Autor Wątek: wh, tengu PVE - kilka pytań  (Przeczytany 2205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ThakRa

  • Gość
wh, tengu PVE - kilka pytań
« dnia: Maj 12, 2010, 14:02:08 »
Witam
Popytałem ludzi - uzyskałem kilka sprzecznych odpowiedzi. Poszukałem na forum ale nie znalazłem wszystkich odpowiedzi dlatego:
1. Czy subsystemy w statkach t3 można dowolnie zmieniać tak jak modóły, czy tak jak rigi - raz zamontujesz i żeby zdjać to musisz je zniszczyć?
2. Jeśli się da, to czy można to robić bez problemu na posie czy tylko w stacjach?
Kolejne pytanie kieruje do ludzi latających w wh. Wymyśliłem sobie że wyskilluje tengu bo jakoś inne t3 mnie nie przekonały żeby używać ich w PvE - zawsze za mały tank lub dps w stosunku do ceny. Jak dotąd latałem w C2 na różnych wersjach sacri (1 repka, 2 repki) i tank spokojnie wystarczał, ale strasznie powoli zjada się bs-y (ok 415 dps). Natomiast mam obawy że w c3 tank już nie wystarczy. Stąd kierunek Tengu - próbowałem fitować różne wersje i jak na razie wygląda zachęcająco (777 tanka przy ponad 800 dps), nawet na nie przesadnie drogim ficie.
3. Jak mocny musi być tank żeby w miare spokojnie solować C3 i jak duży powinien być dps żeby nie trwało to absurdalnie długo?
4. Może ktoś podałby jakiś SPRAWDZONY fit do solowania w wh. Może być spokojnie bez probe lauchera i bez cloaka - full dps i tank.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: wh, tengu PVE - kilka pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 12, 2010, 14:07:49 »
Suby mozesz zmieniać ale tylko na stacji. POS niestety odpada >:(
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: wh, tengu PVE - kilka pytań
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 12, 2010, 16:12:38 »
Stąd kierunek Tengu - próbowałem fitować różne wersje i jak na razie wygląda zachęcająco (777 tanka przy ponad 800 dps), nawet na nie przesadnie drogim ficie.
3. Jak mocny musi być tank żeby w miare spokojnie solować C3 i jak duży powinien być dps żeby nie trwało to absurdalnie długo?

Ok 0,9-1k tanka w przypadku zwyklych ano i wiecej w przypadku plexow (przynajmniej dla BS size shipow, na tegnu masz mniejsza sygnature wiec bedzie troche mniej), 800dps spokojnie wystarczy, ale wiadomo czym wiecej tym lepiej ^^

silvia

  • Gość
Odp: wh, tengu PVE - kilka pytań
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2010, 17:05:05 »
podlaczam sie pod topic:
jak duzy musi byc tank i dps w anomaliach i plexach w C4, C5 i C6