Autor Wątek: World of tanks  (Przeczytany 147931 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Przedwieczny.

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #596 dnia: Listopad 18, 2010, 11:40:24 »
ciekawe kiedy będzie można golda kupować na serwie US/EU :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #597 dnia: Listopad 18, 2010, 11:54:56 »
ciekawe kiedy wrucą serwerem do europy. Wczoraj czuć było tych graczy z ponad 200 potyczkami na raz w postaci pinga powyżej 600

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #598 dnia: Listopad 18, 2010, 12:03:02 »
ciekawe kiedy wrucą serwerem do europy. Wczoraj czuć było tych graczy z ponad 200 potyczkami na raz w postaci pinga powyżej 600


heh, a myślałem, że tylko u mnie tak lagowało  ;)

Thi0ridazin

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #599 dnia: Listopad 18, 2010, 12:46:25 »
lag czesto sie zdarza po wyjsciu 0.6 patch'a ...

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #600 dnia: Listopad 18, 2010, 12:50:22 »
lag czesto sie zdarza po wyjsciu 0.6 patch'a ...

ale nie co dzień trafiają się pingi powyżej 600 :P, po patchu 0.6.. u mnie plasowały się w granicach 180-250

Terion

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #601 dnia: Listopad 18, 2010, 13:47:50 »
Wczoraj UPC mialo jakies problemy z swiatlowodami w zwiazku z czym niektorzy mogli miec dosc grania (w tym ja - pingi powyzej 400). Choc po ostatnim patchu jestem zdecydowanie zadowolony, zniknal problem z wyrzucaniem mnie z gry co 1 potyczke.

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #602 dnia: Listopad 18, 2010, 14:41:49 »
Wczoraj UPC mialo jakies problemy z swiatlowodami w zwiazku z czym niektorzy mogli miec dosc grania (w tym ja - pingi powyzej 400). Choc po ostatnim patchu jestem zdecydowanie zadowolony, zniknal problem z wyrzucaniem mnie z gry co 1 potyczke.

mi wczoraj UPC zmienialo modem na ten z wyglądu przypominający dekoder cyfry +  :D

amra

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #603 dnia: Listopad 18, 2010, 17:21:56 »
Ja jestem sczesliwy, bo mi light&meds juz nie warp-uja i mozna je wresczie odstrzelic na rozsadnym dystansie.
Co do laga, zeczywiscie po pachu pojawil sie nawet u mnie, czego wczesniej nigdy nie obserwowalem.
Od pacha ping mi podskoczyl o 20ms srednio, teram ma wgranicach 50-60ms.
A i jescze jedno T29 rulez :D, wreszcze HT ktory naprawde daje rade zarobic na siebie. KT stoi w garazu i rdzewieje.

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #604 dnia: Listopad 18, 2010, 18:07:08 »
No t29 to kawal solidnej masyznki, nie dosc ze czesto trafia do low tier battle jak KV to jeszcze ma wiekszosc parametrow zblizonych do KT, jedynie HP mniejsze (chyba 1200 a KT 1600) do tego szybszy i armatke ma tez podobna , chyba nawet szybciej strzela.

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #605 dnia: Listopad 26, 2010, 15:48:20 »
a tak z innej beczki, wczoraj dobrnąłem do SU-100 i mam pytanko, mianowicie, która z dostępnych armat jest wg. Was najlepsiejsza do tego TD?
100mm, 122mm, czy ta ulepszona 85mm?

o7

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #606 dnia: Listopad 28, 2010, 18:08:18 »
100mm


a tak ogólnie

ALEŻ FAJNIE sie tymi amerykańskimi heavy jeździ! Zwrotnosc i speed niewiele gorsze niż medy, wygar omg, tylko trzeba umieć się ustawiać tak żeby wystawiać wieże a chronić hull.
Jestem przy T32 i jest to najprzyjemniejsza ścieżka ze wszystkich trzech jakie robie. Super zabawa i bardzo wysokie damage ratio  :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #607 dnia: Listopad 28, 2010, 18:50:37 »
Z tego co wyczytałem na forum WoT to po pachu w gródniu możesz zmienić zdanie :P
Te czołgi docelowo maja być chyba na zasadzie jajka uzbrojonego w młot kowalski, teraz maja extra 20% hp czy czego tam (bug, ma być naprawiony w pachu)

Z zabawniejszych akcji jaki widziałem typu chrońmy hull - kumpel w jagdpancer IV dłuższy moment katował minimausa - dobił mu na zero i docisnął do krawędzi mapy, maus mu mógł skoczyć (za niski jagd był żeby go traić), a on go punktował w styk wierzy i kadłub w koncu jakiś isu sie zlitował nad mini mousem i zdmuchnął kolegę, ale nasz team ( w większości wybity właśnie przez to bydle) miał kupe fanu kibicując niszczycielowi ;) :P swoją drogą, podobno wąłśnie ten sposób walki jest najlepszy dla amerykaskich heavy na solów każdeko potworka dobić na zero, sczepić sie kdłubami (wtedy tylko front wierzy jest narazony na ostrzał) i walic ile fabryka dała aż ten drugi padnie albo nadjadą jego koledzy z odsieczą

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gizmo79

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #608 dnia: Listopad 28, 2010, 19:00:18 »
Mają o 20% grubszy pancerz niż powinny, ale nawet bez tego t7 i 8 nie mają kadłuba znacząco cieńszego niż ich przeciwnicy z ZSRR i III Rzeszy, choć na t9 i 10 różnica jest już znacząca. Za to te wieże...

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #609 dnia: Listopad 28, 2010, 20:16:57 »
Mando tak samo jest z Su-14 jesli dobrze pamietam nie jest w stanie obnizyc lufy dosc nisko zeby trafic kazdego niemieckiego TD do jgdt pantery wlacznie. W sumie nawet T1 nie jest taki tragiczny u amerykancow zalorzylem to lepsze dzialo rammer i mozna powalczyc cos nie cos z medami. Ostatnio nawet T-43 udalo mi sie ubic. Na mordowalem sie jak gupi zostalo mi 80 hp ale dran padl.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #610 dnia: Luty 10, 2011, 10:47:45 »

Pokłosie plagi x5
Połowe killi w tym oba wrogie ausfb skosiłem będąc zmasakrowany po trafieniu z autobusu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #611 dnia: Luty 10, 2011, 12:56:51 »
Gratki Mando  :), korzystając z okazji chciałbym podpytać jak origować Tigera?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #612 dnia: Luty 10, 2011, 13:02:09 »
miałem ramer, liner i como, na kt z como zrezygnowałem na rzecz wiatraka i taki sam zestaw mam teraz na mini

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #613 dnia: Luty 10, 2011, 13:03:31 »
miałem ramer, liner i como, na kt z como zrezygnowałem na rzecz wiatraka i taki sam zestaw mam teraz na mini

heh, o takim samym zestawie myślałem, ale z wiatrakiem, grając Tygryskiem mało kampię więc siatka tylko by slot zajmowała :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #614 dnia: Luty 10, 2011, 13:12:44 »
Na KT kusi jeszcze stabilizer
tyle z to oznaczało rezygnacje z linera, a wtedy to jeszcze był okres gdzie 4 humele u przeciwnika to byla norma :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #615 dnia: Luty 10, 2011, 13:22:10 »
Na KT kusi jeszcze stabilizer
(...)

do KT to mi 62k exp brakuje  :P, narazie to mam "odkryte" i zamontowane wszystkie modułki czyli gąski, silnik, radio i armatę.
Wykupiłem wczoraj premke więc grind powinien pójść szybciej i przyjemniej  :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #616 dnia: Luty 10, 2011, 13:28:41 »
ja na plus na tygrysie rzadko wychodziłem :P
na KT bilans jest na delikatnym plusie
Na mini za to czuję sie świetnie nawet nie wiem kiedy ubyło mi 50k z prawie 200 jakie potrzeba do mausa

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #617 dnia: Luty 10, 2011, 13:39:34 »
ja na plus na tygrysie rzadko wychodziłem :P
na KT bilans jest na delikatnym plusie
Na mini za to czuję sie świetnie nawet nie wiem kiedy ubyło mi 50k z prawie 200 jakie potrzeba do mausa

Mam podobne odczucia. O ile grind Tygrysem był tragiczny, o tyle KT i dalej mini to czołgi bardzo przyjemne w grze. Obecnie niecierpliwie czekam na magiczne działo tier X, po czym zacznę grindwać silnik.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Starakopara

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #618 dnia: Luty 10, 2011, 13:51:48 »
rozegrałem Tygrysem dopiero z 80 bitew, do wczoraj faktycznie zarobek był nikły, ale jak odpaliłem premkę to zacząłem zarabiać i na naprawy, i na reload i jesczcze do walleta wpada co nieco  :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #619 dnia: Luty 10, 2011, 13:52:21 »
ja na plus na tygrysie rzadko wychodziłem :P
na KT bilans jest na delikatnym plusie
Na mini za to czuję sie świetnie nawet nie wiem kiedy ubyło mi 50k z prawie 200 jakie potrzeba do mausa
Oj z działem 128 mini zmienia sie w potwora >:D

Przykład sprzed chwili fackup balans i na przeciwko nas 2xjtiger, 2xferdek, 5x jpanter i 2 ruskie 152 z tego poza jtigerami stado pojechało uliczka wzdłuż podnuża zamku i spotkali tam mnie... sie okazało ze wszytkie poza jednym ferdkiem i chyba któryms 152 to jakies smieszne wersje ekonomiczne z 88mm, spadły ruskie, ferdek z grubsza rura to teszta potrzymala mnie na detraku jeszcze czas potrzebny na ubicie is który próbował im pomuc a potem zwiala :(

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Blutbart

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #620 dnia: Luty 10, 2011, 17:21:30 »
Pokłosie kasy/expa x5 robi swoje, tak samo open beta. Nagle mój Tiger całkiem często bywa top tankiem. Ale i tak największą radochę daje mi Panterka i JagdPanterka :)

ThakRa

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #621 dnia: Luty 10, 2011, 17:38:21 »
Mi za to totalnie znudziło się granie wielkimi krowami typu VK45, Tygrys II, GW Panther i cofnąłem się w rozwoju. Kupiłem znów Hetzera, Pz III i gra mi się nimi rewelacyjnie. Rozgrywka jest dynamicza i pełna zaskakujących zwrotów akcji. Szczególnie, że w tych tierach rosyjskie sprzęty nie mają przewagi technicznej jak na tierach VIII+.
A gra plutonem 3xHetzer to bajka. Dwa montują haubicę a jeden zwykłą armatę, która szybciej strzela więc może spokojnie unieruchamiać przeciwnika. Mało kto wytrzymuje spotkanie z takim przeciwnikiem.

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #622 dnia: Luty 10, 2011, 18:35:42 »
ja od paru tygodni zasuwam codziennie Stugiem, VK3001(h), Leopardem i paroma innymi pierdołkami.... no cud, miód i malina... jednak gra lowtier daje inną frajde, mnie czajenia czasem rewelacyjne "clashe", gra Stugiem+105+he tak mi sie spodobała ze sprzedałem Jagdtigera, przeniosłem załogę 3-perkową do StuH-a i zakupiłem mu rigi :D

ThakRa

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #623 dnia: Luty 10, 2011, 18:53:51 »
I po co tu komu płatne konto premium, które ma być obowiązkowe żeby utrzymać maszyny na wyokich tierach, kiedy największą frajdę z gry dają tiery max VI  :D

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #624 dnia: Luty 10, 2011, 19:12:49 »
U amerykancow mnie sie bardzo przyjemnie gra M6 z 90mm dzialem o ile oczywiscie nie rzuci do high tierow. W sumie wszystko poza isami jest do zabicia. Wyzej tierowe amerykance sa swietne na nubow z auto aimem. Jak sie trafi taki team i bez artek to mozna spokojnie 3-4 skosic razem ze steel wall i jeszcze wyjsc z tego w jednym kawalku.

Z innych czolgow to kocham t34 z "plink" gunem rammerem i dobra zaloga. To dzialko poprostu rozszarpuje stuff w low tierach. (plink gun=57mm troche lepsza penetracja od 76 gorszy damage per shell ale prawie dwa razy taki dps)

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #625 dnia: Luty 10, 2011, 19:55:57 »
To zalezy jaki czolg wysokiego tiewru, ostatnio skonczylo mi sie premium bo dlugo nie gralem i po kilku bitwach w minimausie stwierdzilem  ze da sie tym czolgiem dosc latwo wyjsc conajmniej na 0 bez premki, KT tego nie potrafi bo ma za maly dmg ale juz mini z prawie identycznym kosztem amunicji i duzo wiekszym dmg+ penetracja potrafi narobic tyle ze nie bedzie stratny.

Ja znam t34 z 57mm jako "lazor cannon"  ;D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #626 dnia: Luty 10, 2011, 22:08:03 »
A ja w przeciwieństwe jak wiedzę do większośći znajduję fun w grze ciężkimi krowami. Mini to dla mnie cudo i daje mnustwo frajdy, drugi w kolejności jest KW3 ze 100mm (Tak 100 nie 107), który jest chyba moim najskuteczniejszym czołgiem jeśli chodzi o ilość przetrwanych bitew. IS- 3 jeździ mi sie troche dziko :P pamiętam jak przed pachem w grudniu te bydlaki katowały mnie a ja im z 88mm nic nie mogłem, teraz dostaje ostry łomot jak beztrosko szarżuje bo nagle fron łapie kazdą kulke jak mi poślą, za to BL9 jest cholernie zabawne i równie nieobliczalne :P raz sie odbije od vk36 innym razem przebije najtwardszy armor na mausie, a nawet front amerykańskich T29+ ;D tymi trzema gra mi sie na tyle dobrze że DB i t43 od dość dawna nie widziały bitwy...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #627 dnia: Luty 10, 2011, 22:51:21 »
Tez jestem za klasa heavy , mini i ferdynand to bardzo fajne maszynki  , moze przez to ze dlugo jezdzilem KT i nauczyl mnie ten czolg ze po nim moze byc juz tylko lepiej  :D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #628 dnia: Luty 10, 2011, 22:54:34 »
To siądź w jagtigera i dawaj z moim mini na solo >:D :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #629 dnia: Luty 10, 2011, 23:00:17 »
nie mam Jgtigera i do wipe sie go nie dorobgie bo ostatnio malo gram a expa brakuje na dobre pare dni farmienia non stop . Druga sprawa ze nie napisalem nigdzie ze mini jest zly, dla mnie on i ferdinand to bardzo przyjemna zmiana w porownaniu do kamieniolomu nazywanego przez niektorych King Tiger  :D