Śmietnisko > Flamewar

jak grać (to niesamowite mogę zmieniać tematy!)

<< < (2/9) > >>

CATfrcomCheshire:

--- Cytat: SokoleOko w Kwiecień 06, 2010, 19:37:44 ---łapy precz od klawiatury i myszy. Każdy ruch tylko pogorszy sytuację,

--- Koniec cytatu ---

przypomnialo mi sie wgrywanie polgodzinne Pirates na magnetofonie do Commodore64, i chodzenie w tym czasie w skarpetkach na paluszkach, bo glowica mogla drgnac  :)

DaBlades:
Kwestia w tym, że Mael jest ładny, a z brzydotą tempesta może jedynie typhoon konkurować  ::)

pamiętam jak dawno, dawno temu na pierwsze wzmianki o tier 3 BSach wszyscy matarzy modlili się do swoich bogów (amatarzy do imperatora :) ) aby ich miał 8 dział, a teraz wolą pestkę.
Fakt racjonalnie pestka nie licząc tanka (jak robisz na shieldzie) jest bardziej uniwersalna (aby nie powiedzieć lepsza) ale czy w blobie BSów jest to znaczące? Nie sądzę.

edit
nie zauważyłem, że to flamewar, więc

Amar Victor!!
...powiedział ten, który z kolegami załatwił minusika dla C0ven od CVA  :diabeł:

Trefnis:

--- Cytat: DaBlades w Kwiecień 07, 2010, 10:22:00 ---Kwestia w tym, że Mael jest ładny, a z brzydotą tempesta może jedynie typhoon konkurować  ::)

--- Koniec cytatu ---

MILCZ!

tempest i phoon to dokaldnie w tej kolejnosci dwa najpiekniejsze bsy w eve

SokoleOko:

--- Cytat: DaBlades w Kwiecień 07, 2010, 10:22:00 ---w blobie BSów

--- Koniec cytatu ---

Zaczęło się od laga, więc automatycznie założyłem, że mówimy o fleet BS-ach, czyli snajperach.

Tempest faktycznie jest brzydki jak psi ch...., a Mael wygląda kapitalnie*. Tym drugim fajnie się lata w małych gangach, gdzie można połączyć silny aktywny tank z uber-dpsem.

*pamiętam Maela z pierwszych chwil w Eve... wydokowałem w noobshipie, ubiłem tego piracika z tutorialu, po czym warpnąłem na gejt, a tam wisiał sobie Mael... pierwsze wrażenie "MTM", czyli "Muszę To Mieć"  :2funny:


--- Cytat: Trefnis w Kwiecień 07, 2010, 10:43:59 ---MILCZ!

tempest i phoon to dokaldnie w tej kolejnosci dwa najpiekniejsze bsy w eve

--- Koniec cytatu ---

Kolega był ostatnio u okulisty?

Jak pierwszy raz zobaczyłem Typhoona to pomyślałem, że zwiał ze stoczni złomowej w pół roboty

Rabbitofdoom:

--- Cytat: SokoleOko w Kwiecień 06, 2010, 15:44:33 ---Ale jaka jest różnica między "chmarą wskakujemy do systemu", a "chmarą logujemy się w systemie, do którego przeciekliśmy wcześniej"?

Wydaje mi się że żadna. Raczej robi się tak, żeby chmarą być w danym systemie jako pierwsi - czy to się wrzuca SBU, czy coś klepie - jeśli timer jest na godzinę X, to atakujący zjawia się na dwie godziny przed X.

Plus - jak na localu robi się 1000+, to już jest naprawdę loteria.

Ja bym zastanowił się nad czymś innym - działać tak, żeby przeciwnika rozproszyć. Dokładnie to robimy teraz w Provi - atakujemy kilkanaście systemów za jednym zamachem. Przeciwnik musi nas gonić, więc jeśli już do bitki dojdzie, to na naszych warunkach. To, że akurat w tym przypadku przeciwnik zajęty jest pakowaniem walizek, to już "insza inszość".

Pomysł nie jest żadną nowością - nie ma co pchać całego wojska w jedną wąską uliczkę i to jeszcze z perspektywą zasadzki. Zamiast tego lepszy będzie "steam roll" rodem z "Woroszyłowki": atakować szerokim frontem i skupiać siły tam, gdzie opór jest najmniejszy.

--- Koniec cytatu ---

Tak mozna robic z CVA a nie z kims kto ma siec jb i blooba on standby. W vale sie tak nie da btw bo to jest pipe. Druga sprawa jest taka ze uklad jb w vale jest taki ze kazdy system ktory zajmiemy bedzie utrodnial NC przezucanie sil. Teraz moga zabloobowac nas tylko w jednym miejscu na raz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej