Śmietnisko > Flamewar

Flame z: [PBN] Pink Bunnies odchodzi z C0ven

<< < (2/15) > >>

Doom:

--- Cytat: Shaila Er w Czerwiec 07, 2010, 22:27:10 ---No nie całkiem bo w PBN siedzą tacy kolesie co latają w vagach z cloakiem...

--- Koniec cytatu ---
Jeszcze nie przekonaliście Sokoła że vaga bez clocka jest fajniejsza?  :2funny:

SokoleOko:
Chyba raczej jest odwrotnie :)

Skeer:

--- Cytat: NightMaX w Czerwiec 07, 2010, 22:41:34 ---Skeer .. pliss bez demagogi. Wy uważacie je za skradzione, my uważamy je za należną nam część majątku ally który zakładaliśmy. Prawda leży pewnie po środku....

--- Koniec cytatu ---

Dready były COHO. Wywieźliście je bez pytania, po fakcie dokonanym powiedzieliście czemu je bierzecie. Nawet nie było sensu protestować.

Dla mnie to kradzież, choć mam to gdzieś :)

EDIT

Czemu w ogóle się odezwałem? Bo mnie śmieszy Kierowca, taki podpinający się pod sukcesy PBN, a to skończona lama w tej grze  ;D

JimmyBrownie:
<popcorn>  O0 Keep it Coming !

MMoroz:

--- Cytat: Skeer w Czerwiec 07, 2010, 23:59:35 ---Dready były COHO. Wywieźliście je bez pytania, po fakcie dokonanym powiedzieliście czemu je bierzecie. Nawet nie było sensu protestować.

Dla mnie to kradzież, choć mam to gdzieś :)

EDIT

Czemu w ogóle się odezwałem? Bo mnie śmieszy Kierowca, taki podpinający się pod sukcesy PBN, a to skończona lama w tej grze  ;D

--- Koniec cytatu ---

A wiekszosc ludzi smieszy lfn ktory od pol roku nie wiadomo co robi jeszcze w c0venie( kiedys oficjalnie odwolaliscie swoje odejscie ?? ) - co ciezko jednak zalozyc wlasny, lepiej mieszac w czyims, nic sie nie ryzykuje
Smiesza glupie placze carebearow, gdy ktos ich poduje bo siedza na paskach podczas CTa - normalna praktyka w porzadnych alliancach pvp, bynajmniej nie wymysilo tego pbn.
Smieszyly, mnie osobiscie, wasze roamy po provi itp - 2 j i tracicie wszystkich scoutow na drakach( ale caly czas jestescie super pvp ).
Ogolnie smieszy banda dupkow ktorzy zaakceptowali pewne reguly wchodzac do alliancu a teraz sie burza( ja sie nie pchalem do pbn/c0ven jak mieli tone cta bo tego nie lubie - ale rozumiem ze sa potrzebne )
Co dalej smieszy..a tak Kira( chyba tak sie pisze ) i jego glupia akcja - straszna drama, ale za numer Kravka("odpalanie nukow" i "rownanie betonu") to nikomu sie nie oberwalo - a powinien byc wylot z automatu.

I mozesz z Widgetem Zostałem ocenzurowany ile chcesz, ale nie mieliscie jaj zeby pojsc na swoje i pokazac jak sie to robi. No coz udalo sie wam macie teraz szanse i juz widac efekty :
zmiencie sobie background killboardu na bialy, bedzie bardziej swojsko - czerwonego juz macie sporo.

Ah i konczac watek co smieszy to nawet nie potraficie racic - siedza miesacami ryjac te plexy/paski, potem wtopia 2 statki na opie/akcji i juz kasy nie maja i to jest naprawde wielki WTF :o :o - jak ktos ma teorie to poslucham( chyba ze kazdy na tytana zbiera ;) )

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej