Autor Wątek: O kilach których nie było  (Przeczytany 29604 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gregor40

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 28, 2010, 13:31:28 »
Ej, zdecydujcie sie, kogo flejmujecie - temat byl BUFU versus PBN, a C0ven wystepuje tu tylko goscinnie

PBN is dead. Coven dostał rykoszetem.

partridge

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 28, 2010, 13:31:52 »
Cool flame... po kilku ladnych latach uczestnictwa lub tworzeniu podobnych tematow, moge tylko stwierdzic iz jak zwylke najbardziej podjaranymi osobami sa 15 letnie nOOb'y, ktore przeczytaly o EVE w Wikipedii.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 28, 2010, 14:21:35 »
Cool flame... po kilku ladnych latach uczestnictwa lub tworzeniu podobnych tematow, moge tylko stwierdzic iz jak zwylke najbardziej podjaranymi osobami sa 15 letnie nOOb'y, ktore przeczytaly o EVE w Wikipedii.
Ohohoh... najlepszym sposobem wyrażenia swojej opinii jest stwierdzenie, że wszyscy oprócz siebie są dziećmi i nigdy w EVE nie grały. Brawo! Gratuluję zniżenia się do poziomu o którym sam pisałeś  ;D

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 28, 2010, 14:48:57 »
Ohohoh... najlepszym sposobem wyrażenia swojej opinii jest stwierdzenie, że wszyscy oprócz siebie są dziećmi i nigdy w EVE nie grały. Brawo! Gratuluję zniżenia się do poziomu o którym sam pisałeś  ;D

Witamy w domowym przedszkolu, wlasnie do niego dolaczyles :P

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 28, 2010, 14:50:11 »
Witamy w domowym przedszkolu, wlasnie do niego dolaczyles :P
Super, oddaj klocka!

gregor40

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 28, 2010, 15:04:05 »
Super, oddaj klocka!

Gó...ny żarcik... . ;D

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 28, 2010, 15:12:38 »
Super, oddaj klocka!

Nie wiem czy to mialo byc smieszne, czy ironiczne, czy co, ale zadno z tych ci nie wyszlo

You fail

Mysl wiecej i przy okazji zmien pampersa bo ten ktorego nosisz przesiakl nuda.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 28, 2010, 15:15:16 »
Nie wiem czy to mialo byc smieszne, czy ironiczne, czy co, ale zadno z tych ci nie wyszlo

You fail

Mysl wiecej i przy okazji zmien pampersa bo ten ktorego nosisz przesiakl nuda.
Hahahaha komuś chyba żyłka pękła  ???  8)

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 28, 2010, 15:18:37 »
Hahahaha komuś chyba żyłka pękła  ???  8)

Zylka to mi sie nawet nie naprezyla widzac twoj upor w probie stowrzenia czegos smiesznego, cos jeszcze?

Flame i tak juz sie wyczerpal, kroliki wyraznie wymiekly w walce slownej.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 28, 2010, 15:20:25 »
Zylka to mi sie nawet nie naprezyla widzac twoj upor w probie stowrzenia czegos smiesznego, cos jeszcze?
Widać to w każdym Twoim poście  :'( :'(

Sammani

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 28, 2010, 15:37:33 »
Alto jest mad trzeba mu wybaczyc ;)

PBN is dead. Coven dostał rykoszetem.

Yeah u pwnd us. eeee nie... U failed. Ale niezly spam obrazkow. Jestem pewien, ze na 4chanie znajdziecie wiecej TYM RAZEM prosimy nie o stare kotlety ;). Moze czas na tworczosc wlasna?

btw. milo, ze poprawiles nick. Teraz wszystko jasne i nie oszukujmy sie taka slawa nie jestes znow by mala informacja kto i co pisze sie nie przydala. Ba nawet trudno cie na kb bufu znalezc.  :)

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 28, 2010, 15:44:16 »
PBN is dead. Coven dostał rykoszetem.
dobrze ze gregor wszystko wyjanil  ;D

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 28, 2010, 15:54:33 »
Pamietajcie tylko ze innych graczy zabija sie w grze, a nie na forum.  ;D

Sammani

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 28, 2010, 16:00:21 »
Najwyrazniej "przegralismy" jakas "walke" tudziez zawody poniewaz nie spamuje f5 na flamewarze centrali   :o. Przynajmniej tak oglosil pan sedzia Gregor PL (tak dla pewnosci, zeby kazdy wiedzial, ze to Polak. PL na koncu nicka jest zawsze dobre). Ogolnie nie wiedzial chyba nikt, ze jakas walka/zawody sie odbywaja  8), a tymczasem czlowiek sie dowiaduje, ze opinia o fake mailu to element wojny polskich korpow.  ::) Przynajmniej tak uwaza widac pare zakompleksjonych osob ;), ktorym jak wspomniano powyzej peka zylka.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 28, 2010, 17:23:08 »
Od PL na końcu nicka proszę się od...dolić :P

Tak na marginesie nudny sie już ten flame zrobił i mało emocjonujący :(

eX

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 28, 2010, 17:32:26 »
Przygotowalem popcorn a tu koniec flejma ;(

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 28, 2010, 17:36:01 »
zieeef
przecież kurwa to jest nudne, wy nawet flamować nie potraficie

Wypuście Parta i Maxime z szafy !

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 28, 2010, 18:58:16 »
@Samamami czy jak ci tam: od nicka PL sie od......stosunkuj z laski swojej, go away and never back. Masz jakis kompleks na widok nicka z koncowka PL to napisz do brawo girl i tam sie wyplacz.

Ide kerbirzyc, jestescie nudni jak przyslowiowe flaki z olejem... bye

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 28, 2010, 19:10:10 »
Pamietajcie tylko ze innych graczy zabija sie w grze, a nie na forum.  ;D

forum kill best kill  :P
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 28, 2010, 20:16:12 »
forum kill best kill  :P

Tutaj nie ma zadnych forum killi, za to jest kilka samopostrzelen w stope, kompromitacji, zenua,  samobojstw i selfdestruktow  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

silvia

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 28, 2010, 21:49:57 »
Ja nie rozumiem  o co ta afera...

Gdyby ktoś mi się selfdestructnął pod nosem, to też bym wygenerował km'a - po to, żeby nie dać cwaniaczkowi satysfakcji  :P

PS Te emoty są obleśne :/

czyyyyli jesli ktos mi skoczy przez brame to moge wygenerowac fake km'a, tak? jesli ktos mi ucieknie na wcs'ie to moge wygenerowac fake kma.
jesli ktos mi ucieknie na ab/mwd/whateva to moge wygenerowac fake km'a tak?

ostatnio ktos z yarrr po curse sie macharielem szwedal i uciekl naszemu gangowi, gdyz go cross-jumpnelismy.
czy moge wygenerowac sobie fake km'a tego macha, plis plis plox?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 28, 2010, 21:58:47 »
Wlasnie mialem napisac, ze brak tu jeszcze jednej osoby
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

eX

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 28, 2010, 22:25:01 »
Wlasnie mialem napisac, ze brak tu jeszcze jednej osoby
Najlepsze podsumowanie topicu ever

Voulture

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 29, 2010, 00:35:04 »
czyyyyli jesli ktos mi skoczy przez brame to moge wygenerowac fake km'a, tak? jesli ktos mi ucieknie na wcs'ie to moge wygenerowac fake kma.
jesli ktos mi ucieknie na ab/mwd/whateva to moge wygenerowac fake km'a tak?

ostatnio ktos z yarrr po curse sie macharielem szwedal i uciekl naszemu gangowi, gdyz go cross-jumpnelismy.
czy moge wygenerowac sobie fake km'a tego macha, plis plis plox?

Boze mistik powiedz mi, co jest z toba nie tak?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 29, 2010, 01:23:21 »
Oj, baaaaaardzo źle się dzieje w państwie duńskim, gdy zaczynam zgadzać się z Mystiqiem....


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Voulture

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 29, 2010, 07:56:58 »
Aha, czyli tak subtelna roznica czy wlasciciel stracil statek czy nie, tak naprawde nie ma znaczenia?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 29, 2010, 08:50:06 »
Istnieje całkiem nie subtelna różnica między "gość stracił statek" a "gość został zestrzelony".

Mechanika gry jest jaka jest. Jedni brzydzą się logoffskym, inni suicide atakiem na indyka, jeszcze innych mierzi canflipping. Jednak wszystkie te trzy przykłady są dopuszczalne z punktu widzenia zasad gry, natomiast preparowanie killmaila - już nie.

Pierwszy T3, który zestrzeliłem (w gangu) nie wygenerował killmaila. Widzieliśmy jak eksploduje, mieliśmy wrak, ale nikt nie dostał killmaila. Mówi się trudno i żyje dalej.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Diabl0

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 29, 2010, 09:20:04 »
Jednak wszystkie te trzy przykłady są dopuszczalne z punktu widzenia zasad gry, natomiast preparowanie killmaila - już nie.

Możesz mi wskazać odpowiedni punkt EULA lub innych enigmatycznych zasad gry które konkretnie zabraniają preparowania killmaili?

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 29, 2010, 09:30:05 »
Możesz mi wskazać odpowiedni punkt EULA lub innych enigmatycznych zasad gry które konkretnie zabraniają preparowania killmaili?
e-klata wystawiona :D :D

eX

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 29, 2010, 09:33:52 »
killboardy nie są chyba częścią gry, więc nie obejmuje je eula?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 29, 2010, 09:36:55 »
Piszę z pracy, nie mam czasu na kopanie w EULA, szczerze wątpię czy trzy podane przeze mnie przykłady też są także opisane (choć AFAIR developerzy zajmowali stanowisko w tych sprawach - na pewno w kwestii suicide i canflippingu).

Jednak nawet jeśli nie ma nigdzie zapisu mówiącego "CCP zakazuje preparowania killmaila", to zdrowy rozsądek podpowiada, że coś jest nie tak. Kill jest wtedy, gdy DOSTANIESZ killmaila. Nie dostałeś, nie ma killa. Rzeczywistość w tej grze jest drańska i to wcale nie jest największy powód do frustracji (od braku KM-a bardziej wkurwił mnie DC na misji i wtopa frakcyjnych dronek - na przykład). Z drugiej strony, ta "szorstkość świata" jest tym, co mnie w Eve trzyma.

Przykład z RL - wielu asom lotnictwa (zwłaszcza podczas II wojny światowej) oficjalnie zaliczano mniej zestrzeleń niż ich faktycznie mieli. Z braku dowodów - przeciwnik wpadał w chmurę ciągnąć za sobą kitę ognia i nikt nie widział co się z nim stało. Rozsądek podpowiada, że mogło się to tylko skończyć uderzeniem w ziemię, ale "rules are rules" i zaliczano tylko "uszkodzenie".

Podsumowując - bo szkoda ciągnąć temat i ja nie mam zamiaru flejmować (serio!) - pilot carriera zrobił BUFU świństwo. Sam bym tak nie zrobił, bo cenię sobie e-bushido. Ale nie dziś to jutro ubijecie innego i tyle. Stać Was na wartościowe kille, nie mieliście z tym problemu w przeszłości i szkoda zachodu na bawienie się killmailami. Może już na najbliższym roamie traficie coś co wrzucicie do "najdroższych wtop", a wszyscy będą klaskać.

Za co osobiście trzymam kciuki o7



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 29, 2010, 09:43:50 »
Kurcze, wyjechałem na weekend a tu taki flejmik mnie ominął...

gregor40

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 29, 2010, 09:53:52 »
Piszę z pracy, nie mam czasu na kopanie w EULA, szczerze wątpię czy trzy podane przeze mnie przykłady też są także opisane (choć AFAIR developerzy zajmowali stanowisko w tych sprawach - na pewno w kwestii suicide i canflippingu).

Jednak nawet jeśli nie ma nigdzie zapisu mówiącego "CCP zakazuje preparowania killmaila", to zdrowy rozsądek podpowiada, że coś jest nie tak. Kill jest wtedy, gdy DOSTANIESZ killmaila. Nie dostałeś, nie ma killa. Rzeczywistość w tej grze jest drańska i to wcale nie jest największy powód do frustracji (od braku KM-a bardziej wkurwił mnie DC na misji i wtopa frakcyjnych dronek - na przykład). Z drugiej strony, ta "szorstkość świata" jest tym, co mnie w Eve trzyma.

Przykład z RL - wielu asom lotnictwa (zwłaszcza podczas II wojny światowej) oficjalnie zaliczano mniej zestrzeleń niż ich faktycznie mieli. Z braku dowodów - przeciwnik wpadał w chmurę ciągnąć za sobą kitę ognia i nikt nie widział co się z nim stało. Rozsądek podpowiada, że mogło się to tylko skończyć uderzeniem w ziemię, ale "rules are rules" i zaliczano tylko "uszkodzenie".

Podsumowując - bo szkoda ciągnąć temat i ja nie mam zamiaru flejmować (serio!) - pilot carriera zrobił BUFU świństwo. Sam bym tak nie zrobił, bo cenię sobie e-bushido. Ale nie dziś to jutro ubijecie innego i tyle. Stać Was na wartościowe kille, nie mieliście z tym problemu w przeszłości i szkoda zachodu na bawienie się killmailami. Może już na najbliższym roamie traficie coś co wrzucicie do "najdroższych wtop", a wszyscy będą klaskać.

Za co osobiście trzymam kciuki o7

Jak zazwyczaj się z Tobą zgadzam to tu nie mogę.
1) Jak jest bitka w lagu, shipy spadają a nie dostaje się KM (tak się przecież masowo zdażało) to można sobie wpisać na KB czy nie?
2) Z asami lotnictwa też nie jest tak do końca. Zazwyczaj, mimo surowych reguł jakie opisałeś straty rzeczywiste były znacznie mniejsze niż raportowane przez pilotów przeciwnika. Mimo że zestrzelenia potwierdzano filmami nagranymi z kamer przy karabinach i działkach.
3) Nietety, obawiam się że jest mało osób na tym forum, które są na tyle rozsądne i honorowe żeby przyklasnąć czemukowiek co BUFU zrobi. Ale też uczciwie na to zapracowaliśmy  8)

Cytat: Śmieciani
Przynajmniej tak oglosil pan sedzia Gregor PL (tak dla pewnosci, zeby kazdy wiedzial, ze to Polak. PL na koncu nicka jest zawsze dobre)

Yup. You fail. We win. War. War never changes. BTW masz jakiś kłopot z Polskością?

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 29, 2010, 10:34:02 »
1) Jak jest bitka w lagu, shipy spadają a nie dostaje się KM (tak się przecież masowo zdażało) to można sobie wpisać na KB czy nie?

A jestes w stanie zrobic ctrl+c > ctrl+v w takim przypadku?
Bywa, taka jest eve. Dla przykladu podam ze w d-g spadlo pewnie ze 100 dredow cva & provi bloku, wiele nie wygenerowalo km (w tym moj), cala akcja zostala sfrapsowana, jak myslisz czy ktos z AAA u'k & co dopisal sobie te km'y?

Sammani

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 29, 2010, 10:38:37 »
@Samamami czy jak ci tam:
Cytat: Śmieciani

Hej, hej keep failing. Nadszedl czas na modyfikowanie nicka i pseudo dowcipnosc. Ciezka artyleria w uzyciu! Zdaje sobie sprawe, ze przepisanie 3 sylabowego wyrazu moze sprawac wam chlopaki pewne trudnosci.  ;) Ale wystarczy uzyc ctrl+c i ctrl+v. Tak na przyszlosc

Yup. You fail. We win. War. War never changes. BTW masz jakiś kłopot z Polskością?

Ja? Zadnych. Uwazam, ze zawsze warto dodac na koncu nicka PL by potwierdzic, ze sie jest Polakiem na polskim forum tematycznym. Niech ci wszyscy angole, rosjanie, ktorzy tu pisza wiedza... ups.

Dla przykladu podam ze w d-g spadlo pewnie ze 100 dredow cva & provi bloku, wiele nie wygenerowalo km (w tym moj), cala akcja zostala sfrapsowana, jak myslisz czy ktos z AAA u'k & co dopisal sobie te km'y?

Niektore organizacje nie potrzebuja fake podpompowywac sobie statystyk. Inne tak. Taka tez jest eve. Musimy Zsur1am starac sie ten drugi typ czlowieka tez zrozumiec.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2010, 11:32:45 wysłana przez SammaniPL »