Autor Wątek: World of tanks  (Przeczytany 145677 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Loc0

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2010, 22:08:12 »
"Mądry człowiek powiedział kiedyś, że mężczyźni mają do czołgów taki sam stosunek, jak kobiety do salonów spa - wpisane w geny wszechogarniające, bezwarunkowe uwielbienie. Dlatego robimy pancerne MMO."

Uhaha jakie to prawdziwe - ja chciec tez ;c

Ian666

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2010, 22:18:10 »
I do tego darmowe, na pewno sobie pogram. Gra ma się utrzymywać z mikropłatności, za kase troche szybszy exp czy inne ładniejsze malowanie, jak dla mnie nie jest to jakaś straszna wada bo im szybszy exp tym mniej funu z (darmowej) gry.

Każdy z graczy będzie miał do dyspozycji kilka czołgów, dowolnie wybranych spośród wszystkich lekkich, średnich, ciężkich i eksperymentalnych a także dział pancernych, artylerii samobieżnej i tym podobnych z okresu sprzed II wojny światowej aż do wojny koreańskiej (amerykańskie, niemieckie i radzieckie). Każdy swój czołg będzie można ulepszać na kilkadziesiąt sposobów, dopieszczając mu pancerz, silniki, działa i amunicję a także awansując załogę na kolejne poziomy doświadczenia.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2010, 22:23:24 wysłana przez Bartek »

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 18, 2010, 22:21:30 »
FAP FAP FAP

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 18, 2010, 23:24:15 »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 18, 2010, 23:53:31 »
"Do 30 czołgów"?

To pograjcie w zmodowane Red Orchestra, tam były mapy nawet na 64 graczy, z który każdy mógł jechać czołgiem.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 18, 2010, 23:55:33 »
fajny pomysł :-) Cos innego niz strzelanki i grind mobów

lastverb

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 19, 2010, 00:06:13 »
taki blitz w 3d? ja chciec! (jak ktos nie wie co to blitz to niech poszuka blitz 1941)

Goomich

  • Gość

demonolog

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 09, 2010, 11:44:24 »
Jako doświadczony posiadacz Tigera, od razu powiem, że o ile nic się nie zmieni, to nie da się zarobić na utrzymanie czołgów powyżej T5 bez premium konta. Przykład: kompletna naprawa mojego Tygryska to około 11k kredytów; jeden pocisk kosztuje 339 kredytów (średnio zużywa się 10-15 na walkę); a z walki średnio wyciągam 15-20k z kontem premium (w becie jest darmowe) - czasem mniej, czasem więcej. Z tego wynika, że bez prema granie na lepszym czołgu będzie na granicy opłacalności, a co za tym idzie, nie da się zarobić na następne czołgi (King Tiger na przykład kosztuje 2400k kredytów).
Niemniej gra się naprawdę świetnie, a jak jeszcze wprowadzą te nowości, o których mówią, to naprawdę WoT będzie warte zapłacenia za premium.

Goomich

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 01, 2010, 20:58:25 »

Sharkun

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 05, 2010, 20:37:56 »
MMORPG.COM rozdaje klucze na betę (dla zarejestrowanych w serwisie) http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/offer/196/World-of-Tanks-Beta-Key-Giveaway.html

Szaraczek

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 05, 2010, 21:18:25 »

Tigivo Eckhart

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 09, 2010, 14:37:20 »
Od dwuch dni closed beta jest na pol otwarta z tego co pisza wysylaja klucz do kazdego kto sie zarejestruje. ile w tym prawdy nie wiem.

Platfusek

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 09, 2010, 19:57:39 »
Gierka nie jest zła mogli by tylko trochę grafikę poprawić bo nawet eve ma ładniejszą ;)

Tigivo Eckhart

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 10, 2010, 10:32:16 »
Jak dla mnie to grafika nie m najmniejszego znaczenia.... gram w navy fielda od ponad 5 lat regularnie. I dla mnie WoT to taki navy field z czolgami, grafa sie nie liczy, liczy sie przyjemnosc z gry :)

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 10, 2010, 11:31:56 »
Grafika na full detalach jest bardzo ok, przynajmniej ja nie potrafię się do niczego przyczepić. Może jedynie do fizyki, ale umówmy się, kto spodziewał się BF:BC2 w wersji na czołgi z II Wojny Światowej?

Do NF porównuje się WoT często i gęsto, czemu nawet nie przeczą deweloperzy, z tym, że produkt jest na tyle różny od NF, że w żadnym wypadku nie można mówić o "zerżnięciu" jakiegoś elementu.

System awansów chociażby to pewna nowość - W NF kolejny statek z drzewka mogliśmy wybrać po wbiciu odpowiedniego poziomu przez Bridge Operatora, w WoT "wynajdujemy" kolejne czołgi za punktu zebrane w trakcie gry, po czym wykupujemy je za pieniądze gry, przy czym badać można tylko czołgi z tego samego "drzewka". Ten system jest, moim zdaniem, znacznie lepszym rozwiązaniem, niż podział na "credits" i "points", przy czym punkty przestawały mieć jakiekolwiek znaczenie mniej więcej na poziomie ciężkiego krążownika (odpowiadały za wykup załogi).

Moim zmartwieniem była obawa, że dostaniemy inaczej opakowanego "Blitz 1941", w którym czołgi przypominały czołgi w tym samym sensie, co troskliwe misie przypominają niedźwiedzia grizzly. Grę obserwujemy z perspektywy trzeciej, bądź pierwszej osoby, a w przypadku artylerii samobieżnej - z lotu ptaka.

Walka to, cóż, pseudo-symulator czołgu, nie zasuwaniemałym dzielnym czołgiem Grubbera, na małe czołgi innych graczy. Przede wszystkim na plus zaliczam pracę "pancerza". W NF w opancerzenie  statku trzeba było inwestować, na "dzień dobry" dostawaliśmy goły hull, do którego trzeba było dokupić uzbrojenie, opancerzenie, silnik i typ radaru. Dzięki tym dodatkowym kosztom cena statku podskakiwała znacznie, zwłaszcza w przypadku pancerników.

Po wykupieniu kolejnego czołgu w WoT dostajemy w pełni funkcjonalny czołg, którego kolejne usprawnienia trzeba najpierw wynaleźć, po czym wykupić i zamontować. Jest to znacznie lepsze rozwiązanie, gdyż wersja "standard" czołgu posiada wszystko, co potrzebne do wyruszenia nim w trasę.

Generalnie uważam grę za bardzo dobry produkt wyróżniający się na korzyść w stosunku do innych gier free 2 play i zachęcam do rejestrowania się do bety - W końcu, gra jest za darmo :).
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Tigivo Eckhart

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 17, 2010, 14:28:56 »
Na klucz do bety czekalem rowno 7 dni :) wiec zaden problem sie dostac.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 20, 2010, 10:53:40 »
Gamecorner.pl rozdaje klucze do bety za zapisanie się do newslettera.
Przedwieczny.

Racjel

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 20, 2010, 11:07:51 »
No to czekam tego klucza, mam nadzieje że nie długo trzeba będzie czekać.

naye666

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 20, 2010, 14:30:11 »
WoT to przyjemna gierka, można w nią pykać równocześnie np. grając w eve przeglądając market lub kopiąc skałki lol.
Co ciekawe, gdy masz kilka czołgów i stracisz jakiegoś podczas walki, możesz wyjść z gry do lobby, załadować się do drugiego czołgu i rozpocząć inna walkę w nowym czołgu, a kasa i research pointy na dany czołg będą i tak przydzielone gdy tamta walka się skończy :] Dla mnie spoko rozwiązanie, akcja cały czas :D
A artyleriaaaaa wymiataaaa : D

Qreg

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 20, 2010, 20:17:18 »
Chociaz teraz chyba lezy serwer.... bo nie mozna sie zalogowac i strona tez nie dziala :(

naye666

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 20, 2010, 21:15:13 »
Rozdali klucze i nie wytrzymuje obciazenia :p

eX

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 28, 2010, 20:06:01 »
Udało mi się dostać kluczyć z gamecorner'a, zainstalowałem, odpaliłem i... co teraz? Gdzie jest UA? :D

Możecie polecić jakieś guide/kanały in-game dla nowych? Albo polskie kanały?

Gainax

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 29, 2010, 08:16:05 »
Zapraszam do największego polskiego klanu: http://grot.i-rpg.net/1pad/
w grze kanał: PAD (obecnie tu najwięcej siedzi) na ircu(forum) z zasady siedzi od 5-20 osób ;]

Edit:
a co do kluczy to jak ktoś nie ma pisać to wyśle kilka stronek z kluczami ;] kluczy jest jeszcze od groma ;]

Marlon Zaipher

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Marlon Zaipher
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 30, 2010, 19:12:40 »
Pod jakim nickiem tam grasz Gainax,Jsestem juz w klanie nick: Zygiusz

Melisanda Armida

  • Team Techniczny
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
  • Korporacja: VIDE
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 30, 2010, 20:40:53 »
Zapraszam do największego polskiego klanu: ...
Mialem sie zapisac ale jak przeczytalem regulamin klanu to zrezygnowalem.
Cytuj
...- Nie wchodzimy Pijani - a jak wchodzimy pijani to nie siejemy poruty. ...
* Lubie czasami poprzeklinac

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 30, 2010, 21:28:02 »
Czyżby Papug już miał konto? Czy to asekuracja? :D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Marlon Zaipher

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Marlon Zaipher
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 30, 2010, 23:23:19 »
Wczoraj koles gral i byl ostro napruty wiec to chyba nie problem z tym pijanstwem.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 30, 2010, 23:43:58 »
Pół c0venu gra w WoTa aktualnie;p Na kanale nam siedzi z 15-20 osob srednio. Moj nick: WMStriker
I-DEA / C0ven

Gainax

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 31, 2010, 09:27:39 »
A Marlon to jednak ty ja nick tak sam jak tu ;] obecnie mam ISa ale niegram dużo bo wczoraj skonczył mi się urlop i ten weekend jeszcze trza się odzwyczaić od nolifowania i w poniedziałek do pracy ;[

Stela Armida - spokojnie nie patrz tak dokładnie na regulamin pisany pół żartem :D na razie niema klanowych rozgrywek wprowadzonych i nikt nie wie jak dokładnie będzie to organizowane więc i regulamin jest by był ;]

Mój nick tam  to oczywiście GAINAX

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 01, 2010, 09:54:19 »
chętnie bym zagrał w betę. ma ktoś jakiś klucz na zbyciu? :)
Moderatorzy na drzewo!! :D

BIG TOM

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 01, 2010, 11:23:46 »
Dzisiaj chcąc się zalogować, wyskoczył mi napis, że nie mogę się zalogować, ponieważ osoba o tej nazwie jest już zalogowana. Czy spotkał się ktoś z takim problemem ?

Gizmo79

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 01, 2010, 11:34:04 »
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/3750-cant-log-in-user-with-same-name-allready-ingame/
coś po stronie serwera

Cytuj
Guys, we are aware of the problem and now are working on the solution. It is a beta, right? So there is no need to worry about premiums/tanks and such stuff.
Btw, it is not acoount wipe/reset.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2010, 12:44:31 wysłana przez Gizmo79 »

magni

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 01, 2010, 12:30:12 »
mam to samo, nawet napisalem do supportu