Autor Wątek: [Flame] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 66519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 16, 2010, 20:07:41 »
Cytuj
Nic jednak nie zmieni faktu ze bez pomocy Pandemic Legion ruskie moga sie zwijac do domu bo nie dadza rady.

Co nie zmienia faktu ze PL ruskim pomaga i Atlas zawija sie do domu bo nie daje rady.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 17, 2010, 18:37:11 »
Dziwne podejście mają FC ATLASA. Lepiej nic nie robić niż ryzykować wtopę. Lepiej stracić region niż 30dredów. To tak jakby można było się nauczyć pływać nie dotykając wody albo czytać nie widząc liter. Wtopicie te parę matek parenaście capsli i dredów i co? Będzie obciach na eve-o, ale takie doświadczenie wiele nauczy. Wjebiecie 5 tytanów, 10 matek i 80 capsli i co boicie się failcascade? To lepiej nic nie robić faktycznie, tracić regiony i dać się poniżać na wszystkich forach :).

Ellaine

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 17, 2010, 19:55:29 »
Pominę tutaj wszelkie przypadki ludzi którzy próbują być Liderem czy FC na siłę, kończy się to wiadomo jak.
Teoria etyki władzy sugeruje że tylko ci którzy nie chcą rządzić mają predyspozycje na dobrych władców ;)

Cytuj
Sami wiecie że za niektórymi FC ludzie się garną do floty, a do innych za cholerę nie pójdą jeśli ich się nie zmusi - i nie wytłumaczy tego nikt prostymi statystykami, ludzie mogą wdupiać statki hurtowo a i tak lecą bo jest "fajnie" bo "coś się dzieje" - podczas gdy u innych są zadymy, draki - ale czuć że czegoś brakuje.
To jest proste - ludzie latają u tych FC u których mają szanse na takie walki jakie lubią. Różni ludzie lubią różne walki, np:
  • Jedni lubią takie walki od których puchnie killboard, choćby kosztem bloba/kampy/whatever
  • Inni lubią takie walki w których jest akcja, ruch, adrenalina, choćby kosztem tracenia statków
  • Ludzie którzy z jakichś powodów pół roku zarabiają na hurricana do pvp (chociaż dziwnym trafem stać ich na zestaw raciarek powyżej 1b każda) lubią takie walki w których się nie traci statków. Najlepiej żeby FC kazał stać na POSie i czekać aż wróg sobie pójdzie
  • (edit) Inni lubią żeby nikt na nich nie krzyczał i żeby nie wykopano ich z floty tylko dlatego że są nieprzytomni.

Coś w rodzaju oligarchii / republiki jest chyba w NC. Niemrawo i bezwładnie, ale NC się trzyma, przeżyło kilka kryzysów i najazdów i sobie żyje (uh uh, mogłoby się rozpaść, byłoby dużo ciekawiej).

Siewca Titum

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 17, 2010, 20:58:27 »
Możliwe to sprawa wewnętrzna dyrków atlasu ;) Ale pamiętajmy, że to tylko pixele... a skoro jest jak jest to znaczy, że coś nie tak. I coś trzeba zmienić. Moim zdaniem nie problemem jest EMO BOBBY tylko brak chęci do walki  i niskie morale . A ogarnac sie bedzie kiedys trzeba, lepiej przed stratą regionu niż po...

Ja w swojej robocie kieruje statkiem, jak się uczyłem to zdarzyło mi się odchylić ster o 25 stopni gdzie max to 5, mogło się to skończyć nawet przewróceniem statku na pełnym morzu. I stary też mi EMO rage zrobił, ale przy okazji wyzywając mnie od najgorszych pokazał mi co źle zrobiłem.  Bo błędów nie popełnia tylko ten kto nie próbuje :)

Terion

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 20, 2010, 12:31:35 »
chyba ze mis okaze sie lemingiem  :D

