Autor Wątek: PvP w Dominion  (Przeczytany 13900 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Odp: PvP w Dominion
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 07, 2010, 11:06:54 »
Ach, rzeczywiście, zapomniałem, że teraz się TE fituje.

Straszny

  • Gość
Odp: PvP w Dominion
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 07, 2010, 11:36:16 »
ja tam zawsze Sacre i Zealota zabijałem tak samo - close orbita, krażyć wokol bez mwd, neutralizator ssie ostro (co wykańcza szczegolnie zealoty), frakcyjna plazma na heacie i dronki EW,  i tak wchodzą zawsze, więc tylko pytanie czy wykorzystać to do spierniczenia czy do dobicia. Oczywiście vaga i pilot max damage z impami itd

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: PvP w Dominion
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 07, 2010, 11:39:09 »
Ja zawsze trzymam 20+, manewrując po prostej tam i z powrotem trzymając align. Jeśli tylko coś mi się nie podoba (local rośnie, coś wpada na grid), jeden cykl MWD wyrywa mnie z zasięgu punkta i GTFO.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: PvP w Dominion
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 08, 2010, 13:41:24 »
W naszej okolicy jesli chodzi o wieksze roamy wszystko powoli i systematycznie zmierza do jednolitego blooba drejkow z logistykami do tego jakies pojedyncze cepy, lachony i dykty.

Neb

  • Gość
Odp: PvP w Dominion
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 10, 2010, 12:19:05 »
Pewnie nastepny bedzie nerf passive shield tanka. Dla mnie pvp sie nie zmienilo, ciagle bardzo trudno je znalezc, 2 godziny szukania dla 2 minut przyjemnosci. Teraz tylko czesciej widac hurki od harbow i myrmow...
Generalnie w tej grze nie robi sie nic aby bylo ciekawiej... To irytuje...

Goomich

  • Gość
Odp: PvP w Dominion
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 10, 2010, 12:20:57 »
Pewnie nastepny bedzie nerf passive shield tanka.

Jeśli już, to obydwa bufor tanki. Passive shield jest syfny do PVP, więc po co?

silvia

  • Gość
Odp: PvP w Dominion
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 10, 2010, 12:41:02 »
Passive do pvp jest dobry, lecz zawsze gdzies trzeba ustapic - np. w dpsie na draku.
Moze zrobia ta iz albo passive regen albo buffer.
Mogli by zrobi tak iz zwiekszenie buffera nie zwieksza peak recharge i wtedy jakis boost do modolow na re-charge.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: PvP w Dominion
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 12, 2010, 18:48:40 »
Pasywny akurat nie jest taki zly na baita. Jesli przeciwnik ma maly gang o w miare jednolitym skladzie to fitujac sie pod przeciwnika i overheatujac hardenery mozna calkiem dlugo potankowac taki 3-5 osobowy gang.  Ludzie spodziewaja sie bufora i czesto rzadza killa przewarza i nie uciekaja mimo ze lokal spuchnal.