Autor Wątek: [Polityka] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 405406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #700 dnia: Wrzesień 28, 2010, 21:15:23 »
Cos sie konczy a z drugiej strony cos sie zaczyna... jak na moj gust AAA to stare cwaniaki, ktore nie ewoluowaly razem z gra.

Wiesz nie chce za bardzo trolic, ale to z Twoich ust i patrzac na Twoj ticker uwazam Twoja wypowiedz ironicznie z nuta hipokryzji.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #701 dnia: Wrzesień 29, 2010, 07:14:37 »
No dobra maly update.
HAVOC ponoc poklocil sie z THE COLLECTIVE i dlatego odchodzi. Ponoc nadal beda wlaczyc z IT i spolka tylko pod wlasnym sztandarem.
Do -A- dolacza korp Black Aces z En Garde. Jednoczesnie odezwalo sie kilka malych sojuszy/korporacji majacych jakies wlasne urazy do IT/Ini z prosba o blue standy. Jesli uda sie to cale towarzystwo jakos sensownie zorganizowac to wojna o catch sie dopiero zacznie. Poket GE- wczoraj byl praktycznie kompletnie opanowany przez blue do tego stopnia ze dalo sie spokojnie z lgk do empire przeleciec bez jakis specjalnych problemow.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #702 dnia: Wrzesień 29, 2010, 07:19:45 »
Do -A- dolacza korp Black Aces z En Garde.

O basta.... rozumiem, że AAA potrzebuje liczb, ale jakieś standardy warto utrzymywać.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Chimera i YARR (było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07)
« Odpowiedź #703 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:37:49 »
Okro, ale żeś się nakręcił.

Ja tylko odbiłem piłeczkę w dyskusji. Samo porównywanie wdrażania małego korpa z młodymi pilotami do niewielkiego ally z sytuacją, w której korp liczący 200+ charów dołącza do jednego z najlepszych ally w Eve jest już błędem.

Black Aces są bandą niekompetentnych łosi, którzy mają o sobie "nie wiadomo jakie zdanie", a których KB pełen jest kompromitujących wtop. Byli "rentierami z ambicjami", którzy awansowali, bo pewnie mają parę capitali (trzeba jeszcze umieć ich używać!) i mają dużo liczb. Ale jest to "chińska armia" (milion źle wyszkolonych piechociarzy, każdy z zardzewiały kałachem).

O ile ludzie krzywili się na przyjęcie SSE (no offence Rabbit, to było zanim Ty do tego korpa przyszedłeś) do AAA, to przyjęcie Black Aces jest otwarciem drzwi do AAA dla korpów o całą półkę gorszych. Wymiana HAVOC na tych patałachów jest po prostu klęską leadershipu AAA i to klęską przypadającą na najtrudniejszy moment w historii tego aliansu.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Platfusek

  • Gość
Odp: Re: Chimera i YARR (było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07)
« Odpowiedź #704 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:47:01 »
Black Aces są bandą niekompetentnych łosi, którzy mają o sobie "nie wiadomo jakie zdanie", a których KB pełen jest kompromitujących wtop. Byli "rentierami z ambicjami", którzy awansowali, bo pewnie mają parę capitali (trzeba jeszcze umieć ich używać!) i mają dużo liczb. Ale jest to "chińska armia" (milion źle wyszkolonych piechociarzy, każdy z zardzewiały kałachem).

Może nie chodzi o ich jakość ale o to aby w ogóle byli. Przeciwny sojusz IT ma około 6tyś postaci i też rekrutował jak leci nie patrząc na jakość. Efekt jest taki że jakość nadrabiają nadmiarem pilotów i z tego co widzę po tematach to chyba się to sprawdza. Chyba też łatwiej koordynować działania będąc w tym samym aliansie albo korpie.

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #705 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:48:03 »
[mod]Offtop o Chimerze i standadarch trafił do osobnego topica.[/mod]

Goomich

  • Gość
Odp: Re: Chimera i YARR (było: Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07)
« Odpowiedź #706 dnia: Wrzesień 29, 2010, 10:48:54 »
Może nie chodzi o ich jakość ale o to aby w ogóle byli. Przeciwny sojusz IT ma około 6tyś postaci i też rekrutował jak leci nie patrząc na jakość. Efekt jest taki że jakość nadrabiają nadmiarem pilotów i z tego co widzę po tematach to chyba się to sprawdza.

Ostateczne zwycięstwo Goonsów.

akira akawa

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #707 dnia: Wrzesień 29, 2010, 15:07:11 »



@alien i tak w mojej opinii dlugo trzymaliscie sie AAAC ja z Barbem gadalem jak ruskie atakowaly 0-W co zamierzacie i sie dziwilem czemu sie nie wyprowadzacie i/lub nie probujecie gadac z ruskimi/PL zeby was splusowali.

Lollolo co za gość :)))


BTW ja ci tą róznicę miedzy szpiegowaniem a strzeleniem focha juz tłumaczyłem
dostanie emo rage czy kłótnia , to nie jest infiltracja aliansu ^^

Jak jutro Molle odda role , np Mitttaniemu czy komuś z gunsów to ze szpiegostwem bedzie to miało 0 wspólnego

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #708 dnia: Wrzesień 29, 2010, 16:07:40 »
Lollolo co za gość :)))


BTW ja ci tą róznicę miedzy szpiegowaniem a strzeleniem focha juz tłumaczyłem
dostanie emo rage czy kłótnia , to nie jest infiltracja aliansu ^^

Jak jutro Molle odda role , np Mitttaniemu czy komuś z gunsów to ze szpiegostwem bedzie to miało 0 wspólnego

Dla ciebie liczy sie sposob, dla mnie liczy sie EFEKT KONCOWY. Mnie nie interesuje przepiekna porazka (infiltracja allly) ale tylko i wylacznie zwyciestwo* (rozwiazanie ally).

* - jakiekolwiek w ramach zasad i mechaniki gry - czyli bez hackowania kont etc. spraw.

Dla ciebie fun to umieranie za rosjan - cool to jest "sandbox" kazdy gra jak chce, ale wymaganie tego od innych jest smieszne a tymbardziej od rentiera.

PS Co szukaliscie wczoraj na polnocy, skoro podobno tyle fajnych bitek jest na poludniu?

akira akawa

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #709 dnia: Wrzesień 29, 2010, 16:52:31 »
to bedzie moja ostatnia próba może sie uda , ale wątpię:P
Pan Gienek z pod 10ki dostał wczoraj zawału i zmarł
Pani Gienia z pod 3ki dostała wczoraj 3 strzały  w głowę z magnum i została brutalnie zgwałcona - też zmarła.

Efekt taki sam , dwie zupełnie inne sprawy.

nie wiem co kowłen robił na północy... może latał?

"Dla ciebie fun to umieranie za rosjan - cool to jest "sandbox" kazdy gra jak chce, ale wymaganie tego od innych jest smieszne a tymbardziej od rentiera."

Umieranie za Rosjan , ale kto umiera nie bardzo wiem o co kaman ?  O ile mi wiadomo postawa kowłenu nie wynika z jakiejś miłości do "Rosjan" narodowość nie ma tu nic wspólnego. Wręcz przeciwnie , stosunki kowłenu z -a- były często napięte i dochodziło do różnych nieprzyjemnych incydentów. Mikker napewno pamieta incydent z neutrealnym frachtem =a= i strzelanie posów do naszych frachtów. Mimo tego zachowaliśmy + , wcześniej mieliśmy dość  pewnie wiecej powodów by zresetować . Teraz kierownictwo kowłenu uznało ze przyłącznie sie do rapetraina jaki powstał i zresetowniu -a- byłoby nie fair, co robi zresztą wiele niewiele znaczących samoistnie sojuszy - jak naprzykład Systematic CHaos, który oświadczył że teraz zbije -a- za to że -a- pozwoliło im zginąć w esoterii (ciekawe że do IT o to juz pretensj nie maja lolz) . Kowłen najzwyczajniej w świecie honoruje sojusze tylko  tyle i aż tyle.
Co do rentiera - ja niczego od nich nie wymagam , jedynie komentuje i robie sobie jajca z takich postaw , do czego ja mam prawo , a oni do takich postaw i do takiego myślenia . Kazdy gra jak chce jak sam stwierdziłeś...

