Autor Wątek: Nasze żenujące akcje  (Przeczytany 92222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 05, 2010, 15:37:57 »
Wczoraj polujemy sobie na jakies niewidzialne cholerstwo T3. Nasz straszliwy bait drake sobie raci reszta sie czai, kiedy nagle bait krzyczy 'wskakiwac, na mnie, huzia na juzia, hajda na kon, tratatata, mam czerwonego myrma, drugiego reda nie ma'. Gang lapaczy wpada do systemu, a tam red na localu jeden a nie 2 (?!?). Lecim na pasek, a tam bait leje niebieskiego myrma, pilot niewidzialnego cholerstwa sie smieje z nas na localu a my romimy wielkie oczy.

Ot, bait byl 7165 altem i akurat nie mial ustawionego overview a niebieski myrm mial sec -10. taktyka baitowania zdecydowanie do poprawienia :)

w orginalnych ustawieniach OV pilot Outlaw jest wyswietlany wyzej nad standingami, jesli ktos nie ma zmodyfikowanego overview z przesunieciem standow nad oznaczenie pirata zawsze bedzie widzial nie to co powinien i zaatakuje  :-X
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 06, 2010, 01:12:10 »
Ja ostatnio warpnąłem swojego carriera na stację i poszedłem na maina coś porobić. Po około pół godzinie wracam na alta, a ten wisi na zero na bramie. Z wyłączonymi hardami, na przelotówce. Nietknięty. Zonk totalny.

Zadokowałem i poszedłem spać  :)
Cała prawda o moim graniu...


LoveKebab

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 06, 2010, 10:12:20 »
Ja ostatnio warpnąłem swojego carriera na stację i poszedłem na maina coś porobić. Po około pół godzinie wracam na alta, a ten wisi na zero na bramie. Z wyłączonymi hardami, na przelotówce. Nietknięty. Zonk totalny.

Zadokowałem i poszedłem spać  :)
cos a'la to ? http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=841233 albo to ? http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=2763979

wydokowal carriera i poszedl na impreze,, wrocil wieczorem i jeszcze zyl, obudzil sie rano juz na stacji :P a 2gi loss to dock i poszedl spac a statek jak mozna sie domyslec zostal przed stacja :D
Kinsy = win :>

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 04, 2010, 14:13:42 »
Jakos w czasie kampani przeciwko brikom w stain, hosty brikaly sobie w T-8 pod stacja korzystajac z tego ze jajka i small crap moze zadokowac/odwarpic nim cie cos namierzy. No to sobie zmontowalem trasherka na aryleri i zaczalem insta puffac roznych cwaniaczkow pod stacja. Wkoncu niechcacy pacnalem salve w stacje siedzac w bance blue dykty.

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=89933

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 04, 2010, 14:59:37 »
pacnalem salve w stacje

NPC space best space ;)

Też już zdążyłem spaść w ten sposób, próbując whorować się bomberem na jajko.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 06, 2010, 10:56:48 »
Wczoraj mialem dosc smieszna i zenujaca akcje do tego spowodowala ze dzis jestem niewyspany w robocie. Zaczne od tego ze wywalilo mi eskalacje 18(!!!) jumpow od miejsca gdzie skonczylem plexa robic - mysle sobie WTF?! zazwyczaj sa to 4-6j no, ale nic patrze na mape okolice sa blue wiec mysle polece. Co by bylo szybciej pomyslalem ze zrobie sobie to carrierem, route planner stwierdzil ze bede potrzebowal 2 skoki aby dostac sie do miejsca docelowego. Sprawdzilem bak - carrier zatankowany "pod korek", wziolem odpowiednia ilosc liquid ozone do cynostawiaczki i polecialem. Na miejsce dotarlem bez najmniejszego problemu, eskalacje zrobilem i bylem gotowy do powrotu - carrier na ss a cynostawiaczka na piechote. Dolecialem do systemu gdzie mialem postawic cyno, sprawdzam intel okolica wzglednie spokojna (jakies hosty raportowane 6j ode mnie) stawiam cyno - alt tab na carriera -> jump to... i widze komunikat ze mam za malo paliwa /facepalm patrze do baku a 2 skoki wypalily jakies 80% paliwa w baku. Skonczylo sie na tym ze kupilem w okolicy indora, paliwo i lecialem go zatankowac. I co oczywiscie hosty sie zaczely krecic w okolicy - co znaczaco opoznilo moja podroz bo co innego przelatywac frytka t1 a co innego indykiem. Efekt koncowy: 5h na eskalacji (na ktorej jak zwykle nic nie wypadlo), jesli robil bym to subcapsem byla by 1-2h (z doleceniem). Wniosek: w corp hangare nalezy zawsze trzymac paliwa conajmniej tyle ile miesci sie w baku aby uniknac takich niespodzianek.


Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 06, 2010, 11:19:24 »
Wniosek: w corp hangare nalezy zawsze trzymac paliwa conajmniej tyle ile miesci sie w baku aby uniknac takich niespodzianek.

Wniosek: Sprzedaj carriera bo nie powinieneś nim latać skoro takie oczywiste-oczywistości jak posiadanie paliwa na lot tam-i-z-powrotem są dla Ciebie odkrywcze.  ???

sc0rp

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 06, 2010, 11:27:55 »
Wniosek: Sprzedaj carriera bo nie powinieneś nim latać skoro takie oczywiste-oczywistości jak posiadanie paliwa na lot tam-i-z-powrotem są dla Ciebie odkrywcze.  ???

Dzieki za jakże cenna uwage, w przyszlosci skorzystam jak mnie bedzie stac na nyxa. :P


Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 06, 2010, 11:45:55 »
Dzieki za jakże cenna uwage, w przyszlosci skorzystam jak mnie bedzie stac na nyxa. :P
Nie rób tego. Nyx więcej pali  ;D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 06, 2010, 12:28:39 »
Wniosek: Sprzedaj carriera bo nie powinieneś nim latać skoro takie oczywiste-oczywistości jak posiadanie paliwa na lot tam-i-z-powrotem są dla Ciebie odkrywcze.  ???

Celem tego wątku nie jest jeżdżenie po kimś, tylko wspólne pośmianie się z naszych wtop. Trzymaj poziom, proszę ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Voulture

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 06, 2010, 15:11:32 »
Gram w wowa.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 06, 2010, 15:16:45 »
Nice coming out :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Carnuss

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Carnuss
  • Korporacja: Federal Navy Academy
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 06, 2010, 19:51:31 »
Gram w wowa.

Średnia IQ tam znacząco wzrosła  ;)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 07, 2010, 12:15:08 »
Wczoraj, próbując ratować JFa, rozgoniłem gang PL carrierem. Myślałem, że system jest jammowany. Źle myślałem.

Dopiero po akcji mi uświadomiono, że mogli mnie hotdropnąć :p
Cała prawda o moim graniu...


Goomich

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 07, 2010, 12:45:39 »
Jakby ci rozwalili tego JFa, a potem ciebie, to by była żenująca akcja, tak to jest super epic OMGWTFBBQ check mah ballz.

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 18, 2010, 02:32:52 »
Wzialem sobie kiedys maly przelotowy gang do stain, jako ze czulem sie pewnie, spokojnie, sa 3 logistyki, wzialem lokiego, otankowalem, polecielismy sporo wglab, jest system z syskami, dobra, to flota hold, ja baituje. No to sie krece, udaje ze nie mam cloaka, zabilem cynko pod stacja, widze chlopaki robia respawn, chca sie bawic. No to mowie, fleet be ready to jump, wait for order, warpuje na gate gdzie miala byc flota, zbieram agro, krzycze jump a tu..... wtf, gdzie flota. Zanim dolecieli, spadlem lokim i co sie okazalo, nie zauwazylem ze system mial 3 a nie 2 bramy. I polecialem nie na ta co mialem. Moj fail, 4,5 dnia skilowania w plecy i brak fajnych kili. Zeby nie bylo bylem 5km od bramy i jak ostatni glupek uzywalem mwd w czasie jak obrywalem dmg. Moze gdyby nie to bym przezyl.

sc0rp

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 25, 2010, 11:03:55 »
Jakiś czas temu na korpowym TSie była rozmowa czym tankowac a czym nie tankowac Maze. Ludki probowali mi wybic z glowy szalony pomysl tankowania stacji i spawnow Vaga, mowiac ze to sie robi Ishtarem lub CSem, bo vaga mimo resistow na em to ma za miekki tank i dps. Jako, ze mi w eft ta vaga wygladala dobrze to obstawalem przy swoim. W koncu dostalem eskalacje z sanctuma, zaproponowalem czy ktos ze mna poleci jak bede tankowal vaga - brak bylo chetnych, wiec wziolem alty i polecialem sam. Sklad: Tengu (tank + dps), Dominix (logistyk), Vaga (Tank stacji). Wszystko szlo gladko az przyszlo do stacji.
Podejscie 1: Wskoczyla vaga, za nia dominix, reperki pracuja, wszytko wyglada stabilnie, wskakuje tengu, zaczynam mordowac, cos mi do glowy strzelil aby zaczac orbitowac vaga, ale zrobilem missclick i zamiast ustawic 1000m ustawilem 10km - vaga wyleciala z zasiegu nawet nie wiem kiedy. Ciag dalszy latwo przewidziec Vaga puffnela, natychmiastowy warpout domim i tengu. Tu tetno mi podskoczylo bo tengu zlapal aggro od stacji, a dominix od ratow - tengu wywarpowal jak juz leciala w niego torpeda (ktora by go pewnie oneshotnela), a dominix uciekl na strukturze.
Podejscie 2: Ok moja glupota, lece po nowa vage. Nowa vaga wskakuje, za nia dominix. Z jakis powodow domi bumpnol, vage - vaga wyszla z zasiegu i puff po raz drugi.
Podejscie 3: Lecac po nowa vage, kombinuje z fitem podbijam resy EM do 97+% kosztem kin/thermal. Nowa vaga z nowym fitem wskakuje na stacje, za nia dominix. Dominix repuje, vaga zaczyna orbitowac wokol dominixa, ale widze ze dominix na 4 repkach nie jest w stanie utrzymac vagi. Widac zblizajace sie puffniecie vagi uciekam dominixem.
Podejscie 4: Wykupuje ostatnia vage w okolicy, wracam do starego fitu, na dominixa fituje extra 2 naprawiaczki (5 - cap stable, 6 - 3min) i mysle sobie dobra ostatnie podejscie i pier... to (inna sprawa ze nie byloby mnie stac na kolejna vage ;). Wskakuje na stacje vaga, za nia lece domi. Domi naprawia vaga orbituje. Wszystko wyglada stabilnie, wskakuje tengu i morduje spawn. Bije stacje, pozniej kolejny spawn, znow stacje i 3ci spawn - dominix, vaga i tengu w tym samym czasie dostaja jama - i tu mialem fart drony domiego i vagi na szczescie zrzarly jamera dominixa i wyciagam vage na przepalonych naprawiaczkach przy 10% armora. Dobijam spawn, stacje i ostatni spawn. Sciskam kciuki za drop, a tam pudelko za ok. 150kk.

Podsumowanie: 3 vagi na ficie T2 z trimarkami to koszt 600+kk ISK (patrzac po wallecie), zysk 150kk ISK, czas wykonania 3,5h.

Wnioski na przyszlosc:
- Czasem warto posluchac madrzejszych i jak mowia ze vaga sie nie nadaje do wytankowania bezstresowego maze to sie nie nadaje bezwzgledu na to co pokazuje EFT.
- Nie dziwie sie, ze nikt nie chcial ze mna leciec jak chcialem tankowac to vaga.
- Szukanie samemu wlasciwych bram to masochizm.
- Szczescie w nieszczesciu to to ze wyszlo tylko 450kk w plecy, bo jakby (przy podejsciu nr 1) spadlo tengu nauczka bylaby bardziej bolesna.
- I jeszcze raz Vaga nie nadaje sie do tankowania maze




« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2010, 11:26:11 wysłana przez Dark Flonoe »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 25, 2010, 11:42:42 »
Jedno pytanie - czemu Vaga a nie Stabber Fleet Issue, który jest dedykowanym armor tankerem, pięknie lata na AB i ma jeszcze malutką sygnaturkę?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 25, 2010, 12:28:00 »
Jedno pytanie - czemu Vaga a nie Stabber Fleet Issue, który jest dedykowanym armor tankerem, pięknie lata na AB i ma jeszcze malutką sygnaturkę?

Vaga  ma bazowe 90% resow na EM, a na maze jest stacja i wali co 30s torpeda EM za kilkadziesiat tys dmg + daje weba. Inna sprawa ze nie bralem tego pod uwage, wiec moze i by sie lepiej sfitowal. A uprzedzajac pytanie czemu nie muninn - nie mialem na stanie ;)

@down ania wiem o tym Bora, Albi, Ekto i jeszcze kilka innych osob mowili dokladnie to samo ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2010, 15:19:43 wysłana przez Dark Flonoe »

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 25, 2010, 22:27:21 »
Vaga  ma bazowe 90% resow na EM, a na maze jest stacja i wali co 30s torpeda EM za kilkadziesiat tys dmg + daje weba. Inna sprawa ze nie bralem tego pod uwage, wiec moze i by sie lepiej sfitowal. A uprzedzajac pytanie czemu nie muninn - nie mialem na stanie ;)

To się robi najlepiej opatentowanym przeze mnie zestawem, Ja solowałem maze tri-dualboxem ishtar armorowy + domi armor repujący+ drake dps. No i używałem jeszcze trailowego alta w shuttlu zeby szybko bramy wyszukiwać.
Czas zrobenia plexa to okolo 1-1,5h zaleznie od szczęścia w poszukiwaniu właściwych bram. Ishtar jest najlepszy do tankowania  maze bo raz, że ma mała sygnaturę(co zmniejsza dmg z citadel torped), wysokie resisty na em,kin,thermal i do tego tankując robi dps dominixa z dronami. Z platem 1600 ma tez całkiem spory bufor i dość długo potrafi wytankować bez repek z wyjątkiem pierwszej minuty po wlocie do ostatniego roomu bo wtedy często jakimś cudem pierwsza  citadel torpedo robi dmg 3x większy niż zwykle. Do tankowania z zapasem wystarcza 3 repki armorowe named, być może na 2 też da się wytankować ale tego nie sprawdzałem.
Role statkow:
Ishtar - tanker,dps
Domi - Repper,dps . Te dwa te dwa statki są konieczne , ja opcjonalnie używałem jeszcze:
Drake - DPS

Ale pierwsze dwa statki spokojnie wystarcza. Opcjonalnie do tankowania  można użyć odpowiednio sfitowanego draka ale sprawuje isę w tej roli gorzej niz ishtar.

A co do vagi nawet jak da się nią zrobić maze to po licho się męczyć ?. Przecież taka vaga to będzie pasożyt nadający się tylko i wyłącznie do tankowania.
Sponsored By Technetium  ;D

Cole Johnsohn

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 04, 2011, 00:43:32 »
Hmm, przecie maze'a da sie tengusem zsolować.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 04, 2011, 10:24:46 »
Poproszę frapsa ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 04, 2011, 10:31:02 »
Lepiej nie bo znowu dostaniemy video podobne do tego jak golem robi AE...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 04, 2011, 10:48:32 »
Widzę, że nekrofilia się szerzy :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 04, 2011, 10:53:09 »
Cukier podrożał, to szukają nowych rozrywek.

Cole Johnsohn

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 07, 2011, 08:14:01 »
Cytuj
Hmm, przecie maze'a da sie tengusem zsolować.

Z tym bedzie problem, żyje na południu. Natomiast o solowaniu Maze'a tengusem powiedział mi kolega, a raczej nie ma w zwyczaju walic sciem. Natomiast mioje oczęta piekne widziały jak sie sanshowe 10/10 ze stacja soluje tengu...

A propo tengu, żeby nie było offtopa, bo akcja jest smutna wyjątkowo a żenująca jak trzeba:

Któregoś pięknego dni w siedziałem na normalkach tengusem, tłukę, tłukę, aż tu lag straszliwy, nie wiem co się dzieje, DC. Wracam, a tam mnie już raty scramblem trzymają. mi na strukture wchodzą, wyłączył sie booster ( nie wiedzieć czemu ). Jeszce wspaniałe czasy UI fixa, wiec overview szaleje. Spadłem.

Wielce zły na CCcP pisze petycje wyglądającą jak wezwanie do prokuratury. Jakie było moje zdziwienie kiedy po kilku dniach dostałem Tunguska z powrotem.

Drąc ryja i pisząca wielkie AAAAA! na wszelakich możliwych czasach wypadłem ze stacji i lecę sobie na pasek. Pierwszy spawn, faction.  Pijany wręcz szczęściem latam i bije, same tłuste BSy, dzień jest piękny...

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=7771929

Morał:         Patrz k---a na local.
Morał 2:      Co ma wisieć, nie utonie.


Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 07, 2011, 08:22:07 »
a nie droższe toto ? : D
dlatego ja zawsze jak nawet robie misje w 0.0 to mam nawyk napierdzielania w skaner co sekunde
:D
chociaż rapiera mogłeś nie zauważyć ;(
no i jakby sie lokal podniosł to bym uciekałałusiał :<
pewpew

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 07, 2011, 09:34:24 »
FoF-y się wozi na takie okazje.

Nie mówiąc o tym, że na pasek to normalny PvP fit i jeszcze pojechałbyś obu. Ze dwa tygodni temu Rapier próbował mnie łapać na misji, musiał odwarpować głęboko na armorze ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sc0rp

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 07, 2011, 09:54:24 »
Z tym bedzie problem, żyje na południu. Natomiast o solowaniu Maze'a tengusem powiedział mi kolega, a raczej nie ma w zwyczaju walic sciem. Natomiast mioje oczęta piekne widziały jak sie sanshowe 10/10 ze stacja soluje tengu...
to ze solujesz 10/10 w innej czxesci kosmosu nie oznacza ze z solujesz maze. moze i twoj kolega nie ma zwyczaju walic sciem ale fraps or didn't happen. teoretycznie (podkreslam teoretycznie - przetestowac moge jak mi ktos da shipa i wyplaci rekomensate straty SP w postaci iskow) mozesz utankowac maze tengusem bez pompki, ale wtedy nie bedziesz mial dpsa zeby ubic stacje - wiec nie zsolujesz.

Nie mówiąc o tym, że na pasek to normalny PvP fit
this i nie tylko na paski ale i na anomalki a w przypadku guristasow i angelsow nawet na plexy up to 8/10.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 07, 2011, 10:10:22 »
this i nie tylko na paski ale i na anomalki a w przypadku guristasow i angelsow nawet na plexy up to 8/10.

Uściślając - jeśli latasz Tengu na PvP i jednocześnie chcesz zarobić nim na w miarę bezpiecznym terenie, możesz spokojnie nie zmieniać fitu (najwyżej zamiast punktu drugie Invu, a hard EM zamieniasz na co Ci pasuje - trudno zostać zaskoczonym przez laser-boata).

Natomiast w sytuacji, gdy robię misje na wrogim terenie wsadzałem nullifier a def-subsystem zmieniałem na ten do resów - tank podobny (mniej shielda, ale betonowe resy), za to +1 hi-slot, w który można wrzucić normalnego cloaka. Nullifier w połączeniu z MWD+cloak wyrwą Cię z każdej kampy, a złapany w czasie bicia ratów wciąż możesz walczyć.

Wszystkie raciarskie Tengu na aktywnym tanku mają tak mały bufor, że padają błyskawicznie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 11, 2011, 23:37:12 »
Właśnie mi się przypomniało: kiedyś postawiłem cyno tuż obok POSa... dla całej supercapitalowej floty SE.  :-[

Tytki zapieprzały po całym gridzie.  >:D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 11, 2011, 23:38:33 »
To już wiem czemu na północ emigrowałeś :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 11, 2011, 23:42:41 »
To wszystko wina Garona, kazał postawić cyno, a nie powiedział co będzie skakać. :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 31, 2011, 12:51:34 »
Czas odkurzyć wątek.

Dla odreagowania PvPOS i blobfestów przyczepiłem "L-kę" do dachu Dramiela i n-ty raz (wbrew wcześniejszym niecenzuralnym obietnicom, że "nigdy, k... więcej, ni ch... nie wsiądę we frytkę!") próbuję się nauczyć tym latać. Solo, żeby było łatwiej ;)

Wskok do systemu, skan anomalek, warp to lucky sanctum, oooo.... drej i Mach, fuck yeah, ląduję 15 km od Macha, drej momentalnie zwiewa (był chyba w alignie), fuck yeah, klik na Macha w overview, orbita 500 (z presetu), mwd on, spamuję scrambla, coś nie wchodzi, wtf, 50 km od Macha, approach, mwd on, jeszcze go złapię, aaauuuuuuuuuuuuuuuuuuu... "GF? Yeah, indeed :P".

http://www.northern-coalition.co.uk/?a=kill_detail&kll_id=57593


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 31, 2011, 13:06:02 »
kilka dni temu podczas walki zastanawialem sie dlaczego mimo 8 km uparcie odmawia mi zarzucenia na target scrama i weba ....
dopiero rzut oka na tactical overlay powiedzial mi ze kilometrów jest 20 a overa moge sobie zwinąć i wsadzić  :p
zdarza się
Sneer Quen