Autor Wątek: Piracki skaner  (Przeczytany 18822 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

horax

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 23, 2010, 13:32:42 »
A teraz piraci używają cargo/fit skanerów jak latają po low sec? ???

IMO są to martwe moduły dla lowsec piratów. Przydają się do piracenia w Hi przy ataku na frachty czy inne frakcyjne maszynki do misji. Biorąc pod uwagę przeżywalność jajek w low jest to zupełnie bez sensu. Kolejny gadżet nie przydatny do niczego, zajmujący kolejny slot na statu.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 13:37:48 wysłana przez Aeon Horax »

Sammani

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 23, 2010, 13:37:02 »
ok, widzisz Khobba jakies ransom maile jak dla mnie mozna dodac. Obok give money moglaby byc opcja give ransome dla gracza, ktory akurat cie tackluje. Za tym jestem to wspiera wasz ten etos i community pirackie. Natomiast pieszczenie piratow, ktorzy jak wspomnialem tak naprawde PKuja graczy w strefie gdzie takie cos istnieje jak dla mnie nie ma sensu. Moznaby zmienic nieco system flagowania by jak ktos z gangu zaatakowanego delikwenta odpowiedzial ogniem to odrazu spadal global.
Co do modulka sie wypowiedzialem, ze ogolnie zawartosc kapsuly powinna byc wielkim niewiadomym.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 23, 2010, 14:13:59 »
Zawartość kapsuly powinna być nieznana dla wszystkich którzy nie s dedykowanymi socjopatami, jak powiedzmy...Ja
wtedy jest duża szansa ze będzie to przydatny moduł dla tych którzy go chca

- We flocie wolny hajslot się znajdzie
- Czas użycia moglby być 30 sec. I tak na wpłatę ransomu zawsze czekamy ryzykujac ze ktoś zwarpuje nam na głowy.
- żadnych potwierdzen wzięcia ransomu nie powinno być bo pokazywanie tego pózniej może wywołać uczucie poniżenia u ofiary i już wiecej tego nie zrobi

Lapiemy pody w low seku mimo tego ze jest to trudniejsze niż w .0 wiec chętnie taki gadgecik przyswoimy :)
Skanery slotow i cargo używane są raczej przej hajsekgankers

 
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

horax

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 23, 2010, 14:24:58 »
Jasne, że łapiemy ;)

ale nie oszukujmy się, kogoś z setem slave'ow raczej nie złapiecie/my.

edit: a jeszcze mi się nasunęło, że to znów bedzie boost 0.0 a nie low :P

Mariacchii

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 23, 2010, 14:38:12 »
A teraz piraci używają cargo/fit skanerów jak latają po low sec? ???

IMO są to martwe moduły dla lowsec piratów. Przydają się do piracenia w Hi przy ataku na frachty czy inne frakcyjne maszynki do misji. Biorąc pod uwagę przeżywalność jajek w low jest to zupełnie bez sensu. Kolejny gadżet nie przydatny do niczego, zajmujący kolejny slot na statu.

W prawie każdej akcji w której uczestniczyłem i było złapane jajko były prowadzona 30-60 sekundowa dyskusja czy bierzemy ransom i jaki.
Ransom nie jest brany jeżeli kapsuła jest blisko gejta, nie ma czasu lub gościa szczególnie nie lubimy :) Często jest sprawdzany staż gracza aby dostosować wysokość ransomu.

Jak dla mnie nie można porównywać cargo/fit scanery do nowego projektu. Gdy wrzucalibyśmy na kogoś scaner implantów on siedzi już w kapsule więc zagrożenia brak i szansa na ucieczkę jest nie wielka.
Natomiast fit/cargo scanery używa się na istniejącym jeszcze przeciwniku pod czas akcji i warunki muszą być bardzo korzystne bo może albo uciec albo narobić szkód.
Voodoo używało swego czasu cargo scanerów z pozytywnym rezultatem.

Najważniejsze jaki slot zostałby przeznaczony na taki moduł. Według mnie najwygodniej było by na hslocie.
A czy będzie to popularny czy w końcu zapomniany moduł, zdecydują o tym gracze.


Przypomniało mi się, że fit scanerów też używaliśmy w wojnie z marukage czy jakoś tak :) Czy się przydały na pewno zwiększyły nasz apetyt na gościa, który latał w statku t3 nie pamiętam nicku ani rasy ale jego zestrzelenie było by opłacalne.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 23, 2010, 14:44:36 »
Biorąc pod uwagę przeżywalność jajek w low jest to zupełnie bez sensu. Kolejny gadżet nie przydatny do niczego, zajmujący kolejny slot na statu.

Ty wiesz, Sammani wie, Colonel wie, ja wiem , mnostwo ludzi wie , ale jeszcze wiecej nie potrafi uratowac swojego jaja w low. To ze ty przez te pare miesiecy/lat nauczyles sie podstaw pilotowania to nie znaczy ze inni musieli, pokazac pilotow orek co sie daja zlapac na canflip  ::).

Od czasu gdy zaczalem latac cepem moge smialo powiedziec ze jesli chcemy zlapac poda (czyli szykujemy sie na to juz od struktury okretu) to 20 do 30% podow celow gankowanych jest do zlapania tylko dzieki olewaniu przez pilota szkolen w UA  O0 , w bitkach gdzie sa rowne sily jest trudniej bo trzeba tez pilnowac wlasnej Zostałem ocenzurowany i lapac okrety a nie jaja.


Sammani.

Ale to nie CCP zabrania piractwa, to rpg + mechanika pokazujaca ze ten czy tamten sa zlymi i beda strzelac na dzien dobry. Jakby mieli zabraniac to by banowali za ss ponizej 0 . Modul jako kontrabanda, dostepny tylko "dla elity" a nie kazdego niedzielnego piraciny w tygodniu grzecznie tlukacego l4 w empire jest bardzo dobrym pomyslem. -10 i tak maja zycie bardzo trudne, dajmy im troche radosci  >:D

naye666

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 23, 2010, 15:44:57 »
I see dumb ppl.. - ktoś chciał tłumaczenie, proszę o to one.

Ja rozumiem, że nie macie w zwyczaju czytania ze zrozumieniem, dlatego nawet się już nie sprzeczam, że ktoś napisał iż nie ma nic dla piratów, przedstawiłem informacje, że jednak są rzeczy dostępny dla tych, którzy pracują dla piratów, a to, że PIRAT piratowi nie równy to sorry ale Wasz wybór zabawy, bawiąc się tak sami blokujecie sobie dostęp do "pirackiego" stuff;u.

Co do strat w HIGH secu, cóż, stać mnie to mam przynajmniej jaja by sie tym pobawić nawet w high secu <3
Fajnie powiedzieć "oh stracil frakcyjny ship! n4b!" ale jak stracił to się już nie mówi ;) bo pewnie ogólnie to byście w takich sytuacjach sie obsrywali zastanawiając co się dzieje ;) lub chowali po kątach.

Pozdro :]
dla "zerow"iczy :]

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 23, 2010, 15:47:54 »
I see dumb ppl.. - ktoś chciał tłumaczenie, proszę o to one.

Ja rozumiem, że nie macie w zwyczaju czytania ze zrozumieniem, dlatego nawet się już nie sprzeczam, że ktoś napisał iż nie ma nic dla piratów, przedstawiłem informacje, że jednak są rzeczy dostępny dla tych, którzy pracują dla piratów, a to, że PIRAT piratowi nie równy to sorry ale Wasz wybór zabawy, bawiąc się tak sami blokujecie sobie dostęp do "pirackiego" stuff;u.

Co do strat w HIGH secu, cóż, stać mnie to mam przynajmniej jaja by sie tym pobawić nawet w high secu <3
Fajnie powiedzieć "oh stracil frakcyjny ship! n4b!" ale jak stracił to się już nie mówi ;) bo pewnie ogólnie to byście w takich sytuacjach sie obsrywali zastanawiając co się dzieje ;) lub chowali po kątach.

Pozdro :]
dla "zerow"iczy :]
Challenger of mistiq appears...

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 23, 2010, 15:49:48 »
I see dumb ppl.. - ktoś chciał tłumaczenie, proszę o to one.

Ja rozumiem, że nie macie w zwyczaju czytania ze zrozumieniem, dlatego nawet się już nie sprzeczam, że ktoś napisał iż nie ma nic dla piratów, przedstawiłem informacje, że jednak są rzeczy dostępny dla tych, którzy pracują dla piratów, a to, że PIRAT piratowi nie równy to sorry ale Wasz wybór zabawy, bawiąc się tak sami blokujecie sobie dostęp do "pirackiego" stuff;u.

Co do strat w HIGH secu, cóż, stać mnie to mam przynajmniej jaja by sie tym pobawić nawet w high secu <3
Fajnie powiedzieć "oh stracil frakcyjny ship! n4b!" ale jak stracił to się już nie mówi ;) bo pewnie ogólnie to byście w takich sytuacjach sie obsrywali zastanawiając co się dzieje ;) lub chowali po kątach.

Pozdro :]
dla "zerow"iczy :]

Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Naprawde nie wiem czy mam sie smiac czy plakac jak czytam te bzdury, ktore wypisujesz. Nie ma dedykowanych rzeczy dla piratow ktos kto robi misje dla Bloodsow czy Sanshy NIE JEST piratem tylko misjonarzem/kerbirem etc.

naye666

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 23, 2010, 15:56:15 »
Umarłem... a poziom umysłowy tego forum umarł już dawno...

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 23, 2010, 16:04:56 »
Umarłem... a poziom umysłowy tego forum umarł już dawno...
Wybacz nam kapłanie intelektu

Goomich

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 23, 2010, 16:08:49 »
Nie znacie się, jest mnóstwo rzeczy dla piratów, na przykład fity: http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1271633 :uglystupid2:

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 23, 2010, 16:14:27 »
Rulez:
Cytuj
[Pirate, Pro PvP]

Lows Slots

Wooden Peg Leg II
Pirate Breeches II

Mid Slots

Puffy Linen Shirt II
Large Red Overcoat II

High Slots

Tricorn Hat II, Optional Skulls
Eye Patch II

Rig Slots:

Medium Parrot I

@naye, tak gwoli scislosci pirat w eve to taka osoba co ma security status mniejszy niz -5, czytaj jest tzw outlaw i mozna do niego zawsze strzelac bez obawy ze concord czy sentry sie Toba zainteresuja. No i robi yaarrr i inne takie :)
A tak btw gdybys byl prawdziwym np Bloodsowym piratek to bys byl czerwonym krzyzykiem, inaczej tylko wykonujesz misje dla pirataow ale nim nie jestes :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 23, 2010, 16:24:04 »
Cytuj
A tak btw gdybys byl prawdziwym np Bloodsowym piratek to bys byl czerwonym krzyzykiem, inaczej tylko wykonujesz misje dla pirataow ale nim nie jestes
Termin którego szukasz to kolaborant, ewentualnie najemnik

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Voulture

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 23, 2010, 21:48:51 »
Nie podobaja mi sie ograniczenia przez SS ani cokolwiek z tym zwiazanego. Taki skaner mialby szanse zaistniec w eve gdyby implanty zaczey pojawiac sie na killmailach. Wtedy na takiej samej zasadzie jak mamy ship scanner czy cargo scaner pod scaner mialby swoje miejsce.

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 23, 2010, 23:05:10 »
Nie podobaja mi sie ograniczenia przez SS ani cokolwiek z tym zwiazanego. Taki skaner mialby szanse zaistniec w eve gdyby implanty zaczey pojawiac sie na killmailach. Wtedy na takiej samej zasadzie jak mamy ship scanner czy cargo scaner pod scaner mialby swoje miejsce.
ale ten SS wlasnie ze wzgledu na to ze to ma byc zabawka dla piratow, a nie pro pvperow z SS +5.0:)

Voulture

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 24, 2010, 00:05:30 »
Znaczy pvper z low seca moze uzywac a pvper z 0.0 juz nie? O.o
Tak, to jest wlasnie w tym bezsensowne.

Loc0

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 24, 2010, 00:07:27 »
Pvper z 0.0 nie bierze ransomow (ja pamietam chyba tylko 1 taka sytuacje na roamie z Yogim ... w erze dinozaurow) ... bo nie jest piratem :)

eX

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 24, 2010, 02:12:11 »
Nie ma nic bezsensownego w tym, że możesz używać modułu, który jak ten zaprezentowany, nie daje żadnej realnej przewagi tylko wtedy, gdy masz ss na ileś tam. Outlaw też podpilot, coś mu się od CCP należy. ;)

horax

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 24, 2010, 08:54:14 »
Ale stek bzdur. Bycie outlawem, lowsec piratem, właśnie dzięki temu, że nie ma żadnych bonusów jest najlepszą opcją. To nie jest profesja, jak to niektórzy tu określają, to jest styl życia w eve i albo sie decydujesz na to wraz ze wszystkimi negatywnymi skutkami albo wyp***** do hi kopać veldspar. Jęczenie, że piraci nie dostali nic od ccp jest załosne. Nie powinni nic dostawać wrecz powinno się ich jeszcze bardziej nerfic. Dzieki temu bycie piratem ma smaczek i daje ogromna frajde.

eX

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 24, 2010, 09:46:20 »
Super, ja mam inne zdanie na ten temat. Nie, nie musisz się z nim zgadzać.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 24, 2010, 09:56:04 »
Nie powinni nic dostawać wrecz powinno się ich jeszcze bardziej nerfic. Dzieki temu bycie piratem ma smaczek i daje ogromna frajde.

Zapachniało masochizmem.  :2funny:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 24, 2010, 12:11:56 »
jakos nie bede sie czul zboostowany kiedy dostane taki skaner, ot poprostu bedzie to smaczek / klimacik...moze ransomy beda sensowniejsze
poki co projekt lezy w senacie i ludzie glosuja zeby wzbudzic zainteresowanie devsow.
Jak sie tam rozejrzec to mozna znalesc wielka propozycje boostu low seka ktora ludziom sie podoba i podpisuja sie pod nia, black market i inne ciekawostki w przestrzeni "outlaw"

http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1248596
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Sammani

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 24, 2010, 12:45:23 »
Podobaja ci sie pomysly tworzenia ala sova w low secu i wzrostu wplywow alliancow? Chyba gracze z low nie wiedza o co sie prosza.  :uglystupid2:

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 24, 2010, 12:49:09 »
sov mam gdzies, ale rozne bandy beda dzieki temu czuc sie pewniej i zejdzie wiecej ludzi z haj do low...
dla nas wiecej ofiar :D
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 24, 2010, 15:40:02 »
Podobaja ci sie pomysly tworzenia ala sova w low secu i wzrostu wplywow alliancow? Chyba gracze z low nie wiedza o co sie prosza.  :uglystupid2:

cos ala sov juz jest, i dziala to tragicznie albo nawet gorzej , 90% olewa to kompletnie, jedynie jak system jest vulnerable to przyciaga to wszystko z okolicy bo bedzie bitka bs-ow . Albo Sov albo nic , rozwiazania posrednie kompletnie sie nie spisza.

Sammani

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 24, 2010, 15:52:32 »
Ale oni chca cos bardziej ala sov co daje profity overlordom terenu. Kazda zabawa w tym kierunku sie zle dla low skonczy.

Kara Mon

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 24, 2010, 17:10:15 »
Ale oni chca cos bardziej ala sov co daje profity overlordom terenu. Kazda zabawa w tym kierunku sie zle dla low skonczy.

Overlord broniacy terenu przed dzikimi bandami ze sztachetani t1 oraz t2 (z zardzewailym gwozdziem) szybko bedzie mial -10 ss .  0.0 juz od dawna ma pewnien klimat ze jest sie na swoim terytorium, na cudzym, na wrogim itd , low sec jest jak jedna wielka rodzina, gdzie nie polecisz to ty jestes tam panem i wladca  :knuppel2: i korporacja/ally przy napisie "sov" wiele przez dlugi czas tego nie zmieni

Loc0

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 24, 2010, 19:53:49 »
Heh dopoki ktos nie zobaczy korzysci w kontrolowaniu terenu blobem (np bo siedza tu agenci q20 lvl4/5 i chcemy ich tylko dla naszego corpa/ally). Wtedy w low powstanie odpowiednik power blocku ;/.

eX

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 24, 2010, 20:08:20 »
Topic o modułku dla pirata, a Wy o jakimś sovie... bez przesady.

Sammani

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 24, 2010, 20:10:16 »
Heh dopoki ktos nie zobaczy korzysci w kontrolowaniu terenu blobem (np bo siedza tu agenci q20 lvl4/5 i chcemy ich tylko dla naszego corpa/ally). Wtedy w low powstanie odpowiednik power blocku ;/.

this

Kara Mon

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 24, 2010, 21:45:56 »
Cha piratom w low dac wiecej zabawy.

Bez zmiany mechaniki low nie ma sensu low sec sov, ale po co komu sov w low skoro jest juz w 0.0 ?

Skaner jest ok  ::)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 24, 2010, 22:54:57 »
Heh dopoki ktos nie zobaczy korzysci w kontrolowaniu terenu blobem (np bo siedza tu agenci q20 lvl4/5 i chcemy ich tylko dla naszego corpa/ally). Wtedy w low powstanie odpowiednik power blocku ;/.
Takie coś już istnieje. Nie wiem jak w innych mission hubach low, ale spróbuj osiedlić się w Irmalin i patrz jacy lokalni włodarze będą z tego szczęśliwi...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Straszny

  • Gość
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 25, 2010, 08:58:37 »
Ale stek bzdur. Bycie outlawem, lowsec piratem, właśnie dzięki temu, że nie ma żadnych bonusów jest najlepszą opcją. To nie jest profesja, jak to niektórzy tu określają, to jest styl życia w eve i albo sie decydujesz na to wraz ze wszystkimi negatywnymi skutkami albo wyp***** do hi kopać veldspar. Jęczenie, że piraci nie dostali nic od ccp jest załosne. Nie powinni nic dostawać wrecz powinno się ich jeszcze bardziej nerfic. Dzieki temu bycie piratem ma smaczek i daje ogromna frajde.

dla mnie to doskonale podsumowanie zagadnienia  O0

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Piracki skaner
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 25, 2010, 11:30:39 »
Prawdopodobnie czytanie tego postu stakuje mi się
z rozgladaniem się za papierem toaletowym
co skoley gwałtownie obniża mi percepcje...

Wiec czegoś nie łapie

Czy Ja jecze i mam oddalic się do hajseka?
Czy chcenie modulu ulatwiajacego nam kerbirzenie to za wiele?
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.