Śmietnisko > Flamewar

O kilach których nie było

<< < (2/28) > >>

Pol Kent:

--- Cytat: Mona X w Czerwiec 27, 2010, 13:00:09 ---

--- Koniec cytatu ---

Buhahahahahaha..... ;D ;D ;D Co to było ?

Ronin:
Kilka slow wyjasnienia zanim zaczne flamowac:
Chlopaki dorwali carriera na anomalli w 2 cursy wyssali go i wiedzac ze sie nie uratuje zrobil selfdestructa, sa screeny to potwierdzajace i km powinien istniec, tak wiec wkleli go. Po czesci maja racje po czesci nie, poliytka corpa i alliancu neistety na takie nie pozwala tak wiec km zniknal.


--- Cytat: Shaila Er w Czerwiec 27, 2010, 11:46:54 ---http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=47679

Dla mnie wtopa ze strony Bufu i żenua, że coś takiego wkleiliście Panowie na swoje KB.

--- Koniec cytatu ---

Jak dla mnie to ktos tutaj nie potrafi czytac po polsku, ja wiem ze to trudna umiejetnosc jest no ale mi sie ja juz w zerowce opanowac udalo, chociaz mowia ze ja zdolny jestem.  Komentarze jasno opisywaly sytuacje, no ale chyba niektorzy to sa zdolni tylko i wylacznie do 'zenua', chlopaki chcieli sie pochwalic fajnym killem capsa w 6 czy 7 osob, ale jak widac zawsze znajda sie statsiarze dla ktorych bedzie to 'zenua'.

P.S. Tak wrocilem flaming mode on!
P.S.2. Jestem na mocnym kacu wiec powyzszy post moze byc nie do konca po polskiemu.

Sammani:
Ale killa nie bylo wiec nie ma sie czym chwalic. Kazdemu carriery na anomalkach selfdestructowaly. Nie wam pierwszym i nie wam ostatnim. Dla shaili (i nie tylko jej) to zenua, a kazdy ma prawo do swojej opinii (z ktora sie zgadzam :P)

Val Heru:

--- Cytat: Roninek w Czerwiec 27, 2010, 16:23:42 ---Jak dla mnie to ktos tutaj nie potrafi czytac po polsku, ja wiem ze to trudna umiejetnosc jest no ale mi sie ja juz w zerowce opanowac udalo, chociaz mowia ze ja zdolny jestem.  Komentarze jasno opisywaly sytuacje, no ale chyba niektorzy to sa zdolni tylko i wylacznie do 'zenua', chlopaki chcieli sie pochwalic fajnym killem capsa w 6 czy 7 osob, ale jak widac zawsze znajda sie statsiarze dla ktorych bedzie to 'zenua'.

--- Koniec cytatu ---
nie zabiliscie, nie przyszedl mail, nie ma kila.......niesmak pozostal  ::)

Kombat:
Przepraszamy wszystkich którzy poczuli się urażeni tą sytuacją. W celu uniknięcia przyszłych urażeń takich jak to proponuje nie oglądać naszego killboarda. Można też ewentualnie zamknąć oczy widząc bu-fu.org w pasku adresu przeglądarki i namacać ctrl+F4.
Jeśli komuś pozostał niesmak to polecam płyn do płukania ust.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej