Śmietnisko > Off Topic

Eve online vs world of warcraft

<< < (3/7) > >>

eX:
Dark Flonoe ładnie tutaj wszystko podsumował, ale jest jeszcze jedna istotna sprawa, której zapomniał.

tzw. End Game - w wow end-game jest dość powtarzalny przez co nudny, w eve jak się uprzeć to nie ma czegoś takiego jak end-game bo skilli jest od cholery i ciut ciut, a nawet jak wyskillujesz tego tytana, to nie jest to i-win-button jak w mmorpg pokroju wow jakis syper wyjebiaszczy łuk/miecz/zbroja z raid bossa czy czegoś


jedyne w czym imo wow bije eve, choc moge sie mylic, bo w wow gralem bardzo krotko (niecaly miesiac - nie spodobal mi sie) to raz questy - w wow ta cala otoczka w okol questowania wydaje sie ciekawsza i dwa akcja - w wowie dolaczasz sie do kolejki czekasz kilka - kilkanascie minut i jest, w eve mozesz latac godzinami zanim znajdziesz jakies naprawde fajne pvp :)

Aventhar:
Może nie dla wszystkich to ma znaczenie, ale dwumiesięczny pre-paid do WOW jest ponad 20 PLN tańszy.

Raiha:

--- Cytat: Aventhar w Maj 30, 2010, 08:46:14 ---Może nie dla wszystkich to ma znaczenie, ale dwumiesięczny pre-paid do WOW jest ponad 20 PLN tańszy.

--- Koniec cytatu ---

Po kilku miesiącach gry w EVE grac można za darmo :)

Zsur1aM:
EVE to gra z parciem na PVP, wiekszosc contentu PVE mocno ssie w tej grze i zazwyczaj jest to tylko przerywnik pomiedzy PVP. W wow'a nigdy nie gralem, ale z tego co widzialem/czytalem to jest nastawiony glownie na PVE z dodatkiem bezstresowego PVP. Oczywiscie w EVE jest cala masa ludzi ktorzy zajmuja sie tylko PVE, ale wynika to zazwyczaj z braku czasu na cokolwiek innego, bo co do czego zeby polatac na PVP trzeba troche czasu poswiecic.

Co jest na prawde fajne w EVE, to to ze kazdy pilot jest przydatny, niezaleznie na jakim poziomie skilli jest jego postac i nawet znacznie slabiej wyszkolona ma szanse pokonac na PVP kogos z wiekszym stazem postaci (samemu udalo mi sie ubic typa grajcego ok 1,5 roku, kilkunastodniowa postacja, gdzie walczylismy w tych samych statkach).  Czym dluzej skilluje Twoja postac tym szybciej pomniejsza sie realna przepasc miedzy Toba a innymi graczami, dlatego postawa "bez sensu zaczynac, bo juz wszyscy sa elite pro skilled po x latach gry" jest raczej nieuzasadniona. Inna sprawa jest ze od jakiegos czasu EVE jest bardziej nastawiona na grupowe PVP niz solo  :-\

Alrekus:

--- Cytat: Aventhar w Maj 30, 2010, 08:46:14 ---Może nie dla wszystkich to ma znaczenie, ale dwumiesięczny pre-paid do WOW jest ponad 20 PLN tańszy.

--- Koniec cytatu ---

No nie wiem, jak sprawdzałem to kosztowało 120zł, do eve kupisz za 70-100max, ale to tylko moje zdanie. Do tego po czasem krótkim czasem nie, czasie grania możesz płacić za grę in-game, a wisienką na torcie jest to, że client EVE jest darmowy tak jak i każdy dodatek, w WoW'ie każdy następny dodatek to 100++zł (czyt. za zagranie teraz razem z cataclysmem, zabulisz bagatela 400-450zł  :uglystupid2: oczywiście jeśli chcesz pudełko, bo same klucze są potrzebne do gry, ale bez pudełek to żadna frajda  ^^). To tylko aspekty pieniężne.

Co do samych gier, to WoW ma super pve, instancje, to jest prawie jedyne rzecz dla której bym tam zagrał/wrócił (bo grałem na nieoficjalnych serwach), ale nie podoba mi się zaniedbanie WoW'a, potworzyli sobie 3 kontynenty i 1 dodatkowy wymiar, teraz zmienią 2 kontynenty, 1 zostanie bez zmian, dodatkowy wymiar też (od 2 dodatków już), do tego itemy jakie dostajesz co dodatek są zbyt potężne, 1 quest na terenie następnego dodatku i masz item lepszy od najlepszego itemu rajdowego, wartość mają tylko sety pvp. Może jest jeszcze coś do dopisania, ale ja tam wole jednak iść coś zjeść O0.

EDIT
jeśli chcesz zaistnieć w wowie to musisz mieć maks lvl, bo inaczej jesteś nikim  ::)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej