Forum Gry > Inne gry

Star Wars Rebellion

<< < (2/5) > >>

Yogos:
Hamachi to VPN który symuluje lokalną sieć.
W sumie prosta sprawa, instaluje się sofcik, w otoczeniu sieciowym pojawia się nowa sieć.

Jedyny problem jaki miałem u mnie znikł po przesunięciu hamachi na góre priorytetów w sieci i nie zauważyłem żadnych problemów po tym. Internet śmiga, normalny lan też. O bezpieczeństwie tego się nie będe wypowiadał bo się nie znam ale używa tego mnóstwo ludzi i nie słyszałem o jakiś jazdach poza może tym że firewalle/antyviry czasem blokują.

Hamachi przyznaje ci IP w swojej sieci więc w Rebellionie dajesz TCP/IP i wpisujesz adres hosta. Śmiga pięknie i bez problemów przynajmniej u mnie.

W trakcie gry 2 razy zerwało połączenie i zaczynaliśmy od sava którego stawiał host. Raz mnie wyrzuciło raz zrobiliśmy sobie przerwe 30 min na kolacje i on zresetował kompa w obu przypadkach zaczynaliśmy od stanu gdzie skończyliśmy.


Rebellion chyba podpada już pod abandonware i widziałem kopie na jakimś hiszpańskim serwerze tego rodzaju, jak coś PW.

edit

No kurde bitewki z żywym przeciwnikiem to zupełnie inna jakość gry :)
Komputer jest tępy do sześcianu.
Największa jaką miałem to Star Destroyer, 3 Carracki, 2x imperial drednought, 8 tie fighterów przeciw Nebulon-B, 3x korelian corvete, bulk crusier, 2xaliance drednought, 1 aliance carrier, 4 X wingi, 6 Y.

Dostałem taką klępę że tylko 2 carraki zwiały wszystko przez to że źle rozegrałem samą bitwę. Z komputerkiem nie byłoby problemów.

Rehadzio:
Az mi sie lezka w oczku zakrecila :) Gralem jeszcze na Pentku 150 w to  , ile nocy zarwanych to szkoda gadac nawet .

Yogi wklej linka do abandona jak sa bo plytke juz mi dawno zona z domu wy..miotla :)

Nie obiecuje ze bede grac bo mnie znowu wetnie na pare miesiecy .. ale postaram sie przynajmniej zainstalowac

Calamarii:
Witam ja też uwielbiam grać w tą staruteńką gierkę :) ale jakże wciągającą ! lepszą od niejednej najnowszej naszpikowanej bajerami graficznymi . Jeśli ktoś ma ochote pograć to zapraszam na sieć Hamachi  nazwa rebelion1 hasło rebelion  . Ja też dostałem klepy w multii  od niejakiego hiszpana gostek jest albo tak fenomenalny albo ja tak słabo gram albo hiszpan coś oszukuje :) bo zawsze z nim przegrywam :(  Czekam na chętnych w tą super gierkę przy której też zarwałem niejedną noc :)

sneer:
dajcie jakis link na to hamachi i ewewntualną i instrukcję obsługi ...
rebelliona udało mi się wygrzebać więc może któregoś dnia bym sobie zafundował multi ...

Calamarii:
najpierw ściagnij sobie Hamachi  np. z tej strony :  http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/p2p/Hamachi.html  później go zainstaluj a nastepnie wciśnij opcje dołącz do istniejącej sieci i tam wpisz nazwe rebelion1 a hasło rebelion i już będziesz mógł grać np. ze mną ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej