko poszło jak po maśle  :-\

EDIT:
A to oficjalnie pierwsze zdjęcia z OB'ka wystrzelonego ze strony EVE(w tym wiekopomnym wydarzeniu :P uczestniczyły corpy BetaMax. i Seraphim Initiative.):
- http://www.youtube.com/watch?v=gYV-MIs98JA
- http://www.youtube.com/watch?v=fPBv9-J82w0
Niewiele widać, ze strony podobno wygląda to zajebiście.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2013, 20:08:59 wysłana przez Nosum Hseebnrido »

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 08, 2013, 00:46:28 »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 08, 2013, 06:38:29 »
Ciekawe kiedy w końcu zrozumieją, że rynek gier (tzw. strzelanek) na PC jest najbardziej rozpowszechniony a co za tym idzie najwięcej mogli by na nim zarobić?

Goomich

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 08, 2013, 09:56:31 »
Heretyk nie przestaje zabawiać.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 08, 2013, 10:39:47 »
Swoją drogą ciekawe czy mają plan awaryjny na wypadek gdy dust się nie przyjmie lub co jest w miarę normalne ludziom gra się znudzi po miesiącu/konkurencja wyda nowego fpsa z lepszymi wodotryskami i nie będzie komu robić ruchu na planetach. Myślę tutaj bardziej o evce i zmianach wprowadzonych do mechaniki, ekonomii przez dusta.

Może nie biorę pod uwagę siły fanów evki, którzy kupili konsole specjalnie pod dusta. Na jednym monitorze kopanie skałek, a na drugim piechur z karabinem. 8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2013, 10:49:17 wysłana przez HammerSnake »

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez

doublePP

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #160 dnia: Styczeń 08, 2013, 14:00:00 »
Swoją drogą ciekawe czy mają plan awaryjny na wypadek gdy dust się nie przyjmie lub co jest w miarę normalne ludziom gra się znudzi po miesiącu/konkurencja wyda nowego fpsa z lepszymi wodotryskami i nie będzie komu robić ruchu na planetach. Myślę tutaj bardziej o evce i zmianach wprowadzonych do mechaniki, ekonomii przez dusta.

Wtedy pewnie wypuszczą Dusta na PC, na co bardzo liczę :). Tak więc na razie nie kupuję PS3

Ciekawe kiedy w końcu zrozumieją, że rynek gier (tzw. strzelanek) na PC jest najbardziej rozpowszechniony a co za tym idzie najwięcej mogli by na nim zarobić?

Zgadzam się z tym, PC nie powiedziały jeszcze swojego ostatniego słowa i całkiem dobrze trzymają się na rynku gier. Sam wolę używać jednego urządzenia do kilku rzeczy, multitasking PC jest jego siłą.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #161 dnia: Styczeń 08, 2013, 17:07:29 »
Macie poniekąd błędne rozeznanie.
Dlaczego wydają Free2Play MMO Shooter na PS3 zamiast PC który ma większy rynek?
Bo na rynku shooterów PC jest bardzo , bardzo ciężko się przebić, jest mnóstwo dobrych strzelanek.
A teeraz popatrzmy na rynek konsolwy. XBOX ma swoje HALO,BF3 i MW3 a PS3 ma tylko MW3 i BF3 a więc jak najbardziej jest miejsce dla shootera free2play tym bardziej ze na rynku konsolowym f2p jest niespotykanym modelem dla gier , wiec panowie z ccp postanowili postawwic wszystko na jedna karte i zaryzykowac robimy Hit albo Shit. Jak wyjdzie zobaczymy, ale napewno na rynku PS3 jest luka dla takiej gry a na PC nie.
Jak im się nie uda na ps3 to pewnie wydadzą na PC ,no chyba ze podpisali umowe z Sony na 'ekskluziw'.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #162 dnia: Styczeń 08, 2013, 17:14:33 »
Podpisali tą umowę to raz.
Dwa Twoje argumenty są sensowne tak długo jak nie pamieta sie o tym że dust to rozwinięcie świata eve i lwia częsć graczy przynajmniej na start powinna pochodzić z eve ponieważ świat znają, rozumieją itp, więc nie zbluzgają devsa za fiting panel jako niepotrzebne komplikacje i dolar sinki na moduły tam itp, bo znają to z eve. Natomiast ilu graczy eve ma konsole? Może nawet spory procent, ale ilu ma tego soniacza co potrzeba do dusta? I ilu jest na tyle dużymi fanami gry rzeby wywalić kase na konsole tylko do jednej gry, bo całą reszte tego co konsola oferuje można zrobić przy użyciu pc na któym gra sie w eve?
Gracze którzy przyjdą spoza eve raz i drugi dostaną w ryj orbital stricke i sobie pójdą :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gromor

