Śmietnisko > Off Topic

Wiedźmin 2 - sukces "Wieśka". Nominacje do tytułu najlepszej gry targów.

<< < (2/5) > >>

Kara Mon:

--- Cytat: Ivil w Czerwiec 19, 2010, 06:08:57 ---A warto chociaz? Jedynka poza calkiem ladnym projektem otoczenia byla gra conajwyzej przecietna...

--- Koniec cytatu ---

Ale to polska gra, na nasze warunki jesli cos nie jest totalnie popsute to znaczy ze jest dorze  ;D , mi sie podobal glownie dlatego ze to pierwsza od czasow Cytadeli (oj dawno dawnoi temu jeszcze amiga wtedy krolowala) gra polskiej produkcji w ktora realnie dalo sie calkiem przyjemnie pograc

eX:
Zagłosowałem, ale... co tak naprawdę ta nominacja daje? :)


--- Cytat: Ivil w Czerwiec 19, 2010, 06:08:57 ---A warto chociaz? Jedynka poza calkiem ladnym projektem otoczenia byla gra conajwyzej przecietna...

--- Koniec cytatu ---
Nie zgodzę się, obecnie poziom gier w ogóle jest przeciętny,a wiedźmin się jak dla mnie wyróżniał spośród tłumu. No ale to oczywiście moje personalne odczucie, bo w końcu jakaś gra z rozbudowaną fabułą.


--- Cytat: littleozzik w Czerwiec 19, 2010, 08:11:37 ---Mnie te rankingi do szału doprowadzają. Na gry-online wiedźmin2 był swego czasu na pierwszym miejscu a nikt go jeszcze nie widział na oczy. Idiotyzm jakiś.

--- Koniec cytatu ---
Nie idiotyzm, marketing.

littleozzik:

--- Cytat: eX w Czerwiec 19, 2010, 10:43:10 ---Nie idiotyzm, marketing.

--- Koniec cytatu ---

Sądzę że obecnie, w przeważającej większości przypadków, te słowa są synonimami. Za chwilę w jakimś rankingu pojawi się EvE - New Worlds na pierwszym miejscu a zaraz za nią Duke Nukem 3D.
W związku z tym: na pewno kupię dwójkę, na pewno w chwili obecnej nie zagłosuję :)

Voulture:
Jedynka byla siwetna, jak na polskie warunki - genialna. Mysle, ze nie skopia dwojki, fajny gameplay gdzies juz wyciekl: http://tvgry.pl/?ID=1064

ivil:

--- Cytat: eX w Czerwiec 19, 2010, 10:43:10 ---Nie zgodzę się, obecnie poziom gier w ogóle jest przeciętny,a wiedźmin się jak dla mnie wyróżniał spośród tłumu. No ale to oczywiście moje personalne odczucie, bo w końcu jakaś gra z rozbudowaną fabułą.

--- Koniec cytatu ---

Moze byc tak jak mowisz. Jakiegos specjalnego porownania nie mam a ostatnia gra, ktora mnie oczarowala bylo bodajze Sins of the Solar Empire. Co do fabuly to za sapkiem nie przepadam wiec tym nie zaplusowala chociaz teskty w polskiej wersji byly zabawne nawet. Co mnie razilo to taki sobie system walki, koszmarny system ekwipunku i na koncu fakt ze wybor sciezki rozwoju ograniczal sie chyba li tylko do wyboru, ktora rune rozwiniesz na wysoki poziom :>
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej