Śmietnisko > Flamewar

Teoria elitarności wg kosmopolity Soulscreama

<< < (5/6) > >>

Straszny:
.. co komu przeszkadza że ktoś uważa sie za elitę w grze? A niech sie uważa, jest taka definicja elity, która pasuje. PL obnosi sie z tym niesamowicie a w życiu nie widziałem żeby Autor słowo o tym powiedział złe.. no bo wiadoomo.. koledzy bronią naszych to na nich przeciez nie bedziemy najeżdżać. Jak możesz atakować obcych, kiedy w twoim własnym sojuszu i zaprzyjaźnionych z nim sojuszach mnóstwo ludzi tak samo ma potrzebe czucia sie i bycia elitą? I jeszcze głośno to wyraża?

W grze fajnie jak ktoś sie uważa za elite bo to dodatkowo poprawia morale i motywację całej ekipy.  Jak sie lepiej bawią uważając za chińskich bogów - niech sie tak bawią, na zdrowie.

Siewca Titum:
Ale trzeba być skrzywdzonym w dzieciństwie żeby takie rzeczy pisać jak Sólskrim. Nie baw się więcej w doktora ze starszymi!

--- Cytuj ---Nie wiem, czy zauważyłeś, ale rozmawiamy o grze. To, że ktoś stworzył sobie elitarną jednostkę pancerną w grze, nie znaczy, że w prawdziwym życiu uważa się za elitarnego pancerniaka. To jest gra, a gra to nie życie, rozumiesz?
--- Koniec cytatu ---

I tu tkwi szkopuł. Jedynym życiem jakie ma Sólskrim to życie w eve. Tak wybrał jego sprawa.

Soulscream:

--- Cytat: Siewca Titum w Sierpień 22, 2010, 14:15:09 ---Ale trzeba być skrzywdzonym w dzieciństwie żeby takie rzeczy pisać jak Sólskrim. Nie baw się więcej w doktora ze starszymi!
I tu tkwi szkopuł. Jedynym życiem jakie ma Sólskrim to życie w eve. Tak wybrał jego sprawa.

--- Koniec cytatu ---

Kiedy ja juz nie gram w eve od conajmniej roku  :o. Popatrz jaki glupi jestes :).


--- Cytat: Scaryman w Sierpień 22, 2010, 13:28:14 ---.. co komu przeszkadza że ktoś uważa sie za elitę w grze? A niech sie uważa, jest taka definicja elity, która pasuje. PL obnosi sie z tym niesamowicie a w życiu nie widziałem żeby Autor słowo o tym powiedział złe.. no bo wiadoomo.. koledzy bronią naszych to na nich przeciez nie bedziemy najeżdżać. Jak możesz atakować obcych, kiedy w twoim własnym sojuszu i zaprzyjaźnionych z nim sojuszach mnóstwo ludzi tak samo ma potrzebe czucia sie i bycia elitą? I jeszcze głośno to wyraża?

W grze fajnie jak ktoś sie uważa za elite bo to dodatkowo poprawia morale i motywację całej ekipy.  Jak sie lepiej bawią uważając za chińskich bogów - niech sie tak bawią, na zdrowie.

--- Koniec cytatu ---

Hahahahaa dobre. Zapomnialem, ze jestes jednym z sztandarowych elitarnych wojownikow.


p.s Nie ma tak zlego trolla zeby kogos na niego nie zlapac.

Straszny:
pewnie że dobre, bo prawdziwe, tworzysz wydumane historie, przypisujesz słowom znaczenia których nie mają i masz pretensje do świata że nie chce być taki jaki sobie wymyśliłeś że ma być, zachowujesz sie trochę jak dziecko "bo ja chce zeby oni tak myśleli" :)

Soulscream:

--- Cytat: Scaryman w Sierpień 22, 2010, 18:40:23 ---pewnie że dobre, bo prawdziwe, tworzysz wydumane historie, przypisujesz słowom znaczenia których nie mają i masz pretensje do świata że nie chce być taki jaki sobie wymyśliłeś że ma być, zachowujesz sie trochę jak dziecko "bo ja chce zeby oni tak myśleli" :)

--- Koniec cytatu ---

Widzisz, a Ty jestes tak glupi, ze zlapiesz sie na kazdego trolla. Win/win tak czy siak.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej