Śmietnisko > Flamewar

Teoria elitarności wg kosmopolity Soulscreama

<< < (3/6) > >>

Sotharr:

--- Cytat: Soulscream w Sierpień 10, 2010, 15:48:51 ---Czepiam sie tylko glupoty.
Definicja elitarnosci jest jedna, ale zauwazylem ze narod polski lubi swoje kartonowe piedestaly.

--- Koniec cytatu ---

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale rozmawiamy o grze. To, że ktoś stworzył sobie elitarną jednostkę pancerną w grze, nie znaczy, że w prawdziwym życiu uważa się za elitarnego pancerniaka. To jest gra, a gra to nie życie, rozumiesz?
Nie mam zielonego pojęcia, jakim pokrętnym tokiem rozumowania udało ci się to rozciągnąć na naród polski. ::)
Oh, i lepiej tworzyć sobie kartonowe piedestały niż wysadzać się w imię błędnie pojmowanej religijności.

[CBIRR] Soobocz:
Hmm ciekawie się zapowiada :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Soulscream:

--- Cytat: Sotharr w Sierpień 11, 2010, 10:20:40 ---Nie wiem, czy zauważyłeś, ale rozmawiamy o grze. To, że ktoś stworzył sobie elitarną jednostkę pancerną w grze, nie znaczy, że w prawdziwym życiu uważa się za elitarnego pancerniaka. To jest gra, a gra to nie życie, rozumiesz?
--- Koniec cytatu ---

No ja to rozumiem, ale widocznie ~~elitarna jednostka pancerna~~ tego nie rozumie. Poczytaj regulamin to mozesz, zobaczysz jakie ich ~~dowodztwo~~ jest b wazne.


--- Cytuj ---Nie mam zielonego pojęcia, jakim pokrętnym tokiem rozumowania udało ci s
--- Cytat: Alto Saotomeo w Sierpień 11, 2010, 04:18:12 ---@SokoleOko: Goon to goon, nie ma co zaczynac bo sciagnie cie do swojego gooniego poziomu i zabije doswiadczeniem ^^. On nie zrozumie o co chodzi, ma klapki na oczach, w koncu wychowany wsrod spamerow jakim bylo i jest goonswarm.

Drobne wyjasnienie dla Soulscrema:

Elita to zespół ludzi odgradzających się od ogółu w poczuciu swej rzeczywistej albo domniemanej wyższości pod jakimś względem. Pytanie czy znasz tych ludzi, wiesz jak graja, wiesz czym sie charakteryzuje ich styl gry itp itd ect ze czepiasz sie tego okreslenia? A moze zabolalo Cie ze nie nadajesz sie do nich?

--- Koniec cytatu ---
ię to rozciągnąć na naród polski. ::)
--- Koniec cytatu ---

Polacy lubia swoje narodowe symbole, pierdolnac sobie linijke medali i mowic o elitarnosci wlasnego narodu bedac generalnie gownem z klapkami na oczach. Ot taka sytuacja z krzyzem~~ i jego mosci "legenda" L. Kaczynskim.


--- Cytuj ---Oh, i lepiej tworzyć sobie kartonowe piedestały niż wysadzać się w imię błędnie pojmowanej religijności.

--- Koniec cytatu ---

Czy gdzies napisalem, ze wysadzenie sobie wlasnej dupy jest poprawne ? Raczej nie. Dla mnie nie ma "mniejszego zla". To i to jest toksyczne i niehumanitarne.


--- Cytat: Alto Saotomeo w Sierpień 11, 2010, 04:18:12 ---@SokoleOko: Goon to goon, nie ma co zaczynac bo sciagnie cie do swojego gooniego poziomu i zabije doswiadczeniem ^^. On nie zrozumie o co chodzi, ma klapki na oczach, w koncu wychowany wsrod spamerow jakim bylo i jest goonswarm.

Drobne wyjasnienie dla Soulscrema:

Elita to zespół ludzi odgradzających się od ogółu w poczuciu swej rzeczywistej albo domniemanej wyższości pod jakimś względem. Pytanie czy znasz tych ludzi, wiesz jak graja, wiesz czym sie charakteryzuje ich styl gry itp itd ect ze czepiasz sie tego okreslenia? A moze zabolalo Cie ze nie nadajesz sie do nich?

--- Koniec cytatu ---

Za duzo generalnie grasz w eve online (nie graj w ta zle napisana gre, szkoda kasy). Jednak spoko moj ty domorosly psychologu. Nie, nie znam tych ludzi i nie chce ich poznac za ich elityzm w grze komputerowej~~~.


--- Cytat: SokoleOko w Sierpień 11, 2010, 09:54:21 ---Czy Ty piszesz posty po angielsku i przepuszczasz je przez jakiś translator?
--- Koniec cytatu ---

Nie, nie pisze. Znam 3 jezyki, z ktorych 2 uzywam praktycznie non stop i ma prawo mi sie wtracic jakas niedoskonalosc. Jezyk polski jest jednym z najtrudniejszych jezykow na swiecie, wiec czasami wychodza swietliki jak laczysz nazwy wlasne z dwoch roznych jezykow. Niektorych slow niestety nie da sie przetlumaczyc chociazby "pubbie".


--- Cytuj ---Co ma wspólnego elitaryzm ze spaleniem mózgu? Echh.....

--- Koniec cytatu ---

Wklejasz mi jakies gowno z eve online, ktore chciales uzyc jako dowod wspierajacy Twoj tok myslenia i chyba Ci nie wyszlo.


[gmod=Khobba]mała edytka tagów quote, bo jakiś babol wyszedł był.[/gmod]

amra:

--- Cytat: Soulscream w Sierpień 10, 2010, 15:48:51 ---Czepiam sie tylko glupoty.

--- Koniec cytatu ---

Jesteś tego pewien ? bo mi wygląda, że własna chcesz się pochwalić.

Sammani:
szkoda, ze nikt z elitarnych sie nie broni tylko potrzebuja bandy adwokatow  8) Tych ci zawsze dostatek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej