Autor Wątek: Cheaty i kity  (Przeczytany 16843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Cheaty i kity
« dnia: Marzec 01, 2010, 10:34:03 »
Pytanko mam do lepiej wiedzących czy nie spotkali się z taką sytuacja jak opisana poniżej.

Otóż wczoraj mieliśmy przyjemność walczyć z Solarami, w pierwszej części bitewki nie miałem przyjemności uczestniczyć ale już w drugiej - czyli jak niedobitki Solarow blokowaliśmy - już tak.

Podczas walki standardowo - postawiliśmy bańkę z hic'a, primary itp itd - standard - natomiast nie było standardem że co jakiś czas primary którego trzymałem w scrable potrafił zniknąć z punktu i z overview a po paru sek pojawiał się ponownie. Na początku myślałem że mi coś się mieni - że koleś przeskoczył przez gate, że ja dostałem ecm burst - ale sytuacja powtórzyła się u paru kolejnych solar którzy zostali primary.
Nie wiem jak to robią - ze scrambla mi sie zerwać nie mógł i odwarpować bo bańka stała (dlugi punkt też trzymałem na nim), przez gate nie przeskoczyl bo niemożliwe by wrócił po 10sek, bursta nie dostałem bo miałem 2x enemy drake zalockowane, jamma tym bardziej bo tego przecież był zauważył, odwarpować i dowarpować nie mógł bo niby jak mi zszedł ze scrable i punktu...
z naszej strony paru innych graczy też zauważyło że nam primery znika a potem bijemy go ponownie i znowu - poszły petycje ale oczywiście odpowiedź standardowa - że będą investygować :/

I tu pytanie - czy ktoś wie co to do chol.... było?


Rozpisuje się tak by uczulić resztę na uważne obserwowanie naszych "kolegów", jak ktoś coś takiego zobaczy - pisać petycje bo na razie CCP sytuacje olewa. Ja osobiście zainstalowałem sobie ustrojstwo do przechwytywania obrazu i każda bitwa będzie udokumentowana - bo to co się działo... wygraliśmy a powinniśmy ich rozgromić... taki jakiś niesmak pozostał.
Teraz testuję który programik do filmików się najlepiej będzie sprawdzać - jak będzie ktoś chętny to opiszę co i jak by reszta też mogła robić sobie dokumentację (chyba że ktoś ma już temat obcykany - w takim przypadku prosze o info)


Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2010, 10:37:49 »
Zabawa z gridem?
Przedwieczny.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2010, 10:39:22 »
nie pod bramką - grid sprawdzony - to nie to :/

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2010, 10:46:18 »
To był popier... grid.
Zdaża się że grid przybiera totalnie dziwne kształty, ostatnio mieliśmy taką akcje że 50 km od gate grid się skończył NIEKTÓRYM statkom... akurat wśród nich były nasze logistyki i niewesoło się to skończyło hihi :)

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 01, 2010, 10:50:18 »
Wiesz - mamy pewność że to nie grid bo tyko tamci, i tylko primary to mieli - trzymani przez kilku ludków naokoło (jak to primary pod bramą) znikali całkiem.
Gridowe zabawy znam ale mam 99.9% pewności że to nie to - nie  w przypadku kilku którzy dostali primary i byli rozstrzeleni w różnych kierunkach dokoła gate.
To samo było raportowane podczas pierwszej bitwy - ale ponieważ tam było ponad 30osób po każdej stronie to ludzie pewności nie mieli - tutaj przy 10 vs 10 można się było przypatrzeć.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 01, 2010, 11:40:26 »
mała aktualizacja - nasi koledzy z Solar nie mieli czasu przygotować grid, inne statki będące obok "znikaczy" były widoczne non stop - walka odbywała się 10 do 15km od gate i znikali jedynie ci co mieli primary oraz kilka którzy ewidentnie chcieli zwiać - tyle moi bardziej exp koledzy mi przekazali (musiałem się upewnić, bo nigdy nie bawiłem się w wojny - gridowe).

TTesla

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 89
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Turbo Tesla
  • Korporacja: Zapijaki i Nubaki
  • Sojusz: Klub przyrodniczo-podróżniczy pana Rabarbara
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 01, 2010, 11:51:11 »
Sytuacja zdazyla sie w obu bitwach w zj i fvxk. W zj primarowane logistyki, jak tylko wchodzily na polowe armora, tracilismy locka i logistyk po paru sekundach znikal z ov, pojawiajac sie po 10-15 sekundach. Jak tylko sie pojawial byl odrazu wolany primary. mimo 5-10 minutowej walki w zj, zaden logistyk nie spadl!
Identyczna sytuacja w fvxk. Solary przeskoczyly przez gejta - odrazu primary na jednego z dwoch logistykow, drugi na perma jamie i taka sama sytuacja. Flycatcher tez im nie padl chociaz kazdy byl przekonany ze tak. W obu przypadkach solary nie mialy mozliwosci na szybko przygotowac grida.

Albo exploit albo jakis fail ze strony ccp.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 01, 2010, 12:14:22 »
Nie musieli nic robić z gridem, czasem po prostu jest popier...
Wszystkim znikał statek bo to on wyszedł z grida a nie Wy. Bywa, nam tak kiedyś uciekł tytan PLów, nawet gdzieś mam filmik z tej akcji.
CCP fail a nie ruski hax ;P

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 01, 2010, 12:24:55 »
Aha - jedynie Solary wychodziły z grida, kilkukrotnie w dwu różnych systemach - 15km od gate, przy nieprzygotowanym grid - i jedynie oni znikali gdy wokół nich krążący "nasi" byli zawsze dobrze widoczni...
Jeden statek - przypadek - happen.
Seria przypadków? - nie pisałbym o tym gdyby dotyczyło to jednego sprytnego.
Sam montuje capture-screen-tool i będę filmiki nagrywał - miejsca na dysku mam dosyć a sprzet wystarczająco mocny żeby nic się nie cieło.
Nie czekam na uber rozwiązanie problemu - czy dobre rady typu "nam też raz kiedyś jeden uciekł" - uprzedzam resztę by uważali na takie przypadki bo mam wrażenie że coś tu śmierdzi.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 01, 2010, 14:24:40 »
czy relog na alta moze tak dzialac?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 01, 2010, 14:29:11 »
czy relog na alta moze tak dzialac?
Kiedyś podobno nadużywano relogu na chara z tego samego konta w celu ratowania staclowanego capsa / supercapsa i ccp to piorunem jakoś uwaliło..., jak gram nie widziałem żadnych wzmianek o zmienianiu mechaniki logowania w pach notsach

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 02, 2010, 07:54:38 »
kiedys (bardzo kiedys, bo do 2005 chyba) dzialalo to tak ze jesli zalogowalo sie alta z tego samego konta inna postac znikala odrazu
to byl exploit zgloszony i zatwierdzony, skonczyl sie w momencie wprowadzenia timera z aggro (15min)
od tego czasu co najmniej 2 razy slyszalem ze sie pokazal (zaraz po wiekszych patchach)
ale zalogowanie alta i pozniej znow maina w < 10 sek jest niemozliwe, wiec to nie to

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 02, 2010, 07:58:07 »
ale zalogowanie alta i pozniej znow maina w < 10 sek jest niemozliwe, wiec to nie to
Czy ten exploit, o którym mówisz, dalej działa nie wiem, ale żeby się szybko przelogować wystarczy drugi klient (ewentualnie komp). Logując się ponownie na to samo konto, automatycznie wywala poprzedni login. Przy dobrym łączu/kompie to naprawdę chwila...
Przedwieczny.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 02, 2010, 08:23:30 »
zgadza się - jest to możliwe - jednak trzymany w punkcie statek nie "ucieka" z locka itp - testowaliśmy to na różne sposoby i nie zadziałało.
Czekamy teraz na odpowiedź naszych sojuszników którzy uczestniczyli w bitwie - czy oni też zauważyli takie dziwne "znikanie" targetów - 4 logistyki będące w primary z których żaden nie spadł, a (w naszym przypadku) jeden co najmniej dwukrotnie zniknął z locka będąc na strukturze... co najmniej dziwne.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 14, 2010, 00:10:07 »
Ok - tricków jakie maja Solary ciąg dalszy.

Dzisiaj wpada radosna flota Solar do systemu - i jeden z głupia frant daje flotę - wiadomo, szuka głupiego.
Odrzucam - ląduję na POS a tu przylatuje Lachesis i dobija się od bańki - WTF?
Sprawdzam czy aby się nie popisałem i mu tej floty nie dałem - ale nie - stoi że nie - w logach nic nie ma - cud po prostu.
Sprawdzam lokal i pos - nie no, tylko ja jestem (i obcy oczywiście) tak więc nie było innego baranka który by gościa podpuścił.
Koleś podleciał Lachesisem i jak sprawdziłem - warpował bezpośrednio z gate na którym wyskoczyli - no jakby miał bmk - to raczej by niczym bez cloak nie podleciał. Odbił się do forcefield - tak więc nie sądzę by akurat w tym szczególnym miejscu tą bmk postawił... zaczyna mnie ta gra dobijać.
Znikające statki (koleś przedtem był codziennie - po wysłaniu petycji z opisem nie było go przez tydzień i wrócił - może obiecał że już nie będzie???),
teraz warp na kolesia w przestrzeni bez floty - co dalej?

