Śmietnisko > Flamewar

Odp: GC, COW, Atlas &... offtop/spam/flame?

<< < (3/5) > >>

silvia:

--- Cytuj ---potrzeba ekipy
--- Koniec cytatu ---
BLOOOOBBBBBB!!!!!!11111ONEONEOENOEN

TERAZ   MEGA TROLOLOLO FLEJM NA OBIE STRONY

@POLKENT: NIE WIEM W JAKIM   ALIANSIE JESTES, ALE PODEJRZEWAM, ZE BUFU. WY BYSCIE NIE WSADZILI   CLOAK'A NA STATEK DO PVP

@SOKOLEOKO - ECM BURST CYNA TEZ PODOBNO   JEST WPORZO  ;D


--- Cytuj ---I jeszcze jedno - pr0 PvPer nie tylko ma kille, ale także nie traci statków. Suicide nie wymaga skilla.
--- Koniec cytatu ---
MOREL MA BAAARDZO DUZO LOSSOW.
GARMON NA EL'TARZE MA K/D 8:1. JA MAM K/D 10:1. JA>GARMON? ;D


mystiq, - postaraj się trochę uporządkować swoje posty (myśli?), bo następnym razem nie będę się zastanawiał, tylko wszystko poleci do kosza. Poza tym gdy kogoś cytujesz, postaraj się aby było wiadomo o kogo chodzi. F. 

CATfrcomCheshire:

--- Cytat: SokoleOko w Czerwiec 11, 2010, 18:48:08 ---wykorzystując także WCS-a. Tu masz przykład z najwyższej półki:

--- Koniec cytatu ---

Z KB Genosow:

hating stabs is too mainstream for us~

 ;D

Alto Saotomeo:

--- Cytat: mystiq w Czerwiec 18, 2010, 00:17:58 ---@POLKENT: NIE WIEM W JAKIM   ALIANSIE JESTES, ALE PODEJRZEWAM, ZE BUFU. WY BYSCIE NIE WSADZILI   CLOAK'A NA STATEK DO PVP

--- Koniec cytatu ---

Hym hym... (ciezko z parujaca glowa mysle kto moze byc tym Pol Kent) i nie wymyslilem kto to taki. U nas sie tylko nie wsadza cloaka na vagasy i cynabale bo to marnowanie hi slota gdzie zmiesci sie np.... neut :P.

A co do WCSow na bomberach to calkiem przydatny modul. Moze zacytuje:


--- Cytat: SokoleOko w Czerwiec 11, 2010, 15:08:42 ---Nie potrzebujesz lockować celu przed odpaleniem bomby.

--- Koniec cytatu ---

SokoleOko:
Te "cloaki na Vagasach" wyrastają na jakiś mem, trzeba więc wyjaśnić.

"Cloaky vaga" ma sens w jednym zastosowaniu - gdy działasz solo (lub w kilkuosobowym gangu) głęboko na terenie przeciwnika, który lubi rzucać przeciw Tobie bloba.

Oddajesz trochę scanresa (w praktyce frytki na gejtach stają się nieuchwytne) za:

- gwarancję dobicia do bramy, jeśli wskoczysz w kampę (approach, mwd, cloak)
- możliwość odlecenia z kampy bez bańki (align, mwd, cloak, warp out)

Dodatkowo, Vagas w cloaku lata 110 m/s. To w zupełności wystarczy, by podejść niczego nie spodziewającego się łosia, który stoi np. 50 km od gejta (sam zaliczyłem kilka takich killi). Generalnie te 110 m/s jest na tyle rozsądną prędkością, że możemy mówić o manewrowaniu w cloaku, a nie "nie widać mnie, ale siedzę w miejscu".

Cloak umożliwia też spokojne zaszycie się na SS-ie (i "śmierdzenie na localu" całymi dniami ku rozpaczy kerbirów).

Wbrew pozorom, medium neut na Vagasie nie jest taki "niezbędny" -  w gangu, to oczywiście pomoże to szybciej zabić cel, ale nie można tego traktować jako "broni na frytki". Jeśli lecisz Vagasem i frytka (zwłaszcza interceptor) znajduje się w zasięgu medium neuta (12 km), to znaczy że robisz coś źle. O wiele skuteczniejszy jest "drag'n'drop", czyli odejście po prostej na przepalonym MWD i zmuszenie frytki do lotu po prostej - wtedy wystarczają 2-3 salwy (poniżej 10 sekund).

Cynabal z cloakiem się nie sprawdza - mieści się tylko podstawowy cloak (bez uszczerbku dla fitu), w cloaku porusza się dużo wolniej niż Vaga i traci jedną z głównych przewag nad Vagabondem - fenomenalną szybkość locka.

Alto Saotomeo:
No dobra, w koncu sie doczekalem wall of text z wyjasnieniem.  Juz sie nie czepiam, przepraszam  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej