Autor Wątek: IT w Paragon Soul  (Przeczytany 41954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MightyBaz

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 23, 2010, 14:01:35 »
Nie, lepiej napisac - w chwili pierwszego zagrozenia opuscilismy sojusz, stajac po stronie silniejszego.
hm...czy w takim razie staniecie po naszej stronie? W końcu ktos od was, Atlasa [bufu] tu napisal, ze dlatego zmieniacie strony, bo uwielbiacie pif paf, a budowanie infrastruktury zostawiacie innym :2funny:

Sotharr

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 23, 2010, 14:02:17 »
Nie, lepiej napisac - w chwili pierwszego zagrozenia opuscilismy sojusz, stajac po stronie silniejszego. Tlumaczymy to zmiana w polityki. To stawia nas w doskonalej pozycji do shitpostingu.
O jakim zagrożeniu piszesz? SE chciało resetu i go dostało. My nie chcieliśmy, więc nie zresetowaliśmy nikogo. Wszyscy są zadowoleni, a każdy poniesie konsekwencje swoich decyzji.
Może będziemy następni do wyprowadzki z Eso, a może nie, pożyjemy — zobaczymy.

MightyBaz

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 23, 2010, 14:03:41 »

Może będziemy następni do wyprowadzki z Eso, a może nie, pożyjemy — zobaczymy.

pamiętaj ze kupie siła, solo ally g...owno sie licza w eve

Ghostden

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 23, 2010, 14:06:45 »
PrimaryKROPKA zabiło jakieś tytany należące do IT? Gdzie można o tym przeczytać?
A może lepiej napisać "Dostaliśmy tereny od Atlasa, ale i tak uprawnia nas to do shitpostów na KSOD".


Lepiej być przydupasami Atlasa, niż (jak Sys) przydupasami IT.

Poza tym  musisz mieć totalnie klapki na oczach że napisałem, iż Primary. zabiło jakiś tytany IT.
Ale dla ciebie specjalnie wyjaśnienie. Porównałem wymówkę shaitis's do shit postów gonów, pl, wi i wielu innych typu:
-nie chcielismy wcale tych tytanow,
-co tam flota capsów poszła do piachu nic nie zabijajać, ale fun,
-nie chcieliśmy wcale tej przestrzeni tak wyszło
-bo nie chcialo im sie wracac w BSach ;)

ale to było niestety za trudne do zrozumienia. Przepraszam od teraz będę pisał aby dziecko zrozumiało.



MightyBaz

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 23, 2010, 14:09:06 »
hm...czy w takim razie staniecie po naszej stronie? W końcu ktos od was, Atlasa [bufu] tu napisal, ze dlatego zmieniacie strony, bo uwielbiacie pif paf, a budowanie infrastruktury zostawiacie innym :2funny:


ktos z atlasa ma cos do powiedzenia w tej sprawie?

Morbius

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 23, 2010, 14:11:51 »
oczekujesz od pilotów Vagasów że wesprą posiadaczy złotych wanien?  :coolsmiley: :)

Siewca Titum

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 23, 2010, 14:13:48 »
Jak na moje c0ven i SE powinny walczyć z IT(choć bez szansy). IT nie jest w stanie wypędzić ich ze Stain, a motherland jest w stanie wykarmic SE i c0ven bez problemu.

Syski tak naprawdę wyboru dużego nie mają. Walka z IT  = zepchnięcie do Stain = drama w ally i śmierć sojuszu. Mogą próbować walczyć, przecież SE + c0ven + Sys-k + Legion Romana to jakaś tam siła, która mogła by wiele zrobić. W obecnej sytuacji syski są zmuszeni do śmierci. Jak pomogą bobowi - dostaną reset od SW - zostaną zmłuceni jak bob poleci. Jak będą neutralni jak teraz - dostaną też reset, ale później i też ich zmłucą.  :uglystupid2: Nie wydaje mi się żeby Bob siedział tutaj i bronił sysków.

shaitis

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 23, 2010, 14:18:51 »
Najfajniejsze jest ze cala ta operacja z tego co wiem nie jest skierowana na SW, ani na COVEN, ani na SYS-K nikt nie musi sie wyprowadzac. Z tego co wiem to od x dni nasz oswiecony, niezastapiony, wszechwiedzacy szef czeka na odpowiedz od SE w jakiejs tam sprawie. Nikomu od nas nie potrzebne sa zadne highendy ani stacje w tym regionie.

powyzsze jest wynikiem mojej dedukcji ;) nie reprezentuje opini mojego szefuncia ktora moze sie drastycznie od mojej roznic.

Tak czy owak dzisiaj pewnie zgine od bohaterskiej bomby z SB i bedzie fajnie ;) bede musial targac nowego BS'a zeby zadowolic najwyzszego.

horax

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 23, 2010, 14:22:41 »
juz pokazali  O0

Jeśli masz na myśli taktykę SYSk to jak najbadziej. Z tym, że ja zawsze kojarzyłem StainWagon z SE i C0venem, i tego bedę sie trzymał ;)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 23, 2010, 14:31:16 »
hm...czy w takim razie staniecie po naszej stronie? W końcu ktos od was, Atlasa [bufu] tu napisal, ze dlatego zmieniacie strony, bo uwielbiacie pif paf, a budowanie infrastruktury zostawiacie innym :2funny:

jesli chodzi o BUFU to raczej nie wyobrazamy sobie grania bez dobrej infrastruktury true 0.0, ktora w silnym sojuszu mozna swietnie zbudowac

w sytuacji gdy ludzie zaczynaja sie wozic supercapsami i je buduja to zaplecze w formie silnego i niezaleznego sojuszu jest niezbedne
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 23, 2010, 14:34:59 »
cala ta operacja z tego co wiem nie jest skierowana na SW, ani na COVEN, ani na SYS-K nikt nie musi sie wyprowadzac. Z tego co wiem to od x dni nasz oswiecony, niezastapiony, wszechwiedzacy szef czeka na odpowiedz od SE w jakiejs tam sprawie.
Dokładnie.
Według mnie cała ta operacja jest po to żeby SE ustawiło nas z powrotem na plus. Nasz jaśnie oświecony ostrzegał SE że resetowanie nas to głupi pomysł, SE nie posłuchało to teraz przyszła kolej na argumenty innego rodzaju. Jeśli SE przyjmie warunki Mollego to wracamy do domu, jeśli nie to obawiam się ze polecimy do domu SE.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 23, 2010, 14:38:28 »
obawiam się ze polecimy do domu SE.

Jak dla mnie Yogos wyraźnie napisał, że im na tym zależy, bo będzie dobre PvP  O0


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MightyBaz

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 23, 2010, 14:38:39 »
jesli chodzi o BUFU to raczej nie wyobrazamy sobie grania bez dobrej infrastruktury true 0.0, ktora w silnym sojuszu mozna swietnie zbudowac

w sytuacji gdy ludzie zaczynaja sie wozic supercapsami i je buduja to zaplecze w formie silnego i niezaleznego sojuszu jest niezbedne

ale co z tego wynika Venzon, bo jakoś nie widzę odpowiedzi na zadane pytanie. Wcześniej ktos kategorycznie napisał, [chyba Scary], że chcecie walczyć, a nie siedziec na paskach, czy w anomaliach. Dlatego przyłaczacie się tam, gdzie jest szansa na pure pvp.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 23, 2010, 14:44:57 »

ktos z atlasa ma cos do powiedzenia w tej sprawie?
Baz - ale c0ven chyba jeszcze nie jest po żadnej stronie oficjalnie prawda ?
Sneer Quen

Terion

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 23, 2010, 14:46:55 »
Dokładnie.
Według mnie cała ta operacja jest po to żeby SE ustawiło nas z powrotem na plus. Nasz jaśnie oświecony ostrzegał SE że resetowanie nas to głupi pomysł, SE nie posłuchało to teraz przyszła kolej na argumenty innego rodzaju. Jeśli SE przyjmie warunki Mollego to wracamy do domu, jeśli nie to obawiam się ze polecimy do domu SE.

Czyli traktujecie SE jako swojego peta, ktoremu kazecie postepowac tak, a nie inaczej, w przeciwnym razie chcecie ich posadzic na karnego jezyka ?  :knuppel2:

Kto nastepny - AAA, Atlas, wschodznie ruskie ? Tak tylko pytam ... ::)

MightyBaz

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 23, 2010, 14:49:34 »
Baz - ale c0ven chyba jeszcze nie jest po żadnej stronie oficjalnie prawda ?

jest po właściwej stronie  ^^

Straszny

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 23, 2010, 14:52:16 »
ale co z tego wynika Venzon, bo jakoś nie widzę odpowiedzi na zadane pytanie. Wcześniej ktos kategorycznie napisał, [chyba Scary], że chcecie walczyć, a nie siedziec na paskach, czy w anomaliach. Dlatego przyłaczacie się tam, gdzie jest szansa na pure pvp.

ja jestem ogólnie za - walka IT vs mój Atlas + StainWagon i mogłaby być epic zabawa... ale to SE zresetowało Atlas i to SE nie chce nas w tych okolicach ;),  chcą wolfpax to bedą mieli dużo okazji. Powodzenia dla SE, mam nadzieję że nakąsają ostro bloba IT.

bo Molle to miał reset standów od Atlasa na samym początku IT za zbyt agresywne i nieładne przeciąganie korporacji między sojusznikami.

shaitis

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 23, 2010, 14:54:05 »
Czyli traktujecie SE jako swojego peta, ktoremu kazecie postepowac tak, a nie inaczej, w przeciwnym razie chcecie ich posadzic na karnego jezyka ?  :knuppel2:

Kto nastepny - AAA, Atlas, wschodznie ruskie ? Tak tylko pytam ... ::)

a skad mam wiedziec jak traktujemy SE tak jak pisalem to tylko moja dedukcja. Gdyby cale SW zrobilo nas neutral, moze sytuacja wygladala by inaczej, ale jesli jeden maly alliance wybija sie... moze to traktowane jest inaczej ktoz to wie, ja powiem ze mam andzieje ze sytuacja wyjasni sie dyplomatycznie bo:

1. nie chce mi sie tam latac, wole na polnoc
2. nie chce mi sie bic ziomkow ktorzy tak wiele WSPOLNIE osiagneli mimo wrodzonych wad bycia Polakiem ;))))

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 23, 2010, 14:56:36 »
ja jestem ogólnie za - walka IT vs mój Atlas + StainWagon i mogłaby być epic zabawa... ale to SE zresetowało Atlas i to SE nie chce nas w tych okolicach ;),  chcą wolfpax to bedą mieli dużo okazji. Powodzenia dla SE, mam nadzieję że nakąsają ostro bloba IT.

bo Molle to miał reset standów od Atlasa na samym początku IT za zbyt agresywne i nieładne przeciąganie korporacji między sojusznikami.
heh ja też chciałbym - mogłaby być arcy fajna kampania - a nawet latania na wiele miesiecy ...
Sneer Quen

Siewca Titum

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 23, 2010, 14:59:15 »
W momencie gdy SW dostaje wsparcie atlasa, eve płonie. Bo znając życie w tej samej chwili NC leci na Fountain  :D

Terion

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 23, 2010, 15:00:53 »
hmmm moze i ja bym sobie konto aktywowal  :knuppel2:, fakt, ze nie cala kompania po 1 stronie by mi przypadla do gustu, za to cel do strzelania bylby najlepszy z mozliwych  :D

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 23, 2010, 15:01:34 »
Czyli traktujecie SE jako swojego peta, ktoremu kazecie postepowac tak, a nie inaczej, w przeciwnym razie chcecie ich posadzic na karnego jezyka ?  :knuppel2:

Kto nastepny - AAA, Atlas, wschodznie ruskie ? Tak tylko pytam ... ::)
SE nie jest niczyim petem, gdyby nim było to nigdy by nas nie zresetowali, nieprawdaż?
Jeśli interesuje Cie kto następny albo dlaczego chcemy zęby SE było z nami na plus, zapytaj Mollego.  :angel:

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 23, 2010, 15:02:14 »
to gdybanie teraz bo polityka sporo powyżej naszych głów się toczy ...
ale w takim hipotetycznym wariancie .... Molle dostałby to co chciał :)

byłoby mi smutno gdyby tym razem NC się znowu upiekło ....
Sneer Quen

shaitis

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 23, 2010, 15:04:06 »
to gdybanie teraz bo polityka sporo powyżej naszych głów się toczy ...

THIS jak to mowia na Slasku

DaBlades

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul - tu mozna popisywac sie fantazjami
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 23, 2010, 15:07:01 »
Nie bedzie dobrego PVP nikt nie ma na to czasu w tak nieznaczacym terenie, beda 3 floty :

250 capsow
250 BSow
250 supportu

vs szabelka mode.

Dom SE to Stain, te floty nie polatają po Stain długo bo i nie będą miały nic do roboty. Ze stain nie da rady nikogo wyrzucić chyba że będziesz przez 2 miech 23/7 kampić wszystkie systemy.
Więc zabawa będzie dokładnie taka jaką chce SE roamy, roamy, roamy.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 23, 2010, 15:10:19 »
ale co z tego wynika Venzon, bo jakoś nie widzę odpowiedzi na zadane pytanie. Wcześniej ktos kategorycznie napisał, [chyba Scary], że chcecie walczyć, a nie siedziec na paskach, czy w anomaliach. Dlatego przyłaczacie się tam, gdzie jest szansa na pure pvp.

taki jest wlasnie Atlas - sam rozpoczyna wojny i dyktuje warunki - to jest pure pvp sojusz bez kompromisow
daje temu przyklad od kiedy pojawil sie na poludniu i przejal omist
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Shaila Er

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 23, 2010, 17:10:48 »
Skład SW uległ zmianie, ale to my z niego wystąpiliśmy. Nasze cele nie są już tożsame z celami SE, którzy na własne życzenie wystąpili z koalicji południowej.
To w końcu kto wyszedł panie super uber poinformowany?

Trico

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 23, 2010, 17:26:23 »
Chyba mam program kwartalny dla Stain:
W części pierwszej:
-miesiąc walk podjazdowych
-jakieś 4-5 wdupionych capsów, może znowu mamuśka
-infrastruktura do odbudowy
W części drugiej:
-dobra starczy, wracamy na paski
-mhm, gf i do następnego razu
-czas zrewidować standy lokalnie

Jedyny pokrzywdzony w dzisiejszej perspektywie to Sys-K, bez standów z sąsiadami, ze standami od ludzi którzy mają ich obronę głęboko.

Diabl0

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 23, 2010, 20:02:20 »
Znając starego BoBa i jego zamiłowanie do ciężkich flot, to obstawiałbym że jest to tylko zwykły roadtrip aby dać ludziom jakieś zajęcie, cel i pew pew, zwłaszcza po tak szybkim i niespodziewanym zakończeniu odbijania delve gdy większość pilotów oczekiwała długiej i krwawej wojny. Już wtedy obstawiałem że IT zrobi sobie chwilę przerwy na uporządkowanie i zabezpieczenie Delve i gdzieś poleci zaspokoić żądzę krwi

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 23, 2010, 22:24:06 »
No i koniec, wracamy do kerbirzenia. Wycofujemy sie z Paragon Soul SE nie będzie już więcej roamować po delve.

EDIT: SE zgodziło się nie roamować po naszym terenie i pozostaje do nas jak na razie neutralne.
Ja osobiście się ciesze z takiego obrotu spraw.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 22:29:37 wysłana przez MrMaaX »

Straszny

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 23, 2010, 22:27:28 »
No i koniec, wracamy do kerbirzenia. Wycofujemy sie z Paragon Soul SE nie będzie już więcej roamować po delve.

lol ?

normalnie nie wierze....

Siewca Titum

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 23, 2010, 22:30:51 »
Dziwnie to się zakończyło. SE chyba spodziewało się wsparcia, SWagon jako całość mógł ugryźć IT ładnie. Chyba spodziewali się, że wszyscy zresetują IT i będą orać dzisiaj delve  o7 .

ps. Ponoć SyS-k nawet nie pozwalało SE dokować na swoich stacjach. Liam new IT pet?:D

Straszny

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 23, 2010, 22:32:59 »
tylko z pomocą AAA albo Atlasa, mają FC i doświadczenie ale przeciwko IT trzeba liczb, wielkich liczb capsów. Nic by nie ugryźli tak serio poza klasycznymi zabawami wolfpax

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 23, 2010, 22:50:11 »
*Ptysiu odstawia ledwo co napoczetą colę i popcorn
-Co? Już? No nic Venzon, miałeś rację :(

Jak to sie mówi: Z dużej chmury mały deszcz. :)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Totalizator

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 23, 2010, 22:59:01 »
Ciekawi mnie co się stanie z syskami po tej dzisiejszej ich akcji