Autor Wątek: World of tanks  (Przeczytany 145800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[CBIRR] Soobocz

  • CBIRR
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 224
  • i to wsio :)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Soobocz
  • Korporacja: Charming But Irrational
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #630 dnia: Luty 11, 2011, 03:21:31 »
Postanowiłem sobie zobaczyć co to te czołgi. Sciagnalem klienta, zarejestrowalem się na stronce na europejskim serwerze (jak wchodzisz na stronke czolgowa to masz do wyboru albo us albo europa) i mam problem.
Mianowicie nie przychodzi do mnie mail rejestracyjny. Nie wiecie o co chodzi? Ile mam czekać?
Charming But Irrational

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #631 dnia: Luty 11, 2011, 07:42:58 »
Postanowiłem sobie zobaczyć co to te czołgi. Sciagnalem klienta, zarejestrowalem się na stronce na europejskim serwerze (jak wchodzisz na stronke czolgowa to masz do wyboru albo us albo europa) i mam problem.
Mianowicie nie przychodzi do mnie mail rejestracyjny. Nie wiecie o co chodzi? Ile mam czekać?


spróbuj napisać do supportu: support@worldoftanks.com 
Ja dołączałem podczas CBT, teraz mamy open bete więc nie wiem jak długo trzeba czekać na potwierdzenie rejestracji konta. Pozostaje jedna z cnót, mianowicie : cierpliwość  :P albo petycja

Raiha

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #632 dnia: Luty 11, 2011, 11:32:29 »
Postanowiłem sobie zobaczyć co to te czołgi. Sciagnalem klienta, zarejestrowalem się na stronce na europejskim serwerze (jak wchodzisz na stronke czolgowa to masz do wyboru albo us albo europa) i mam problem.
Mianowicie nie przychodzi do mnie mail rejestracyjny. Nie wiecie o co chodzi? Ile mam czekać?

Ostatnio rejestrowałem się z o2 i mail nie przyszedł . Spróbuj z innej poczty. Jak poczta działa to mail jest od razu, nie powinno się czekać.

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #633 dnia: Luty 11, 2011, 11:41:13 »
Ostatnio rejestrowałem się z o2 i mail nie przyszedł . Spróbuj z innej poczty. Jak poczta działa to mail jest od razu, nie powinno się czekać.

warto sprawdzić folder ze spamem, czasami takie maile z klucza tam trafiają, ja tak mam z TC kupionymi na shatteredcrystal.com

Terion

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #634 dnia: Luty 11, 2011, 13:31:33 »
Mini jest dobry jak nie spotka na swej drodze t32/is-4 lub wyzej. Jak to w WoT bywa niemieckie czolgi sa najgorsze z wszystkich nacji na swoim tierze. Maja je troche zboostowac ... pytanie czy zmiana bedzie wywazona, czy poleca w druga strone, wzglednie bedzie na tyle kosmetyczna, ze nic nei wniesie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #635 dnia: Luty 11, 2011, 13:34:00 »
T32 zazwyczaj niszczę (chciaż drażni niemiłosiernie odbijajac wiecej niż is4), IS4 jest już groźniejszy ale też do zarżnięcia. Sam czołg chocby i na max ulepszony to maks 50% sukcesu, cała reszta to to jak kierowca tym jeździ

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Terion

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #636 dnia: Luty 11, 2011, 13:45:45 »
Zgadza sie , z tym, ze trzeba byc lekko opoznionym by dac sie zabic w max rozwineitym isie4 komus w minimausie. No i nie mowie tu o sytuacji, ze wyjezdza sie komus na tyl i pakuje 2 strzaly zanim ten zdazy zareagowac, bo byl zajety ostrzeliwaniem kogos innego. Mowie o walce 1 na 1 czy tam spotkaniu face to face i pocztaku tanca z pociskami.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #637 dnia: Luty 11, 2011, 13:56:21 »
Miałem już kilka sparingow 1:1 (km whore artylerzyste który czasto "pomaga" jednemu albo drugiemu nie wliczma :P ) i fakt is4 bije niemiłosiernie, ale dobrze trafiony też to czuje

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #638 dnia: Luty 11, 2011, 14:32:34 »
Mini jest dobry jak nie spotka na swej drodze t32/is-4 lub wyzej. Jak to w WoT bywa niemieckie czolgi sa najgorsze z wszystkich nacji na swoim tierze. Maja je troche zboostowac ... pytanie czy zmiana bedzie wywazona, czy poleca w druga strone, wzglednie bedzie na tyle kosmetyczna, ze nic nei wniesie.

tyle ze IS4 i Minimouse to tier 9 .... a T32 to tier 8, czyli teoretycznie (heh) przeciwnik dla IS3 i KT a nie IS4

choc rzadko kiedy przegrywam walke keidy czołowo zderze sie z IS4 w T32 i on nie moze strzelic w moj kadlub, 100% strzałów w wieze odbijam a IS4 tylko część ;)

Osobiście miałem AusfB, wymaksowalem do elite i sprzedąłem... dla mnie wyjątkowe gówno, najsłabszy tier 9 a już wszystkimi grałem. Wielkie dupsko z wieżą z tyłu przerażająco go ogranicza. Do tego jest po prostu bardzo duży.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2011, 16:39:52 wysłana przez Scaryman »

Terion

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #639 dnia: Luty 11, 2011, 14:37:27 »
Scary moja pomylka myslalem o t34, choc prawde mowiac t32 jest w stanie skutecznie nawiazac walke z minimausem.

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #640 dnia: Luty 11, 2011, 16:51:00 »
Scary , ja gralem blisko 2 miesiace jak nie dluzej glownie KT , po przesiadce na minimausa po prostu nie moglem wyjsc z podziwu ze szwabem mozna nawet przyjemnie jezdzic  :D , bardzo podobne przyspieszenie do KT , szybszy (30 km do 28) , wreszcie czolg z pancerzem od frontu (150 na KT wcale nie czuc , 170mm na mini juz tak) i do tego wreszcie czolg bez wiatrowki zamiast armaty  :D , czyli silna i bardzo precyzyjna na duze odleglosic armata.


Mini wymaga duzo wiecej skupienia od is4 , styl jazdy bardziej przypomina TD niz czolg z uwagi na miekkie wszystkie elementy poza frontalnym armorem. Gdybym mial wybierac to bez zastanowienia bral bym is-4 ale jako zatwardzialy szwab zostalem mile zaskoczony przez mini  :P


Co do boostu szwabow to raczej to ma byc naprawienie tego co nie dziala czyli gun mantlet , teoretycznie najtwardszy punkt wiezy u szwaba jest najlepszym miejscem zeby pakowac pociski bo lyka wszystko i nawet jeszcze troche wiecej.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #641 dnia: Luty 11, 2011, 19:42:25 »
Co ważniejsze mają skasować z myszy week spot z dupy pod kodowa nazwa błotnik :D
jeśli sie nie myle w tym momencie od frontu zostaje chyba tylko łoże działa które i tak ma dostać (podobno) wzmocnienie

aż mi sie przypomniał fragmęt z Neuroshimy podsumowujący pewną maszyne molacha: "...ludzie swoje umocnienia kopią i budują miesiącami, moloch swoje bunkry przywozi ze sobą" :p

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #642 dnia: Luty 13, 2011, 09:45:53 »
Scary , ja gralem blisko 2 miesiace jak nie dluzej glownie KT , po przesiadce na minimausa po prostu nie moglem wyjsc z podziwu ze szwabem mozna nawet przyjemnie jezdzic  :D , bardzo podobne przyspieszenie do KT , szybszy (30 km do 28) , wreszcie czolg z pancerzem od frontu (150 na KT wcale nie czuc , 170mm na mini juz tak) i do tego wreszcie czolg bez wiatrowki zamiast armaty  :D , czyli silna i bardzo precyzyjna na duze odleglosic armata.


Mini wymaga duzo wiecej skupienia od is4 , styl jazdy bardziej przypomina TD niz czolg z uwagi na miekkie wszystkie elementy poza frontalnym armorem. Gdybym mial wybierac to bez zastanowienia bral bym is-4 ale jako zatwardzialy szwab zostalem mile zaskoczony przez mini  :P


Co do boostu szwabow to raczej to ma byc naprawienie tego co nie dziala czyli gun mantlet , teoretycznie najtwardszy punkt wiezy u szwaba jest najlepszym miejscem zeby pakowac pociski bo lyka wszystko i nawet jeszcze troche wiecej.

Dokladnie maja naprawic pancerze niemieckich czolgow. Akurat oslona dziala na tygryskach to akurat srednie zmartwienie(i tak oba maja pancerz z papieru ktory przestelic moze nawet 57mm) wiekszy problem jest na jagdpanterze gdzie auto aim mierzy w oslone dziala  ktora jest bardzo duza jednoczesnie i trafienie w nia notorycznie konczy sie uszkodzeniem/zniszczeniem dziala. (Glowny powod dla ktorego sprzedalem moja jagd kicie) Po drugie maja naprawic camo na TD bo jagdkicia i wyzej tierowe niemieckie czolgi maja camo z netem stojac gorsze niz niektore ruskie heavy w ruchu na szczerym polu. TD prawdopodobnie tez dostana buffa do zasiegu widocznosci.

Wczoraj ktos z gmow sie wypowiadal na chacie ze patch bedzie prawdopodobnie w tym tygodniu i ze ciezko jest powiedziec co kiedy bedzie bo wyszlo bardzo duzo rozmaitych bugow itp. ktore musza ponaprawiac. Patch ma miedzy innymi przynajmniej czesciowo naprawic problem strzalow poza obszarem celowania.

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #643 dnia: Luty 13, 2011, 10:34:05 »
(...)wiekszy problem jest na jagdpanterze gdzie auto aim mierzy w oslone dziala  ktora jest bardzo duza jednoczesnie i trafienie w nia notorycznie konczy sie uszkodzeniem/zniszczeniem dziala. (Glowny powod dla ktorego sprzedalem moja jagd kicie) Po drugie maja naprawic camo na TD bo jagdkicia i wyzej tierowe niemieckie czolgi maja camo z netem stojac gorsze niz niektore ruskie heavy w ruchu na szczerym polu. TD prawdopodobnie tez dostana buffa do zasiegu widocznosci.(...)



this!

ja również sprzedałem jagdkicię z tego samego powodu, przesiadłem się w SU-152  :)

eX

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #644 dnia: Maj 28, 2011, 10:19:03 »
Wszystkich fanów pixelowych czołgów chciałbym zaprosić na polski wortal dla czołgistów: http://world-of-tanks.eu/

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #645 dnia: Maj 28, 2011, 10:45:36 »
[admin]eX pamiętasz co regulamin mówi o reklamach obcych serwisów?[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.