Autor Wątek: dotyczy wyposażenia statku  (Przeczytany 2044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CalvinTower

  • Gość
dotyczy wyposażenia statku
« dnia: Lipiec 06, 2010, 15:57:16 »
Witam mam pytanie jak wrzucic działo na statek nie znam angielskiego a co za tym idzie przypadkiem wywalilem to cos do zbierania surowców i nie mam zielonego pojecia jak z powrotem przywrócic to na statek
   Jeśli macie i chec i chwilke czasu to prosze o podpowiedz. pozdrawiam CalvinTower

Goomich

  • Gość
Odp: dotyczy wyposażenia statku
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2010, 16:01:30 »
Klikasz prawym i Fit to active ship.
W stacji i na NoeComie masz przycisk fitting (taki zielonawo-niebieskawy), który otworzy ci okno z fitem.
Zainwestuj w słownik. bo daleko nie zalecisz bez inglisza.

CalvinTower

  • Gość
Odp: dotyczy wyposażenia statku
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2010, 16:07:29 »
dzieki wielkie za podpowiedz a słownik mam google translator(ale to musze co chwila z gry wyłazic  :(

eX

  • Gość
Odp: dotyczy wyposażenia statku
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2010, 16:12:23 »
Nie musisz z gry wyłazić, jest coś takiego jak in-game browser (w menu po lewo).

CalvinTower

  • Gość
Odp: dotyczy wyposażenia statku
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2010, 16:18:34 »
aha oki dzieki jednakze nadal nie moge włożyc tego"turret hardpoints" a jestem zadokowany w jakiejs stacji i po prawe stronie pokazuje sie "fitting" z tym ze jak w to klikam to w tej ramce co jest kóleczko to powyzej widac to dzialo ale w zaden sposob  nie mozna tego zaznaczyc ( po najechaniu muszką wyswietla sie napis "nazwa działa") zastanawiam sie czy ja czasem tego calkiem nie wyrzucilem bo kliknąłem "UNFIT"  :'(

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: dotyczy wyposażenia statku
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2010, 16:23:43 »
"Unfit" usuwa moduł ze statku i wrzuca go do "items" na stacji.

Spróbuj PPM na module, który chcesz założyć i "fit to active ship". Albo przeciągnij i upuść na dowolny  slot we właściwym rzędzie (high, med, low)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CalvinTower

  • Gość
Odp: dotyczy wyposażenia statku
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2010, 16:31:19 »
ślicznie dziękuje za pomoc  faktycznie siedzialo to w items i juz mam to tam gdzie bylo wczesniej ;D