Forum Gry > Inne gry

Red Orchestra

<< < (3/4) > >>

Kalressin:
Ale sie ludzie uparli na to WoT.
A juz zarzucanie braku realizmu...
No o co kamman? A EVE to niby symulator ladowania na ksierzycu czy jak?

CMHQ_Widget:
http://www.markeedragon.com/forums/ubbthreads.php/topics/3260909/Red_Orchestra_2_Detailed_Gamep#Post3260909

Ciekawy gameplay Heroes of Stalingrad, drugiej części RO. Sporo nowych ficzerów i samego podejścia do walki. Z ciekawostek, broń będzie modelem 3D w przestrzeni a nie bitmapą na ekranie gracza, więc nie będzie już strzelania w ścianę albo przez ścianę, broń będzie haczyć o teren. Będzie można częściowo zniszczyć budynek, kompletnie nie bo źle to wpłynie na gameplay...a z resztą, obejrzyjcie filmik sami, generalnie będzie rewelka.

Starakopara:
grałem w w RO jak tylko wyszła i miałem wrażenie , że wszystkie postacie poruszają się w zwolnionym tempie ( nie miałem laga, ping w okolicach 20 był ). Byłem w tym czasie wielkim fanem CS:S i jakoś RO mi nie podpasowało, muszę pogrzebać w starych grach i możliwe, że ponownie zainstaluję i zobaczę co w trawie piszczy  ;)

SokoleOko:
Może dlatego, że w RO biegnący żołnierz dostaje zadyszki i musi zwolnić. Jeśli zostaniesz postrzelony w nogę, musisz się czołgać, bo iść już nie dasz rady.

RO to gra dla twardych sukinsynów ;)

Gizmo79:

--- Cytat: SokoleOko w Październik 06, 2010, 14:36:28 ---RO to gra dla twardych sukinsynów ;)
--- Koniec cytatu ---
Twardych sukinsynów, dobre :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej