Autor Wątek: [ROMEK] Liga Polskich Roamow  (Przeczytany 15691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Diabl0

  • Gość
Odp: [ROMEK] Liga Polskich Roamow
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 05, 2010, 11:17:26 »
a tak na poważnie jak została rozwiązana kwestia szpiegów ???

Szybko i sprawnie - każdy zainteresowany ma co najmniej jednego ;)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [ROMEK] Liga Polskich Roamow
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 05, 2010, 15:13:40 »
ROMEK to instytucja apolityczna, i ja sie nikogo nie pytam, jakie ma motywy - nuda, ciekawosc, niechec do zdrajcow, patriotyzm, czy tez po prostu sklonnosc do mieszania sie w najwieksze awantury. Jedno jest pewne - to tutaj znajduje sie wlasnie Hotspot EVE, tutaj zwrocone sa wszystkie oczy, i naprawde fajnie jest w tym wszystkim uczestniczyc, nie wiedzac, w ktora strone to wszystko eskaluje. Jak narazie latam z chlopakami jeden dzien, i z tego co slysze wszyscy sa tak zacieci, ze nie bedzie raczej zadnej taryfy ulgowej. Przed chwila zdjelismy cynojamer SYS-k flota 30 RRbsow, a Liam Fremen siedzial na posie w tym czasie, i sie na to patrzyl. To bylo moje 3 posobicie w zyciu, i nawet nie bylo tak bardzo nudno  :D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [ROMEK] Liga Polskich Roamow
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 06, 2010, 08:10:19 »
Dopiero wstalem, wczoraj caly wieczor latania do pozna.
Wiec teraz trzeba szybko kawe, bulke z szynka cos zapalic i juz pisze, jak bylo
SE i Coven oraja ostro, od samego rana bylo xowanie do flot, najpierw jakies skirmishe z brickami, potem bicie cynojammera, o czym juz pisalem, potem sie okazalo, ze  SYS-ki go zdjely i postawily nowy, wiec znowu szybka akcja, potem kampa dolotowki, latanie w ta i z powrotem za znikajacymi hostami, w wolnych chwilach robilem bookmarki we wrogim terenie, znowu jakis zwiad, skirmish, gry na undoku z brickami, ale generalnie czuc, ze to wszystko cisza przed burza - na 18 zapowiedziana jest duza, kombinowana flota, SYS-ki tez sie zbieraja w hhq, skauci podaja lokal ponad 100.

Wiec nadchodzi moment starcia, pojawiaja sie komendy od skrzydlowych, aby wchodzic do floty, kazdy na swoje miejsce, zgodnie z ustalona wczesniej rola. We flocie 148 osob, glownie fleet BS, troche supportu, ja w rapierze. Skauci melduja, ze do Sysk w sile ok 200 sztuk dolaczyla flota Lingunea Romana w sile ok 40. W sluchawkach kompletna cisza, czasem tylko slychac sucha komende FC - wskakujemy do srodka. Cgwile trwa, zanim zaladowal mi sie grid, to pewnie dlatego, ze overiwew wydluzylo sie w sposob kompletnie uniemozliwiajacy odnalezienie primary. Na lokalu ponad 400 osob. Olalem primary i postanowilem przezyc. Ciezko okreslic, ktoredy wyleciec z zabomblowanej ze wszystkich stron na mur beton bramy, jezeli ma sie 4fps na sekunde. Moja tarcza skokowo - co kratke - zaczela zjezdzac w dol, wiec domyslilem sie, ze niektorzy z 200 hostow strzelaja wlasnie do mnie. Super. Kliknalem na oslep w przestrzen, i zaczalem sie modlic. Na domiar zlego niechcacy (missklick) przepalilem MWD, co w tym lagu grozilo zjaraniem kompletnym wszystkich modulow, nerwowo staralem sie naprawic blad, ale ciezko sie gra z 4fps/s. Shield caly czas spadal, wiec zwebowalem natretnego vagabonda, i keidy na 1/3 tarczy uslyszalem, ze jestem w warpie, uwierzylem, ze pierwsza runde walki z lagiem wygralem. Wyladowalem na planecie, gra odzyskala plynnosc. Postanowilem wrocic. Warpnalem kulturalnie na 70, zeby wylapac jakas mniejsza szarancze, ale znowu dostalem takiego laga, ze nie mialem nawet pewnosci, czy nadal trzymam cloak. Okienko z hostami nadal trzeba bylo scrollowac, i bitwa nadal trwala w najlepsze, w zwiazku z czym zrobilem rzecz najrozsadniejsza - ucieklem. gdzie pieprz rosnie. Polecialem na druga brame, rowniez zabaniowana, ktoredy probowaly sie wydostawac jajka SYSkow. Jak prawdziwy support ship, dalem z siebie wszystko, zabijajac chyba ze 4 sztuki, potem warpnal do mnie zablakany Rokh Covenu, i wspolnie zabilismy jeszcze Drake i Hurka, ktore najwidoczniej spoznione, probowaly dolaczyc sie do bitwy. Potem warpnal na mnie wrogi gang, i zabili mnie. Bylo wetdy juz praktycznie po bitwie, ktora przegralismy, a ja sie troszke zagapilem na tylach wroga, i znachalilem na na jeszcze jeden kill cepa. Raz na wozie, raz nawozem.
Potem jeszce troszke polatalismy po raciarniach SYS-k, zabijajac kilka statkow i jakiegos tam indyka, do bazy wrocilem pozno w nocy, ledwo patrzac na oczy. Dzialania zbrojne na dzis maja rozpoczac sie juz o 10 rano, i trwac caly dzien. Lokal w systemie wypadowym Coven oscyluje w godzinach szczytu w okolicach 80-90 blue, widzialem wczoraj pierwsze posilki z BSI na lokalu, a takze ZUO z Azbuga na czele rozrabialo gangiem t1 Bckow, tlukac SYSkow na dolotowkach.

Wasz korespondent Romek.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

owoc84

  • Gość
Odp: [ROMEK] Liga Polskich Roamow
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 06, 2010, 09:18:22 »
(..) ale ciezko sie gra z 4fps/s. (...)

Rada / pytanie.
Słaby komp?
Efekty off?
Brackety off?
Notifications off?
Log chat to file off?
Channel blink off?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [ROMEK] Liga Polskich Roamow
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 06, 2010, 09:37:34 »
Rada / pytanie.
Słaby komp?
Efekty off?
Brackety off?
Notifications off?
Log chat to file off?
Channel blink off?

Komp mam super, tylko jak dotad bardzo zadko bralem udzial w tego typu lagfestach, i pewnie nie mam czegos tam pustawianego wlasnie. To pewnie brackety, juz grzebie tam od wczoraj, ustawiajac wszystko zgodnie zprawidlami "Sztuki gry w lagu".
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[I-DEA] Squilo

  • I-DEA
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Squilo
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: [ROMEK] Liga Polskich Roamow
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 06, 2010, 10:42:10 »
czyli teraz wygląda na to ze około 680 polaków będzie walczyć również z około 300tką innych (Radio Maryja + BUFU). Proponuję aby BUFU i Radio maryja wyszło z swoich ally i aplikowało do C0venu  :2funny:

bueheheh.... naprawdę dobry żarcik...
mi tutaj wygodnie i ja nie widzę różnicy do kogo strzelam, wyznaje zasadę NBSI (not blue, shoot it)... jak z resztą większość corpow w 0.0...
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 10:50:14 wysłana przez Squilo »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [ROMEK] Liga Polskich Roamow
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 06, 2010, 12:56:56 »
bueheheh.... naprawdę dobry żarcik...
mi tutaj wygodnie i ja nie widzę różnicy do kogo strzelam, wyznaje zasadę NBSI (not blue, shoot it)... jak z resztą większość corpow w 0.0...
No i nikt z c0ven ci niczego nie zarzuca. Kolega bunak jest z Yarr. Poza  tym ja tez lubie strzelac do moich ex-korpowiczow od ktorych odszedlem bo uwazalem ten korp za karebirski. No, ale widze, ze w koncu cos tam sie zmienilo i zrozumieli po co gra sie w ta gre  >:D. Shadow Kitten solujacy dramiela to nie myslalem, ze dozyje tego dnia  o7 . Jeszcze troche i moze zobacze roamujace gangi Rydza, albo jakies def gangi w ich wykonaniu.

PS. NBSI = not blue shoot instantly
     NRDS = not red dont shoot
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick