Autor Wątek: Czesc  (Przeczytany 4261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dendroaspis

  • Gość
Czesc
« dnia: Czerwiec 04, 2010, 17:33:13 »
Witam!
Z tej strony 20 letni student z Krakowa, który niedawno odpalił triala Eve Online i od razu zrozumiał, że bez pomocy bardziej doświadczonych graczy po prostu zginie w tym świecie szybciej niż powie o kur*** atakują....   ^^ Oprócz tego można powiedzieć, że gdyby nie legendarna gierka Freespace 1 i 2 nie zainteresowałbym się wirtualnym podbojem kosmosu i co za tym idzie nie zawitałbym u Was i nie truł bym Wam głowy o jakieś duperele typu czy statek X jest fajny (to już niedługo :P). Dodatkowo mogę wspomnieć, że jeśli chodzi o wirtualny świat to zapraszam na przyszły portal o grach (a jak na razie sieć serwerów) www.gamemaniak.pl , gdzie kiedyś pełniłem funkcje administratorskie, a obecnie mam status emeryta. Wracając do Evy Online :P muszę przyznać, że tak rozbudowanej gry jeszcze nie widziałem i jako fan podróży kosmicznych mogę śmiało stwierdzić, ze zagoszczę tu na dłużej. Tak, więc jeszcze raz Siema :)

PS. Żeby nie zacząć za słodko to muszę stwierdzić, że wygląd strony i forum początkowo mnie odstraszył ale jak wiadomo liczy się wiedza w nim zawarta niż wygląd ;)
PS2. Może wiecie gdzie mogę dostać w wersji polskiej rys historyczny każdej z ras (dłuższej niż zawarta w grze)? Nie chciałbym wybierać zbyt pochopnie :D

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Czesc
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2010, 17:38:43 »
rasa nie ma znaczenia :) jak chcesz zostać na dłużej to sobie zrób mordke która ci się podoba i nie całkiem durnego nicka.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Diakon Gamal

  • Gość
Odp: Czesc
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2010, 17:57:14 »
rasa nie ma znaczenia :)

Otóż jako przedstawiciel pełnokrwistych Amarrów stwierdzam że rasa MA znaczenie.

Tutaj jest trochę materiałów, mówiących o naszym Amarrskim pochodzeniu: http://www.pieinc.co.uk/community/board/index.php?showtopic=1493



« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2010, 18:16:26 wysłana przez Diakon Gamal »

Voulture

  • Gość
Odp: Czesc
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2010, 19:45:30 »
Do ktorej trzeba sie zalogowac itd.
Jak wspomniane wyzej, rasa nie ma znaczenia, mozesz sobie wyskillowac wszystkie 4 i to wcale nie zaczynajac od swojej rodowitej. Jezeli naprawde nie ma to dla Ciebie znaczenia to pewnie wybral bym teraz matarow.

Co do korporacji - unseen academy polecam. Poszukaj po forum.

Starakopara

  • Gość
Odp: Czesc
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2010, 21:00:54 »
Witamy na pokładzie, UA jak najbardziej wskazane dla młodego stażem pilota  o7

Gregorius

  • Gość
Odp: Czesc
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2010, 21:02:39 »
Rasa MA znaczenie.

Bycie Caldari to zaszczyt. Nie tak, jak Gallente, ktore nawet nie zasługują na miano "poważnych ludzi".






Rpg zawsze i wszędzie ouu jeee :D

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Czesc
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 04, 2010, 21:39:55 »
Rasa MA znaczenie.

Bycie Caldari to zaszczyt. Nie tak, jak Gallente, ktore nawet nie zasługują na miano "poważnych ludzi".
Typowy bełkot caldaryjskiego faszysty. Wypowiedzi zaplutego fanatyka nawet nie będę komentował. Rasa nie ma znaczenia, ważne, by być wolnym  O0

Gregorius

  • Gość
Odp: Czesc
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 04, 2010, 22:06:04 »
Dziecko kwiat...  Za dużo siedziałeś w Pleasure Hub'ie ślicznotko!

Jakby ciebie w obrót wzięła Caldaryjska milicja dyscyplinarna to od razu chodziłbyś jak w zegarku! ot co !!

Join Caldari State!

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Czesc
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 04, 2010, 22:41:12 »
Dziecko kwiat...  Za dużo siedziałeś w Pleasure Hub'ie ślicznotko!
Za dużo? Proszę... Kto zdrowy na umyśle może uważać, że można za dużo siedzieć w Pleasure Hubie? pffff

Cytuj
Jakby ciebie w obrót wzięła Caldaryjska milicja dyscyplinarna to od razu chodziłbyś jak w zegarku! ot co !!
Caldaryjską milicję to możesz oglądać na moim killboardzie w Gal-necie, jako informacje o zestrzeleniach (choć ostatnio rzeczywiście sporo czasu w pleasure hubach spędzam, więc te zestrzelenia to dość wiekowe mogą być ;) )

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czesc
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 04, 2010, 22:54:44 »
Papug po cholerę ty z tą małpą gadasz? On i jemu podobne sodomiczne dowody na uwstecznanie sie rasy ludzkiej rozumie tylko jeden ludzki (caldaryjski) język. Ten którego falą nośną jest scruge :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gregorius

  • Gość
Odp: Czesc
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 04, 2010, 23:02:27 »
Ja myślę, że znów potrzebny będzie temat do wymiany argumentów między jedyną, słuszną rasą, jaką jest Caldari a tymi hedonistycznymi lewusami !!!
 :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:

Dendroaspis

  • Gość
Odp: Czesc
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 04, 2010, 23:47:03 »
Nie chce wam przeszkadzać ale jak coś to mój wybór padł na Caldari, choć zastanawiałem się również nad Amarrami  :P

Gregorius

  • Gość
Odp: Czesc
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 05, 2010, 01:01:36 »
Welcome to the "Good Ones" ;)

Słuszny wybór! Noś z dumą Caldaryjskie atrybuty : ISKi i mundur o7

I oczywiście zapraszamy do akademii po tutorialach ;)

Mikanao

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mikanao
  • Korporacja: Unseen Chimera
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Czesc
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 05, 2010, 03:02:05 »
tylko nie twórz kolejnego Achury ;))

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Czesc
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 05, 2010, 08:37:53 »
Papug po cholerę ty z tą małpą gadasz?
Panowie Caldari niech trochę z tym wczuwaniem się przystopują, bo te "małpy" z teamu technicznego właśnie dostały nowy transport bananów i bardzo chętnie je rozdadzą  :knuppel2:
Niestety, w TT jest bardzo dużo tych "małp", "gejlente", "gejów" itp., i dalsze używanie tego typu określeń na forum może się walnie przyczynić do skrócenia Waszego pobytu tutaj.
Zrozumiano, "raso panów"?
 :admin:

A nowego kolegę witamy. Szkoda, że wybrałeś najgorszą rasę, ale jak już koledzy wspomnieli, nie ma to wielkiego (poza erpegowym) znaczenia.
Przedwieczny.

NeX

  • Gość
Odp: Czesc
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 05, 2010, 09:00:46 »
Rasa Panów jest tylko jedna! Khanidzcy handlarze niewolników nie pogardzą jednak żadną w ładowni  :D

Starakopara

  • Gość
Odp: Czesc
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 05, 2010, 11:12:17 »
Nie chce wam przeszkadzać ale jak coś to mój wybór padł na Caldari, choć zastanawiałem się również nad Amarrami  :P


Caldari State 4 ever ;)

za dokonanie jedynego i słusznego wyboru będę miał dla Ciebie mały gift ingame  o7  ( kontakt przez evemail lub na priv chat`cie)