Śmietnisko > Off Topic

nk.pl - szajs na kółkach

<< < (4/4)

Voulture:
To taka strona na ktorej mozna zabijac smoki i potwory a w miedzyczasie popisac pierdoly ze znajomymi, poczytac newsy z interesujacych cie stron / zagadnien / tematow w jednym miejscu na raz. W sumie poki masz w znajomych tlyko prawdziwych znajomych, nie masz parcia na cyferki, znajdziesz czas by pododawac wszystko co cie interesuje to nie ma tragedi. Wejscie na tego fb i zmarnowanie 10 minut oszczedza ci 30 minut skakania po stronach i przegladania newsow - zakladajac ze tyle potrafisz zmarnowac przed kompem w ciagu dnia.

No ale wiadomo, kazdy lubi co innego i takie tam.

Doom:
Kumplowi w redakcji niedawno naczelny kazał założyć blok na FB bo jak wyczytał z logów większość ludków okupowała na swoich kompach fb. Jak mu drastycznie skuteczność dziennikarzy spadła to musiał deblokować bo się okazało że właśnie w przerwach między kolejnymi pierdołami czytali zbiorcze newsy :P

Sam mam raczej podejście wysoce negatywne do wszelkiej maści portali społecznościowych, a kolejne artykuły takie jak ten otwierający temat wcale nie osłabiają mojego podejścia

Stary Pierdola:
Wlasciwa droge lezy po srodku , wszystko jest fajne jak sie tego uzywa z umiarem.

@Voulture wytlumacz marnowanie czasu?
Czas mamy ograniczony tak czy siak , zycie nie ma sensu tak czy siak , jak spedzasz czas to w zasadzie nie ma znaczenia ale jak juz mnie pytasz to bym powiedzial : dzisiaj zmarnowalem 15 godzin bo pracowalem...  na szczescie wiekszosc czasu gralem tak ze nie bylo tak zle..

Voulture:
Mysle, ze rozwazania sementyczne mozna sobie podarowac. Jak skupisz sie na tekscie to zalapiesz o co mi chodzilo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej