Autor Wątek: World of tanks  (Przeczytany 145664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 08, 2010, 17:57:19 »
oby jedna nie ... miałem w 2-3 grach lekki skok pinga ... rba trafienia ruchomego celu - wtedy zero
Sneer Quen

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 09, 2010, 10:45:27 »
może się czepiam ale zamiast powinni dołożyć 2 kategorie w ramach regular batles ...
ranki sprzetu 3-6 , 6-9 i obecne open
mam swojego t-46 który nie ma ani armora ani speeda ani działa .... co ja mam robić w grze gdzie 3/4 ludzi jeździ ciężkimi czołgami ?
zainstalowałem najlepsza armate i próbowałem strzelać w rear armor - bez rezultatu
na scouta za wolny - przeżywalność żadna - med tanki nawet ni strzelaja tylko rozjeżdżają
powiedzmy że na tym etapie sens grania niewielki
Sneer Quen

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 09, 2010, 11:51:15 »
Poszedłeś w stronę cięzkich czołgów widzę. Generalnie ja ze strony Związku Radzieckiego dotrwałem do T-28. Linia medium jest znacznie łatwiejsza. Czołgi BT są naprawdę szybkie, a A-20 to czołg porównywalny z leopardem i dodatkowo wprawka przed T-34.

Wydaje mi się, że linia heavy i w przypadku ZSRR i Niemiec to hard mode on. W pierwszym przypadku dopiero po pełnym zupgradowaniu KV ta linia pokazuje pazur, a po stronie Niemiec trzeba sie przegryźc przez niemiłosiernego Tygrysa.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 09, 2010, 12:32:39 »
no poszedłem i sie pytam co człowiek ma robić w t-46 przy obecnych charkterystykach  rozgrywki regular ?
symulator czołgów jest nice na takie luxne granie ale .... tu na jednym polu są kolejne generacje czołgów na raz
open niech będzie dla chętnych ale naprawdę wolałbym podział na early / late okres - bo to się bardziej kupy trzyma
a na razie to zniechęcony jestem bo żeby wymaxowac t-46 to się wymęczyłem strasznie a do t28 droga daleka bardzo
na tym etapie mam ochotę sobie odpuscic
Sneer Quen

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 09, 2010, 13:08:45 »
niestety droga do kv i pozniej swietnego IS to droga prze meke, jak sam zauwazyles t46 to droga prze meke ale niestety cos za cos . Fajne ruskie czolgi (czytaj bt-2 , a-20, t-34 i  jego wersja 85) prowadza jedynie do t-44 oraz odgalezienie jest do sredniej klasy tank destroyerow . Niestety nie zawsze jst tak rozowo jak moglo by byc :p albo mecz sie i trenuj kv pozniej IS i szalej na polu walki albo zmien droge na t-34 i jego pozniejsze modyfikacje.

No i nie proownywalbym a-20 do leoparda, pomimo faktu ze ma max predkosc wieksza, duzo wieksza moc silnika i mniejsza mase to nie dorasta leopardowi do piet . Ma zdecydowanie gorsdze przyspieszenie, gorzej radzi sobie na podjazdach i co najwazniejsze jest dluzszy co powoduje ze latwiej w niego trafic.

Gizmo79

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 09, 2010, 13:33:47 »
IMO warto za free exp wbic na t3 czolgu tylko to co odblokuje t4 i od razu wsiadac w cos lepszego. Teraz wsiadlem w A-20, BT-7 nie widzac na oczy.

może się czepiam ale zamiast powinni dołożyć 2 kategorie w ramach regular batles ...
ranki sprzetu 3-6 , 6-9 i obecne open
Noo, byłoby super, zaproponuj na forum może coś z tego wyjdzie.
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/2200-recruit-standard-and-elite-battlefields/page__st__80
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2010, 16:10:06 wysłana przez Gizmo79 »

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 09, 2010, 14:56:13 »
fakt czesc poczatkowych wersji srednich czolgow bardzo kiepsko radzi sobie z  najlepszymi i taki podzial na 3 kategorie wagowe wcale nie bylby zly.

Bt-7 racja, cienki straszliwie, niby lepszy bt-2 ale bt-2 masakruje na recruit a bt-7 po prostu jest i nic wiecej z jego zalet nie pamietam.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 09, 2010, 15:24:11 »
na forum jeszcze nie jestem zarejestrowany ...jak mam chwile to wole sobie jakąś bitewke rozegrac
Sneer Quen

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 09, 2010, 16:22:27 »
Sneer, najlepiej trenuj naprzemiennie dwa czołgi. Po zniszczeniu T-46 wyjdź od razu z bitwy, bo za to nie ma żadnej kary i grinduj jakiś łatwiejszy w obsłudze czołg. Polecam TD niemieckie, są tańsze i lepsze (o dziwo obydwie te rzeczy na raz) od radzieckich, a przy tym świetne do zarabiania kasy.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 09, 2010, 16:49:08 »
ale ja tak robie - nawet mam teraz 3 wozy w naprzemiennym użyciu  // mam 5 maszyn pzj,bt2,t26,t46, ruskie arty  wszystkie wymaxowane jesli chodzi o upgrady//
tylko ... jesli mam byc szczery - to trochę bez sensu - bo każdy nowy tank powinien dawać jakiś fun w określonych warunkach
inaczej to sie robi ..... męcz się do max level - a potem sobie pograsz ... jesli tak to ja wysiadam

ta sama firma robiła navyfielda
w owym navyfieldzie nooby i mało grający // destroyery // kiedy miały skill mogły zrobić niesamowity dym na każdej planszy
tu tego nie ma
w t-46 jestem tarczą strzelniczą modlącą się aby ten jedyny light tank u przeciwnika pojechał w moja stronę  ...inaczej znowu zęby w ścianę 

rozczarowany jestem tym co widzę 
mam się bawić a nie męczyć

chętnie za to pobawiłbym się w bitwie gdzie mój rank III walczy z innymi rank III i IV - to miałoby jakiś sens i fun


Sneer Quen

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:14:47 »
sneer akurat wybrales jeden z najgorszych czołgów w grze. t-46 jest fatalny pod kazdym wzgledem i pojedzie go nawet bt-7.. Ja poszedlem sciezką rosyjskich med tankow w t34 i dalej i mam ubaw po pachy.
I-DEA / C0ven

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:16:41 »
To nie jest ta sama firma. Jedynie podobno kilku devów pracowało w eFusion, czyli Europejskiej wersji Navy Fielda, ale i to nie zdziwie się jeśli będzie plotką.

Powiem wprost: T3 to kupa, przez którą trzeba przebrnąć. T4 juz coś potrafi zdziałać, a od T5 zaczyna się zabawa. Przynajmniej tak to wygląda z mojej perspektywy.

Inna rzecz, że są czolgi lepsze i gorsze, nawet w tej samej klasie... T-46 jest.. Sam już raczej wiesz jaki ;).
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:35:04 »
Ja mam taka mala sugestie zeby nie jezdzic na sile jakims totalnym crap tankiem i zbierac po 2000 na jakis sensowny czolg . Ja zrobilem tak ze farmilem w bt-2 na t-34 , a-20 totalnie mi nie pasowal za duzo szlo na naprawy za malo byl w stanie zarobic. Dzieki premium calkiem ladnie kasa szla , 5000-10000 za bitke w bt-2 ktory ma juz zaloge pukajaca do 100% doswiadczenia i troche umiejetnosci jak sie nim jezdzi to nie problem, a wciaz mozna miec duzo zabawy tym smigajac dookola. Co do expa to 150 golda pozwala na transfer 7500 expa na dobe co jesli sie nie myle pozwoli na wytrenowanie t-34/kv bez koniecznosci jezdzenia w t-46.

Druga wazna sprawa to zaloga, fakt z cienkiego czolgu maszynki do zabijania nie zrobi ale i tak jest gigantyczna przepasc miedzy zaloga 50% a 90% , zwlaszcza ze wraz z wzrostem doswiadczenia zalogi rosnie takze przezywalnosc czolgu (nie jest to oficjalnie potwierdzone ale to wynika z moich obserwacji) , powyzej 75% wyraznie rosnie ilosc odbitych pociskow od pancerza i rykoszetow.  Dla przykladu moj bt-2 ktorym ciagle lubie pojezdzic kiedys rozpadal sie od jednego nawet gownianego trafienia pierwszej lepszej artlerii, gdy kierowca i ten drugi maja 101% expa a dowodca cos w okolicach 95% to zdaza mi sie wytrzymac bezposrednie trafienie bizona i wciaz jechac i strzelac majac okolo 40% hp.

t-34 podobnie, z gowniana zaloga nie dosc ze ledwo jechal to prawie nie robil zadnego dmg bo 80% strzalow albo sie odbijalo albo nie przechodzily przez pancerz , troche doswiadczenia zaloga nabrala i od razu jest inna jazda.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 09, 2010, 17:37:31 »
wiesz ale to sa jakieś półśrodki ...a ogólne odczucie zostaje :)
rank 3 i 4 powinny miec swoja arenę moze 3+4+5

na razie to taki WOW - zrób max level to zaczniesz grać

pojeżdżę jeszcze trochę ale czuję że mi to zaraz przejdzie - masochistą raczej nie jestem a grąć rekruckich bitew non stop zeby zarabiac na lepsze zabawki mi sie nie chce

p.s. crap tank to wszystko co mały wygar czyli poniżej max upgradniejtego rank 4 na oko - szkoda prądu żeby się na to męczyć
chyba wole odnowić konto w navyfields tam mozna było przynajmniej zamieszac
Sneer Quen

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 09, 2010, 18:12:37 »
nie do konca, lekkie czolgi jak a-20 czy leopard sa niezbedne , bez nich artyleria nie ma do czego strzelac i nie wiadomo ktoredy wrog puscil wieksze sily i jaka jest defensywa bazy. Medium tanki tego nie zrobia bo rozjada je tank destroyery.

Medium tanki (poza paroma wyjatkami ktore sa cienkie pod kazdym wzgledem) takze sa bardzo wazne , dzieki duzej mobilnosci moga wzglednie szybko reagowac na zaistniala sytuacje i przemiescic sie w inny rejon mapy zeby tam wesprzec czy to obrone czy atak . Heavy tanki tego nie zrobia, jak juz sie tkai rozpedzi to nie ma co go zatrzymywac.

Gainax

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 09, 2010, 18:33:21 »
Przy okazji dla zainteresowanych wstąpieniem do klanu PAD przypominam iż zostały już tylko 3 miejsca do zamknięcia rekrutacji obecny skład 97/100 członków ;]


http://grot.i-rpg.net/1pad/

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:17:52 »
a ja powiem wprost sneer ze smucisz

tez przebilem sie przez t-46 i wcale nie byl taki paskudny, szybko awansujesz dalej i tyle, a-20 tez nie expilem za bardzo tylko odrazu w kv
tylko zalozenie jest takie ze jak nie chcesz kampic to patrz gdzie scouci leca i jedz inna trasa, zawsze kogos zobaczysz
to ze wiele nie zrobisz to chyba oczywiste, jak chcesz w miare szybko miec tanka ktory potrafi cos zrobic (wiekszym od siebie)
to idz w tank destrojery, nawet beznadziejny marder jest juz w stanie cos zrobic, hetzer jest beznadziejny ale jak go wyexpisz to potrafi nawet
heavy tanki obijac (od tylu ale zawsze)

co do wypowiedzi wyzej ze niemieckie td sa lepsze i tansze od ruskich nie jest to do konca prawda
sa moze tansze/szybsze/zwrotniejsze/celniejsze i mniejsze przez co je trudniej trafic ale ruskie maja prawdziwe armaty
juz su-85b zdazaja sie oneshotkille :) a su-85 potrafi spokojnie zalatwic stuga/panzera III na 1 strzal co jest fajne

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:25:04 »
bo t-46 to stracony czas i smuta
t-28 to dla odmiany zupełnie inna śpiewka - szczególne po założeniu 85mm zisa
zdarzyło mi się już na nim ponad 20k credytów zarobić
Sneer Quen

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 11, 2010, 11:56:22 »
Tak z ciekawości - czy w WoT nie ma ryzyka, że po będą IwinButtony, czyli jedynie słuszne czołgi dla danego drzewka, a ludzie pracujący na te czołgi będą robili za mięso armatnie?



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 11, 2010, 12:02:56 »
o ile wszyscy grający nie wylądują na tier 8+ to się da grać
na razie zasadzką jest tier 3
Sneer Quen

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 11, 2010, 12:29:29 »
Tak z ciekawości - czy w WoT nie ma ryzyka, że po będą IwinButtony, czyli jedynie słuszne czołgi dla danego drzewka, a ludzie pracujący na te czołgi będą robili za mięso armatnie?

Niby tak jest juz , lepszy czolg jest po prostu lepszy ale troche mi to eve przypomina, niby t-44 jest lepszy od t-34 ale jak go dopadna 2 albo 3 t-34 to i tak wiele sam nie zdziala. Duzo zalezy od koordynacji wlasnej i rpzeciwnika, taktyki, ilosci i jakosci artyleri, umiejetnosci tank destroyerow (bo np samotny td to tylko ofiara  chyba ze ma fart i trafi w rozpedzony med tank , jak ich bedzie 2 czy 3 blisko siebie to juz bardzo ciezko ugryzc ).

Porownuje do eve bo teoretycznie w Eve t3 sa mocniejsze niz t2 ale jednak dobrze zorganizowana grupa t2 potrafi duzo namieszac, t1 tez od czasu do czasu poszeleje jesli fc ma troche rozumu i dobrze rozplanuje cala akcje . W WoT jest podobnie , na najlepsze czolgi trzeba czasu i pieniedzy. Taki Maus niby win button ale 2 czy 3 destroyery wparte artyleria zrobia mu z dupy jesien drugiej wojny swiatowej  :P

lastverb

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 11, 2010, 13:10:53 »
bo np samotny td to tylko ofiara  chyba ze ma fart i trafi w rozpedzony med tank
nadal auto-aim? jezeli czolg nie orbituje cie na 1-3m to nawet kv zdejmuje takie jak leci (przy  107m to instadead dla wszystkich lekkich poza a20/leo)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 11, 2010, 23:24:42 »
Jak td jest sam to d nie td jest. W zasadzie kazdym td od t3 mozna juz cos podzialac najwazniejsze to nie bawic sie z bliska jesli sie da. Nic tak nie poprawia humoru jak sprzatnac jakiegos biedaka z polowy mapy. Jeszcze jak by destroyerom nie odpadaly gasienice z byle powodu, bo jakos z punktu widzenia balansu to do mnie nie przemawia.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2010, 12:06:38 wysłana przez Rabbitofdoom »

Hellbright

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 12, 2010, 23:26:17 »
Ja  grajac panzerami,co dostane strzal - to w gąsienice. Nie ma to jak czekac na rozwalke, bo tylko wieza sie obraca...Z drugiej strony sam strzelam w gasienice lub dzialo...
Juz nie pamietam jaka gra mnie tak wciagnela, WoT jest zajebisty po prostu. Nie wiem czy byly linki - http://www.youtube.com/watch?v=5u5mUHIt4IE&feature=player_embedded i http://www.youtube.com/watch?v=hV3cEGCGTR0&feature=related

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 13, 2010, 08:16:51 »
Taki urok gry, gasienice odpadaja w najmniej odpowiednim momencie :p , mi w a-20 odpadaly od byle zadrapania a jak wiadomo ze lekki czolg ktory stoi to cozlg zniszczony.

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 13, 2010, 08:24:34 »
gdyby ktoś potrzebował mam na zbyciu klucz do bety, wysłać wiadomość ;)

gosti

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 13, 2010, 08:48:00 »
A kiedy te czolgi ruszaja na dobre?

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 13, 2010, 12:21:55 »
Taki urok gry, gasienice odpadaja w najmniej odpowiednim momencie :p , mi w a-20 odpadaly od byle zadrapania a jak wiadomo ze lekki czolg ktory stoi to cozlg zniszczony.

To glownie dla  tego ze prawie kazdy strzela odlamkowymi bo penetracja sie prawie nie liczy przy he tylko raw damage. Takiego pz3 musze trafic z hetzera 3 razy srednio niezaleznie od dziala jesli strzelam zwyklymi ap. HE czesto sciaga t3 t4 i niektore t5 jednym pociskiem albo dwoma. Przy premium ammo strzal z tylu czy z boku to w jakis 70% przypadkow instagib.

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 13, 2010, 22:25:16 »
too late we are all playing tanks now!

Himmelsdorf is the new delve now!

haha musialem to wkleic, comment z SHC na temat nowego blogu "need for speed"  ;D

magni

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 14, 2010, 10:44:11 »
To glownie dla  tego ze prawie kazdy strzela odlamkowymi bo penetracja sie prawie nie liczy przy he tylko raw damage. Takiego pz3 musze trafic z hetzera 3 razy srednio niezaleznie od dziala jesli strzelam zwyklymi ap. HE czesto sciaga t3 t4 i niektore t5 jednym pociskiem albo dwoma. Przy premium ammo strzal z tylu czy z boku to w jakis 70% przypadkow instagib.

lekkim wozom gasiennice spadaja bo kazdy rozgarniety gracz widzac lighta wali tylko po gasiennicach i nie ma znaczenia czy z ap czy z he, ja np wale tylko z ap i tez rozwalam im podwozie

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 14, 2010, 13:07:31 »
No wlasnie zauwazylem ze HE rwie gasienice bardoz latwo, AP juz gorzej, trzeb ladnie przycelowac . Z HE byle trafilo w korpus z boku i gasienica urwana.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 14, 2010, 13:25:39 »
Podczas wojny pod koniec przeciw temu działały ekrany (główna funkcja bezpiecznik antykumulacyjny na piaty, pancerfausty itp) w WoT nie ma takiego ficzera?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 14, 2010, 14:05:08 »
Żaden ekran nie chronił gąsiennic... to, że Panzer IV miały ekrany na bokach, służyło temu, żeby zdetonować głowicę kumulacyjną dalej od pancerza (nawet kosztem gąsiennic).



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

eX

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 14, 2010, 16:30:29 »
Podczas wojny pod koniec przeciw temu działały ekrany (główna funkcja bezpiecznik antykumulacyjny na piaty, pancerfausty itp) w WoT nie ma takiego ficzera?
WoT to nie jest symulacja jazdy czołgiem z WWII

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 14, 2010, 17:30:02 »
Maus niby ma kompletnie zabudowane gasienice ale jeszce takiego w terenie nie widzialem wie ciezko powiedziec jak szybko mu gasienice spadaja.