Autor Wątek: Metody zarabiania dla noobka  (Przeczytany 16408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nefczi

  • Gość
Odp: Metody zarabiania dla noobka
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 18, 2010, 02:30:00 »
Latam sobie obecnie rifterem i wykonuje misje lvl 1, obecnie trenuje ostro learningi ale mam zamiar niedlugo przerzucic sie na cruisery.
Ale zanim przesiade sie na cruisy, chcialem "uzbroic" Trashera w salvagery i tractor beamy i po niektorych misjach pobawic sie w salvageing.

Czy oplaca sie salvage w misiach lvl 1? Czy to strata czasu? ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2010, 02:42:15 wysłana przez Nefczi »

F-YU

  • Gość
Odp: Metody zarabiania dla noobka
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 18, 2010, 06:05:36 »
dobry wolf nie jest zły i to powinieneś szkolić.
można tym zabić nawet słabszego npcowego bs`a na lowseku na niezbyt wysokich skilach, to bezpieczy statek na low, ciężko go złapać. Wolfem da się też robić anomalie na hiseku - czasem pojawiają się małe spowny frakcyjne i leci itemik za 10-12kk albo lepiej.

warpujesz na słońce w systemie
odpalasz skaner pokładowy -> system scanner -> klikasz analyze - po 30 sekundach masz odczyt i jeśli coś znajdziesz możliwość warpowania na to co znalazłeś.


Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Metody zarabiania dla noobka
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 18, 2010, 09:12:40 »
Potwierdzam, Wolf jest fenomenalny do lvl3 włącznie (jak się wie co się robi ;) )
Co do salvage'u - każda kasa się przyda, ale wydatek na tractor beamy na trashera raczej Ci się szybko nie zwróci przy salvage'owaniu lvl1. Chociaż nie jestem specjalistą od misji, więc mogę się mylić. (są nudne jak flaki z olejem, solo dobrze radzi, zajmij się czymś ciekawszym)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Metody zarabiania dla noobka
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 18, 2010, 09:25:23 »
dobry wolf nie jest zły (...)
można tym zabić nawet słabszego npcowego bs`a

Każda "bojowa" frytka T1 z fitem T2 zabije każdego BS-owego rata w lowsecu. Nawet z obstawą. AB, speedtank i troszkę cierpliwości.

Bez problemu łoiłem Incursusem BS-y Bloodów (hint: nie ten dmg co potrzeba).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

eX

  • Gość
Odp: Metody zarabiania dla noobka
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 18, 2010, 09:29:54 »
Wątpie, aby każdy nowy gracz miał na tyle skilli i wiedzy o miechanice eve, żeby z łatwością sobie takim wolfem poradzić na l3.

Kradzież salvagu bywała całkiem dochodowa dla noobków, którzy zbierają swoje pierwsze isk. A jeśli zajmiesz się ninja salvagingiem to pamiętaj, nigdy przenigdy nie przyznawaj się do tego nikomu dopoki nie opuscisz UA. :D

W ogóle to ktoś tu chyba nie do końca czyta co mu ludzie odpiszą... ;)

Nefczi

  • Gość
Odp: Metody zarabiania dla noobka
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 18, 2010, 15:49:32 »
dobry wolf nie jest zły i to powinieneś szkolić.
można tym zabić nawet słabszego npcowego bs`a na lowseku na niezbyt wysokich skilach, to bezpieczy statek na low, ciężko go złapać. Wolfem da się też robić anomalie na hiseku - czasem pojawiają się małe spowny frakcyjne i leci itemik za 10-12kk albo lepiej.

Tez przez chwile myslalem o Wolf'ie ale Electronics, Mechanic i Frigates na lvl 5 wydawalo mi sie troche za duzo(czyt. dlugo) jak na moje sily na ten moment :D Szczegolnie ze jeszcze przedemna sporo learningow do wyskillowania.
Dlatego myslalem zeby w miedzyczasie przerzucic sie na cos mocniejszego z fregat, np cruisery. Teraz mam dylemat. Wolf czy Rupture? ;)

Co do anomalii, rozumiem ze zwykla fregata nie mam co myslec o tym?(wybaczcie jesli to glupie pytanie ale pierwszy raz slysze o tych anomaliach) :)


Co do salvage'u - każda kasa się przyda, ale wydatek na tractor beamy na trashera raczej Ci się szybko nie zwróci przy salvage'owaniu lvl1. Chociaż nie jestem specjalistą od misji, więc mogę się mylić. (są nudne jak flaki z olejem, solo dobrze radzi, zajmij się czymś ciekawszym)

Tak, wyglada na to ze bede musial wydac cos okolo 8 baniek zeby wyekwipowac trashera jako tako. Jak na mnie to sporo ^^ biorac pod uwage ze narazie zarabialem jedynie na misjach lvl 1. DLatego przydalby mi sie jakis konkretniejszy ship na misje lvl 2, probowalem je robic rifterem i trasherem wlasnie, skutek byl rozny, zwykle jakos szlo ale zajmowalo to strasznie dlugo, musialem czesto sie ewakuowac jak robilo sie za goraco ;)

Loc0

  • Gość
Odp: Metody zarabiania dla noobka
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 18, 2010, 19:32:14 »
Dobrze zafitowany rupek rozjezdza kazda l2 i skilowanie go bedzie dobra podstawa pod hurricane.

F-YU

  • Gość
Odp: Metody zarabiania dla noobka
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 19, 2010, 00:47:15 »
Co do anomalii, rozumiem ze zwykla fregata nie mam co myslec o tym?

Sokole ci napisał - tyle że zapomniał dodać... 10kk sp w gunery, 5kk sp w dronach, 4kk w pozostałych działach + sporo doświadczenia w lataniu małym sheetem i możesz lecieć.
brak sp i samego skila w grze trzeba czymś nadrabiać a wolf do tego celu jest super.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Metody zarabiania dla noobka
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 19, 2010, 02:41:49 »
Sokole ci napisał - tyle że zapomniał dodać... 10kk sp w gunery, 5kk sp w dronach, 4kk w pozostałych działach

Pewnie dlatego zapomniałem, że sam tyle nie mam  :2funny:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...