Autor Wątek: co z tą centralą  (Przeczytany 26478 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 11, 2010, 18:03:40 »
najpierw piszesz że ludzie nie piszą bo nie ma ich na barykadach
potem piszesz że kiedyś pisali ludzie z highseca
zdecyduj się bo trochę sobie zaprzeczasz ...

p.s. naprawdę nie rozumiem dlaczego istnieje takie przekonanie że świat się kręci wokół Bufu i C0venu
p.p.s Bufu było podczas Maxa w bobie a nie atlasie //wiem bo walczyłem po drugiej stronie//
Sneer Quen

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 11, 2010, 18:10:50 »
wiesz Mikker jak poprzednio Molle najeżdżał północ to w NC wcale nie było jakoś dużo Polaków
a dyskusji nie brakowało
exterminatus mial tu silny kontyngent  :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 11, 2010, 19:05:00 »
[mod]Może choć jeden temat bez flamu?
Obejdzie się również bez dowcipnych uwag że moderatorzy właśnie mordują kolejny wątek[/mod]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 11, 2010, 19:13:44 »
Sorka ale jak narazie ja tu nie widze  flamu , wiec bez paranoi bo skonczy sie tym ze na centrali nie bedzie wogole dyskusji. :)

Nie ma bluzgow , nikt na nikogo nie wjezdza jest pelna kulturka

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 11, 2010, 19:19:41 »
to prewencja ;)
Zanim ktoś z Exterminatus odpowie powodowany sprawiedliwym gniewem :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 11, 2010, 19:21:33 »
nie jestem pewien czy komuś chce się czytać forum poza mną ...
Sneer Quen

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 11, 2010, 19:23:25 »
jak w wielu watkach wszystko sprowadza sie do polityki i do tego ze sa "oni" i "my"
waszym zdaniem brak okazji do flejmu [ brak konkretnej wojenki ]
jest przyczyna spadku aktywnosci na centrali...
jestem innego zdania
sadze ze znajdzie sie grupa, ktora nawet nie zaglada do watkow politycznych bo ma je gleboko w MWD...
jest cale mnostwo polakow ktorzy czytuja ale nawet sie nie rejestruja bo jest malo konkretow dotyczacych fajnosci gry a za duzo napinania sie o e-peny
wiec  jest opcja ze ludzie z eve odchodza a nowi jeszcze sie tu nie wkrecili nalezycie :)

a i jeszcze slowo o polityce / wojnie
dla mnie w temacie wojna wazne jest zeby bylo w naglowku kto kogo leje i to wystarczy
bo domysle sie gdzie oprawcy gromadza sily i bede wolal tam polatac
bo wiem ze tam bedzie wiecej okazji do ubicia transportu
i wiecej lemingow czujacych sile pod skrzydlem swojego aliansu
...a ze pod latarnia najciemniej, bedzie to okazja do zabawy...

admin wspomnial o ilosci postow
mialem raczej na mysli statystyki wejsc
jednak juz po samym spadku ilosci postow widac ze cos zdechlo od przenosin centrali

btw admin

nie da sie wlepic w forum tego pomniku z amarru ktory byl naklejony na starej wersji forum ?
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 11, 2010, 19:43:43 »
ja nadal twierdzę że wiele osób  // widzę to też dookoła siebie // z takich czy innych powodów zrobiło sobie przerwę od latania
Sneer Quen

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 11, 2010, 22:18:25 »
Cytuj
btw admin

nie da sie wlepic w forum tego pomniku z amarru ktory byl naklejony na starej wersji forum ?
Kwestia modyfikacji stylu, oraz czasu i chęci admina

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Sammani

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 12, 2010, 00:29:37 »
Skoro juz przy tym jestesmy: Sotharr to najgorszy mod jakiego miala i ma centrala. Bylo o tym wiele razy i bedzie jeszcze nie raz napewno. Nic nowego. Jednak to nie jego wina, ze 90% polskiego community nie pisze nic na zadnym forum i swoje zainteresowanie do gry ogranicza do kolejnego sanctum czy ice fielda. O taklich sprawach nie ma sensu dyskutowac, wiec na forum jest cisza.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 12, 2010, 10:52:42 »
no flame no game! :)
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 12, 2010, 13:51:38 »
W moim przypadku forum warrior we mnie umarl. Kiedys lubilem sie draznic tu z chlopakami z bufu czy innych korporacji, ale teraz poczytam i mi sie juz nawet nie chce.  Wydaje mi sie, ze kupa ludzi tutaj juz tak ma. Eve sov mechanika  powoduje, ze tez nikomu za bardzo nie chce sie walczyc bo i nie ma o co (upgrade systemu etc etc..). A jak nie ma walk o sov to nie ma za bardzo o czym pisac . Do tego dochodzi, ze wszystko spowszechcialo. Kiedys byly 20+ stronicowe topici bo ktos wtopil Msa albo tytka. Jednakze tyle tego juz jest i tak czesto spada, ze nikogo to juz nie rusza. Ostatnio robilem epic arci dla angeli i guri, nawet chcialem opisac to na Centrali. Taki miniporadnik zrobic  ::)  No, ale zadalem sobie zajebiscie proste pytanie : po co ?  . Kurde nawet tego posta mi sie nie chce pisac wiec koncze.


PS. Ile razy do k.... nedzy bede musial wpisywac dane w jakiej korporacji jestem etc etc.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 12, 2010, 14:40:16 »
PS. Ile razy do k.... nedzy bede musial wpisywac dane w jakiej korporacji jestem etc etc.
Tyle razy ile będzie trzeba :D

Centrali brakuje w tej chwili animatora, kogoś kto stworzy ruch na stronie, pospamuje tu i ówdzie, rzuci jakimś konkursikiem etc.
No i fakt, coraz więcej jest "czytaczy", coraz mniej pisaczy. Może po wakacjach trochę się tendencje zmienią (oby), może w Eve coś się ruszy i będzie o czym pisać.
Chciałbym jednak zwrócić Waszą uwagę na to, że to głównie Wy decydujecie o tym, co się dzieje na forum. A dzieje się niewiele, bo nie chce Wam się uczestniczyć w konkursach (prawie zerowy odzew na WKWoNE, niewielki na konkurs CCP, śmierć Baz'ooki itp itd., aż się odechciewa czegokolwiek załatwiać i zaczynać), nikt nie wychodzi z nowymi inicjatywami, nikt praktycznie nic nie pisze w KSOD (a nie wierzę, żeby tak totalnie nic się nie działo) itd.. Polskie community stało się strasznie leniwe i pasywne.
Narzekacie, że załoga Centrali to głównie osoby niegrające i stąd mało obiektywne (?). Ale gdyby nie oni, moderatorów w ogóle by nie było, a ja cały czas powtarzam, że każdy (no, prawie :P) kto chce, może zostać moderatorem - wystarczy się zgłosić, a nie narzekać na Sotha czy kogokolwiek innego. Gdyby nie oni, to wróciłoby bagno sprzed 5 lat i Centrala znowu stałaby się niszowym portalikiem "grupy trzymającej Władzię" ;)
Mało Wam postów na forum? To piszcie więcej, mobilizujcie kolegów z korpów do rejestrowania się i pisania. Wymyślajcie tematy, konkursy, cokolwiek Wam przyjdzie do głowy. Ja sam wszystkiego tego nie zrobię (tym bardziej, że praktycznie nie mam czasu w RL), ale mogę obiecać, że będę starał się o kolejne granty od CCP aby nagradzać najaktywniejszych "pisarzy" oraz żeby były nagrody w konkursach. Szkoda, że te 4 bony do sklepiku CCP przepadły, głównie z powodu mojego braku czasu (sorry, ale ślub był odrobinkę ważniejszy od Centrali), ale to nie koniec świata, nawiązałem dość dobry kontakt z działem marketingu CCP i będę starał się od nich wyrywać kolejne gifty, których (mam nadzieję) nie pozwolicie już zmarnować :)
Czy będą to itemki ze sklepiku, czy plexy czy nawet specjalne, darmowe konta - nie wiem, zależy co aktualnie będą mieli na składzie. W każdym razie na pewno będzie szykował się spory transport dóbr związany z Incarną - pod koniec roku, więc będzie o co zawalczyć. Tylko mam nadzieję, że będę miał dla kogo walczyć o te rzeczy i że będzie miał kto tę walkę docenić i kolejne konkursy spotkają się z większym odzewem.
Po 25 sierpnia wracam z wojaży, będę miał nieco więcej czasu żeby zająć się forum (także od strony technicznej), mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda się zrobić wtedy coś fajnego, także ślijcie wici, kombinujcie, rzucajcie pomysłami, a będzie dobrze :)
Przedwieczny.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 12, 2010, 14:49:25 »
jeśli to Twój ślub to ...gratulacje :)
Sneer Quen

sc0rp

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 12, 2010, 14:56:27 »
Taki miniporadnik zrobic  ::)  No, ale zadalem sobie zajebiscie proste pytanie : po co ?

Aby takie ludki jak ja jak beda sie nudzic wiedzialy co ich czeka jak zechca je zrobic ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 12, 2010, 15:01:21 »
Na SHC bardzo fajnie wyszedł wątek zatytułowany "Mądre odpowiedzi na głupie pytania". Może warto byłoby zrobić polską edycję?

Zasada prosta - każdy może zadać każde pytanie na temat gry, na które dostanie dobrą merytorycznie odpowiedź.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gregorius

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 12, 2010, 15:56:15 »
Gratulacje Xart!


Sokole, ten pomysł imo jest całkiem fajny, o ile (uwaga) nie będzie prób rozkręcania flejm-o-polewek. Trza po prostu zrobić temat przyklejony w Noobgarden i jedziem ;)


Btw. Moja koncepcja na rozwój Centrali obejmuje wcielenie KNE do portalu (nie mam pojęcia jak - jakies pomysły ?). KNE jako samodzielna strona zdechła dość szybko, jednak wiem, że nadal są ludzie, którzy mają potencjał i co najważniejsze - ochotę dzielić się swoją twórczością. Więc fajno by było, jakby to jakoś podłączyć (nawet jak zdechnie, to treść będzie sobie ładnie czekać na nowych userów, którzy w czasie kopania/kampienia/racenia/czegokolwiek mogliby poczytać.
Marzy mi się system a'a EvE Chronicles... Coś podobnego usiłowałem zrobić na KNE, jednak silnik nie pozwalał mi na zbytnie szaleństwa...
Ktoś zechce pomóc ? :>


Jeśli chodzi o brak admina - fakt, da się odczuć :D

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 12, 2010, 18:41:41 »
Xart sie ozenil ?  ;D  ;D  ;D

no to juz ..........:


✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 12, 2010, 19:31:56 »
to dopiero problem jak się klony pojawiają :) wtedy nie ma czasu na nic. żony się neutralizuje kupując im drugiego kompa :D
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 12, 2010, 23:24:07 »
Na SHC bardzo fajnie wyszedł wątek zatytułowany "Mądre odpowiedzi na głupie pytania". Może warto byłoby zrobić polską edycję?

Zasada prosta - każdy może zadać każde pytanie na temat gry, na które dostanie dobrą merytorycznie odpowiedź.
Już to masz na centrali. Dział Noobgarten się kłania

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 13, 2010, 02:08:10 »
Tylko tam nie było pytań noobów.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Qreg

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 13, 2010, 02:21:52 »
Tylko tam nie było pytań noobów.

A cały dział TNQ? To co przegapiłes? Jest tam z 3k+ postow...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 13, 2010, 09:16:58 »
Tylko tam nie było pytań noobów.
A w ng tylko młodzi sie pytają?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 13, 2010, 10:11:30 »
@Ślub - tak, mój, dziękuję :P

@SokoleOko - cały dział TNQ jest do takich pytań, tylko u nas są one podzielone tematycznie. I wbrew pozorom nie jest to dział tylko dla "młodzieży" :)

@Gregorius - pewnie, że Kroniki można zintegrować z Centralą, tylko nie rozumiem, jak to ma wpłynąć na ilość tekstów się tam pojawiających? A co silnika, to skoro się wybiera jeden z najprymitywniejszych CMSów, to sorry :P
Poza tym, silnik portalu Centrali nie jest przystosowany do tego typu zadań i pewnie trzeba by dużo do niego dopisać, a Hastowi się pewnie nie chce :P
Prościej by było, gdybyś poszukał jakiegoś lepszego CMSa, zrobił KNE tak jak to sobie wyobrażasz, a na Centrali wrzucilibyśmy feeda z ostatnimi tekstami z kronik.
Inne pomysły na rozwój Centrali też mamy, jednak przeszkodą jest technika. Póki portal był bezpośrednio zintegrowany z forum, żył dość intensywnie, niestety, wraz ze śmiercią mostka SMF<->Joomla (czy jakiekolwieki inne forum-joomla), portal i forum stanowią niemal osobne byty. Dodatkowo, korzystając z autorskiego, Hastrabullowego, silnika, każdą nowość którą chcemy wprowadzić, musimy oskryptować sami. A "ciepłe" przyjęcie rzeczy, które już wprowadziliśmy, trochę zniechęca naszego jedynego kodera :P
Z drugiej strony, żaden ze znanych mi CMSów nie ma równie dobrego i rozbudowanego forum jakim jest SMF (albo nawet phpBB). Wbudowane (czy zewnętrzne ale w pełni zintegrowane) fora są dość ubogie i niezbyt przystosowane do tak dużej ilości użytkowników, jaką ma Centrala (nawet oficjalne forum popularnej joomli stoi na zewnętrznym skrypcie).
Tyle narzekania o stronie technicznej. Chcemy od września zabrać się za technikalia, szczególnie forum, i doprowadzić wszystko aby działało na tip top. Każda pomoc oczywiście mile widziana.

O stronie merytorycznej napisałem wcześniej. Dla narzekaczy mam tylko jedną radę - sprężyć poślady i samemu wziąć się za pisanie.
Ktoś marudził, że nie ma dyskusji o jakimś devblogu - niby moglibyśmy zrobić bota, który rozpoczynałby temat w momencie pojawienia się każdego nowego devbloga. Ale na litość bogów wszelakich - chcecie dyskusji? To kto Wam broni zacząć ją samemu? Jeśli liczycie na to, że admini będą zapoczątkowywać każdą dyskusję na forum, to może od razu zamknijmy Centralę :P

Kolejny punkt to Team Techniczny. Cały czas można się zgłaszać do opiekowania się jakimś działem/działami forum. Cały czas brakuje nam moderatorów. Chciałbym doprowadzić do sytuacji, kiedy każdy dział będzie miał swojego opiekuna/ów, nad pracą których czuwać będą Starsi Moderatorzy interweniujący tylko w ostateczności, a admini będą mieli święty spokój żeby w ciszy planować panowanie nad św... errr... rozwój portalu i forum :)
Proszę się nie bać i zgłaszać :)
Moderator to nie tylko cerber pilnujący porządku w swoim dziale. Fajnie by było, gdyby moderator dbał o swój dział - wrzucał newsiki, rozpoczynał wątki i dbał o to, by dział żył. Oczywiście nikt nie wymaga, aby w każdym dziale pojawiały się 3 nowe dyskusje dziennie. Nawet jeden temat w miesiącu rzucony przez moda, w każdym dziale, daje już sporo ciekawych tematów do dyskusji. A przecież większość z Was przegląda inne fora, shc, eve-o itp itd., i na pewno pojawiają się tam ciekawe wątki, które spokojnie można przenieść na nasz grunt.

No i wreszcie - co nowego chcielibyście widzieć na Centrali? Ale nie chodzi mi o rzucenie luźnej uwagi o czymśtam. Fajnie by było, gdybyście napisali w paru zdaniach czego i dlaczego Wam brakuje. A jak dodacie jeszcze od kiedy się tym możecie zająć, to już w ogóle pełen orgazm :P
Tak jak pisałem, od września planuję poświęcić Centralce więcej czasu, zająć się kilkoma zaległymi sprawami (każda pomoc mile widziana). W to wliczone mogą być na przykład zaproponowane przez Was zmiany w strukturze forum. Może jakieś działy trzeba dodać/usunąć/zmienić/scalić/połączyć/łatewer? Może trzeba zmienić coś w regulaminach? Może ktoś ma pomysł na sensowne zrobienie grup i rang? Może...
Obiecuję, że każdą z propozycji starannie przeanalizujemy i przedyskutujemy. Nie obiecuję, że każdą wprowadzimy, bo nie zawsze się na przykład da, ale postaramy się zrobić jak najwięcej z tego co zaproponujecie.

