Autor Wątek: Pytanie odnosnie empire  (Przeczytany 3048 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

moss

  • Gość
Pytanie odnosnie empire
« dnia: Luty 09, 2010, 01:04:32 »
Witam, jest to moj pierwszy post tutaj. Troche glupio ze z takimi troche noobowskimi pytaniami wyjade ale musze:).
Jesli jestem w hi seku przykladowo kor-azor i widze jakiegos kolesia na czerwono to moge go bez obaw zaczac atakowac i jesli np
wyrzuce sobie cargo containera przy asteroidkach zeby do niego pozbierac wiecej a pozniej sobie przyleciec industrialem to: jesli ktos mi przejmie kontenerek to bede wiedzial kto, bo jesli ja np kumplowi chcialem podebrac(tylko testowalismy to) to wyskakiwal komunikat ze gromy z nieba spadna itp itd. Wiec chcialbym wiedzec jak to jest w rzeczywistosci. Poniewaz ostatnio mialem niemila stytuacje ze koles podlecial prawdopodobnie przejal kontener i chcial okup, koles na czerwono pewnie pirat ja oczywiscie nie podskakiwalem bo dopiero gram 2 tydzien ale okupu tez mu nie dalem skonczylo sie ze zniszczyl kontener i polecial w swiat. W sumie moglem z powrotem wziac z kontenerka mineralki tylko ze pokazywalo mi ze to juz nie moje i nie chcialem narazac sie jakiejs tam korporacji zeby pozniej mnie nekali.
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2010, 08:49:12 wysłana przez Sotharr »

Totalizator

  • Gość
Odp: Pytanie odnosnie empire
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2010, 01:09:25 »
Użytkownika upraszam o zaprzestanie mordowania języka polskiego.

moss

  • Gość
Odp: Pytanie odnosnie empire
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2010, 01:12:58 »
Postaram się. Po prostu zmęczenie niedługo dobije doba jak nie spałem :buck2:

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Pytanie odnosnie empire
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2010, 16:24:13 »
Jesli jestem w hi seku przykladowo kor-azor i widze jakiegos kolesia na czerwono to moge go bez obaw zaczac atakowac i jesli np
Jeśli nie zmieniałeś ustawień, to bezpiecznie możesz atakować tego który miga na czerwono (outlaw) lub war target (czerwona gwiazdka). Dla utrudnienia możesz napotkać jeszcze czerwoną czaszkę, ale nie pamiętam co oznacza.

Oczywiście jeśli nie pomerdałem czegoś, bo od dawna nie pamiętam jakie są domyślne ustawienia overview.
wyzuce sobie cargo containera przy asteroidkach zeby do niego pozbierac wiecej a puzniej sobie przyleciec industrialem to: jesli ktos mi przejmnie contynerek to bede wiedzial kto, bo jesli ja np kumplowi chcialem podebrac(tylko testowalismy to) to wyskakiwal komunikat ze gromy z nieba spadna itp itd.
Wydaje mi się, że nie dostaniesz info, że ktoś Ciebie właśnie okrada, ale na zakładce KillRights powinien się pojawić "delikwent". Dodatkowo o ile pamiętam kradziej miga na czerwono (znów - kwestia czy nie zmieniałeś ustawień).

W sumie moglem spowrotem wziasc z kontynerka mineraki tylko ze pokazywalo mi ze to juz niemoje i niechcialem narazac sie jakiejs tam korporacji zeby puzniej mnie nekali.
Na to właśnie liczył, że odbierzesz "swoją" własność. Wówczas on miałby pełne prawo zaatakować Ciebie. Miałby również prawo zacząć się bronić jeślibyś go zaatakował za kradzież.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

silvia

  • Gość
Odp: Pytanie odnosnie empire
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 10, 2010, 16:43:50 »
Jesli ci cos buchnie to na localu bedzie mial czerwona gwiazde, tak samo jak przy nicku i bedzie na czerwono z tego co pamietam (agro).

Moge sie mylic

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Pytanie odnosnie empire
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2010, 23:02:09 »
Witam, jest to moj pierwszy post tutaj. Troche glupio ze z takimi troche noobowskimi pytaniami wyjade ale musze:).
Jesli jestem w hi seku przykladowo kor-azor i widze jakiegos kolesia na czerwono to moge go bez obaw zaczac atakowac i jesli np
wyzuce sobie cargo containera przy asteroidkach zeby do niego pozbierac wiecej a puzniej sobie przyleciec industrialem to: jesli ktos mi przejmnie contynerek to bede wiedzial kto, bo jesli ja np kumplowi chcialem podebrac(tylko testowalismy to) to wyskakiwal komunikat ze gromy z nieba spadna itp itd. Wiec chcialbym wiedzec jak to jest w zeczywistosci. Poniewaz ostatnio mialem niemila stytuacje ze koles podlecial prowdopodobnie przejal kontyner i chcial okup, koles na czerwono pewnie pirat ja oczywiscie nie pod skakiwalem bo dopiero gram 2 tydzien ale okupu tez mu nie dalem skonczylo sie ze zniszczyl kontyner i polecial w swiat. W sumie moglem spowrotem wziasc z kontynerka mineraki tylko ze pokazywalo mi ze to juz niemoje i niechcialem narazac sie jakiejs tam korporacji zeby puzniej mnie nekali.
To się nazywa can flipping... http://wiki.eveonline.com/wiki/Pirate#Can_Flipping

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Pytanie odnosnie empire
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2010, 23:23:51 »
Czerwoną gwiazdę (a ściślej - białą gwiazdę na czerwonym tle) masz w trakcie wojny, a nie od aggro.
Cała prawda o moim graniu...


Dheedee

  • Gość
Odp: Pytanie odnosnie empire
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2010, 08:47:04 »
A czerwona czaska do Global Criminal - w hi secu nie spoykany w niczym wiekszym niż pod, cep albo shuttle..

Pzdr...
Dd...

Sotharr

  • Gość
Odp: Pytanie odnosnie empire
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 11, 2010, 09:14:28 »
Piraci i złodzieje od któregoś patcha już nie migają, tylko świecą na czerwono.

W takiej sytuacji lepiej przełknąć stratę i zignorować złodzieja (nie brać z jego puszki ani nie atakować), chyba że masz pojęcie o PvP, odpowiedni statek pod ręką i sensowne skile do tego.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Pytanie odnosnie empire
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 11, 2010, 10:05:19 »
Górniku! Giant Secure Container Twoim przyjacielem!
Pozdrawia życzliwy pajret :)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

moss

  • Gość
Odp: Pytanie odnosnie empire
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 11, 2010, 10:52:25 »
Dzięki za odpowiedź.

P.S

Przeniosłem się do 0.0, corp Zakład Utylizacji Odpadów (chłopaki już mi trochę wytłumaczyli).

Sammani

  • Gość
Odp: Pytanie odnosnie empire
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 11, 2010, 11:44:14 »
Wartagety teraz migaja na czerwono, a piraci sa stale na czerwonio podswietleni.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Pytanie odnosnie empire
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 11, 2010, 11:50:02 »
Kwestia ustawień.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...