Ladnie supercapsy spadaja, choc tak po roku przerwy od eve stwierdzam ze matke to chyba dostaje sie za zalogowanie tyle ich na kazdym KM

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 20, 2010, 13:41:02 »
Dziwne podejście mają FC ATLASA. Lepiej nic nie robić niż ryzykować wtopę. Lepiej stracić region niż 30dredów. To tak jakby można było się nauczyć pływać nie dotykając wody albo czytać nie widząc liter. Wtopicie te parę matek parenaście capsli i dredów i co? Będzie obciach na eve-o, ale takie doświadczenie wiele nauczy. Wjebiecie 5 tytanów, 10 matek i 80 capsli i co boicie się failcascade? To lepiej nic nie robić faktycznie, tracić regiony i dać się poniżać na wszystkich forach :).

dobrze, ze twoje posty trafiaja do flame dzialu bo nie ma w nich za grosz sensu i merytoryki
morale i checi do walki w Atlasie sa wysokie (swiadczy o tym wczorajsza flota 400+) ale tracenie calej floty gdy nie ma szansy na wygranie bitwy to jest zwyczajna glupota
ryzyko wtopy a pewnosc o braku szans na wygrana to sa dwie rozne rzeczy
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 20, 2010, 18:02:06 »
nie chce mi sie tlumaczyc, zyjesz w npc regionie wiec ciebie nie dotyczy mechanika super capsow i sov warfare - nie zawracaj sobie tym glowy
Venzon naprawde chesz isc ta droga ? Jakby nie bylo wydaje mi sie, ze w PBN FC maja wieksze doswiadczenie w planowaniu  wojny o sov wara, uzywaniu floty capsow, prowadzeniu dyplomacji, prowadzenia kampanii od mastachow w Bufu. W c0ven tez  nadal sa  Fc, ktorzy tez maja wieksza praktyke od waszych. Mowie o prowadzeniu floty 300+ z bs wingiem, supportem i wingiem capslow.

A nie hotdropowania tytka, matki na gang hacow, carriera etc etc.  No, chyba, ze z Bufu, ktorys z FC prowadzi floty Atlasa. Z tego co mi wiadomo to jednak nie ma takich. Co do przytyczka o npc to wez poprawke, ze my zdobylismy wiecej space 0.0, stacji w 3 miechy niz Bufu z podpinka do jakiegos 2k+ ally przez cala swoja dzialalnosc. A, ze to olalismy i polecielismy tam gdzie wiekszy fun to juz inna sprawa.

Poza tym nie napinaj sie tak bo jeszcze moze sie skonczyc, ze mozecie wkrotce szukac nowego domku. Atlas w Stain raz juz byl z uprzejmosci c0ven i SE. Po sytuacji z Sys-k watpie, zeby ta uprzejmosc sie powtorzyla. Wiec po Atlasie znowu do BoB/IT wrocicie ?  Po tym co mi wygrazal dyrektor Atlasa w sytuacji kiedy zaczynala sie wojna z Sysolami  to ta sytuacja jest dla mnie mega zabawna. Papierowe tygrysy i tyle w temacie. Chcialbym tez zobaczyc kiedys jak Bufu mieszka w takim npc space, gdzie jest full hostile (system obok nas mieszka Darkside, a White noise to widok normalny) i nie ma sie zadnego plusowego standa. No, ale watpie, ze tego dozyje skoro z Stain tez polecieliscie sobie bo "za ciezko bylo".

PS. Krotka wersja dla nielubiejacych czytac:

- Bufu ssie jak zawsze i ma za wysokie mniemanie o sobie a jak narazie g.... pokazali.
- niech bronia posow, sov wara jak zawsze : nano hurki i vagasy do obrony posow, stacji, hubow etc etc  i coco jumbo. Potem napisza, ze walczyli do samego konca aliansu i poszli do innego duzego sie podpiac. Znowu bedziemy czytac jaki ten ich nowy sojusz jest uber fajny i jak sie z nim zintegrowali.
- Bufu nigdy nie zamieszka jako korp w npc space bo padli by po 2 miechach. Za ciezko by sie zylo bez plusow standow, intela i duzego kolegi co powie co zrobic i gdzie leciec.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 20, 2010, 18:17:14 »
Deaell znowu w formie, wiedzialem, ze jak zapukam gdzie trzeba to dostane twojego posta... latwo sie z toba pogrywa  :P
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Alrekus

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 20, 2010, 18:23:37 »
@up & 2up
Teraz zacznie się przekomarzanie kto ma rację i kto komu na odcisk nadepnął, suchar.

Venzon, jakie jest stanowisko Atlasu (Bobby'ego) do straty 2 tyteksów i matki w jakieś 12h? Przy pierwszym podobno mówił że w Atlasie są "retardzi" to przy drugim powinny być już masowe egzekucje na rynku głównym. Albo czemu Init nie wskoczyło na Ragnarocka kiedy WN. go insta puffało? Podobno mieli możliwość i flotę dość sporą. I czy Atlas zamierza zrobić jakąś kontrę czy będzie patrzeć na to jak im systemy przejmują? Jak na razie te sprawy nie zostały wyjaśnione.

amra

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 20, 2010, 18:49:26 »
Venzon, oddajce Deaell-ow te minsy z tego conwoju, co to bufu pozbieralo na paskach w KFIE, trudno nich bedzie strata. Ale to juz 2 albo nawet 3 lata, a wyglada na to, ze Deall ciagle ma zal i nie lubi BUFU  z tego powodu ;D Kiedys mu jescze zylka peknie, szkoda by go bylo.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 20, 2010, 18:56:35 »
Venzon, oddajce Deaell-ow te minsy z tego conwoju, co to bufu pozbieralo na paskach w KFIE, trudno nich bedzie strata. Ale to juz 2 albo nawet 3 lata, a wyglada na to, ze Deall ciagle ma zal i nie lubi BUFU  z tego powodu ;D Kiedys mu jescze zylka peknie, szkoda by go bylo.

padlem  ;D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Ronin

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 20, 2010, 18:57:24 »
Cytat: Daell costam
Ble ble ble ble

Zawsze mnie ciekawi dlaczego bufu wywoluje zawsze tutaj takie emocje, to chyba ten zwierzecy magnetyzm czy cus, wszystkie male pieski od razu zaczynaja szczekac i ujadac. Zeby odbic pileczke zapytam sie a co Ty pokazales? bo z tego co mi wiadomo nigdy w pvp dobry nie byles, nigdy fc nie byles i za bardzo nikt Cie nie lubi, a w tym 'gownianym bufu' wytrzymales jakies 2tyg bodajze zanim zostales wyjebany?

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 20, 2010, 19:05:04 »
Venzon, oddajce Deaell-ow te minsy z tego conwoju, co to bufu pozbieralo na paskach w KFIE, trudno nich bedzie strata. Ale to juz 2 albo nawet 3 lata, a wyglada na to, ze Deall ciagle ma zal i nie lubi BUFU  z tego powodu ;D Kiedys mu jescze zylka peknie, szkoda by go bylo.
Chyba naditerpretujesz moje posty i przeceniasz moje nimi zangazowanie. Bufu dla mnie jest jak taka krowa: malo mleka daje, glosno ryczy, innym w pastwisko zaglada, a madrzy sie za dwie. No to sama sie nadstawia, zeby ja kopnac. 

PS. Zeby bylo na temat. Na kugu jest fajne mp3, gdzie Booby prosi, zeby wszyscy byli gotowi na akcje w 0-w. Wziasc wolne z pracy. Jak nie beda chcieli dac to powiedziec, ze mama, tata umarl etc etc. Potem sa wklejeni jacys gostkowie z Atlasa narzekajacy, ze wolne w robocie wzieli, zeby 10h siedziec przed kompem i nic nie robic, a na koniec dostac rozkaz JC do innego systemu. Pure gold comedy.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 20, 2010, 19:19:58 »
Zawsze mnie ciekawi dlaczego bufu wywoluje zawsze tutaj takie emocje, to chyba ten zwierzecy magnetyzm czy cus, wszystkie male pieski od razu zaczynaja szczekac i ujadac. Zeby odbic pileczke zapytam sie a co Ty pokazales? bo z tego co mi wiadomo nigdy w pvp dobry nie byles, nigdy fc nie byles i za bardzo nikt Cie nie lubi, a w tym 'gownianym bufu' wytrzymales jakies 2tyg bodajze zanim zostales wyjebany?
Jak zwykle w d.... byles i g.... widziales. Jakie wyjebany skoro sam odszedlem widzac obrone posa w waszym wykonaniu. Na waszym forum jest pewnie moj topic z pozeganiem . Dwie matki na posie, prawie zero bsow lr/ close range rr i wasza ulanska szarza w nano huri na bsy wroga  ;D . No i gold opinia : w eve nikt juz nie uzywa bsow na close rr.  Moze zmiencie juz plyte bo ta naprawde sie juz starla.

PS. Z ciekawosci spojrzalem skoro e-penem wyjechales http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Roninek
      http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=player&name=Deaell+Portt widzisz podobnie stoimy mimo, ze mam mlodszego chara.
      Wiec skoro ja dupa jestem w pvp to jak to swiadczy o tobie skoro Ty jestes w mighty Bufu. 
       
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

amra

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 20, 2010, 19:41:01 »
Deaell Portt jak juz sie porownujesz,  to powiem tak w czasie swego pobytu w bufu jakos niczym specjalnym nie zachwyciles, niestety nie mam dotepu do zaddnych informacj ktora by potwiedzial ze jestes dobry w te klocki w covenie.
Natomiast 99% membersow bufu, nawet nie zauwazyla ze byles w korpie, bo raczej rozmowny nie byles, a tez jak juz wpomnialem niczym tez nie zachwyciles. Ronnika widzielm w akcji wielkokrotnie, wiec jak dlamnie nie masz co sie porownywac. 

A to co wiem, to wiem, ze od twego wyjscia z bufu jestes strasznym pieniaczem nienawidzacym bufu i kozystajacym z kazdej okazji do pouzywania sobie na tym korpie.




Ronin

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 20, 2010, 19:53:30 »
hehehe wiedzialem zeby uderzyc w stol to nozyce sie odezwa... Wtedy nikt owszem nie uzywal bsow rr bo nie warto bylo no ale nie oczekuje takiej wiedzy o tamtejszej mechanice od Ciebie gdyz byles noobkiem. A co do statsow heh... Nigdy dla statsow nie gralem... ale lecenie w gangu jako szeregowiec a bycie fc to sa dwie rozne sprawy moze kiedys sprobujesz i sie przekonasz. Ale jak juz mamy konkretne cyferki sobie wyrzucac to pozwol ze rzuce jedna 1.5roku tyle wlasnie nie gralem lacznie zliczajac wszystkie 3-6miesieczne przerwy. To tyle jesli chodzi o staz postaci.