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #163 dnia: Styczeń 08, 2013, 18:34:26 »
http://community.eveonline.com/news/newsFromEve.asp?newsTitle=extended-downtime-on-january-10-for-dust-514-migration-to-tranquility

Będzie jazda, ciekawe czy serwer wytrzyma to, jakiegoś BS'a na V będzie trzeba dać xD.

P.S. moja postać z Dust już od 2 miesięcy jest w UA, ciekawe czy przy przenoszeniu to zostanie ^^

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #164 dnia: Styczeń 08, 2013, 18:50:55 »
XBOX ma swoje HALO,BF3 i MW3 a PS3 ma tylko MW3 i BF3 a więc jak najbardziej jest miejsce dla shootera free2play

Trochę dziwny tok myślenia. PS3 został wybrany z racji a) granie multi jest darmowe b) wsparcie Sony. Shooter free 2 play na 360 nie ma prawa bytu z podstawowej przyczyny - aby grać online trzeba mieć wykupioną subskrypcje. Najlepiej wydać DUSTa w pierwszej kolejności na PS3 a potem próbować zawojować 360 (gdzie znajduje się najwięcej graczy strzelanek) - większe prawdopodobieństwo sukcesu.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 08, 2013, 19:21:14 »
Trochę dziwny tok myślenia. PS3 został wybrany z racji a) granie multi jest darmowe b) wsparcie Sony. Shooter free 2 play na 360 nie ma prawa bytu z podstawowej przyczyny - aby grać online trzeba mieć wykupioną subskrypcje. Najlepiej wydać DUSTa w pierwszej kolejności na PS3 a potem próbować zawojować 360 (gdzie znajduje się najwięcej graczy strzelanek) - większe prawdopodobieństwo sukcesu.
Dokładnie.

P.S. moja postać z Dust już od 2 miesięcy jest w UA, ciekawe czy przy przenoszeniu to zostanie ^^
Nie, a z BS na 5 nie musisz się śpieszyć - narazie orbital bombardment jest na etapie destroyera z light działkami.

Swoją drogą ciekawe czy mają plan awaryjny na wypadek gdy dust się nie przyjmie lub co jest w miarę normalne ludziom gra się znudzi po miesiącu/konkurencja wyda nowego fpsa z lepszymi wodotryskami i nie będzie komu robić ruchu na planetach. Myślę tutaj bardziej o evce i zmianach wprowadzonych do mechaniki, ekonomii przez dusta.

Może nie biorę pod uwagę siły fanów evki, którzy kupili konsole specjalnie pod dusta. Na jednym monitorze kopanie skałek, a na drugim piechur z karabinem. 8)
Dust nie będzie potrzebował planu awaryjnego. Tak jak w Eve, każdy kolejny patch jest po trochu takim planem awaryjnym. Jakiekolwiek próby przeniesienia gry na inną platforma(poza PS4) byłoby gwoździem do trumny. Konkurencja nie śpi, jest aktywna, a mimo to rzesze sympatyków Dusta stale rośnie. Beta w obecnym stadium nie nudzi się po miesiącu gry, trudno jest mi sobie wyobrazić jak przeniesienie na TQ z jego polityką, marketem i wszystkim miałoby komuś przyśpieszyć "wypalanie się" od środka. Poza tym obecnie developerzy dodają coś do bety co 4-5tygodni i przeważnie to są kolosalne zmiany, które niesamowicie urozmaicają grywalność.

