Autor Wątek: Powitanie od doktora ;)  (Przeczytany 1944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dr Karsun

  • Gość
Powitanie od doktora ;)
« dnia: Marzec 28, 2010, 15:08:51 »
Witam!

Cóż, chyba miło by było się przedstawić.

Jestem Dr Karsun, Jacek w real life. Student prawa, IV rok, od początku maja 2008 roku gracz EVE (z pewnymi krótszymi lub dłuższymi przerwami, na przykład w wakacje). Członek Husarii, polskiego corpa w CVA.

Brak jakichś szczególnych zasług które mógł bym wyliczyć. Próbowałem kilku rzeczy... Byłem CEO własnego corpa, zarabiałem na handlu, research, manufacturing, ratting, misje, eksploracja... Generalnie chwytałem się różnych rzeczy. Ostatecznie skończyłem zarabiając jako industrialista, latając nieco na pvp, marząc o okazji aby polecieć na kilka tygodni jak nie miesięcy do WH space... Ale niestety brak zainteresowanych więc jeszcze nigdzie nie poleciałem (w wh space byłem ze 2-3 razy, ale słabo szło).

Mimo posiadania prawo 2 letniego chara nie mam aż tak dużo SP (z racji przerw), brak doświadczenia w niektórych polach, nie potrafię latać capsami (zbyt dużo zainwestowałem w inne drobiazgi on the way, czego teraz trochę żałuję). Można mnie zazwyczaj znaleźć latającego gdzieś po 0.0 albo siedzącego w jakiejś stacji w high ;)

Pozdrawiam,
Jacek ;)

Loc0

  • Gość
Odp: Powitanie od doktora ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2010, 16:39:59 »
Witaj na Centrali - milego uzytkowania o7.

Zaafiel

  • Gość
Odp: Powitanie od doktora ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2010, 23:30:46 »
A ja zdaję się kojarzę doktora z jego epizodu w FW w milicji Gallente, tylko że wtedy nie wiedziałem, że doktor jest Polakiem ;)

k_pax

  • Gość
Odp: Powitanie od doktora ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2010, 11:09:38 »
Ja rowniez przypominam sobie Doktora z FW  :coolsmiley: - witamy na centrali.