Autor Wątek: IT w Paragon Soul  (Przeczytany 41931 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 23, 2010, 08:18:53 »
Wiele zawdzięczamy SE i za to mają nasz szacunek, ale teraz mamy inna politykę niż SW.
Czyli zdropujecie dredy na ich sova w Esoterii szybko  ;D

SE nie chciało na południu happyrainbowland...każdemu należy się backstab za takie świętokradztwo. GO SYS-K!

MightyBaz

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 23, 2010, 08:31:41 »
Baz, przeczytaj mój wcześniejszy post. Poza tym nie widzę żadnych podobieństw między tym konfliktem a atakiem na Provi.

Zadałem neutralne pytanie.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 23, 2010, 08:45:15 »
Szykuje się dobry dym, muszę odpalić dziś konto  :D

Przecież było z góry wiadomo, że poleci reset ze strony SE.
Atlas z którym się zresetowaliśmy jakiś czas temu zachował sie normalnie i jest zabawa.

IT najwyraźniej chce glebe bo chyba nie liczą na to, że ściągną stacje dla petów i przestaniemy roamować Delve.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 23, 2010, 08:50:07 »
trzymajcie  się
dajcie im popalić
miłej zabawy  :'(
Sneer Quen

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 23, 2010, 09:12:29 »
Sys-K na razie zachowa neutralność. Obie strony konfliktu pozostaną niebieskie, dopóki nas nie zresetują lub nie zaczną do nas strzelać.
Jak to zachowa neutralność? Jesteście w SW czy nie? Neutrala to można by było zachować jak by się gangami ganiali dla rozrywki a nie jak kapitale idą w ruch...
Parafrazując J.Becka:
Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, korporacji i sojuszy, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor...
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 09:17:31 wysłana przez Dagund »

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 23, 2010, 09:14:40 »
przeczytaj uważnie sotharra
napisał że wyszli i maja inna politykę 
to chyba jednoznaczna deklaracja
Sneer Quen

MightyBaz

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 23, 2010, 09:16:53 »
http://evemaps.dotlan.net/changes/

polecam uwadze esoteria, paragon soul zmieniły sie SOVy ...niedawno

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 23, 2010, 09:17:41 »
Jak to dobrze, że mamy na forum świetnie poinformowanych ludzi z Tri. Niektórzy nawet wiedzą, kto to jest Liam Fremen. Tylko dzięki nim wiem, co się dzieje w moim sojuszu. O0 :D
Skład SW uległ zmianie, ale to my z niego wystąpiliśmy. Nasze cele nie są już tożsame z celami SE, którzy na własne życzenie wystąpili z koalicji południowej. Wiele zawdzięczamy SE i za to mają nasz szacunek, ale teraz mamy inna politykę niż SW.

Koalicja południowa spełniła swoje zadanie - no more goons.
Czym sobie BoB zasłużył na dalsze standy ?
Jak ktoś liczył na to, że spasiemy się i staniemy się miękcy siedząc w ciepłym kurwidołku otoczeni niebieskimi standami to się grubo pomylił.

W obecnej sytuacji są dwa wyjścia. Jedno to takie które Bruce zakładał - mega rainbowland i najbliższy host daleko na północy.
Drugie to reset i agresja na różnych poziomach. Przy czym wiadomo, że agresja raczej narasta niż się utrzymuje na pewnym poziomie. Prędzej czy później stawki idą w górę i dochodzi do sov wara.


Teraz wszystko zależy od tego jaki masz profil sojuszu. Dla małych grup pvp taki rainbowland oznacza powolną śmierć z nudów i odpływ członków. Możesz kombinować z roadtripami i czasowym przeniesieniem się gdzieś bliżej hostów i to na pewno pomaga.
Z tym że część ludzi w sojuszu widzi, że to nie jest to. Jedni chcą lecieć tu, inni tam, jeszcze inni zaczynają pomykać solo i grupa zaczyna się rozłazić.

Fajnie jest mieć sov bo jb, bo moony, bo prestiż ale dla małych grup pvp ważniejsza jest walka niż mapka. Tak jest przynajmniej w SE, reset musiał pójść, sov będzie stracony ale pojawi się walka.
Złe czasy dla nas to dobre czasy  :P

shaitis

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 23, 2010, 09:48:48 »
Jednego nie rozumiem, wiem ze EVE to nie RL, ale przeciez nikt nie robi zadymy u siebie w domu, tylko dlatego ze we krwi ma zadymiarstwo. Przeciez dla takiej grupy ludzi ktorzy chca pew pew mozna zalozyc tmp baze nawet w empire i robic roamy Z DALA od poczciwych sasiadow, szczegolnie jesli to staruszkowie, weterani z wojny w Iraku/Kosowie czy Korei i kazdy trzyma w domu pelen zestaw zabawek do pacyfikowania zadymiarzy i wie jak go uzyc.
Gdyby SE naprawde chcialo tylko roamow i pew pew i walilo swoj sov to reset objal by AAA, Atlas, Sys-K i inne okoliczne rezerwaty staruszkow. Po jaka cholere deptac po czulym punknice IT i pisac o fajnych roamach w DELVE. Co mozna zabic w Delve na roamie ? Ravena/geddona ? moze .. carriera ? -> nie da rady czas reakcji jest ponizej 1 minuty.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 23, 2010, 09:52:04 »
Nie porównuj IT do -A- z którym znamy się dużo dłużej, przynajmniej ze starą gwardią.
Atlas jest zresetowany btw.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 23, 2010, 10:01:43 »
zawsze mi się wydawało że od samego roamowania głowa nie boli a ludziska lepsze tylko w pew pew się robią i nawet kerbiry nabierają normalnych odruchów
co innego roamy a co inego sov war
tak długo jak nikt po teren nie sięga to ja nie rozumiem potrzeby posiadania długiej nap listy
przecież SE nie planuje wprowadzić się do delve
normalnie nie rozumiem ludzi
przecież IT to podobno pew pew ally a ja widzę że oni chcą mieć same niebieskie dookoła - sojuszników , petów , rentierów ....

no chyba że molle znowu chce wygrać eve ...
Sneer Quen

shaitis

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 23, 2010, 10:07:35 »
zawsze mi się wydawało że od samego roamowania głowa nie boli

no wlasnie wczoraj IT roamowalo w SE space.

PS. TAk naprawde mysle ze nic z tego nie bedzie powaznego, jestem prawie pewny ze nie chcemy miec tam SOV (to moje prywatne zdanie - nie znam szczegolow polityki IT), na 100% moznemy wjechac tam i zajac wsio przy wiekszych czy mniejszych stratach ale mysle ze target jest inny. Mam przeczucie ze to bedzie rozwiazane na poziomie dyplomatycznym, chyba ze Polacy ;) uniosa sie e honorem ;) co jest bardzo prawdopodobne jak nas znam.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 10:25:33 wysłana przez shaitis »

MightyBaz

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 23, 2010, 10:08:46 »
no chyba że molle znowu chce wygrać eve ...

po disbandzie goonsow wszyscy sie nudza :knuppel2:

Straszny

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 23, 2010, 10:09:33 »
Hmm ..fajnie będzie ;)

ale ofc SE+Coven to dla IT gra do jednej bramki, przewaga minimum 5:1 i ogromna przewaga IT w sfieldowanych tytanach (teoretyczne ilości nie mają znaczenia), jeśli AAA nie stanełoby w takiej wojnie po jednej ze stron konfliktu to StainWagon wraca w ekspresowym tempie do Stain.

Nerxes

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 23, 2010, 10:21:46 »
Tak szczerze to myslalem ze IT odczeka troche... w koncu niedawno latalismy im bronic systemow i pomagalismy im przejmowac stare tereny :) Liczylem ze z przyzwoitosci chociaz przez kilka miesiecy powstrzymaja sie przed najazdami :P

Szkoda bardzo tych anomalek, ale zapowiadaja sie bardzo mile chwile Back to Basic  :knuppel2:

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 23, 2010, 10:42:07 »
no wlasnie wczoraj IT roamowalo w SE space.
I co wszystkie statki wdupiliscie ? Co mozna zabic w Delve ? Bande kerbirow na paskach :)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 23, 2010, 10:44:35 »
I co wszystkie statki wdupiliscie ? Co mozna zabic w Delve ? Bande kerbirow na paskach :)

Jemu chyba chodzi o atak na system :)
Że niby dla nich roam to wyjście flotą a pewnie wszystko poniżej to solo  ;)

shaitis

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 23, 2010, 10:51:44 »
ciesze sie ze wszyscy wypili juz kawe ;)

Nie zabieram wiecej czasu w tym temacie juz ;) przedstawilem tylko sytuacje taka jaka ja znam  :angel:

Nie bede tez wypowiadal sie na tematy Solo, bo nie znam sie i dawno nie bylem w Niarja ;p ani Jita

Goomich

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 23, 2010, 10:55:40 »
Co mozna zabic w Delve na roamie ? Ravena/geddona ? moze .. carriera ? -> nie da rady czas reakcji jest ponizej 1 minuty.

No to w czym problem?