I jeszcze coś w temacie ludzi z zewnątrz - to nie jest tak że oni czekali na merge z założonymi rękami, wiele osób bardzo poważnie podeszło do sprawy i nie zdziwiłbym się gdyby pewnego piątkowego wieczoru(w niedalekiej przyszłości) flocie sympatyków orbitali zwalił się na głowę gang piratów współpracujący z żołnierzami na dole ::)

Goomich

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 08, 2013, 19:24:27 »
Macie poniekąd błędne rozeznanie.
Dlaczego wydają Free2Play MMO Shooter na PS3 zamiast PC który ma większy rynek?
Bo na rynku shooterów PC jest bardzo , bardzo ciężko się przebić, jest mnóstwo dobrych strzelanek.
A teeraz popatrzmy na rynek konsolwy. XBOX ma swoje HALO,BF3 i MW3 a PS3 ma tylko MW3 i BF3

http://www.g4tv.com/games/ps3/shooter/

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:09:19 »
Dust obsluguje klase i mysz? Gdzies czytalem ze to mozna podlaczyc pod ps3.

HammerSnake

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:13:54 »
Znaczy się chodzi mi o to, że dust ma mieć wpływ na eve i odwrotnie, bo to ma być niby ta innowacja. Więc ekonomia evki będzie w pewnym sensie zależna od dusta. Ciekawe jak to wpłynie na ceny plexów  ;D.

No chyba, że chodzi o to, że byle kto może sobie nacisnąć f1 na orbicie jak ktoś na dole kliknie airstrike i zobaczy jakąś animacje na mapie planety i tyle- to by wtedy nie miało większego sensu. No chyba, że ktoś jest marzycielem w chmurach i nawdychał się filmików "i was there".  8)

Pożyjemy zobaczymy, patrząc na to ile kasy wpakowali to chyba rzeczywiście postawili wszystko na jedną kartę.

Gromor

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 08, 2013, 21:17:36 »
Dust obsluguje klase i mysz? Gdzies czytalem ze to mozna podlaczyc pod ps3.

Obsługuje i da się grać, tylko że na max czułości jednak by zrobić obrót o 180stopni to mi wychodzi jakieś dwa do trzech machnięć myszka po podkładce. Spowolniona jest po prostu by grających na padach nie zdominować. Może coś zmienią w przyszłości.

edit: odwołuje, źle miałem myszkę ustawioną, działa bardzo dobrze, jak na PC

 Nie, a z BS na 5 nie musisz się śpieszyć - narazie orbital bombardment jest na etapie destroyera z light działkami.
Nabijałem się że DT się przedłuży niż planowane 5 godzin i 15 minut.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2013, 13:14:27 wysłana przez Gromor »

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 09, 2013, 00:57:40 »
Więc ekonomia evki będzie w pewnym sensie zależna od dusta. Ciekawe jak to wpłynie na ceny plexów  ;D.

Przesyłanie isków jakiś czas ma być oddzielna aż coś tam się unormują aby wpływ ekonomiczny na jedną i drugą grę był jak najmniej drażliwy. Ktoś dał kilka postów wcześniej linka gdzie jest to opisane. Nie wiem jak dokładnie wygląda ekonomia w DUSTcie, ale zastanawiam się na ile będzie to isk-sink dla EVE a na ile koszty/wpływy ISKów będą podobne dla obu gier.

No chyba, że chodzi o to, że byle kto może sobie nacisnąć f1 na orbicie jak ktoś na dole kliknie airstrike i zobaczy jakąś animacje na mapie planety i tyle- to by wtedy nie miało większego sensu. No chyba, że ktoś jest marzycielem w chmurach i nawdychał się filmików "i was there".  8)

Pożyjemy zobaczymy, patrząc na to ile kasy wpakowali to chyba rzeczywiście postawili wszystko na jedną kartę.

Na filmikach z bombardowania wyraźnie widać kille graczy z DUST'a(nick, klasa, klan), więc nie są to sztuczne fajerwerki. Zapowiada się, że wpływ będzie polegał na tym samym na czym polega w realu wpływ lotnictwa na piechotę i na odwrót + do tego dochodzą aspekty ekonomiczne.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 10, 2013, 06:39:39 »
Podpisali tą umowę to raz.
Dwa Twoje argumenty są sensowne tak długo jak nie pamieta sie o tym że dust to rozwinięcie świata eve i lwia częsć graczy przynajmniej na start powinna pochodzić z eve ponieważ świat znają, rozumieją itp, więc nie zbluzgają devsa za fiting panel jako niepotrzebne komplikacje i dolar sinki na moduły tam itp, bo znają to z eve. Natomiast ilu graczy eve ma konsole? Może nawet spory procent, ale ilu ma tego soniacza co potrzeba do dusta? I ilu jest na tyle dużymi fanami gry rzeby wywalić kase na konsole tylko do jednej gry, bo całą reszte tego co konsola oferuje można zrobić przy użyciu pc na któym gra sie w eve?
Gracze którzy przyjdą spoza eve raz i drugi dostaną w ryj orbital stricke i sobie pójdą :P

Doom ale pomyśl teraz ,że jeśli gracze EVE zaczeli by grać w Dust na PC to przestali by grać w EVE... :P przecież każdy z nas ma swoje zajęcia/pracę/rodzinę i nie ma czasu żeby 8-15godzina grać w dust a 15-23godzina grać w EVE :) pozatym sądze że ccp chce aby w dust grali ludzie nie zwązani ze światkiem eve żeby bylo ciekawiej.
Jak już pisałem na ps3 nie ma darmowego shootera więc praktycznie każdy gracz który ma ps3 jest potencjalnym fanem dusta.

http://www.g4tv.com/games/ps3/shooter/

Mona i co z tego? skoro o większości z tych tytułów nikt nie pamięta , reszta nie ma opcji multiplayer albo serwery ma już dawno zamknięte albo ssie.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

doublePP

  • Gość
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 10, 2013, 14:15:50 »
Doom ale pomyśl teraz ,że jeśli gracze EVE zaczeli by grać w Dust na PC to przestali by grać w EVE... :P

No tak tylko mi nie mów, że EVE to jest jedyna gra w jaką grasz ;). Ja na ten przykład czasem lubię sobie postrzelać np. w Firefall. Tak więc chciałbym pograć sobie w strzelankę powiązaną z EVE, bo mnie kręci klimat tej gry, ale nie stać mnie na zakup PS3 tylko dla DUSTA, zresztą nie umiem grać przy użyciu Pada, lata używania myszki i "narzędzia tortur" aka klawiatury zdeformowało mi palce  ;)

Tak więc szkoda, że CCP podpisało exlusive  :'(

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 10, 2013, 23:24:05 »
No tak tylko mi nie mów, że EVE to jest jedyna gra w jaką grasz ;). Ja na ten przykład czasem lubię sobie postrzelać np. w Firefall. Tak więc chciałbym pograć sobie w strzelankę powiązaną z EVE, bo mnie kręci klimat tej gry, ale nie stać mnie na zakup PS3 tylko dla DUSTA, zresztą nie umiem grać przy użyciu Pada, lata używania myszki i "narzędzia tortur" aka klawiatury zdeformowało mi palce  ;)

Tak więc szkoda, że CCP podpisało exlusive  :'(
Po pierwszej dobie używania pada zdarłem sobie gardło od przeklinania  :-\ ..ale po trzech dniach już się chwyta. Najgorzej jest przerwać na tydzień, czy coś takiego, bo później od nowa trzeba skillować czułość kciuków.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Dust 514
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 11, 2013, 08:51:10 »
... trzeba skillować czułość kciuków...

Ciekawy tekst ]:)