Autor Wątek: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!  (Przeczytany 6770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Twój Tata

  • Gość
Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« dnia: Czerwiec 03, 2010, 06:33:14 »
Ninja Salvagowanie było poruszane parę razy tutaj na forum ale jednak nie widzę żadnego oddzielnego tematu o tej mini specjalizacji.
Kiedy zaczynałem w EVE było to dla mnie pierwszym  źródłem dochodu który szybko i łatwo wypełniał mój portfel milionami isków a ponieważ teraz już mi się tego nie chce robić postanowiłem podzielić się moją wiedzą z nowymi graczami.
Moja operacja wyglądała tak, system w którym ludzie robią misje lvl 4. Ja na alcie (bardzo ważne żeby robić takie operacje na alcie) i 4 statki ( 3 fregaty) 1 do skanowania, 1 do ninjowania i 1 zapasowa do ninjowania gdyby pierwszą mi ktoś pufnoł oraz 1 hauler do przewożenia towaru na rynek w dużym systemie handlowym.

Temat ten jest przeznaczony dla nowych graczy aby mogli dowiedzieć się jak można łatwo i szybko zarabiać. Wiem że niektórzy nie lubią ninjów ale proszę o nie wypowiadanie się o tym tutaj, temat ten jest po to aby nauczyć nowych graczy JAK to się robi !!!
 O0

future

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2010, 07:25:27 »
Nie wypowiadając się na temat moralnej strony tego procederu, kilka moich uwag:
1. Miło by było najpierw się przedstawić
2. Jeśli się nie przedstawiasz, to chociaż podaj swój nick z gry, tym bardziej jeśli chcesz "pomagać" i "doradzać" innym.
3. Skoro tak bardzo się martwisz tymi graczami którym wszyscy utrudniają zarabianie, to zrób PORZĄDNY poradnik, albo chociaż napisz coś więcej a nie tylko puste frazesy o tym ile to można zarobić. Post bardzo ciężko nazwać merytorycznym. Jeśli nie, to proszę zmienić nazwę wątku, żeby nie wprowadzać graczy w błąd.
4. Przypominam, że istnieje też legalna forma tej "profesji", i dużo graczy klepiących misje lvl4 nie ma nic przeciwko pomocy salvagerom.
5. Mam nadzieję, że nie jest to wątek założony tylko po to aby zirytować innych graczy, team techniczny, a po mimo tego że założyciel wątku ledwo co założył konto, i nie podał swoich danych, wynika to tylko z jego nieśmiałości. W przeciwnym razie wyciągniemy konsekwencję.  :knuppel2:

Templar Brave

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2010, 11:46:49 »
Po zmianie systemu rigów wartość salvage'u mocno spadła, przez co ilość Ninja Salvagerów też znacznie się zmniejszyła (co da się zauważyć). Nie wydaje mi się, aby było to teraz jakoś wielce opłacalne, no chyba, że ktoś jest bardzo cierpliwy i "okradnie" (kwestia dyskusyjna :D) dziennie wielu misjonarzy + narobi sobie wrogów. Wydaje mi się, że to, co napisał Future jest lepszym rozwiązaniem dla młodych graczy - niech się zgadają z tymi, co robią misje lvl4 i potrzebują salvagerów na etacie. A jeśli ktoś lubi wyzwania, to są w tej grze lepsze sposoby na podniesienie sobie adrenaliny...  >:D

Twój Tata

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2010, 01:15:32 »
1. Miło by było najpierw się przedstawić
Nigdy ani nie czytam ani nie piszę takich postów i tym razem też nie będę.
2. Jeśli się nie przedstawiasz, to chociaż podaj swój nick z gry, tym bardziej jeśli chcesz "pomagać" i "doradzać" innym.
Z powodu niepopularności tej profesji raczej nie będę podawał. A co jeśli kiedyś będę składał aplikację do BUFU i komuś sie przypomni "aaahh to ten gościu co gadał o okradaniu innych na centrali" a więc raczej nie. I dlatego też radzę nowym graczon ninjowanie na alcie. Po co psuć sobie reputację???

3. Skoro tak bardzo się martwisz tymi graczami którym wszyscy utrudniają zarabianie, to zrób PORZĄDNY poradnik, albo chociaż napisz coś więcej a nie tylko puste frazesy o tym ile to można zarobić. Post bardzo ciężko nazwać merytorycznym. Jeśli nie, to proszę zmienić nazwę wątku, żeby nie wprowadzać graczy w błąd.

Miałem to zrobić ale jakoś nie wiem jak się za to zabrać, odpowiada mi lepjej forma odpowiadania na pytania. Dla początkujących proponuje obejrzenie tego filmiku na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=5xdcQuRycbs#

był to mój pierwszy krok w tym zawodzie. Jedna notka, ja nigdy nie używałem destroyera do salvegowania, tylko fregaty.

Powodem dla którego używanie fregaty jest lepsze, jest jej szybkość. Aby być naprawdę dochodowym ninją, salvagowałem i okradałem tylko duże wraki. Miały one najlepszy salvage i loot. Ponieważ na misji jest tylko parę dużych wraków i są one czasami daleko od siebie (a na wrakach innych graczy nie można używać traktora) trzeba było miedzy nimi szybko latać i w razie czego szybko uciekać.

4. Przypominam, że istnieje też legalna forma tej "profesji", i dużo graczy klepiących misje lvl4 nie ma nic przeciwko pomocy salvagerom.

Tak ale jak wspomniałem powyżej okradanie ich wraków jest dużą częścią zarobku. Można nowych graczy na lvl4 misjach znaleść prawie cały dzień, skroić najlepsze wraki i nawet nie tracić czasu na jakieś pogaduszki. Dla mnie ninja salvagowanie było tylko i wyłącznie źrudłem dużego dochodu. Po co prosić na lokalu czy ktoś ci swoich małych i medium wraków nie da, skanujesz i bierzesz duże a potem do następnego.

5. Mam nadzieję, że nie jest to wątek założony tylko po to aby zirytować innych graczy, team techniczny, a po mimo tego że założyciel wątku ledwo co założył konto, i nie podał swoich danych, wynika to tylko z jego nieśmiałości. W przeciwnym razie wyciągniemy konsekwencję.  :knuppel2:

Istnieje ciemna strona EVE i ja czasami sam padam ofiarą suecide gankerów jak mnie na bramce złapią. Skoro oni mogą mnie załatwić to czemu ja nie mogę, czemu moi ziomale powinni klepać standing i skilować BSy jak mogą zarabiać kasę już teraz.


Cytat: Templar Brave
Po zmianie systemu rigów wartość salvage'u mocno spadła, przez co ilość Ninja Salvagerów też znacznie się zmniejszyła (co da się zauważyć).

Tak, nie jest to tak samo opłacalne tak jak kiedyś ale zawsze parę milionów wpadnie. Kiedy sie salvaguje i okrada wraki innych to jednak sie dodaje. Nie oszukujmy się, nikt nie zostawi modułów wartych 500K lub wiecej bo to nie jest jego, jak już tam jesteś to czemu nie brać. Nawet z nowymi zmianami które wychodzą teraz i gorszym lootem opłaca sie ninjować nowym graczom.

Cytat: Templar Brave
Nie wydaje mi się, aby było to teraz jakoś wielce opłacalne, no chyba, że ktoś jest bardzo cierpliwy i "okradnie" (kwestia dyskusyjna :D) dziennie wielu misjonarzy + narobi sobie wrogów.

Dlatego trzeba robić to na alcie który jest ku temu wyspecjalizowany. Ani sobie reputacji nie psujesz. Poza tym ja osobiście lubię skanowanie a więc wolę ninjować niż klepać te same misje cały czas. Nigdy nie wiesz co się stanie jak komuś na misję wpadniesz. Może się wnerwi i zacznie cię wyklinać, może zacznie własne wraki rozwalać a może ciebie rozwali a potem sam zginie zabity przez concord (dlatego opłaca się mieć 2 fregaty do salvagowania, w wypadku takiej straty, poprostu wskakujesz w nowy statek, lecisz spowrotem na misję w której zginełeś i okradasz wrak tamtego gościa :D )

[gmod]Nie piszemy dwóch postów pod sobą, jeśli wystarczy jeden. F.[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2010, 01:50:22 wysłana przez Future »

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2010, 09:43:32 »
chyba pierwszy raz ktoś coś robi w eve i to lubi jednocześnie tak się tego wstydząc :)

jedna uwaga co do legalnego salvagowania. Nie wpadłbym na to ze ktoś oddaje małe i średnie wraki - to żaden zarobek. Za moich czasów wyglądało to tak ze młody latał za misjonarzem i zbierał wszystko co wypadło, loot i salvage. Potem jeden z nich woził to do huba i sprzedawał a kasę dzieliło się na pół. Opłacalne dla obu stron przy odrobinie zaufania. Uczciwego salwagera się poleca znajomym przemysłowo klepiącym misje :)

Some Men Just Want to Watch the World Burn

Thuia

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2010, 10:24:05 »
generalnie uczciwego salvagera jak robie misje to wezme z checia... uczciwy podzial lootu... na flocie jest co zebral i ile ;)

jak mi sie wpierdzieli ninja to bede rozwalal wraki zaraz po zestrzeleniu moba az sobie ninja poleci albo zostawie go po spawnie niech se go moby zastrzela ;)

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 04, 2010, 10:40:59 »
dawanie salvagerowi floty to już przesada bo dzieli się wtedy bounty :) lepiej dawać mu bookmarki do kolejnych składowisk wraków po misji.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Thuia

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 04, 2010, 11:10:24 »
bounty wraca do mnie jako dotacja ;) jak uczciwy to nie ma problemu =) jak nieuczciwy to patrz post wyzej ;)

Dheedee

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 04, 2010, 11:16:40 »
Jak mnie mocno przyciśnie i kasy z insurki już trochę brakuje na nowe statki to klepanie misji lev 4 jest lajtowym sposobem zarobku. Ninja są zabawni kiedy wpadają na pocket i latają od wrku do wraku próbując nadążyć za moim altem w desce z napędem na 4 koła (4x4). Jeszcze żaden nie wytrzymał ze mną dłużej niż 15 minut.
Co do autora tematu - jesteś  śmieszny. Znam wielu gości którzy zachowywali się jak złodzieje w eve, zajmowali się ninja salvagowaniem, skamowali w jita - ale mieli jaja się do tego przyznać. Sam się nie wstydzę stać na gate jak dres i naparzać wszystko co się tylko pokaże - taka gra, taka mechanika - każdy robi to co lubi. Ale przynajmniej mam tyle ikry żeby się przed sobą i przed innymi do tego przyznać. Pozdrowienia...
Co do uczciwych salvagerów - jeszcze za starych dobrych czasów akademii/phoenixa robiło się wspólnie i masowo lev 4 i nigdy nie było problemów ze znalezieniem w akademii uczciwego salvagera.
Dd...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 04, 2010, 11:18:51 »
Dalej nie ma

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

F-YU

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 04, 2010, 12:38:24 »
aaahh to ten gościu co gadał o okradaniu innych na centrali" a więc raczej nie. I dlatego też radzę nowym graczon ninjowanie na alcie. Po co psuć sobie reputację???

... tobie się tylko wydaje że bardzo zły jesteś.  :)
świętoszki które by chciały prześladować cię za coś takiego - sami na siebie wyrok wydają i i tak nie warto z nimi trzymać, to co ci zależy?  >:D

Gregorius

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 04, 2010, 14:21:32 »
Mnie zastanawia jeszcze inna rzecz ...

"Po co psuć sobie reputację"...

Tzn. chcesz powiedzieć, że jeszcze lubisz być fałszywy i zatajać niektóre niechlubne epizody z życia ?  :laugh:

Dheedee doskonale opisał zjawisko.. Skoro nie masz jaj, żeby się ujawnić, to lepiej w ogóle nic nie pisać (bo może ktoś ciebie nakryje!! omgomgomg).

horax

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 04, 2010, 14:32:28 »
"Reputacja" w internetowej grze?   :2funny: Może powinieneś pomyśleć o przerwie... dłuuugiej.

czesc dd

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 04, 2010, 15:55:43 »
Już widze, jak podczas rekrutacji do jakiegokolwiek sojuszu w 0.0 (no może poza CVA) ktokolwiek gives a shit o to czy wyrolowałeś jakiś misjonarzy :2funny:
Z resztą chyba w kazdym takim ally są suacide gankerzy i nikt się z tym zajęciem nie kryje (nawet jesli wywołuje przez to dyplomatyczne zatargi :P )

Gregorius

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 04, 2010, 16:15:20 »
Z resztą chyba w kazdym takim ally są suacide gankerzy i nikt się z tym zajęciem nie kryje (nawet jesli wywołuje przez to dyplomatyczne zatargi :P )

indeed ;)

Twój Tata

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 05, 2010, 01:32:08 »
generalnie uczciwego salvagera jak robie misje to wezme z checia... uczciwy podzial lootu... na flocie jest co zebral i ile ;)

po co się dzielić jeśli można wszystko dla siebie zatrzymać  :uglystupid2:

jak mi sie wpierdzieli ninja to bede rozwalal wraki zaraz po zestrzeleniu moba az sobie ninja poleci albo zostawie go po spawnie niech se go moby zastrzela ;)

Dlatego najbardziej efektywne jest skanowanie paru misjonarzy naraz, kiedy koleś zacznie rozwalać wraki to się na niego patrzymy aż rozwali wszystko co dobre. Potem lecimy do misjonarza nr 2, tam salvagujemy, a do nr 1 wracamy po 10 minutach zobaczyć czy jest jeszcze na misji i czy rozwalił jakieś BSy.

uliczny

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mjr Demendon
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Brak
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 05, 2010, 07:07:26 »
Zaniedlogo by zadac pytanie zaciagnac opini dowiedziec sie czegos  na tym forum trzeba bedzie podawac API  :buck2:
Jakie ma znaczenie kto zaklada temat i jaki ma nick z gry :P dla mnie istotne jest co jest w temacie opinia innych graczy na ten temat co warto a co nie a nie kto to napisal zwlaszcza ze osoba zakladajaca temat  niewypowiada sie w sposob wolgarny niekulturalny  - temat niedotyczy jakis dyskusji o wojnach bitwach pojedynkach gdzie akurat ma znaczenie kto to pisze :P
Gdyby mi ktos pokazal jak to sie robi na poczatku kiedy zaczynalem moze juz bym latal sobie spokojnie po low sekach lub 0.0 a nie siedzial w empire i klepal misje i myslal co mi jeszcze sie moze przydac zmieniajac high sec na low czy 0.0
Pamietam jak dzis ile zbieralem na 1 cruizera ...  a ten sposob zarobku zwlaszcza dla nowego gracza moze byc naprawde bardzo dochodowy i po drogie napewno ktos kto gra w ten sposob szybciej bedzie gral klepiac innych a nie misje  :P - taki real tej gry i niemylic gra jako real - a to Ty hmm ... :P
[M]: Podaj piwo kobieto
[K]: a może użył byś magicznego słowa
[M]: czary mary podaj browary

NeX

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 05, 2010, 08:52:46 »
  Rzecz raczej w tym, że opinia osoby, która boi się tego co robi, i której nikt z tejże działalności nie zna - ma znikomą wiarygodność. Po drugie logowanie się od początku jakąś postacią z gry przyzwyczaja do regulaminu forum i sprawia mniej problemów z moderowaniem gdy jednak ktoś zechce się odezwać w topicu gdzie login jest w dyskusji wymagany (co zdarza się notorycznie). Jeżeli w dodatku rozpoczął topic tytułując go poradnikiem, a jednocześnie doszczętnie nic merytorycznego nie napisał w poście, to też nic dziwnego, że poproszono go o grzecznościowe zaprezentowanie się, bo wygłądało to na zwykły troling. Zresztą skoro i tak salvuje altem, to co za problem tymże altem się logować na Centrali. Kogo to obchodzi, czy mordujesz, lub kradniesz. Na tym polega gra w EVE. Gracze mają taką opinię na jaką zapracowali grając z innymi i zbieranie złomu jest chyba na jej szarym końcu o ile w ogóle kogokolwiek obchodzi. Regulaminy corpów to zupełnie inna sprawa.

  Wklejenie linka z You Tube, zmiana tytułu topica - OK, niech będzie. Jest już jakiś temat, ale o czym tu jeszcze rozmawiać. Niby jak trudno salvager włączyć? Ninja Salvaging, to pospolity zawód śmieciarza akceptowany przez CCP. Nie ma w nim nic niemoralnego ani dyskusyjnego. Własnością gracza, który zestrzelił npeca nie jest potencjalny salv z wraku o ile sam go nie wydobędzie, lecz zawartość wraku i tylko pod tym kątem działa agro. Nie można w Empire bez włączenia agresji okradać wraków, ani tychże wraków niszczyć działając na szkodę właściciela. Salvagować możesz za to sobie wszystko do us.. śmierci i to wszystko.

PS Destroyer jest szybszy na AB10 od fregaty na AB1 (szczególnie w dłuższych dystansach, bo AB10  troszkę się powoli rozkręca). Ma więcej capa i dzięki kilku równocześnie pracującym salvagerom dużo większą szansę na błyskawiczne przejęcie salvu zanim właściciel wraku zareaguje. Amarski jest w tym celu idealny. Natomiast nie nadaje się do okradania wraków i ucieczki. Jest zbyt dużym i łatwym, jednostrzałowym celem dla wkurzonego właściciela BSa.

Gainax

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 05, 2010, 20:04:22 »
Boi się ujawniać czy nie boi co z tego ;] temat tematem bardzo się przydaję dla niedoświadczonych graczy np mnie :D co nie znaczy że już się w to bawię(za 1h ostatni skill i jazda :D) i stąd moje pytanie jakie miejsca i security wybierać do pracy aby nie było że więcej wydam na kupowanie statków niż zarobie :D

Przypominam, że istnieją słowniki ortograficzne. F.
dzięki za poprawę ale pisze na leżąco i bardzo szybko ;p i nie zawsze zwrócę uwagę na orty ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2010, 20:43:43 wysłana przez Gainax »

Voulture

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 05, 2010, 20:27:31 »
Ile mniej wiecej iskow na godzine w ten psosob zarabiasz? Z ciekawosci, wiem, ze dosc malo.

Twój Tata

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 06, 2010, 00:30:24 »
stąd moje pytanie jakie miejsca i security wybierać do pracy aby nie było że więcej wydam na kupowanie statków niż zarobie :D

NeX już w części odpowiedział na twoje pytanie


Własnością gracza, który zestrzelił npeca nie jest potencjalny salv z wraku o ile sam go nie wydobędzie, lecz zawartość wraku i tylko pod tym kątem działa agro. Nie można w Empire bez włączenia agresji okradać wraków, ani tychże wraków niszczyć działając na szkodę właściciela. Salvagować możesz za to sobie wszystko do us.. śmierci i to wszystko.

PS Destroyer jest szybszy od fregaty ....  Natomiast nie nadaje się do okradania wraków i ucieczki. Jest zbyt dużym i łatwym, jednostrzałowym celem dla wkurzonego właściciela BSa.

A więc systemy w których można spokojnie ninjować są sytemy z security statusem 0.5 i wyżej (czyli high sec). Wskocz na mapkęi zobacz gdzie ludzie siedzą w high secu (poza centrami handlu). Parę systemów to Dodixie, Peningram lub Turu (czy Toru, nie pamiętam dobrze nazw tych systemów) Poprostu wrzuć na mapce zakładka Star Map --> Stars --> Statistics ---> number of pilots currently docked and active
zobaczysz gdzie ludzie siedzą, wpadasz do systemu i skanujesz combat probami z filtrem nastawionym tylko i wyłącznie na BSy.

Samo znalezienie dobrego systemu gdzie ludzie robią misje było jedną z najtrudniejszych rzeczy którą musiałem zrobić, potem robi się tylko łatwiej.

Inna porada która przyda się na przyszłość.

misje lvl 4 składają się z wielu pokoi połonczonych warp gatami. Zrób bookmark zarówno jak wyskanujesz kogoś na misji a potem rób bookmark jak tylko wpadniesz do jakiegoś pokoju. Przyda ci się to jeśli człowiek odda misję a ty jeszcze nie skończyłeś salvagować. Po zakończeniu misji wszystkie warp gaty znikają i jeśli nie masz bookmarków to nie będziesz mógł lecieć do następnego pokoju.

Takrze, kiedy zaczniesz okradać wraki bo np. właściciel jest już w następnym pokoju. Włancza ci się zegar kryminalny który jest widoczny w górnym prawym rogu (lub lewym, nie pamiętam już) Jeśli wlecisz do następnego pokoju a gość tam już jest to będzie wiedział że coś jest nie tak bo będziesz mu mrygać na overview i zacznie do ciebie strzelać.
Aby temu zapobiec, jeśli okradałeś już wraki na danej misji, zanim przeskoczysz do następnego pokoju użyj directional scanera aby zobaczyć czy ktoś tam jest.

http://www.youtube.com/watch?v=CVYCZgzbsxQ

Nastaw scanner na 360 stopni bez żadnych filtrów i skanuj. Pokoje nie są od siebie za daleko to 10 000 km lub coś koło tego wystarczy. Jak zaczniesz to robić to szybko załapisz. Jak widzisz na directionalu jakiś statek i wraki to nie leć. Wskocz do misji następnego gracza którego wyskanowałeś (mówiłem, skanuj po 2 lub 3 misjonarzy na raz aby zwiekszyć dochody). Każda korporacja (bo jak kradniesz od jednego gościa to cała jego korporacja może do ciebie strzelać) ma oddzielny licznik. A wiec jak obrobisz gościa nr 2 to już pewnie 15min minie i możesz lecieć kroić gościa nr 1 nawet jak on jeszcze jest w pokoju.

Jeśli zabezpieczysz się w ten sposób to szanse że stracisz statek spadną znacznie.


Ile mniej wiecej iskow na godzine w ten psosob zarabiasz? Z ciekawosci, wiem, ze dosc malo.


W porównaniu do starych wyjadaczy takich jak ty  :P co siedzą na paskach w 0.0 lub ryją księżyce to tak, będzie mało. Kiedy to robiłem parę miesięcy temu to za 3,4 godziny wpadało mi po 10/30 mln do kieszeni. Wtedy była to dla mnie super forsa. Ilość isk zależy w dużej mierze jak się poszczęści, czasami był dobry look i salvage a czasami kiepski. Najwięcej kasy zarabiałem na armor plejtach i loocie który wypadł z dużych ratów.

Templar Brave

  • Gość
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 06, 2010, 00:43:50 »
(...) Parę systemów to Dodixie, Peningram lub Turu (czy Toru, nie pamiętam dobrze nazw tych systemów) (...)
TARU

P.S. Czy ktoś mógłby zrobić korektę ortograficzną poprzedniego posta?

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Zapytaj się ninja salvegera co tylko chcesz!
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 07, 2010, 12:30:40 »
Kiedy to robiłem parę miesięcy temu to za 3,4 godziny wpadało mi po 10/30 mln do kieszeni.
A wiesz ile wpadało jak wprowadzili rigsy ?

S
P
O
I
L
E
R

S
P
A
C
E







Mnóstwo...  ;)
Teraz już nie wpada takie mnóstwo, bo:
1. konkurencja nie śpi i rośnie
2. wprowadzono zmiany do rigsów (rozmiary L/M/S)
3. każdy (prawie) produkuje rigsy we własnym zakresie
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...