Autor Wątek: jak grać (to niesamowite mogę zmieniać tematy!)  (Przeczytany 11826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

silvia

  • Gość
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 01, 2010, 13:26:19 »
I wiecej ugrali jak it z o wiele wiekszym blobem :D

devilsbirth

  • Gość
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 01, 2010, 14:46:39 »
co za różnica, zwycięstwo to zwycięstwo

Loc0

  • Gość
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 01, 2010, 15:40:05 »
I wiecej ugrali jak it z o wiele wiekszym blobem :D
Ugrali bo wylaczyli BOBa ;/
Propo obecnej sytuacji mozna rzec jedynie: a nie mowilem?;d

silvia

  • Gość
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 02, 2010, 00:56:06 »
A co mowiles?

Ja odrazu mowilem, ze ta cala inwazja, to jeden wielki barrel-roll bedzie :)

Najfajniejsza jest postawa ludzi z SC - jeden wielki "mob" :D

Totalizator

  • Gość
Offtop: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 28, 2010, 16:52:26 »
Ciiii loco! Psujesz jego wizje SC trzymajacego rentiersow w Tenal.  ::)

Pls, sc to taki sam twor jak nc. Zapewniam cie ze milosci do sc nie mam zadnej.

Zeby skomentowac musialbym miec co komentowac. Jak odejdziesz od retoryki kto jest bardziej carebearski mozemy pogadac.

Newfag spotted.
Jakie to sa te Twoje poglady? Ze SC to banda carebearow? Tez mi nowosc. Dyskutowac mozemy odnosnie tego, ze SC jest mniej jednolite, wiec latwiejsze w podziale na linii IT, Atlas (fake bo fake dzieki buforowi w postaci SW i -A-, ale zawsze) SC pozwala na istnienie niezaleznych bytow, a NC je dlawi, NC ma mozliwosc kontroli wszystkich moonow pewnego r32, dzieki czemu jest w stanie kontrolowac rynek tej najnowszej pomylki CCP. Po zniszczeniu boba NC popadlo w stagnacje, jedynie reset PL ich rozruszal. Oczywiscie wystarczylo to by zapomnieli o pomocy jakiej im PL udzialil w czasie MAXa i wlasciwie uratowal NC wtedy. Efekt? Znow molle moze zamachiwac sie epeenem po EVE.

Umiem sobie swietnie radzic z dyskusja i konrtargumentami, ale jakiekolwiek musza byc. Licze, ze tym razem sie na jakies wysilisz bez cietych ripost na miare Wujka Staszka.

Nie musisz sie serio nikomu z swojego korpa tlumaczyc. Nie jestescie tematem dyskusji i mnie nie interesujecie. Tak samo jak podejrzewam Ciebie nie interesuje moj korp.

Jasne, ze wymieklbym. Nie trawie carebearzyc. NPCa poza tymi na bramach w czasie roamow nie zabilem od roku.

Daj juz sobie siana. Czytasz tekst, a rozumiesz to co chcesz rozumiec. Odsylasz innych do czytania z zrozumieniem, wiec zastosuj sie do tego.


NC to BFF nie pamietasz? Zreszta to juz bylo i nic z tego nie wyszlo. Hmmmmm. Gdzie my to slyszelismy: Mamy plusa tylko by walczyc z zlym strasznym bobem. Pozniej bedzie reset! O bob padl, hmmm to podlecmy do Scalding zaorac Atlasow! Wkoncu 1k osobowy atlas wtedy byl taaaaaakim zagrozeniem dla NC. Tak, tak uzywano wtedy takiej samej retoryki przeciwko raczkujacemu 0.0 holdersowi jak przeciwko EVIL BOB. Naszczescie dla SC, NC szybko musialo wrocic do carebearki i wyszlo im, ze nie bylo to warte tak dlugiej przerwy w carebearce. Wiec szybko wykombinowali jak wrocic do carebearki bez tracenia twarzy.

Nie jestes wiec ignorantem w sprawach polityki takim za jakiego sie uwazasz.  :coolsmiley: Chociaz do tego by wywnioskowac, ze SC uwazalo polnocna kampanie za spacerek wystarczylo poczytac ludzi z bufu tutaj na centrali. Juz wiec bylo dobrze i znow sie mijasz z celem. To nie dlugosc kampanii ja zakonczyla, to znudzenie szarych ludzi w wyniku ciaglych faili lub brakow FC oraz wtop drogich zabawek.

Widzisz tego nie rozumiesz, ze taki Stain Wagon nie mialby prawa do takiego resetu jakby byl czescia NC.

W sobote coven wepchnal BZ na dotlanie na pierwsze miejsce wsrod systemow z najwieksza iloscia zabitych NPC. W niedziele na 6 bylo bz i na 8 16p. Wiec bys sie zdziwil ;]

http://www.youtube.com/watch?v=s_e8PEVqUxg#

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Offtop: GC, COW, Atlas & co. na polnocy
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 28, 2010, 17:15:39 »
W T F?

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Loc0

  • Gość
Odp: SC kontra NC — flame
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 28, 2010, 19:52:10 »
Col zmniejsz ten obrazek plz.