Eve Online > Wsparcie techniczne

[Poradnik] Ramdysk w Windows XP/Vista/7 przyspieszajacy cache Eve Online .

<< < (2/2)

molochrb:
Witam, mam problem z linkowaniem do RAMDysku. Mianowicie po instalacji awxLink, przez chwilę w pasku Eksplorera był odnośnik do linkowania. Po chwili zniknął, ponowne reinstalacje awxLink nie pomagają. Idzie to jakoś inaczej zrobić to linkowanie do RamDysku, albo jak naprawić ten problem z awxLink? System Vista 32-bit Bussines.

NeX:
Powinieneś mieć po instalacji nowe opcje menu do hard linków pod prawym klawiszem myszki, a nie jakieś pozostałości instalki na pasku.

Uściślając - W menu do tworzenia nowych elementów takich jak folder itp masz teraz dwie opcje:

  File HardLink
  Folder JunctionPoint

molochrb:
Ok, już sobie poradziłem innym sposobem. Utworzyłem 2 puste foldery "cache" i "settings" w ścieżce appdata i jak na nie kliknąłem PPM to była opcja awxLink -> Link Folder. Wystarczylo wskazać link do folderów Ramdyska i wsio.

BTW. Scieżka do Eve/cache jest taka sama w Viscie jak w W7.

Strasznie dorby patent ten RamDysk :) Lagi są dalej ale teraz to tylko krótkie przycięcie a nie 5-10 s czekania aż mi się market otworzy.

Pozdro

Shamoth:
Zapewne dostanę złotą łopatę ale czy w dobie USB 3.0 nie prościej jest odpalić EVE z flashki??
Nie pamiętam od jak dawna ale EVE cały czas nosiłem przy d...e na szybkich flashkach USB 2.0, wydajność zazwyczaj była nieznacznie mniejsza od HDD, i odpalałem przez skrót

X:\EVE\eve.exe /end /LUA:OFF /server:87.237.38.200

Od czasu przeniesienia jej na SanDisk Cruzer Extreme 64GB śmiga jak ta lala a wydajność o niebo lepsza od HDD, no chyba że ktoś ma SSD wpięte w PCIe to nie trzeba tak kombinować ;]

A jak ktoś się już skusi na flaszke to polecam przeczytać te 2 arty, zresztą pomocne nawet przy starym dobrym USB 2.0

http://forum.pclab.pl/topic/794801-MOD-ASRock-XFast-USB-czyli-przyspiesz-sobie-transfer/
http://www.wykop.pl/ramka/857397/przyspiesz-transfer-plikow-przez-usb-w-windowsie-7/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej