Autor Wątek: BUFU vs C0VEN  (Przeczytany 28686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MightyBaz

  • Gość
BUFU vs C0VEN
« dnia: Marzec 09, 2010, 07:39:03 »
ZAPRASZAM WSZYSTKICH
NA

WIELKĄ BITWĘ

O BURSZTYNOWEGO ...

E-PEENA


proponuję zlot w Wawce, moze uda nam sie
pograc w painballa
zalac e-peeny bursztynowym płynem
pod jednym dachem
pod jednym stołem
przy jednym klozecie

Popytajcie u siebie, ile osob byłoby chętnych, bo trzeba zarezerwowac obiekt oraz knajpe. Wszystko zalezy od frekwencji. Wtedy CEOs dadza info i wybierzemy wspolnie najwygodniejszy termin.

Kto nie został wymieniony, bedzie zobowiazany do wybrania strony konfliktu painballowo-browarnego.

ZAPRASZAM PW-MAIL NA CENTRALI.
PYTAĆ,
ZACHĘCAĆ
I GWAŁCIĆ JAK ZAJDZIE POTRZEBA


EDIT: Termin nie wczesniej niż w pod koniec kwietnia, inaczej na painballa będzie za zimno.




« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 09:53:32 wysłana przez Mighty Baz »

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2010, 09:45:22 »
po imprezie u Yogosa jak bedzie czas to mozna by sie tez wybrac. moze wtedy Lazar, Ade, Rann, Mario i wszyscy inni z polnocy sie wybiora ::) kwestia tylko terminu

MightyBaz

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2010, 09:54:50 »
terminy zgramy, tylko chętni do walki są potrzebni...na browary i painballa

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 09, 2010, 10:36:41 »
Gdzie to to i czy z wlasnym sprzetem mozna ? Sezon w Szczecinie pewno gdzies zaczniemy na dzien wiosny. Chociaz mnie zima nie straszna - HP, Tomahawk Zero i moge biegac przy minus 10 :P.

Nerxes

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2010, 10:45:45 »
A bedzie mozna blobowac? bo inaczej nie damy rady :P

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2010, 10:55:24 »
Jak nie jest to tylko i wyłącznie dla BUFU i C0ven to paru z YARRR też by się pewnie pisało na eskapade.

Ja chętnie - zwłaszcza paintball :)
Ciągle pamiętam pierwsze wyjście z markerem - gdzie potknąwszy się w budynku wyjeb...łem się na podwórko i nie było jak wrócić, dałem z kopyta przed siebie i za jakimś murkiem się zakamuflowałem. I jak serducho się uspokoiło puściłem scouta przez takie małe picne okienko - i dostałem w maske :(

shaitis

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 09, 2010, 10:58:09 »
Jestem z wawki wiec mam blisko, ale nie przyjade bo jeszcze Bruce sie zacloakuje gdzies i wyjde na buca. Pozatym tytul wskazuje ze tylko 2 corpy zaproszone.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 09, 2010, 11:07:34 »

p.s Z ciekawosci, jakim sprzetem dysponujesz Baziu ?
ogromnym  :2funny:


Jak nie jest to tylko i wyłącznie dla BUFU i C0ven to paru z YARRR też by się pewnie pisało na eskapade.
btw
Zaproszenie jest dla wszystkich, tytuł topica bardzie przyciąga uwagę niż nastepny zlot community.

sorki, zle edytowalem i wlazlem jak mod, zamiast dac post
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 11:45:49 wysłana przez Mighty Baz »

MightyBaz

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 09, 2010, 11:47:27 »
impreza jest dla wszystkich otwarta...ale wojna bufu z c0venem na painballa i browara musi byc, inaczej sie nie da. ^^

Ashura

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 09, 2010, 12:17:29 »
I'm in.

shaitis

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 09, 2010, 12:23:47 »
bedzie wyporzyczanie sprzetu do painta ? Nie mam swojego a lubie popykac.

Chcialem tez zadeklarowac ze przylacze sie do strony ktora bedzie sponsorowala zloty trunek, chociaz nie ukrywam ze jestem milosnikiem bialego nektaru z ziemniakow.

