Autor Wątek: beta medal of honor  (Przeczytany 3128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eX

  • Gość
beta medal of honor
« dnia: Lipiec 19, 2010, 18:37:49 »
Podobnie jak z BF:BC2 dostępna jest beta MoH na PC, klucze co godzine rozdawane tutaj: http://www.fileplay.net/keys trzeba mieć tam konto.
I trzeba skorzystać z tej stronki http://www.medalofhonor.com/beta

ściągnałem, chwilę pograłem, widać że to beta (nie mogę klawiszy niektórych bindować, czasami ui się dziwnie zacina, strafe w lewo to w rzeczywistosci prawo), co prawda nie mialem okazji pograc w te nowe cod, widzialem tylko na yt ale troche podobnie to wyglada, choc duzo motywow z bc2, jakies czolgi, podkladanie ladunkow na objectivy,
nie wiem jakie tryby beda w full ale w becie jest cos a'la rush z bc2, jeden team broni, drugi atakuje, mapka podzielona na etapy, trzeba jakies tam pozycje przejac
sa 3 klasy, prawie to samo co w bc2 tylko bez medyka, gosc z karabinem szturmowym i granatnikiem, gosc z rakietnica i snajper
nie ma magicznych trojkacikow nad glowami przeciwnikow z bc2, sa jakies upgrade'y i unlocki w stylu bc2
jest spawn na front albo do bazy, nie wiem jak to dziala ale chyba w jakis sobie znany sposob gra spawnuje na kogos z teamu kto jest blisko objectiva
rozgrywka calkiem dynamiczna, choc camperow za krzakami murkami trudno dostrzec
nowosc to to, ze po serii killow bez zgonu dostajemy mortar

ogolnie nie wyglada zle, ale duzo rzeczy jak gdyby juz bylo :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2010, 19:28:31 wysłana przez eX »

naye666

  • Gość
Odp: beta medal of honor
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2010, 19:24:07 »
Gra moze i fajna ale jak ktos juz gral w bf bc2 to ten moh wyda sie nudny...

eX

  • Gość
Odp: beta medal of honor
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2010, 19:30:20 »
Wiesz ten sam silnik, odgrzewany kotlecik, ale moze nawet bedzie dobrze smakowac. Nie ma sie co spodziewac rewolucji.

Juliet64

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SegalPL2
  • Korporacja: Private
  • Sojusz: Brak
Odp: beta medal of honor
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2010, 12:25:02 »
ogolnie nie wyglada zle, ale duzo rzeczy jak gdyby juz bylo :)

eX tu się z tobą zgodzę, że to już było. Konflikt w czasach współczesnych mamy w CoD4 i 6, również BC2 to współczesność. Co do multiplayer'a to jest robiony przez Dice więc kopia BC2. Po MoH została już tylko nazwa :( :(

naye666

  • Gość
Odp: beta medal of honor
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2010, 14:28:38 »
mnie martwi tylko jedno. Że ta beta ma tyle bugów ... że jak oni chcą już fulla wypuszczać to nie wiem czy to wszystko załatają ;x

Goomich

  • Gość
Odp: beta medal of honor
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2010, 14:49:07 »
DICE? Załatają?