Na koniec jeszcze raz prośba - nie narzekajcie. Ja wiem, że narzekanie to nasz ulubiony sport narodowy, ale pls, ugryźcie się w język (klawiaturę?), jeśli poza narzekaniem nic z Waszej wypowiedzi nie będzie wynikało. Centrali potrzeba działania, a nie narzekania! :)

Pozdrawiając "znad krawędzi" :P (pocztówki wykupili ;))

PS. Sorki za nieco chaotyczne pisanie, ale z telefonu kiepsko się edytuje i przegląda takie ściany tekstu (bogom dzięki, że choć klawiaturę mam qwerty :P ).
Przedwieczny.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 13, 2010, 10:32:00 »
Propozycje chcesz na priva, maila?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ellaine

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 13, 2010, 10:34:20 »
Integracja Kronik z Centralą to dobry pomysł. Im na mniej adresów człowiek musi wchodzić tym mu lepiej.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 13, 2010, 10:40:12 »
Sokole, najlepiej na gmaila, chociaż na forum też staram się zajrzeć przynajmniej raz dziennie.
Przedwieczny.

Loc0

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 21, 2010, 14:01:50 »
ps. co do moderatorow to mam wrazenie ze zaden z nich nie jest aktywny w grze albo jest z highsec corpa i patrzy z perspektywy jita
Sup Val? To wlasnie daje mozliwosc "niezaleznej" moderacji :D:D
Sa wakacje, jest cieplo, nic nie przykuje mnie do siedzenia przy kompie kiedy 20min od domu mam jezioro i dostep do zagli (i na bank nie jestem osamotniony w takim podejsciu). Na jesieni zwali sie pogoda to pewnie cos znowu polatam, ale poki pogoda w miare dopisuje ... mehh mowy nie ma.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 21, 2010, 21:38:35 »
Sup Val? To wlasnie daje mozliwosc "niezaleznej" moderacji :D:D
Sa wakacje, jest cieplo, nic nie przykuje mnie do siedzenia przy kompie kiedy 20min od domu mam jezioro i dostep do zagli (i na bank nie jestem osamotniony w takim podejsciu). Na jesieni zwali sie pogoda to pewnie cos znowu polatam, ale poki pogoda w miare dopisuje ... mehh mowy nie ma.
Nie w ten deseń Loco, nie chodziło mi o to że teraz akurat mamy wakacje, tylko odnoszę takie wrażenie od dawna ;)

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 07, 2010, 12:21:24 »
Centrali brakuje w tej chwili animatora, kogoś kto stworzy ruch na stronie, pospamuje tu i ówdzie, rzuci jakimś konkursikiem etc.

:D animatora powiadasz ... hmm
Zeby stworzyc ruch na stronie to najpierw trzeba miec w ogole na czym tworzyc jakis ruch :)
Centrala nie ma strony. To co siedzi pod adresem http://www.eve-centrala.com.pl/ to przebierany pare razy w inny garnitur stary smierdzacy trupim jadem spuchniety umarlak z wisly. A ty Xarthias mniej lub bardziej regularnie wpadasz tu do niego i sprawdzasz czy znicze rowno leza.
Chcecie ruchu? Ozywienia strony czy tez serwisu? Oddajcie to we wladanie komus kto ma pomysly. Komus kto bedzie tym zarzadzal a nie w marginalnych przypadkach przepisywal po raz enty silnik, forum i bog wie co jeszcze.

Jak nie macie pomyslow to oddajcie lopaty kreatywnym niech zaprojektuja ladny kurhanik  i zakopcie w pizdu tego smierdziela. Napiszcie ladny nekrolog i do przodu!!!
Counting the days in the haze around me

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 07, 2010, 13:12:43 »
Czyżbym wyczuwał jakąś zawiść? :P
Oddać? Komu?
Ja się tym zajmuje właśnie dlatego, że nie ma komu. Więc jeśli nie masz czegoś konkretnego do powiedzenia czy zaproponowania to zachowaj swoje trupie porównania dla siebie. Każdy, kto się zgłosi z pomysłami i chęcią działania dostaje taką szansę. Tylko że chętnych jakoś nie widać.
A jak masz coś do mnie prywatnie, to zapraszam na priv.
Kthxbye.

A takich nowych, z energią i łopatami, co to chcieli Centralę zakopywać to już paru było... Ja wręcz niejednokrotnie proponowałem, że użyczę nieodpłatnie hostingu, jeśli ktoś chce zrobić Centrali "konkurencję".
Gdzie teraz są te strony?
Do prowadzenia takiego portalu nie wystarczy dwóch kolesi: "-hej, zakładamy stronkę o Eve? - jasne, dawaj".
A prowadzenie jej to nie jest jakaś wielka nobilitacja w środowisku (często wręcz przeciwnie, przysparza więcej "hejtersów" niż "fanów") tylko ciężka robota wymagająca mnóstwa czasu i zaangażowania.

Myślisz, że mi się chce użerać z Wami wszystkimi? Łagodzić konflikty, rozsądzać spory, dbać aby także od strony technicznej nie było za dużego burdelu, załatwiać u CCP rożne rzeczy, żeby Was trochę rozruszać (a Wy, jak pokazuje przykład sierpniowego konkursu macie to w dupie), wysłuchiwać kolejnych pretensji i obraźliwych "opinii".
Już dwa razy próbowałem odejść na "emeryturę" i dwa razy wracałem, bo WY (czyli użytkownicy) tego chcieliście. I wielokrotnie prosiliśmy o pomoc, o zgłaszanie się, o nowe pomysły. I co? Zwykle dostajemy tylko kubeł pomyj, taki jak powyżej, od kogoś, komu się wydaje, że mógłby lepiej, ale jak miał (niejedną) szansę, to siedział cicho.
Sorry wszystkim za ten kubeł żółci, ale szlag mnie trafia jak czytam takie idiotyzmy.

Chcesz założyć "nową Centralę"? Żaden problem, jak mówiłem - mogę Ci użyczyć hostingu. Nawet umieścimy link do Twojej strony u nas.
A może chcesz pomóc w prowadzeniu "starej" Centrali? Wystarczy pmka do mnie, Hasta, Ptica, Dooma czy któregoś z  global modów.
Nie chcesz? To z łaski swojej zachowaj swoje "zdanie" dla siebie, bo ani to pomaga, ani nie wnosi nic do dyskusji.
Przedwieczny.

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 07, 2010, 13:46:49 »
Nie no oczywiscie masz we wszystkim absolutna racje. Nie ma o czym w ogole dyskutowac.
Kajam sie i biczuje mokrym porem. Za hosting dziekuje - nie trzeba. Linka do "mojej strony" tez nie ma potrzeby wstawiac, jakos to przezyje :)
Duzo zdrowia zycze. Z takim nastawieniem na pewno znajdziesz wielu ludzi z pomyslami i nie bedziesz jednym z dwoch kolesi, ktorzy ciagna projekt bo nikt inny nie chce.

Musialem to napisac bo mnie zawisc tak zzera ze nie moge przez nia spokojnie zyc a co dopiero grac. :P
Counting the days in the haze around me

sc0rp

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 07, 2010, 13:47:11 »
Xarthias dobrze gada dac mu wodki.

Syntion jesli ty prowadzisz stronke LAMP to strona fajna lubie czytac tylko newsow malo :(

Syntion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Syntion
  • Korporacja: PBN
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 07, 2010, 13:55:12 »
Xarthias dobrze gada dac mu wodki.

Syntion jesli ty prowadzisz stronke LAMP to strona fajna lubie czytac tylko newsow malo :(

Nie. Musiales mnie pomylic z kims innym. Ja nie znam zadnych LAMP. A co dopiero prowadzic im stronke. :P
Counting the days in the haze around me

sc0rp

  • Gość
Odp: co z tą centralą
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 07, 2010, 13:59:33 »
Syntion jesli ty prowadzisz stronke LFN - http://lfn.eve-on.net/biuro/ to strona fajna lubie czytac tylko newsow malo :(

fixed.

PS Nie ma to jak pracowac nad wieloma rzeczami na raz chyba musze multitasking podskillowac ;)