cheers
AK
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2010, 17:13:39 wysłana przez akira akawa / Zuglub »

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #710 dnia: Wrzesień 29, 2010, 17:15:08 »
to bedzie moja ostatnia próba może sie uda , ale wątpię:P
Pan Gienek z pod 10ki dostał wczoraj zawału i zmarł
Pani Gienia z pod 3ki dostała wczoraj 3 strzały  w głowę z magnum i została brutalnie zgwałcona - też zmarła.


Probowalem ci odpisac 3 razy sorry ale nei daje rady nie umiem tak jak ty porownac "zabicia" ally w internet spaceships do smierci osoby w RL.

A co do proby mi wytlumaczenia jaka jest roznica miedzy zinfiltrowaniem ally i jego rozwiazaniem, a przekupieniem (przekupic mozna nie tylko iskami) dyrektora ally i przekonanie go do jego rozwiazania to ja widze jedno to pierwsze sie jeszcze nie udalo, to drugie conajmniej 2 razy: BoB i U'K. I to jest dla mnie jedyna roznica.


PS Co oczywiscie nie znaczy ze popieram tego typu zachowanie jak rozwiazanie wlasnego ally, ale za to popieram proby przekupstwa :>

akira akawa

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #711 dnia: Wrzesień 29, 2010, 17:20:49 »
nie masz zielonego pojęcia jak upadł bob i UK
juz to kiedyś gdzieś tu tłumaczyłem nie chce mi sie powtarzać

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #712 dnia: Wrzesień 29, 2010, 17:29:27 »
Na polodniu chwilowo niewiele sie dzieje. Do Ge- i okolic sie malo kto z przeciwnikow zapuszczal od poniedzialku praktycznie. Hosty gdzies tam sobie oraja bloobem stacje a okolica "stolicy" wyglada tak jak bysmy nadal tam mieszkali. Wczoraj byl gang IT ale ich dopadli panowie ktorzy przylecieli sie pokazac w ramach negocjaci plusa.

A co do chinskiej armi to na nie oszukujmy sie ale dpsem we flotach armor hacy/drejkow dzisiaj to moglby latac 7 latek.

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #713 dnia: Wrzesień 29, 2010, 18:44:40 »
Chodza plotki ze Havoc odchodzi z AAA ?
c/d

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #714 dnia: Wrzesień 29, 2010, 19:01:20 »
Chodza plotki ze Havoc odchodzi z AAA ?
c/d

Eee, a czy Rabbit przypadkiem już wczoraj o tym nie pisał? ;)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Daniarel

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #715 dnia: Wrzesień 29, 2010, 20:06:45 »
A co to za nazwa Kowłen??Może ktoś wyjaśnić o co chodzi??Ochydna jest ta nazwa :D normalna  dużo lepsza.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #716 dnia: Wrzesień 30, 2010, 13:31:57 »
Havoc oposcil -A- w nocy z krotkim wyprzedzeniem i na dowidzenia strzelajac do korpow z -A-&co ktore jeszcze widzialy ich blue.

Jednoczesnie o ile wiem formuje sie nowy rosyjskojezyczny sojusz majacy zamiar zamieszkac w Stain i okolicach. Ma sie skladac z Drunken Gang(czy jakos tak) i jakis 3 innych korporacji.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2010, 14:25:24 wysłana przez Rabbitofdoom »

silvia

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #717 dnia: Wrzesień 30, 2010, 13:47:45 »
Havoc oposcil -A- w nocy z krotkim wyprzedzeniem i na dowidzenia strzelajac do korpow z -A-&co ktore jeszcze widzialy ich blue.

Honour behaviour, best behaviour?

Daniarel

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #718 dnia: Wrzesień 30, 2010, 14:42:22 »
No to konkret, Drunken Gang to niezłe chłopaki, fajnie jeśli zawitają do Stain, opalą dupsko IT i spólki ;D oraz nowych mieszkanców Catch.Możliwe,że razem z nimi będzie  Noob Fight Club.Tworzy się mocna ekipa, ciekawe czy się splusują z SW..?


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2010, 15:08:35 wysłana przez Daniarel »

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #719 dnia: Wrzesień 30, 2010, 15:01:25 »
No to konkret, Drunken Gang to niezłe chłopaki, fajnie jeśli zawitają do Stain, opalą dupsko IT i spólki ;D oraz nowych mieszkanców

Ano, chłopakom z BuFu już opalili dupsko wystarczy na KB BuFu spojrzeć  ;D

Daniarel

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #720 dnia: Wrzesień 30, 2010, 15:18:40 »
Rosyjskie community ma niesamowity potencjał, jeden  twór pada , pojawia się zawsze kolejnych kilka i to na wysokim poziomie.


SE
Solary
Xdeath
White Noise
Dark Side
Bright Side of death
AAA się rozpada
Korpy w stylu Drunken Gang, Noob Fight Club

I pewnie jeszcze masa innych "terminatorów"  ;)
Nie wiem czy to kwestia podejścia do gry czy jednak liczb i wielkości tej nacji w grze, ale dobrych pvperow jest tam masa.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #721 dnia: Wrzesień 30, 2010, 15:47:25 »
no opalili nam dupsko, wcześniej my im, lajf is brutal :P

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #722 dnia: Wrzesień 30, 2010, 15:48:32 »
Daniarel nie masz racji co do -A-. Z tego co sie orietuje to konflikt miedzy Collective a HAVOC zaczal sie juz jakis czas przed inwazja. Tam byly jeszcze jakies animozje personalne miedzy Kirem a leadershipem HAVOC.
Narazie WHM i Collective zapowiedzieli ze beda ciagnac -A- niezalerznie od tego co zrobia inne korporacje w -A-. RTSQ prawdopodobnie odejdzie. SSE narazie nigdzie sie nie wybiera i planuje podgryzac nowych mieszkancow catch. Co do innych korporacji ciezko mi cos powiedziec.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #723 dnia: Wrzesień 30, 2010, 20:16:33 »
Ja to sobie tak myślę, że jeżeli w ogóle pojawią się nowi mieszkańcy Catch to po wojnie wszyscy będą ich podgryzać bo raczej + mieć do nich nie będziemy  :P

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #724 dnia: Październik 01, 2010, 00:25:09 »
Molle dazyl by miec podobny uklad polityczny na polduniu jak jest na polnocy, wiec ja bym sie nie zdziwil, plus posiadanie tarczy ochoronnej jest zawsze mile widziane

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #725 dnia: Październik 05, 2010, 08:59:44 »
Wczoraj Ini zrealizowalo swoja "grozbe" i wprowadzilo sie do GE-. Ganiali nasze gangi po okolicy jakos 50 osobowym bloobem co w skrocie przypominalo nabieranie wody sitem. Ktos tam nawet chcial zbierac flote na nich ale wyszlo na ze wiekszosc aktywnych pilotow gdzies cos tam roamuje i cba zeby sie bawic z bloobem. SSE wybralo sie do Delve zapolowac na carriera ale pogonil nas bloob nim udalo nam sie cos fajnego ustrzelic. Chlopaki z Black Aces mialy wiecej szczescia i trafil im sie o taki rodzynek. Ten pan z APA juz chyba nie uwaza ze fajnie sie do nas strzela.  :P
http://a-kills.com/?a=kill_detail&kll_id=407849

ps. Macie tego wiecej tam u siebie?

ps. Aha syski nowa kampanie zaczynaja nazywa sie "Stain Wipe".
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 09:43:51 wysłana przez Rabbitofdoom »

ghavir

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ghafir
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #726 dnia: Październik 05, 2010, 09:54:59 »

kaleba

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #727 dnia: Październik 05, 2010, 10:14:00 »
powtorka kampanii mass ?? ;D

olaf

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #728 dnia: Październik 05, 2010, 10:44:22 »
Wczoraj Ini zrealizowalo swoja "grozbe" i wprowadzilo sie do GE-. Ganiali nasze gangi po okolicy jakos 50 osobowym bloobem co w skrocie przypominalo nabieranie wody sitem. Ktos tam nawet chcial zbierac flote na nich ale wyszlo na ze wiekszosc aktywnych pilotow gdzies cos tam roamuje i cba zeby sie bawic z bloobem. SSE wybralo sie do Delve zapolowac na carriera ale pogonil nas bloob nim udalo nam sie cos fajnego ustrzelic. Chlopaki z Black Aces mialy wiecej szczescia i trafil im sie o taki rodzynek. Ten pan z APA juz chyba nie uwaza ze fajnie sie do nas strzela.  :P
http://a-kills.com/?a=kill_detail&kll_id=407849

ps. Macie tego wiecej tam u siebie?

ps. Aha syski nowa kampanie zaczynaja nazywa sie "Stain Wipe".

To już nawet 50 osób to blob dla -A- ? Widać cienko u was z liczbami, niedługo połowa tego, czyli zwykły roam korpowy to będzie blob  :P

Tak udało wam się zabić raciarskiego ravena jeeeeee WYGRYWACIE!

...

sc0rp

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #729 dnia: Październik 05, 2010, 10:51:41 »
Ten pan z APA juz chyba nie uwaza ze fajnie sie do nas strzela.  :P
http://a-kills.com/?a=kill_detail&kll_id=407849

Rabbit ty naprawde sadzisz ze to jest jakakolwiek istotna strata dla czlonka APA? FYI Musialbys im sc spalic zeby to ich zabolalo ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 11:12:40 wysłana przez Dark Flonoe »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #730 dnia: Październik 05, 2010, 11:00:41 »
Chlopaki z Black Aces mialy wiecej szczescia

Z takim składem gangu to faktycznie musieli liczyć na szczęście :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #731 dnia: Październik 05, 2010, 11:21:40 »
Nie to syndrom syskowy wyciaganie 50+ ciezkich shipow zeby gonic 10-20 osobowe gangi hostow w lekkich shipach. Efekt jest taki ze nim bloob nawroci to poprzedni gang ktory gonili znowu kogos utlucze. Spokojnie bysmy zebrali 50 osob tylko ze wtedy INI by zadokowalo i czekalo az beda mieli 150.

Dwa juz zesmy ich ostatnio pare razy nakryli na tym ze wystawiali 50-60 osobowy gang na baita a nastepna setka ich blue czekala na tytanie.

Sokol oni wogule albo sa lepsi niz maja opinie albo maja wiecej farta niz rozumu. Jakos przedwczoraj dwa tengu HAVOC a wczoraj ten CNR.

ps. Dark Flone nie wiem ale wiem ze 100kk na glowe to zdecydowanie dobra zacheta zeby ich czesciej nawiedzac.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #732 dnia: Październik 05, 2010, 11:29:24 »
Sokol oni wogule albo sa lepsi niz maja opinie albo maja wiecej farta niz rozumu. Jakos przedwczoraj dwa tengu HAVOC a wczoraj ten CNR.

Ubić Ravena na anomalce to każdy głupi potrafi, podobnie jak kampić gejta z HIC-em. Jak mi pokażesz linka, w którym pojadą przynajmniej jakiś "n00bspawn" (tm) to pogadamy. 


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Daniarel

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #733 dnia: Październik 06, 2010, 15:01:56 »
Chłopaki  z c0ven napiszcie co tam się dzieje u Was?

http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=52670

Czy to nie były posy na mid poincie dla logistyki??Skrobnijcie czasem info  z waszego frontu.
Czy sysole już stawiały jakieś TCU??

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #734 dnia: Październik 06, 2010, 16:08:26 »
Tak, to był POS dla logistyki.
Było jakieś coś zwoływane z okazji SBU postawionego gdzieś niedaleko BZ, ale nie wiem jak sie skończyło.