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 23, 2010, 11:39:14 »
ciesze sie ze wszyscy wypili juz kawe ;)

Nie zabieram wiecej czasu w tym temacie juz ;) przedstawilem tylko sytuacje taka jaka ja znam  :angel:

Nie bede tez wypowiadal sie na tematy Solo, bo nie znam sie i dawno nie bylem w Niarja ;p ani Jita
Sory za oftop, ale nie mogę się powstrzymać...solo latasz tylko w Niarja i Jita ?  :2funny:
Czyli Yogos chyba miał rację...

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 23, 2010, 11:58:33 »
I co wszystkie statki wdupiliscie ? Co mozna zabic w Delve ? Bande kerbirow na paskach :)
Jak u siebie tez takie spawny maja to ja cem.  :P
http://www.gentlemen-in-space.com/killboard/?a=kill_related&kll_id=42530

shaitis

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 23, 2010, 12:08:10 »
Sory za oftop, ale nie mogę się powstrzymać...solo latasz tylko w Niarja i Jita ?  :2funny:
Czyli Yogos chyba miał rację...

widze ze musze doslownie pisac bo nikt nie rozumie aluzji: pisalem wlasnie o TRI, to wy specjalizujecie sie wlasnie w tych systemach ;) u nas oprocz X13 nie ma TEGO solo ;)

Cytat: Rabbitofdoom
Jak u siebie tez takie spawny maja to ja cem.  :P

o zabiliscie w stosunku 3:1 roama ktory i tak pewnie wskoczyl do was bo nie chcialo im sie wracac w BSach ;)

WIECEJ LUZUUUUUUUUUU, wszyscy siedzimy w pracy i sie wkurzamy ze nie mozemy pograc :). polecam AVP ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 13:22:51 wysłana przez shaitis »

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 23, 2010, 12:13:02 »
widze ze musze doslownie pisac bo nikt nie rozumie aluzji: pisalem wlasnie o TRI, to wy specjalizujecie sie wlasnie w tych systemach ;) u nas oprocz X13 nie ma TEGO solo ;)
Niestety muszę Cię zmartwić - to tylko parę osób solo rozwala idiotów wożących biliony w zwykłych indykach w celach zarobkowych. Inne solo odbywa się  w 0.0. U was jak rozumiem tego i tamtego solo nie ma :D

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 23, 2010, 12:27:23 »
widze ze musze doslownie pisac bo nikt nie rozumie aluzji: pisalem wlasnie o TRI, to wy specjalizujecie sie wlasnie w tych systemach ;) u nas oprocz X13 nie ma TEGO solo ;)

o zabiliscie w stosunku 3:1 roama ktory i tak pewnie wskoczyl do was bo nie chcialo im sie wracac w BSach ;)

Jesli tak bylo to sa wiekszymi debilami niz nam sie wydawalo szkoda ze mieszkacie tak daleko. EOT z mojej strony bo zaraz pewnie sie flame zacznie.

Sotharr

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 23, 2010, 12:33:23 »
Jesli tak bylo to sa wiekszymi debilami niz nam sie wydawalo szkoda ze mieszkacie tak daleko. EOT z mojej strony bo zaraz pewnie sie flame zacznie.

Powiedziałeś A, to teraz powiedz B i uzasadnij swoją interesującą tezę.

shaitis

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 23, 2010, 12:42:47 »
Niestety muszę Cię zmartwić - to tylko parę osób solo rozwala idiotów wożących biliony w zwykłych indykach w celach zarobkowych. Inne solo odbywa się  w 0.0. U was jak rozumiem tego i tamtego solo nie ma :D

To jeszcze raz podkresle, ja osobiscie nic do TRI nie mam, uwazam ze wasze wojenki sa cool, porywacie sie na wiekszych i silniejszych dla Funu lub innych korzysci, gdyby zalezalo odemnie to przeksztalcil bym TRI w cos w rodzaju bylego MC. Zabijanie w highsecu tez mi wisi (chociaz latam na 3 freighterach tylko raz zostalem zgankowany jak bylem freighter noobem.). Chetnie jednak ogladam epic highsec gankmaile. Zauwazam jedynie to ze narzekanie na brak Solo PVP jest domena tych ktorzy nie moga zebrac floty. Latam czasem jak sie ultra nudze solo (z moim altem). Ale nawet jak kogos ubije to zaraz spada mi na leb kontra ;). Latanie Solo napewno daje wiecej adrenaliny ale iskwise jest nieefektywne. Co z tego ze ubijesz jakisgos nooba w BC jesli potem siedzisz skampiony w SS :)

Ghostden

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 23, 2010, 12:50:20 »
o zabiliscie w stosunku 3:1 roama ktory i tak pewnie wskoczyl do was bo nie chcialo im sie wracac w BSach ;)


"We don't wanna those titans anyway"

Sotharr

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 23, 2010, 13:16:58 »
"We don't wanna those titans anyway"
PrimaryKROPKA zabiło jakieś tytany należące do IT? Gdzie można o tym przeczytać?
A może lepiej napisać "Dostaliśmy tereny od Atlasa, ale i tak uprawnia nas to do shitpostów na KSOD".

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 23, 2010, 13:37:02 »
Powiedziałeś A, to teraz powiedz B i uzasadnij swoją interesującą tezę.

Sorry ciezko mi inaczej nazwac kogos kto popelnia samobojstwo bo nie chce mu sie wracac do domu. Jedno wiem o takich ludziach ktorym "nie chce sie wracac do domu bsem", z anomali/plexow tez im sie nie chce wylatywac, czytac intela itp. Dlatego wlasnie mi szkoda ze IT mieszka tak daleko. Brakuje nam tu w scalding pass jakiejs ekipy do ktorej mozna sie wybrac na spawn noobow jak czlowiek nie ma ochoty na pewpew na powaznie.

Ghostden pierdzielisz od zeczy nie majac bladego pojecia o czym mowisz. Cow wagon juz wiele razy w przeszlosci zdobywal sova i stacje wlasnorecznie na kraftwerkach itp. Jak nam sie udalo to przylatywaly razory, pandemiki  i inne takie ich ratowac. Jesli patrzec na ostatni rok to raczej takie sojusze jak RA lub swietej pamieci Kraftwerk utrzymywaly w kolko sova dzieki kolegom z rainbowlandu bo srednio raz w miesiacu mialy inwazje cow wagonu. Atlas praktycznie wkroczyl w momencie kiedy RA i Kraftwerk nie byly wstanie sie wysikac bez blooba sojusznikow. Nawet bez atalsu bysmy predzej niz pozniej sobie kawalek sova wyszarpali od kogos.

Primary ma status rezydenta w scalding pass.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 13:43:33 wysłana przez Rabbitofdoom »

Terion

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 23, 2010, 13:41:30 »
A może lepiej napisać "Dostaliśmy tereny od Atlasa, ale i tak uprawnia nas to do shitpostów na KSOD".


Nie, lepiej napisac - w chwili pierwszego zagrozenia opuscilismy sojusz, stajac po stronie silniejszego. Tlumaczymy to zmiana w polityki. To stawia nas w doskonalej pozycji do shitpostingu.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 23, 2010, 13:47:21 »
Rabbit w jakimkolwiek jesteś sojuszu ów sojusz zawsze ma piękną historię, piękne bohaterskie czyny i w ogóle jest straszną elitą w EvE. Nawet jak Ty nie grałeś jak to się działo jedynie usłyszałeś. Bo jak czytam tak sobie to forum co jakiś czas mimo, że nie gram  i Twoje posty to nie zależnie gdzie byłeś czy w Zabijakach i Pijakach, czy w C0ven czy w tym czym jesteś obecnie - zawsze okazuje się, że to mega kosy i kozaki. Boję się, ale naprawdę jestem przerażony co by się stało gdybyś wylądował w Goonsach? Bo jakbyś nagle znalazł się w NC to okazałoby się, że Twoim altem jest Terion. Nie studiujesz czasem Public Relations?


Cytuj
Ghostden pierdzielisz od zeczy

...

shaitis

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 23, 2010, 13:47:32 »
Sorry ciezko mi inaczej nazwac kogos kto popelnia samobojstwo bo nie chce mu sie wracac do domu.

Jak pograsz troche w EVE i bedziesz mial troszke wiecej killi w COW to pogadamy, jak narazie nie jestes opiniotworczy ze tak powiem.

Masz w tym roku 20 kilsow co ty wiesz o roamie ?

horax

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 23, 2010, 13:51:40 »
Jak pograsz troche w EVE i bedziesz mial troszke wiecej killi w COW to pogadamy, jak narazie nie jestes opiniotworczy ze tak powiem.

Masz w tym roku 20 kilsow co ty wiesz o roamie ?
this

Niestety to forum ma to do siebie, że niektórzy myślą, iż przez zmasowany spam z konca pleców powieksza sie ich wiedza na temat mechaniki gry, taktyki czy innych aspektów eve.

OT. Rewelacyjnie, znow SW bedzie miało szanse pokazac, że ma jaja. HF SW  O0

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 23, 2010, 13:54:15 »
OT. Rewelacyjnie, znow SW bedzie miało szanse pokazac, że ma jaja. HF SW  O0

juz pokazali  O0
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

devilsbirth

  • Gość
Odp: IT w Paragon Soul
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 23, 2010, 14:01:08 »
Masz w tym roku 20 kilsow co ty wiesz o roamie ?
I znów będą się licytować killboardami...  :buck2: :uglystupid2: