Śmietnisko > Flamewar

e-peen C0vena

<< < (2/10) > >>

devilsbirth:
Pamiętajcie, każdy kto założył konto na Kugu w ciągu ostatniego miesiąca i śmiał pozytywnie lub choćby neutralnie wypowiedzieć się o Stoven jest napewno covenowym trolem, nie ma innej mozliwości.

MightyBaz:
C0ven uber alles? Hail!  >:D

CMHQ_Widget:
Ale Baz pojechałeś z tym cytatem...jak ktoś jest głupi to nie zna angielskiego, a jak jest mądry , to od razu zauważy, że to jakiś trol od nas pisał.

Straszny:
a ja bym powiedział że na 99% Baz sam strzelił tekst na Kugu, wszystko pasuje

ogólnie to wieje z tego z deczka taką tanią auto-promocją bardzo przejętego membera, raczej nowego niż starego. Takie pseudo-promocyjne, pseudo-niezależne teksty są bardzo źle przyjmowane przez graczy , więc to silnie niedźwiedzia przysługa, Baz.

Deaell Portt:

--- Cytat: Scaryman w Maj 15, 2010, 17:43:48 ---a ja bym powiedział że na 99% Baz sam strzelił tekst na Kugu, wszystko pasuje

ogólnie to wieje z tego z deczka taką tanią auto-promocją bardzo przejętego membera, raczej nowego niż starego. Takie pseudo-promocyjne, pseudo-niezależne teksty są bardzo źle przyjmowane przez graczy , więc to silnie niedźwiedzia przysługa, Baz.

--- Koniec cytatu ---

Dziekujemy ci SC Johnson. Teraz poprosze o jakis dowod, ze to Baza post albo kogokolwiek z C0ven. Bo ja jak czytam kugu to wychodze z zalozenia, ze tam wiekszosc ludzi co maja napisane z jakiego ally to na 100% nie sa z danych aliansow. W sumie czytam, zeby sie posmiac z damage control sysoli. Jezeli faktycznie to sysole pisza.  Reszte traktuje jako prowokacje osob chcacych zamulic w miare prosta sytuacje. A prawda jest taka, ze SE/c0ven wygraly wojne o Eso. Reszta to detale.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej