Autor Wątek: Let's play  (Przeczytany 9034 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Let's play
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 15, 2010, 20:54:47 »
Takie tam gdybanie z tymi nickami, zakładając, że akurat trafimy na flotę/gang gdzie rozkazy idą po angielsku to każdy FC, który posiada mózg powie, że bijemy gościa o tym smiesznym nicku allwarpout :)

oczywiscie!  jest szansa ze trafimy na kumatego FC :D
jest tez szansa ze znajdzie sie leming ktory nie doslyszy i zwieje, wiec nick taki moze byc przyczyna nieporozumien
...a moja poprzednia wypowiedz odbierz z przymruzeniem oka...

generalnie strzelanie w/g nickow zdarza sie raczej blobersom lub idiotom ( chyba ze przeciwnik ma identyczne statki i znajduje sie w identycznym dystansie calym skladem )
czy trzeba tlumaczyc sie z kazdej wypowiedzi ?  :P
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

silvia

  • Gość
Odp: Let's play
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 15, 2010, 22:21:35 »
To od razu skasuj tą postać (zwłaszcza że jeszcze chyba masz trial) i załóż nową - w przyszłości mi podziękujesz. Niestety większość FC kiepsko zna alfabet i jak dochodzi do dużego pew pew to cele do odstrzału wywołują od A do Z (przez co z reguły dość szybko kończę CTA i mogę wrócić do kerbirzenia ;)

maly offtop, ale najwidoczniej z jakimis nubami sie bijesz, bo fc leca po zasiegu lub oplacalnosci (nie tylko pod wzgledem isk)/latwosci killa.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Let's play
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 15, 2010, 23:26:57 »
maly offtop, ale najwidoczniej z jakimis nubami sie bijesz, bo fc leca po zasiegu lub oplacalnosci (nie tylko pod wzgledem isk)/latwosci killa.

Jak widać TYLKO mystiq nie bije się z nubami  ;D ;D i musi mieć ostatnie zdanie  :P