Pewex

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 09, 2010, 12:30:19 »
trzeba bedzie wkońcu naoliwić X7   >:D

MightyBaz

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 09, 2010, 12:41:43 »
bedzie wyporzyczanie sprzetu do painta ? Nie mam swojego a lubie popykac.

tak plus kombinezon, maska. Nalezy tylko miec torbe na buty, cos pod gole cialo [bo z bliska troche boli uderzenie kulka]. Za grubo tez nie mozna sie ubrac, bo oprocz alkoholu  bedzie lecialo zsiadłym testosteronem, hyhy...ponoć niektóre kobiety na to lecą.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 09, 2010, 13:00:56 »
tak plus kombinezon, maska. Nalezy tylko miec torbe na buty, cos pod gole cialo [bo z bliska troche boli uderzenie kulka]. Za grubo tez nie mozna sie ubrac, bo oprocz alkoholu  bedzie lecialo zsiadłym testosteronem, hyhy...ponoć niektóre kobiety na to lecą.

A tam boli, ma sie jaja albo sie ich niema  ;). Na jakich ustawieniach gracie ? 300fps to srednia na tak zwanym "polu". To jest las, budynki czy tzw speedballowka. Na las a5 z ceramiczna lufa, na budynki a5 z flatem na speedball urm pewno jakis spyder 8).

MightyBaz

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 09, 2010, 13:07:02 »
trzeba zapytać FC, ja tam robie za logistyka :2funny:


edit: bufony sie nie odzywaja, chyba boja sie ze lomot dostana :knuppel2:

AerP

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 09, 2010, 13:16:59 »
dobra to ja bym robil za taklera, zlapie was na jakas pentle i bede orbitowal (czyt. biegal) wokolo tak ze mam nadzieje mnie nie traficie :D

Diabl0

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 09, 2010, 14:06:36 »
Nie wiem jak inne bufonki, ale mi ani klimat nie pasuje (wole bardziej klimatyczne duże ASG albo po prostu tylko picie), ani miejsce - gdyby to było w jakimś porządnym centralnie położonym miejscu to może może, a tak do warszafki to nawet wstyd lecieć.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 09, 2010, 14:12:54 »
Nie wiem jak inne bufonki, ale mi ani klimat nie pasuje (wole bardziej klimatyczne duże ASG albo po prostu tylko picie), ani miejsce - gdyby to było w jakimś porządnym centralnie położonym miejscu to może może, a tak do warszafki to nawet wstyd lecieć.
Pfff to se zostań w tym swoim dziurawym wrocławiu :P

Diabl0

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 09, 2010, 14:27:54 »
A zgadnij skąd jest to zdjęcie:


Ciekawe jest natomiast porównanie jeśli chodzi o jazdę w Warszawie i Wrocławiu.

* We Wrocławiu w korku jeździ się tak: sprzęgło, jedynka, podjechanie, sprzęgło, hamulec, luz, czekać aż ruszą.
* W Warszawie w korku jeździ się tak: sprzęgłojedynkagazwpodłogęnoklaksonkurwa klaksongdzieklaksonjedzieszklaksonkierunkowskaz alboniezmieniampasahamulecsprzęgłoluz. Klakson.

Rehadzio

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 09, 2010, 14:28:15 »
Ja ani BUFU ani COVEN...ale mam pytanie ...

Czy mozna ze swoja klamka podjechac ? I czy ile fatt-boykow mozna wtargac na rozgrywke, jakie kuleczki :) Klameczka tlenowka , lufy wsie od 12 do 18 + pare wkladek. Maseczka protka z wiatraczkiem :)

p,s 2 miejsce w Polsce w Speedbala zespolowo :) Turkey shooot timeeee :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 09, 2010, 14:38:51 »
blah
Byłeś kiedyś samochodem w Warszawie? Chyba nie :P
http://www.prw.pl/articles/view/10119/dziurawa-mapa-wroclawia
Mieszkam w Gdańsku, ale dużo jeździłem po całej Polsce i kierowcy są tak samo chamscy w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście, Krakowie i każdym innym miejscu, które odwiedziłem (około 1,2 mln km, głównie w naszym pięknym kraju) :)
Więc pls, schowaj te zabobony głęboko pod poduszkę :P
Warszawa nie jest złym pomysłem, ze względu na to, że każdy ma do niej równie daleko :P
Przedwieczny.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 09, 2010, 14:40:03 »
problem z zabieraniem wlasnego sprzetu jest taki ze od poczatku wszyscy ktorzy nie maja wlasnych-wypicowanych tematow maja gorzej.

Kilka razy zdarzylo mi sie grac przeciw takim sprytnym-ambitnym, pelne auto, a jak juz nawet sie umowilismy ze nie beda automatem siac to i tak wlaczali semi-auto (czyli po 3 kulki lecialy) BO PRZECIEZ TO NIE AUTO.
A jakos z mojej perspektywy kulki lecialy prawie jedna za druga.
Lufy - to samo, chcecie sie bawic we wlasny sprzet to ja jedynie na piwo przyjade - nie mam zamiaru podkradac sie do ludzi ktorzy maja zasieg 3x wiekszy od mojej giwery - bez urazy, to tak jak "jedziemy sie poscigac?" "jasne - tam jest wyporzyczalnia maluchow ale ja przyjade poldkiem"

:P

Dzieki - wole usiasc z piwkiem i popatrzec na przedstawienie - patrzac jak wkurwienie "normalnych" rosnie bede sie napawal wlasna przezornoscia i raczyl napojem Bogow ;p

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 09, 2010, 14:42:32 »
może po prostu się umówimy na stare, dobre, tradycyjne picie?

MightyBaz

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 09, 2010, 14:45:51 »
może po prostu się umówimy na stare, dobre, tradycyjne picie?


poprzednio w 2009 umówionych było 26ppl, stawiło sie 6 [słownie sześciu] na painballa, więc się nie upieram. Wszystko zależy od was. Jak ma byc tylko % spoko, bedzie. Wazne ze wojna na ...browary.

kubi

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 09, 2010, 16:11:28 »
Ja się na paintball się nie nadaje - mogę robić za carriera ;], ale bardzo chętnie się napije :D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 09, 2010, 16:37:51 »

poprzednio w 2009 umówionych było 26ppl, stawiło sie 6 [słownie sześciu] na painballa, więc się nie upieram. Wszystko zależy od was. Jak ma byc tylko % spoko, bedzie. Wazne ze wojna na ...browary.

Generalnie ja sie nie umawiam, jezeli organizuje taka impreze. Najpierw wplaty zaliczki coby troche ludzi zoobowiazac, jezeli chca wypozyczyc sprzet ;). Swoja droga najlepiej miec wlasny.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 09, 2010, 17:04:03 »
Generalnie ja sie nie umawiam, jezeli organizuje taka impreze. Najpierw wplaty zaliczki coby troche ludzi zoobowiazac, jezeli chca wypozyczyc sprzet ;). Swoja droga najlepiej miec wlasny.

Jak uda mi się wynegocjować z żoną kolejny wyjazd i jak już się pojawię na paintball to jeśli chociaż jeden cwaniak będzie miał swół własny sprzęt - nie piszę się na nic innego niż piwo ;p
powody opisywałem powyżej.

Shaila Er

  • Gość
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 09, 2010, 17:04:47 »
... cos pod gole cialo [bo z bliska troche boli uderzenie kulka]...
Trzymam kciuki, może komuś się uda  O0

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 09, 2010, 17:16:19 »
Jak uda mi się wynegocjować z żoną kolejny wyjazd i jak już się pojawię na paintball to jeśli chociaż jeden cwaniak będzie miał swół własny sprzęt - nie piszę się na nic innego niż piwo ;p
powody opisywałem powyżej.

Ja zawsze mam swoj sprzet, moim zdaniem przesadzasz i to za mocno.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 09, 2010, 17:18:38 »
picie +1
paintball niestety -1

:)
Charming But Irrational

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 09, 2010, 17:25:34 »
Ja zawsze mam swoj sprzet, moim zdaniem przesadzasz i to za mocno.

Wiesz co - powiem może nieco nieuprzejmie ale mam gdzieś Twoje zdanie i nie jest to wyrazem mojego chamstwa a tego że jakbyś uważnie przeczytał MIAŁEM PARĘ RAZY STYCZNOŚĆ UCZESTNICZYĆ W PAINTBALL Z LUDŹMI Z WŁASNYM SPRZĘTEM.
Za każdym razem ludzie tacy rozwalali rozgrywkę lub też nie szło ich zatrzymać i to bynajmniej nie ze względu na ich umiejętności.
Czujesz się dobrze w grze - graj fair, chcesz grać po swojemu - nie czepiaj się mnie za olanie gry jako takiej bo nie każdy musi się stosować do narzuconych reguł.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 09, 2010, 17:26:43 »
nie gram juz w paintball, ma slabe mapy i nie jest realistyczny
wole airsoft gun jak juz, przynajmniej jest klimat

ale jak cos to moge wpasc na piwo
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 09, 2010, 20:11:01 »
Wiesz co - powiem może nieco nieuprzejmie ale mam gdzieś Twoje zdanie i nie jest to wyrazem mojego chamstwa a tego że jakbyś uważnie przeczytał MIAŁEM PARĘ RAZY STYCZNOŚĆ UCZESTNICZYĆ W PAINTBALL Z LUDŹMI Z WŁASNYM SPRZĘTEM.
Za każdym razem ludzie tacy rozwalali rozgrywkę lub też nie szło ich zatrzymać i to bynajmniej nie ze względu na ich umiejętności.
Czujesz się dobrze w grze - graj fair, chcesz grać po swojemu - nie czepiaj się mnie za olanie gry jako takiej bo nie każdy musi się stosować do narzuconych reguł.

Nie spinaj sie tak mocno, grywalem na roznych sprzetach z roznymi ludzmi w kraju i za granica. Nigdy nie mielismy takiego problemu. Ba sam gram w wiekszosci czasu na a5 bez automatu, ba jak zaczynalem gralem na zwyklym tipku 98/bravo z ludzmi, ktorzy biegali z automatycznymi spluczkami.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 09, 2010, 20:12:48 »
Nie spinaj sie tak mocno, grywalem na roznych sprzetach z roznymi ludzmi w kraju i za granica. Nigdy nie mielismy takiego problemu. Ba sam gram w wiekszosci czasu na a5 bez automatu, ba jak zaczynalem gralem na zwyklym tipku 98/bravo z ludzmi, ktorzy biegali z automatycznymi spluczkami.

nie gram juz w paintball, ma slabe mapy i nie jest realistyczny
wole airsoft gun jak juz, przynajmniej jest klimat

ale jak cos to moge wpasc na piwo

Eeee male mapy ? Nad morzem mamy 40h poligonu, ktorym opiekuje sie znajomy. Woodsball jest rowniez klimatyczny jak ASG.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: BUFU vs C0VEN
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 09, 2010, 20:24:38 »
Nie spinaj sie tak mocno, grywalem na roznych sprzetach z roznymi ludzmi w kraju i za granica. Nigdy nie mielismy takiego problemu. Ba sam gram w wiekszosci czasu na a5 bez automatu, ba jak zaczynalem gralem na zwyklym tipku 98/bravo z ludzmi, ktorzy biegali z automatycznymi spluczkami.

Tak jak już napisałem wcześniej - albo się godzisz z tym, albo nie. Mi to nie pasi że ktoś strzela 2x dalej niż ja, seriami i kulki wchodzą mu w cel za każdym razem a nie czasami.
Powiem tyle że parę razy się przejechałem na takich hiper-uber-pro - a potem miałem dziką satysfakcję gdy pożyczyłem sprzęt od kumpla i wyszło że wcale oni nie tacy dobrzy jak mi kulki w końcu w cel zaczęły lecieć a nie metr od.