EDIT.
Jeszcze jedno nie chce mi sie double postowc.
Odejscie bufu z covenu bylo najlepszym rozwiazaniem i dla bufu i dla covenu, nie chodzilo o trudnosc heh bo polecielismy na duzo trudniejsza sytuacje chodzilo o niezdrowe relacje wewnatrz ally. I dzieki naszemu odejsciu coven sie zmobilizowal i tak naprawde doszedl do tego co posiada dzis, my tez na tym nie stracilismy. A zeby bylo jeszcze ciekawiej spojrz co teraz twoj corp realizuje? bo ja widze pewne analogie :P wrecz samo na usta cisnie sie powiedzenie "historia lubi sie powtarzac". Zeby nie bylo do pbnu nic nie mam wrecz czesc osob od was bardzo lubie \o/ mikker misiaczku :* .
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2010, 20:08:42 wysłana przez Roninek »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 20, 2010, 23:47:47 »
Deaell Portt jak juz sie porownujesz,  to powiem tak w czasie swego pobytu w bufu jakos niczym specjalnym nie zachwyciles, niestety nie mam dotepu do zaddnych informacj ktora by potwiedzial ze jestes dobry w te klocki w covenie.
Natomiast 99% membersow bufu, nawet nie zauwazyla ze byles w korpie, bo raczej rozmowny nie byles, a tez jak juz wpomnialem niczym tez nie zachwyciles. Ronnika widzielm w akcji wielkokrotnie, wiec jak dlamnie nie masz co sie porownywac. 

A to co wiem, to wiem, ze od twego wyjscia z bufu jestes strasznym pieniaczem nienawidzacym bufu i kozystajacym z kazdej okazji do pouzywania sobie na tym korpie.

Trollem. Pisalem juz tu na centrali, ze ja tu pisze, zeby trolowac Bufiakow. Zawsze jest ich spawn i napinaja sie jak takie rybki nadymki.  Merytorycznie to tutaj nie pogadamy  :P

Ps. Nie z kazdej !!! Jak tracili swoja stacje to tylko sie smialem w RL, ale na centrali nic nie pisalem.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Straszny

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 22, 2010, 14:09:44 »
Trollem. Pisalem juz tu na centrali, ze ja tu pisze, zeby trolowac Bufiakow. Zawsze jest ich spawn i napinaja sie jak takie rybki nadymki.  Merytorycznie to tutaj nie pogadamy  :P

Ps. Nie z kazdej !!! Jak tracili swoja stacje to tylko sie smialem w RL, ale na centrali nic nie pisalem.

zawsze mam zlewe z tych głupawych tekstów... surówka juz sie znalazła ?  :D

(dla nie znających tematu  - niesamowicie zorientowany deall nie rozumial ze surowka z konwojow npcow w bufu jest regulaminowo wspolna (ofc jest w regulaminie), i z wielkimi pretensjami wyjechał tutaj na forum że mu bufu zleciało sie cała gromadą i ukradło konwoj tritanium  :D  , a z całe 5 milionów :P z paska gnojki zarąbali ).. jeden z najlepszych popisów głupoty w/w.

[mod]Ally, korp, nick z gry ffs.M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2010, 16:45:07 wysłana przez Mona X »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 22, 2010, 14:31:47 »
zawsze mam zlewe z tych głupawych tekstów... surówka juz sie znalazła ?  :D

(dla nie znających tematu  - niesamowicie zorientowany deall nie rozumial ze surowka z konwojow npcow w bufu jest regulaminowo wspolna (ofc jest w regulaminie), i z wielkimi pretensjami wyjechał tutaj na forum że mu bufu zleciało sie cała gromadą i ukradło konwoj tritanium  :D  , a z całe 5 milionów :P z paska gnojki zarąbali ).. jeden z najlepszych popisów głupoty w/w.

Wiesz jak ktos pisze o glupocie i przypominam sobie Twoje akcje i wyskoki w obronie honorowych wojownikow i wladcow eve to raczej bym sie nie smial tylko obszedl bokiem na Twoim miejscu.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 22, 2010, 17:27:43 »
zawsze mam zlewe z tych głupawych tekstów... surówka juz sie znalazła ?  :D

(dla nie znających tematu  - niesamowicie zorientowany deall nie rozumial ze surowka z konwojow npcow w bufu jest regulaminowo wspolna (ofc jest w regulaminie), i z wielkimi pretensjami wyjechał tutaj na forum że mu bufu zleciało sie cała gromadą i ukradło konwoj tritanium  :D  , a z całe 5 milionów :P z paska gnojki zarąbali ).. jeden z najlepszych popisów głupoty w/w.