(lachesis odleciał - okazało się że właściciele posa umieścili działka... bez ammo ???)

sc0rp

  • Gość
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 14, 2010, 07:10:12 »
Okropniak gdzie tu jakikolwiek czit? Nie pomyslales ze koles mial BMke zrobiona wczesniej i zalozyl ze bedziesz na posa spieprzal?

Blutbart

  • Gość
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 14, 2010, 08:15:33 »
Probe'y?

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 14, 2010, 09:19:13 »
Okropniak gdzie tu jakikolwiek czit? Nie pomyslales ze koles mial BMke zrobiona wczesniej i zalozyl ze bedziesz na posa spieprzal?

Bez urazy - ale czytaj uważniej pls. Jak piszę że się odbił od forcefield to NIE BEZ POWODU.
Pokaż mi debila co robi BMK na środek POS.
Napisałem też że pomyślałem o tym tak więc daruj sobie takie wstawki bo to jest tak jakbym napisał "próbowałem rozbić to okno CEGŁĄ" - a Ty po głębokich przemyśleniach "A cegłą? próbowałeś?"

Następnego który będzie pisać bez zastanowienia i nawet przeczytania po prostu zignoruję i proponuję uznać za trolla.

prob w przestrzeni nie było, a mimo że specjalizuję się właśnie w probowaniu nie byłbym w tanie zrobić tego w przeciągu 20sek bez wcześniej rozstawionych prob w przestrzeni.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 14, 2010, 10:23:16 »
Kolejne 2x potwierdzenia "znikających" statków.
Tempest próbował - zniknał z locka przy gate, zniknał z punktów - pojawił się z powrotem, zapomniał o agro nie zdążył przeskoczyć przez gate.

Drugi - MegasNavy - tym razem chłopaki uważali i od razu go przechwycili po pojawieniu się ponownym.
Poszła wczoraj kolejna petycja od korpa - jak zwykle pewnie będzie zlana ciepłym moczem.
Niestety nie bylem przy tym stąd brak filmiku :/


Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 14, 2010, 11:21:38 »
kiedys (bardzo kiedys, bo do 2005 chyba) dzialalo to tak ze jesli zalogowalo sie alta z tego samego konta inna postac znikala odrazu
to byl exploit zgloszony i zatwierdzony, skonczyl sie w momencie wprowadzenia timera z aggro (15min)

Zdarzylo mi sie raz w 2007 czy 2008 ze stacklowany koles mi po prostu zniknal, ale od tamtej pory nie widzialem takich przypadkow.  :)

silvia

  • Gość
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 14, 2010, 11:42:24 »
Popros innych membersow.

Sprawdzajcie czy gosciu jest widoczny na directional'u zaraz po tym jak zniknie. Jest tak, to wiem co to za trick :)

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 14, 2010, 12:38:06 »
Zdarzylo mi sie raz w 2007 czy 2008 ze stacklowany koles mi po prostu zniknal, ale od tamtej pory nie widzialem takich przypadkow.  :)

No właśnie sprawdzaliśmy - nie tak to działa.
Widzieli to wszyscy - a szczególną uwagę zaczęliśmy zwracać po tym jak w bitwie Sola zaczął to stosować nagminnie.
Jeśli ktoś myśli że to grid - to uprzedzam że nie bo sprawdzaliśmy (directinal tia)

Villq

  • Gość
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 14, 2010, 12:56:42 »
Może po prostu ktoś z solara się wypowie jeżeli ktoś taki istnieje albo może znajdzie się jakiś chętny żeby zapisać się do solara i zajrzy na ich forum na którym z pewnością ten trick jest opisany  :coolsmiley:

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 14, 2010, 13:14:58 »
Może po prostu ktoś z solara się wypowie jeżeli ktoś taki istnieje albo może znajdzie się jakiś chętny żeby zapisać się do solara i zajrzy na ich forum na którym z pewnością ten trick jest opisany  :coolsmiley:

Nie tylko z Solara ;p
Uważać też ludziska na DarkSide - wczoraj jeden koleś był 3x tacklowany aż spadł. Co znikał to cała flota czekała aż się znowu pojawi.

silvia

  • Gość
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 14, 2010, 14:09:17 »
(directinal tia)

Czyli widoczny czy nie?
Ja stracilem raz ishtara, do PLka ktory nie byl widoczny na localu przez kilka sec, po czym zniknal, a potem sie znowu pojwail, i jak sie pojawil, to byl na mnie. Na directionalu przez caly czas go nie bylo widac, a byl w curse, wiec nie warpowal z cloakiem.


Solarzy... a nicki wez podaj, gdyz podczas wyjasniania sprawy z CCP dowiedzialem sie czegos o kliencie co umozliwia bycie niewidocznym.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 14, 2010, 17:40:05 »
Widoczny, zalockowany, jest na grid, jest na overview - przy znikaniu - wybacz, w czasie walki nie klikam skanu jeśli lokal nie rośnie, wiem że znika z punktu i zewsząd.
Wczoraj chłopaki mieli okazję sprawdzić ale przy walce też ich mało obchodziło co i jak - stad też latam z odpalonym framecapture.

silvia

  • Gość
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 14, 2010, 18:42:17 »
wez podlinkuj tych ktorzy zgineli a znikali.

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 19, 2010, 11:10:18 »
Mi podczas fleet fight swego czasu w HED obca flota zniknela z overview i przestrzeni. Widzialem tylko jak "duch" niszczy mi statek, z nikad mialem punkt. Co sie pozniej okazalo bylem w srodku hostowej floty ktorej nie widzialem. Dodam ze dzialalo to na zasadzie
"o widze flote, lece tacklowac" - podlatuje do floty - "wtf, gdzie hosty" - pufff

Grid sie zaczal walic po dominion imo i to miejscami strasznie.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 19, 2010, 11:29:28 »
ccp nazywa to taktyka a polega ona na wcześniejszym przygotowaniu sąsiadujących ze sobą gridow
jest tam coś co jest nazywane sciana grida i to własnie służy do wciagania wrogich flot w zasadzki

ta z Zostałem ocenzurowany niby taktyka powszechnie wykorzystywana jest przez ruskich i antypiractwo z okolic provi
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2010, 16:04:27 wysłana przez Sotharr »
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 19, 2010, 11:42:49 »
zgadza się, jednak przygotowanie grida trochę zajmuje, ale rezultaty mogą być porażające.

Sammani

  • Gość
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 19, 2010, 13:16:47 »
tylko, ze nikt go nie moglo punktowac spoza grida, jak sie konczy grid to nawet banki przestaja dzialac mimo, ze moga byc blisko wystarczajaco.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 19, 2010, 20:56:11 »
Poszukajcie Grid-FU Manual (gridfumanual2.pdf).

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 19, 2010, 21:49:03 »

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 20, 2010, 01:50:47 »
Koleś z PL to pewnie monkeysphere.

Robił takie akcje z local bugiem (którego objawy są bardzo podobne do tego co jest w tym wątku), że po prostu szczęka mi opadła.

Potrafił w ciągu jednego dnia zabić kilka ravenów makro - co 10, 20 minut każdy. Kiedyś w Eso było sporo tego syfu, ciężkiego do ubicia i akurat on jeden świetnie sobie z tym radził.

Napisałem kilka petycji do CCP, oczywiście "investigation". Zacząłem więc latać dzień po dniu za nim i patrzeć jak on do licha łapie te makra - wskakiwałem za nim do dead endów i lol, local był pusty poza makrem, potem on się zjawiał i po chwili wrak makra na skanie.

Próbował też mnie podejść, ale szczęśliwie byłem dość ostrożny i spieprzałem, gdy coś śmierdziało.

Polecam poczytać killboard Pandemiców pod charem "the monkeysphere". Nawet jego korpowicze przyznają, że jest oszustem.

"  -  Exploit consists that after entering in system - he somehow uncertain time is not visible in local chat. Study killboard of a Monkey. Talk with victims (many of them will share the information) then write petitions and forum threads."

I tym podobne.


Po tym, jak zacząłem go nękać tym lataniem za nim, wyniósł się z eso na dobre.
Cała prawda o moim graniu...


DragLord

  • Gość
Odp: Cheaty i kity
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 21, 2010, 20:12:00 »
Na kugu pojawil sie topic o tym kolesiu z PL
http://www.kugutsumen.com/showthread.php?6054-PL-exploit
http://i39.tinypic.com/w9cpav.jpg<-- koles naparza ofiare a na lokalu tylko ofiara jest.
W topicu jest do sciagniecia  filmik pokazujacy kolesa walczacego w ashab majacego lokal z amarr, i ofiare z ashab nie majacej agresora na lokalu.
Koles z PL uzywa tego exploida od dawna byl petycjonowany przez pol c0ven jak latal w okolicach esoteri i nie wiedziec czemu nie zbanowali go jeszcze.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2010, 07:27:01 wysłana przez DragLord »