Forum Gry > Inne gry

Shakes & Fidget

<< < (2/2)

Gainax:
za grzyba dostajesz w karczmie 20% do wykorzystania na walke niepamietam jak sie to zwało xD ale nie traćcie grzybów na sklep nie warto ;p ja tak straciłem ponad 20 grzyba...............

Terion:
Dzieki tym kto sie zarejestrowal z linka (w sumie nawet nie wiem kto i kiedy ;P). Co do wdziecznosci w eve moze byc ciezko ;) najprawdopodobniej skonczylem swoja kariere w tym swiecie i raczej juz nie bede wracal ;)

Za grzyby mozesz wynajmowac lepsze wierzchowce, kupowac bron/magiczne pierdolki oraz kupujesz piwo. Ogolnie jest to towar deficytowy chyba, ze kupujesz je za plny. Ogolnie przyspieszaja kox i boostuja postac. Lecz czy jest sens wydawac kase na tego typu klikadlo ? ;)

Gainax:
@UP

Dokładnie ;] Ja robię tam absolutnie wszystko ale nie płace ;]

tak jak w tym telefonie http://www.youtube.com/watch?v=sz0dWjY_VuA

giera ma to dobre do siebie że w ogóle nie trzeba siedzieć cały czas mamy rozwój czasowy gdzie nie potrzeba naszej uwagi w początkowej fazie trzeba poświęcić dużo uwagi ale już od 10 lvla(2dzień) co raz rzadziej wchodzimy na konto a to nawet nie jest początek gry ;] i pod tym względem gram w nią do teraz bo z początku miałem się regnąć i co tam porobić aby kolega wyżej dostał, coś a jak się okazało jest dużo lepiej ;]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej