Autor Wątek: Nasze żenujące akcje  (Przeczytany 93282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 21, 2011, 13:39:10 »
Nie przesadzaj - klasycznie sfitowana Orka nie jest żadnym przeciwnikiem dla Dramiela.

A jeśli jest to bait-ship... cóż, bait-ship wycelowany w konkretny setup można zbudować praktycznie na każdym "shipie z dupy" i może się okazać skuteczny. Czy to czasem nie CAT mordował Mammothem? :)
Wiget mordował warbagerem canfliperów. Cat latał mamutem jako bait w GW
tu jest problem ;)
1 średni i dwa małe lepiej się sprawdzają na takie małe gówienka... chodzi o długość cyklu.
zalozenie jest takie że idą odpalane kaskadowo żeby co chwila znikal prąd, jak przeciwnik nie ma własnego neuta to pradu na orce starczy na dłuuuuuugo, a małe mają śmieszny zasięg

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 21, 2011, 13:44:18 »
zalozenie jest takie że idą odpalane kaskadowo żeby co chwila znikal prąd, jak przeciwnik nie ma własnego neuta to pradu na orce starczy na dłuuuuuugo, a małe mają śmieszny zasięg

to założenie jest błędne, jeden medium neut pozbawi dramiela prawie całkowicie prądu, problem jest w tym: 12/3 = 4, 4s jest to wystarczająco dużo czasu aby dramiel mógł odpalać ab między cyklami i wyjść wkońcu ze scrambla.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 21, 2011, 13:47:14 »
True, small neutami byś był ewentualnie w stanie go utrzymać perma bez capa. Med neuty mają za długi cykl. Tak czy siak normalnie sfitowana orka ktora opiera się na luzaczku ratom nie jest kąskiem dla dramiela.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 21, 2011, 13:49:41 »

sc0rp

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 21, 2011, 15:24:54 »
czemu disrupt już a jeśli disrupt to czemu nie jakiś cepik ? :>
Czemu disrupt - bo za slabo latam dramielem i za czesto jak manewruje miedzy dronami wylatuje po za zasieg.
Czemu dramiel a nie cep - bo nie lubie latac cepami, oraz dramiel ma lepszy dps

Na dramielki montuje się scrambla, disrupt jest z lekka chybionym pomysłem.
patrz wyzej.

1) agrowanie orki dramielem - lol
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=13456861
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?id=11879748
+ kilka zransomowanych i jedna "pozyczona" bo gosc wyskoczyl

Cytuj
3) mowilem ci chodź do nas dostaniesz fajne bonusy
   a) nauczą cie porządnie trollować
   b) zabijać
   c) dostaniesz fajowski dres w 4 paski z bazaru :D
ta cent mowil ze dostaliscie corpowe wdzianka, a oficerowie jeszcze capeczki z daszkiem ;)

Dark i tak pewnie się domysla co go trafiło więc sensu w ukrywaniu  fitu nie widze:
ta wiedzialem ze jest dual punkt, dual web i conajmniej 2 neuty bo ledwo capa starczalo na ab i to nie zawsze
Cytuj
Pomimo scrambla, webów neutów z dystansu 1km zdołał prawie uciec, przeważyło to że mieliśmy w pogotowiu dps który miał sie nie wtrącać chyba że zajdzie ryzyko urwania się celu
Nie chce mi się szukać pr0 canfliperskich fitów na sztyleta, ale sądzę że raczej miałbym łatwiej z takim pacjentem
to dodam ze przepalonym ab

Sam pomysł ubicia orki dramielem jest z dupy,
Popatrz na to co napisalem wyzej, z samych ransomow moglbym kilka takich dramieli zlozyc.

Cytuj
a dodając to, że jest to orca Mando to już w ogóle.
Mando nie Mando spodziewalem sie ze orca moze byc baitem ale zjebalem sprawe ze wlasnie zlekcewazylem Mando bo stalem jak osiol na 0m.

A pomysł ubicia orki dramielem nie jest taki głupi. Z tego co widziałem scenariusz miał wyglądać tak: agro dronek na złodzieju -> wybicie dronek -> dps w orkę -> opcjonalny zrzut dodatkowej amunnicji z własnej orki.
No prawie a na wypadek wlasnie tego co miales tez mam patent tylko cholernie zlamilem (ale czemu to zachowam dla siebie ) - ubic ze wzgledu na sleipnira bym nie dal rady ale uciec napewno - jak to sie mowi raz na wozie raz pod wozem. Mando jeszcze raz grats super pomyslane - bez szans :]

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 21, 2011, 16:09:11 »

No prawie a na wypadek wlasnie tego co miales tez mam patent tylko cholernie zlamilem (ale czemu to zachowam dla siebie ) - ubic ze wzgledu na sleipnira bym nie dal rady ale uciec napewno

Chciales sie schowac na strukturze do swojej orki? Nie fair :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 21, 2011, 16:11:09 »
a na to z kolei my mamy opracowaną odpowiedź

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 21, 2011, 16:25:34 »
Nie ma co gdybac, "co by bylo gdyby" istotne jest to co sie stalo rzeczywiscie - Mando odwalil kawal dobrej roboty i zostawil mnie bez szans, a ja go zlekcewazylem (stojac na 0m mimo ze mialem kilka sekund aby odleciec przed stargetowaniem) za co dostalem loss maila - koniec tematu. Jedyna uwaga to zadbajcie o market w tym swoim k....dolku bo tka jak nowy hull dalem rade kupic tak niektorych modulow poprostu nie bylo na markecie (np. Micro aux ). No cyba ze do Was tylko przylatuja stracency dostaja w czerep i wiecej nie wracaja.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 21, 2011, 16:33:01 »
Oj krótko jesteś :P Neesher to granica z low sekiem. I to lowsekiem strategicznym ze tak powiem - 2j od nas znajdowała sie jedna z wiekszych supercapitalowych baz floty BoB'a (nie wiem jak to potem było z IT, ale goony tez u nas trzymały tyteksy), do tego nie daleko jest pirackie siedliszcze. Towar strategiczny i żadki taki jak te rdzenie schodzi na pniu mimo zaporowych cen, albo jest eksportowany do amarr i jity :p Swego czasu trochę zarobilem szmuglując do arzi tego typu sprzety, ale od jakiegoś czasu można dostać w twarz hot dropa ot tak wiec nie chce mi sie latac, ani zarobkowo ani na zadymy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 21, 2011, 19:28:27 »
to założenie jest błędne, jeden medium neut pozbawi dramiela prawie całkowicie prądu, problem jest w tym: 12/3 = 4, 4s jest to wystarczająco dużo czasu aby dramiel mógł odpalać ab między cyklami i wyjść wkońcu ze scrambla.

jakos nie sadze zeby dramiel neutowany medem co 4s zerwal sie na AB majac na sobie 2 weby [bo to mial mando zafitowane]
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Goomich

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 21, 2011, 19:41:02 »
Ten AB potrzebuje tylko 7,5-9 prądu, żeby odpalić. Dram na nim leci z prędkością od 360 do 500m/s na dwóch webach. Musi przelecieć 10km (czyli przez 30-20 sekund, cykl 14-15 sekund), potem mu się MWD włączy i sruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Jak się ma trochę doświadczenia, to może się udać.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 21, 2011, 20:01:20 »
Ten AB potrzebuje tylko 7,5-9 prądu, żeby odpalić. Dram na nim leci z prędkością od 360 do 500m/s na dwóch webach. Musi przelecieć 10km (czyli przez 30-20 sekund, cykl 14-15 sekund), potem mu się MWD włączy i sruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Jak się ma trochę doświadczenia, to może się udać.

Inaczej, trzeba mieć pecha, zaplątać się w "skałki", zlamić albo dc dostać żeby się z tego nie urwać, 530+m/s leci na ab na przepałce, ten ab ma cykl 15s jak łapnie to 7km przeleci na tej ilości capa.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

sc0rp

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 21, 2011, 21:56:26 »
Odnosnie wlaczenia mwd to:
a) zeby go wlaczyc trzeba miec prad
b) ab musi byc wylaczone
c) scrambler musi byc nieaktywny

Moze niech Mando napisze, albo pilot tego Sleipnira czy cokolwiek (po za zlekcewazeniem Mando na poczatku) zle zrobilem aby sie wydostac chetnie sie dowiem na przyszlosc. ;) Bo na papierze i w eft wyglada to tak jak napisaliscie rzeczywistosc jest troche inna

i wyjść wkońcu ze scrambla.
wyszedlem czekalem na koniec cyklu ab :]

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 21, 2011, 21:58:32 »
Nikt nie powiedział że to łatwe i wykonalne za każdym razem :P i to jest esencja PvP, raz trafisz z decyzją w ten ułamek sekundy innym razem nie :P
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

sc0rp

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 21, 2011, 22:00:17 »
Nikt nie powiedział że to łatwe i wykonalne za każdym razem :P i to jest esencja PvP, raz trafisz z decyzją w ten ułamek sekundy innym razem nie :P
Tak czy siak to byla dla mnie najciekawsza bitka od bardzo dawna i oby wiecej takich a mniej idiotow atakujacych w barkach czy innych indykach

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 21, 2011, 22:04:10 »
Moze niech Mando napisze, albo pilot tego Sleipnira czy cokolwiek (po za zlekcewazeniem Mando na poczatku) zle zrobilem aby sie wydostac chetnie sie dowiem na przyszlosc. ;) Bo na papierze i w eft wyglada to tak jak napisaliscie rzeczywistosc jest troche inna
wyszedlem czekalem na koniec cyklu ab :]
Jak już pisałem, gdyby nie moja wrodzona wredota i paranoiczne podejście, nie miałbym rikiego na stand bay i bys mi prawdopodobnie uciekł, bo w momencie gdy zostałby długi punkt jako jedyny tacling, nie działalyby już neuty (zasięg), a Ty wciąż miałeś ileś tam procent tanka, który dość wolno schodził jak co chwila musiałem uzupełniać zestrzelone drony
Tak czy siak to byla dla mnie najciekawsza bitka od bardzo dawna i oby wiecej takich a mniej idiotow atakujacych w barkach czy innych indykach
* Doom z namysłem przygląda się shipowi w hangarze ktory lata z podpisem "Żwirojad"

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 22, 2011, 00:51:05 »
W walce z neutującym przeciwnikiem jest taki myk, że jak ktoś tu wspomniał bardzo wiele zależy od tego, jak zbiegną się neuty wraz z cyklem naszych modułków.

Jak masz pecha to jesteś w dupie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 02, 2012, 13:47:40 »
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=174657

Zaagrowalem goscia pod brama, odpowiedzial ogniem, dre sie na TSie ze go trzymam na punkcie i webie, sentry mnie bija...

i po chwili Goreth, nasz niemiecki kolega:

"Sorry mate, I was on the phone and got probed on the safespot by Arazu"

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=174656

Mielismy tez swojego Jaguara, ale dlaczego nie dolecial, to nie wiem...

Gdybym mial info o klopotach z drugiej strony bramy, to moze bym zdazyl zdeagrowac... A tak to wyszlo jak wyszlo. :) A, no i nigdy wiecej nie bede latac statkiem bez ECM dronek.  :-[

RobekPL

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 06, 2012, 18:47:43 »
o fajny temat, trzeba go ozywic swoimi "popisami" :)
Glupich wtop mam bez liku, prawie wszystkie zwiazane z zbyt duza iloscia alkoholu we krwi podczas grania, wiec chronologicznie od konca wybiore pare kwiatkow wraz z historia z kilem zwiazana...

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=12739807

Stalem sobie grzecznie w kloaku pod stacja z chlopakami, griffin sobie latal obok, poniekad neutralny alt-scout dla milicjantow matarskich, no i griffin mnie wyklouczyl...nacisnalem skrambl nie lokujac go...i stalem dalej...2 minuty pozniej kliknalem na niego...chyba z nudow...zaczelo go lokowac i jeb skrambl zalozony...3 salwy od stacji pozniej bylem w jaju :)

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=12440306

Latam sobie latam, oooo matarski SFI pod stacja...lets kill....zapomnialem ze mialem GCC za zaagrowanie jakiegos neuta wczesniej...
i podobne historie tez tu :
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=12097349
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=12097349

No i najlepsze "kaski"

http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=11889496

Tu sobie do High seka wskoczylem (majac SS -10), dodam ze wskoczylem do 0.5 takze Armageddonem Navy z calkiem fajnym fitem i probowalem dobic do gejta...niestety nie udalo sie, ale szczescie ze nikt mi sie na lossa nie zwhorowal :)

I 2 ostatnie lossy z serii "pokampie sobie jeszcze przed snem"

tu kampilem gejta - http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=10742118
a tu stacje - http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=10902535

W obu przypadkach po prostu poszedlem spac pozostawiajac szipa w przestrzeni...oba lossy z jajami ofc :)


O jeszcze jeden:

http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=10505931

Z kolega wymyslelismy ze warto komus zaserwowac hotdropa na mile zakonczenie dnia...
Trafilo na Dragoonsow....blad w calym misternym planie byl taki ze zrobilismy to w ich home systemie...dredy byly po 90 sekundach

I to wszystko w niecale 10 miesiecy moich szalenstw pvp, mam nadzieje ze bede tu doklejal nowe wpisy...nawet jestem tego calkiem pewien :)
A ze skile ciagle rosna, char w eve sie bogaci, to i lossy beda pewnie ciekawsze :)))





Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #124 dnia: Kwiecień 06, 2012, 18:51:12 »


Tu sobie do High seka wskoczylem (majac SS -10), dodam ze wskoczylem do 0.5 takze Armageddonem Navy z calkiem fajnym fitem i probowalem dobic do gejta...niestety nie udalo sie, ale szczescie ze nikt mi sie na lossa nie zwhorowal :)





THIS  ::)
pewpew

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #125 dnia: Kwiecień 07, 2012, 13:26:55 »
Jakiś tydzień temu spadło mi Tengu na misji.

NIGDY nie wdupiłem raciarki na ratach. Serio, nawet w Unseen Academy, gdzie za moich czasów ginęło kilka Ravenów Navy tygodniowo. Zawsze wygłaszam opinie, że żeby wdupić shipa na misji trzeba być opóźnionym umysłowo, a teraz się okazało, że "karma is a bitch".

Robię sobię zwykła misję L4 w moim pasywnym Tengulcu, które kiedyś wytrzymało przygodę z gangiem BUFU (przy "lekkim" podparciu carrierem, hehe). Shield na połowie, ale luzik. Coraz więcej ratów mi się spawnuje, shield tak na 30%, ale nadal pracowicie tłukę tę chmarę frytek, a tu nagle... web i dwa scramble. Z 600 m/s robi się 100 m/s, reszta ratów do mnie doskakuje, shield leci, overheat Invuli, overheat launcherów, łapy się trzęsą, pierwszy scrambler pada, gdy ja już krwawię do armora, drugi siedzi mi na karku, więc obrywa momentalnie, już mam go na strukturze, kiedy... puff. JPKM /o\



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #126 dnia: Kwiecień 07, 2012, 13:49:01 »
fit z d... sokole fit z d... :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 07, 2012, 13:51:12 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo[/youtube]
 :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #128 dnia: Kwiecień 07, 2012, 14:10:50 »
fit z d... sokole fit z d... :)

Nie, z tym się nie zgodzę. Aktywne tengu to totalny fail w 0.0 - jeśli cokolwiek Cię złapie, zostaniesz zeżarty w 20 sekund. Na buforze masz szansę się zatłuc gościa zanim jego kumple dolecą. Albo dobić do gejta, jeśli tam Cię złapią.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #129 dnia: Kwiecień 07, 2012, 15:47:51 »
Rozmawiamy o aktywnym tengu do misji w 0.0?
ja latam aktywnym mwd+cloak i tankuje każdą misje dodatkowo nigdy mnie nic nie złapało  >:D

Pasyw do misji robi sie wg. mnie zbyt długo.
i btw do Sokoła hahahhaah : DDD
pewpew

kamel

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #130 dnia: Kwiecień 07, 2012, 16:14:01 »
A jaki masz dps`ik na tym aktywnym tengusie z cloakiem ? aa kloaka zwykła czy z subem do kloaki ?

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #131 dnia: Kwiecień 07, 2012, 16:38:06 »
cloak zwykły, dps ~800
zaraz wkleje ficik jak wrócę do domku
pewpew

sc0rp

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #132 dnia: Kwiecień 07, 2012, 17:02:57 »

Pasyw do misji robi sie wg. mnie zbyt długo.

Znaczy co sie za dlugo robi bo nie kumam, misje czy skilluje?

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #133 dnia: Kwiecień 07, 2012, 19:02:37 »
Jakiś tydzień temu spadło mi Tengu na misji.

NIGDY nie wdupiłem raciarki na ratach. Serio, nawet w Unseen Academy, gdzie za moich czasów ginęło kilka Ravenów Navy tygodniowo. Zawsze wygłaszam opinie, że żeby wdupić shipa na misji trzeba być opóźnionym umysłowo, a teraz się okazało, że "karma is a bitch".

Robię sobię zwykła misję L4 w moim pasywnym Tengulcu, które kiedyś wytrzymało przygodę z gangiem BUFU (przy "lekkim" podparciu carrierem, hehe). Shield na połowie, ale luzik. Coraz więcej ratów mi się spawnuje, shield tak na 30%, ale nadal pracowicie tłukę tę chmarę frytek, a tu nagle... web i dwa scramble. Z 600 m/s robi się 100 m/s, reszta ratów do mnie doskakuje, shield leci, overheat Invuli, overheat launcherów, łapy się trzęsą, pierwszy scrambler pada, gdy ja już krwawię do armora, drugi siedzi mi na karku, więc obrywa momentalnie, już mam go na strukturze, kiedy... puff. JPKM /o\


pokaz Sokol tych napastnikow, bo cos na Twoim kb znalesc tego nie moge.
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #134 dnia: Kwiecień 07, 2012, 19:26:20 »
Pasyw do misji robi sie wg. mnie zbyt długo.

750 DPS, nie bardzo wiem jakby mi wzrósł DPS od aktywnego tanka.

pokaz Sokol tych napastnikow, bo cos na Twoim kb znalesc tego nie moge.

NPC :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 08, 2012, 07:03:52 »
Kiedys ostro wciety uslyszalem wolanie z drugiego konca galaktyki, ze cos sie dzieje, wiec szybko ustawilem klona wydokowalem w jaju (tak mi sie wydawalo), i selfdestrukt. Po 2 minutach, patrze, a ja dalej w jaju, a obok wrak mojego machariela do pvp... A kiedy indziej latalem sobie po paskach szukajac oficerow, bylem juz bardzo "zmeczony" wiec mysle sobie - to juz ostatni pasek, potem dokuje... Niestety zasnalem w warpie i spalem ponad 2h, obudzilem sie na belcie w jaju obok spawnu 3 tyrantow i wraku swojego Machariela... Fail, no i wszystko oczywiscie przez alkohol.

P.S. tylko nie mowcie nikomu...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 08, 2012, 11:24:52 »
Kiedys ostro wciety uslyszalem wolanie z drugiego konca galaktyki, ze cos sie dzieje, wiec szybko ustawilem klona wydokowalem w jaju (tak mi sie wydawalo), i selfdestrukt. Po 2 minutach, patrze, a ja dalej w jaju, a obok wrak mojego machariela do pvp... A kiedy indziej latalem sobie po paskach szukajac oficerow, bylem juz bardzo "zmeczony" wiec mysle sobie - to juz ostatni pasek, potem dokuje... Niestety zasnalem w warpie i spalem ponad 2h, obudzilem sie na belcie w jaju obok spawnu 3 tyrantow i wraku swojego Machariela... Fail, no i wszystko oczywiscie przez alkohol.

P.S. tylko nie mowcie nikomu...


wreszcie na Ciebie coś mamy
ja kiedyś straciłem tengu bo zasnałem na pasku : D
pewpew

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 08, 2012, 11:38:11 »
Wróciłem z flaszki wczoraj do domu, to czemu by nie polatać. Wsiadłem w Harpie i hej na wycieczke. No i skończyła się po jednym skoku. Dorwałem armor hurka okolo 500km od bramy i go zaczynam rzeźbić i rzeźbić i rzeźbić i rzeźbić, alt+tab na piekielnych, i dalej rzeźbie ( oczywiście ustawiłem sobie orbite coby było wygodniej :p ) Nagle załącza się brzęczyk, JPKM co jest grane. Aha, podleciał ze mną pod sentry haha. A ze 20% armora zostało ...

http://eve-kill.net/?a=pilot_detail&plt_id=769899&view=losses&m=4&y=2012

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 08, 2012, 12:28:13 »
Nie, z tym się nie zgodzę. Aktywne tengu to totalny fail w 0.0 - jeśli cokolwiek Cię złapie, zostaniesz zeżarty w 20 sekund. Na buforze masz szansę się zatłuc gościa zanim jego kumple dolecą. Albo dobić do gejta, jeśli tam Cię złapią.

No Ciebie kiedyś złapaliśmy ze spuszczonymi gaciami na anomalce ;P

FN

  • Gość
Odp: Nasze żenujące akcje
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 08, 2012, 16:13:03 »
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_related&kll_id=181266

Adwert byl ustawiony od 3‰+ ? :D bo licze wasze ew i oczom nie wierze  :P