Ally, korp, nick z gry ffs.M.

Za duzo emotikonow i caly czas zyjesz 2 lata do tylu. Szkoda, ze nie ustosunkowaliscie sie do ani jednego mojego zarzutu. No, ale kazdy kto wejdzie na wasz kb z latwoscia moze wysnuc te same wnioski co ja.

PS. Wczoraj wyszedlem z PBN, zeby dolaczyc do jednego z ally, ktory wam robi z dupy jesien sredniowiecza . Mam nadzieje, ze ingame pokazacie mi jak to sie zmieniliscie :-) i czy tylko szczekac potraficie na forum.
[gmod=Khobba] To zmień Pan dane w profilu :)[/gmod]

PS2. Widzisz Mikker znalazlem mojego arch enemy :-).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2010, 17:55:34 wysłana przez Khobba »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 22, 2010, 18:41:09 »
PS2. Widzisz Mikker znalazlem mojego arch enemy :-).

Atlas nie stanowi juz przeciwnika dla niedzwiedziej koalicji nie mogac wystawic bloba suporcapsow wiec troche za pozno ;p

Anyway gl na nowej drodze,obys znalaz wiecej powodow do logowania sie :)

Ronin

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 23, 2010, 03:09:50 »
oh ah eh uh bo sie zaraz przestrasze... blagam Cie moj overlordzie nie dochodz do naszych przeciwnikow bo nie wiem co zrobimy, twoj skill i aktywnosc zmienia oblicze tej wojny. Tak wiec witamy kolejnego pionka w szeregach naszych hostow, kolejny nic nie znaczacy trybik heh.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 23, 2010, 07:58:32 »
Kurde, przez te tanki to normalnie przegapilem odejscie Deala... Mikker masz tego szampana?:D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 23, 2010, 08:46:20 »
oh ah eh uh bo sie zaraz przestrasze... blagam Cie moj overlordzie nie dochodz do naszych przeciwnikow bo nie wiem co zrobimy, twoj skill i aktywnosc zmienia oblicze tej wojny. Tak wiec witamy kolejnego pionka w szeregach naszych hostow, kolejny nic nie znaczacy trybik heh.

Odezwal sie kolejny cos znaczacy trybik.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 23, 2010, 08:50:55 »
Odezwal sie kolejny cos znaczacy trybik.

Flejm flejmem, ale czy mogłyby się w nim wypowiadać osoby, które chociaż GRAJĄ w Eve?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 23, 2010, 08:52:56 »
Flejm flejmem, ale czy mogłyby się w nim wypowiadać osoby, które chociaż GRAJĄ w Eve?

A co to ma za znaczenie ? Od kiedy musze miec aktywna subskrypcje by postowac na forum ?

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 23, 2010, 09:11:34 »
A co to ma za znaczenie ? Od kiedy musze miec aktywna subskrypcje by postowac na forum ?
Nie musisz ale robiąc to tylko podkreślasz jakim jesteś 100% trollem bo nie obchodzi Cie gra tylko sranie na ludzi.
Nie chce mi się sprawdzać ale obstawiam że zdecydowana większość Twoich postów jest w tym dziale.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 23, 2010, 09:12:41 »
Na forum sobie postój, ale kręcenie flejmu gdy nawet nie grasz, jest godne jakiegoś Onetu.

Nie musisz ale robiąc to tylko podkreślasz jakim jesteś 100% Goonem bo nie obchodzi Cie gra tylko sranie na ludzi.

Fixed for ya ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 23, 2010, 09:15:18 »
Nie musisz ale robiąc to tylko podkreślasz jakim jesteś 100% trollem bo nie obchodzi Cie gra tylko sranie na ludzi.
Nie chce mi się sprawdzać ale obstawiam że zdecydowana większość Twoich postów jest w tym dziale.

No widzisz po to jest flamewar by trollowac. Zwracam uwage, ze styl postowania Waszych elitarnych wojownikow nie ulegl zmianie, wiec jak najbardziej jestem w temacie by to wysmiac. Czesc z Waszej ekipy jest ok, ale sa kosmiczni wojownicy co zostali w 2008 chyba.

Na forum sobie postój, ale kręcenie flejmu gdy nawet nie grasz, jest godne jakiegoś Onetu.

Fixed for ya ;)

Dzieki, doceniam :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 23, 2010, 09:28:25 »
po to jest flamewar by trollowac

Ale trzeba to umieć robić, a nie trzymać poziom trzylatka, który wrzeszczy do kolegi w piaskownicy "twój tatuś jest gupi".

Czy jest to wystarczająco przystępna - trudne słowo - metafora, żebyś dał radę ją zrozumieć? Spokojnie, nie śpiesz się, masz tyle czasu na zastanowienie ile Ci tylko potrzeba, telefon do przyjaciela jest także dozwolony.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Straszny

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 23, 2010, 09:30:09 »
własnie wyobraziłem sobie Soulscreama z tymi jego schizami, wygladasz jak obrazone dziecko stojace obok piaskownicy i nagle wpadające w smiech albo obrazajace innych, kiedy cała reszta dzieciaków puka sie w głowe. ...  no i najfajniejsze jest to ze w zaden sposob nie psuje ci to humoru.


[edit: o lol .. pisane równo z Sokolim Okiem o tych piaskownicach ]

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 23, 2010, 10:23:03 »
Wczoraj Atlas stracił kolejne 3 stacje - dwie w Detorid jedną w Ishmother. 77S8-E jest już w też praktycznie w naszych rękach. Inwazja posuwa się bezproblemowo. Czasem gdzieś jakieś małe gangi AAA albo Green Alliance kampią sobie banieczki w przelotowych systemach. Ogromna ilość assetów które zostały zablokowane w 0-W to największa bolączka atlasów. Dyskutowano czy posuniemy się do ataku na AAA, i chciałbym w tym momencie zaprzeczyć temu faktowi. Celem obecnej wojny jest wyłącznie Atlas i jego obecne tereny.

Hmm..skoro jak twierdzisz tylko Atlas jest celem tej kampanii to ja mam pytanie w tzw. kwestii formalnej. Jak chcecie po zajęciu 77S8-E atakować dalej tereny Atlasa? Tylko hotdropami kapsli ? Bo jeśli konwencjonalną że tak powiem drogą też to jedyna jaką ja widzę na mapie wiedzie przez układ 46DP a ten jest w rękach -A-. Czy dogadacie się z -A- na "eksterytorialną autostradę" przed 46DP ? czy może uważacie ze -A- po prostu nie będzie zwracał uwagi na to jak mu się setki shipów przewalają przez system ? A może bramka numer 3.... ? Chętnie posłucham odpowiedzi  :)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 23, 2010, 10:43:47 »
Nikogo nie będziemy się pytać o pozwolenie na przelot przez terytorium. Jeżeli aby dobić atlas potrzeba zając x systemów AAAC czy AAA to tak zrobimy.

Hehehe..mniej więcej tak samo powiedział Adolf H. na temat autostrady Rzesza <> Prusy przez terytorium Polski, co było potem...wszyscy wiemy  :P

bunak xix

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 23, 2010, 10:45:27 »
porównujesz mnie do Hitlera? <Flame mode on>
[gmod=Khobba] BuNaKu, Polu Kencie, nie idźcie tą drogą! [/gmod]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2010, 11:20:33 wysłana przez Khobba »

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 23, 2010, 10:59:47 »
porównujesz mnie do Hitlera? <Flame mode on>

Nie. Miałem na myśli wyłącznie formę wypowiedzi, nic więcej.
Po prostu śmiesznie dla mnie zabrzmiało to - nie zaatakujemy -A- ale jeśli -A- zechce nam podskakiwać to będzie to dla nas Casus Belli i walec przejedzie się przez -A-  :D