Eve Online > Zloty i zlociki

BUFU vs C0VEN

<< < (3/11) > >>

shaitis:
bedzie wyporzyczanie sprzetu do painta ? Nie mam swojego a lubie popykac.

Chcialem tez zadeklarowac ze przylacze sie do strony ktora bedzie sponsorowala zloty trunek, chociaz nie ukrywam ze jestem milosnikiem bialego nektaru z ziemniakow.

Pewex:
trzeba bedzie wkońcu naoliwić X7   >:D

MightyBaz:

--- Cytat: shaitis w Marzec 09, 2010, 12:23:47 ---bedzie wyporzyczanie sprzetu do painta ? Nie mam swojego a lubie popykac.

--- Koniec cytatu ---

tak plus kombinezon, maska. Nalezy tylko miec torbe na buty, cos pod gole cialo [bo z bliska troche boli uderzenie kulka]. Za grubo tez nie mozna sie ubrac, bo oprocz alkoholu  bedzie lecialo zsiadłym testosteronem, hyhy...ponoć niektóre kobiety na to lecą.

Soulscream:

--- Cytat: Mighty Baz w Marzec 09, 2010, 12:41:43 ---tak plus kombinezon, maska. Nalezy tylko miec torbe na buty, cos pod gole cialo [bo z bliska troche boli uderzenie kulka]. Za grubo tez nie mozna sie ubrac, bo oprocz alkoholu  bedzie lecialo zsiadłym testosteronem, hyhy...ponoć niektóre kobiety na to lecą.

--- Koniec cytatu ---

A tam boli, ma sie jaja albo sie ich niema  ;). Na jakich ustawieniach gracie ? 300fps to srednia na tak zwanym "polu". To jest las, budynki czy tzw speedballowka. Na las a5 z ceramiczna lufa, na budynki a5 z flatem na speedball urm pewno jakis spyder 8).

MightyBaz:
trzeba zapytać FC, ja tam robie za logistyka :2funny:


edit: bufony sie nie odzywaja, chyba boja sie ze lomot dostana :knuppel2:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej